Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 

Staliukai

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Guest
Guest

2016-11-05, 13:53

First topic message reminder :

Back to top Go down

AuthorMessage
If we're all gonna die, I wanna die with you
NAME :
Kamilė

CREDIT :
thisisntover/Starboy

2016-11-13, 21:53 Online

Neferata tik liūdnai šyptelėjo, - Žinau, mačiau ką gali padaryti visiškai artimi žmonės, - akimis bėgiodama po vyro veidą atsakė, turėdama omenyje savo vyresnįjį brolį, kuris pasiutusiai nori ją nudėti, - tik liūdna, kai sužinai, kad žmogus, į kurį lygiavaisi visą gyvenimą galėjo taip pasielgti ir kitas žmogus, kurį mylėjai tam pritarti, - atsiduso perbraukdama ranka per tamsius plaukus, - ką gi, esu tikra, kad jie norėjo tik gero, - vos šyptelėjusi tarė.
- Mano idėja tapti nemirtinga kartu su vyru, kurį myliu, - atkirto rimtu balso tonu. Juk nors ir patyrusi raganė, Neferata negalėjo nuspėti kas įvyks tokį eliksyrą išgėrus. Tuo labiau, kai prie jo buvo praleista mažiausiai penki metai, o patys burtai kurti dar prieš jai gimstant. - Galbūt aš ir esu pirmoji vampyrė, bet galiu ramiai pasakyti, kad per pirmuosius metus paverčiau dvidešimt žmonių, visi kiti...na..tai istorija kitam kartui, - pridūrė, - o už kitų veiksmus aš negaliu atsakyti, vis tik jie gal gerbia ir laiko mane savo motina, tačiau aš jų pati gyvenime nesu mačiusi, tad negaliu kontroliuoti. Mano klanai- tai visai kita kalba, - šyptelėjo gana išdidžiai, nes nemažai vampyrų Neferata išauklėjo ir išmokino laikytis sveikos dietos ir jei gerti žmonių kraują, tai iš donorų asortimento. - O kas liečia serumą, nemažai metų praleidau studijuodama kiekvieną ingredientą, ir tu teisus, sirenos esensija į jį įėjo ašaros pavidalu, o dėl džino vis dar nesu tikra, - paaiškinusi sunėrė savo rankų pirštus.
- Žavu, - tarstelėjusi moteris nužiūrėjo Hunterį ir pati sau po nosimi šyptelėjo lyg būtų sužinojusi kokią nors paslaptį.

I wanted to play tough, thought I could do all just on my own. But even Superwoman sometimes needed Superman's soul. Your love lifts me up like helium. Your love lifts me up when I'm down, when I've hit the ground. You're all I need...

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

2016-11-14, 19:48

Iš tiesų Nefereta beproto įdomi asmenybė, padariusi per savo ilgą gyvenimą iš ties nemažai visko. Tačiau Hunteris nelabai suprato jos tikrųjų motyvų, kam reikėjo kurti vampyrų klanus bei plėsti jų populiaciją. Tai ne itin naudingi padarai, konkurencija kalbant apie maitinimąsi, suirutė tarp kitų rasių, pradedami karai ir panašiai. Juk prieš vampyrus jau ilgus amžius labai ilgai kovoja vilkolakiai. O ką kalbant, kad jie mažina sirenų ir džinų maisto atsargas. Bet... Jei visa tai buvo dėl meilės... Tai buvo milžiniška klaida. Tačiau vyras korektiškai to nekomentavo ir nenorėjo pykdyti merginos su savo negatyvia nuomone.
- Tai didžiulė našta, kaip visa tai ištveri? - pasiteiravo Hunteris kur kas paprastesnio klausimo. Juk kadaise ji taip pat buvo viso labo tik žmogus, net keistai skamba, kalbant apie legendinę moterį. Bet iš raganiaus pusės tas pats - kadaise jis buvo tik žmogus ir nieko daugiau, net dabar jis yra išsaugojęs dalelę savo prigimties.
- Sakau, kad kažkas panašaus. Deja, esu ne itin geras su eliksyrais, tai ne mano specializacija, - kreivai vyptelėjo raganius, kuris dažniausiai išrasdavo svaigalus ar afrodiziakus, o ne kokius vertingus eliksyrus.
Back to top Go down
NAME :
Kamilė

CREDIT :
thisisntover/Starboy

2016-11-15, 14:49 Online

Hunterio klausimas išties buvo taiklus. Neferata ne kartą apie tai mąstė- kam apsikrauti tiek daug atsakomybės. Bet atsakymas iš tiesų buvo pats paprasčiausias, tad moteris tik nusišypsojo, - Nuo pat mažens augau karališkoje šeimoje, tad buvau mokinama visokiausių subtilybių, nes tėvas nusprendė, kad ne mano brolis, o aš būsiu jo įpėdinė. O po tėvų mirties teko valdyti visą Egipto karalystę, - atskleidusi kiek daugiau savo praeities sukryžiavo koją ant kojos, atsikrenkštė susimąsčiusi, kad galbūt pasakė kiek daugiau nei reikėjo, - ko gero ta patirtis labai pravertė per tiek metų suvaldyti karius, kurie dėl savo karalienės galėtų padaryti bet ką, - mirktelėjo akele laisvai nusišypsodama, - tik šį kartą jie ne žmonės, - išsišiepė, - iš tiesų tik pradžioje sunku, bet kada juos "išdresiruoji", - pirštais parodė kabutes, - tada nereikia dėl nieko jaudintis, nes galų gale visuomet atsiranda kažkas, kas man viską raportuoja, - gūžtelėjo pečiais. - Hmm, na tuomet išeina, kad man šioje situacijoje sekasi kiek geriau, - šyptelėjo, - jei kada nors prireiks kokios pagalbos, žinosi kur kreiptis, - taip tarp kitko pasakiusi dirstelėjo į laikrodį ant sienos, - na, o man, kad ir kaip gaila bebūtų, laikas eiti. Šiandien dar turiu šiokių tokių reikalų, - nusišypsojusi pakilo nuo kėdės, - iki pasimatymo, - elegantiškai apsisukusi ant kulno atsisveikino su Hunteriu ir patraukė išėjimo link.

I wanted to play tough, thought I could do all just on my own. But even Superwoman sometimes needed Superman's soul. Your love lifts me up like helium. Your love lifts me up when I'm down, when I've hit the ground. You're all I need...

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

2016-11-15, 15:03

Karalienė. Pirmoji vampyrė. Galinga ragana. Vampyrų klanų valdytoja. Ir didmeninė verslininkė. Tai stipri ir galinga moteris, turinti daug valdžios. Shade net per visą amžinybę tiek nepasiektų, nes tiesiog nenorėtų. Tarkim pats tapimas vampyru jam atrodė bereikalingas savo gyvenimo komplikavimas. Nemažai raganių tą darydavo užėjus madai, bet.. Apgaudinėti šėtoną gali sukelti tam tikras komplikacijas. Jei jis išsiaiškintų tai, gali ne tik atimti tavo galias, bet ir vaidentis visą likusį gyvenimą. O Hunteris nelinkęs žaisti su tuo, kas kelia pavojų.
Pasibaigus maloniam pokalbiui, Hunteris mandagiai atsistojo nuo stalo. - Iki pasimatymo, Neferata, - mandagiai atsisveikino raganius ir vėl atsisėdo vampyrei dingus horizonte pabaigti savo gėrimo ir apmąstyti kas čia ką tik įvyko.
Back to top Go down

Staliukai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2