Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Ligoninė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 16:03

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 16:07

Mary atsibudo tik ligoninėje. Lėtai pramerkusi akis pamatė baltas lubas. Ji nesuprato kur randasi, todėl lėtai pasuko galvą į šoną. Pamatė prijungtą kraujo maišelį prie stovo ir plonu vamzdeliu prie jos rankos. Jai perpilamas kraujas? O kodėl? Rivera nelabai orientavosi aplinkoje, ji sunkiai ką prisiminė iš praeito vakaro. Jos vienas skruostas degė, mergina bandė jį priliesti, bet buvo uždėtas kažkoks įtartinas kompresas. Pasukus į kitą pusę galvą pastebėjo tolygiai pypsinti aparatą, kuris rodė širdies darbą. Pulsas buvo gana žemokas, bet ne prie kritinės ribos. Mergina bandė atgaminti paskutinius prisiminimus, juodas it smala vyro akis, trenkimą į veidą, grubų jo elgesį. Ir daugiau ji nieko neprisiminė, nei ilgo konvulsiško verkimo, nei apskritai, kad buvo išnešta į vonią atsigauti. Tačiau ką mergina suprato, kad ligoninėje guli vien tik dėl Zacharijaus kaltės.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 19:20

Ką jis veikė kai Mary buvo atvežta į ligoninę. Nuėjo pasikalbėti su skyriaus vedėju, vis gi Mary šalyje be vizos, gali prasidėti popierizmas, tad pakišęs kelias kupiūras, Zakarijus buvo suprastas ir mergina kažkur dings tarp popierių, niekas neatkreips dėmesio, bet ja pasirūpins. Kadangi ji jokių rimtų sužeidimų neturėjo, jiems pakako dviejų siūlių kakle. Kai viskas buvo tvarkoje, būsena stabilizuota, Zakarijus užsuko į barą netoli ligoninės. Taurė raudono vyno. Tada šis visiškai ramiai vaikščiojo mažomis gatvelėmis tarp turistautojų. Nusipirko cigarečių, bei susiradęs nebloga prekeivį ir cigarų. Kelias valandas taip praleido. Kai gatvės ėmė tuštėti jis nuvyko į gerokai prastesnį viešbutį, kur miegojo tiesiog viename kambaryje. Saulei imant kilti, susimokėjo, bei išėjo į ligoninę. Dabar eidamas pro seseles, su jomis maloniai pasisveikina, šypsosi, dar ir švilpavo eidamas link Mary palatos. Įžengęs, pamatė ją jau atgavusią sąmonę. - Labas rytas, - su plačia šypsena pasisveikino.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 19:43

Netrukus palatoje išgirdo iki skausmo pažįstamą balsą ir pasuko galvą jo kryptimi. Pamačiusi Zacharijų ir tą jo tobulą, vimdančią šypseną, Mary vėl nusuko akis kažkur į šoną ir užmerkė jas. Nepasisveikino atgal, jis nebuvo nusipelnęs nė kiek merginos nuoširdumo. Taip, gražu, kad ją atsivežė į Graikiją, tačiau savo elgesiu tik supiso viską ir tai nors ir pirmos, tačiau pačios klaikiausios atostogos kokias tik mergina galėjo įsivaizduoti. Mary būtų paklausus Zacharijaus, kada ją paleis, bet pyktis ir principai užėmė viršų, paklaus to, kai koks nors medikas pasirodys palatoje. Todėl ji nekalbėjo su juo, net nežiūrėjo jo pusėn visiškai įsižeidusi ir supykusi. Tokios emocijos merginą aplanko tikriausiai pirmą kartą, bent jau tokia stipria forma, nes dar niekas apart šio padaro nebuvo pakėlęs prieš ją rankos ir tuo labiau sudaiktinęs kaip šunį, o ne žmogų.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 19:54

Ji atrodė tikrai ne iš saldžiausių, bet iš esmės, dar neapsakomo grožio palyginti su faktu, kad prie jos prisilietė Zakarijus. Po jo darbų, motinos savo vaikų neatpažįsta. O čia, dar visai graži panelė. Einant iš viešbučio jis dar sekundei sustojo, nusipirko datulių, tad dabar rankoje laikė tamsaus popieriaus pakelį. Atvyniojęs viršų, išsitraukė vieną, bei įsimetė į burną. Žmogiško maisto jam nereikia, tačiau jam patiko datulių skonis. Įžengus į palatą, bei paskui save uždarius duris jis balsu nusijuokė. - Ouuuu... Tai dabar nešnekėsi su manimi? - Besijuokdamas pasakė, kai nuėjo prie kedės esančios šalia lango. Vieną pastūmė į priekį. Atsisėdęs nugarą į langą, veidu į Mary, susikėlė kojas ant kitos kedės, bei paėmė dar vieną datulę. - Gal nufotografuoti, parodysi atostogų nuotraukas tėtukui. - Vis dar su plačia šypsena, šiek tiek juokdamasis pasakė Riverai.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 20:14

Vos tik Zacharijus įsitaisė ant kėdžių, Mary nusisuko į kitą pusę nuo jo, vis dar užmerkusi akis. Nenorėjo klausytis jo pašaipių žodžių ar tuo labiau nervintis tokios sunkios būklės. Blondinė net nežadėjo kalbėtis su tuo šikniumi, kuris ėda jos gyvenimą nuo pat tos akimirkos kai įlipo į jo automobilį. Prieš Riveros akis iškilo jo aptemusių akių bei išsišokusių kraujagyslių apie akis vaizdas. Ar tai tik iliuzija, ar tai gali būti realu? Vos tik grįžus į Sietlą, mergina pasidomės tokiomis keistenybėmis ir ras atsakymą į savo klausimą, kas Zacharijus toks yra per vienas. Labai paprasta būtų tarkim susisiekti su jo dukra Arabella... Kad ir per kokį feisbuką. Ką gali žinoti, gal pavyks iš jos išpešti bent kokią informaciją, jei Rivera elgsis pakankamai protingai. Kol kas Zacharijų ignoruoti sekėsi puikiai, visos jo kalbamos nesąmonės per vieną ausį įeidavo, per kitą išeidavo.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 20:22

Mary nusprendus nusisukti į kitą pusę, jis vėl skardžiai nusijuokė savo balso pripildydamas visą palatą. Nenori šnekėti tai nenori, jam štai, šiandien visai gera nuotaika, gali pašnekėti kad ir su savimi, bet žino kad ši klausosi, na arba bent girdi, o tai yra šis bei tas. - Tai vis dar nešnekėsi su manimi? - Garsiai atsidusęs įsimetė dar vieną datulę į burną. Ją bekramtydamas apžiūrėjo palatą, tada pasisuko šiek tiek, bei pasižiūrėjo kas matyti pro langą. Eilinis zujantis miestas, pastatai, statybos, nieko įdomaus. - Tai gerai, gulėk tu čia, nešnekėk, aš tada keliausiu. - Tai ištaręs vyras pakilo nuo kėdžių ir pastatęs atstumtą kėdę į vietą, pajudėjo prie išėjimo. - Paskutinis šansas, mieloji. - Su šypsena veide pasakė atidarydamas duris, bei pažvelgdamas į ją. Palikti ją be jokių tapatybės dokumentų šalyje kurioje ji nelegaliai, Zakarijui tai padaryti būtų vieni juokai.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 20:37

Po žinios, kad Zacharijus iškeliaus be Riveros, mergina pramerkė akis ir atsisėdo, dar kiek sukosi galva, bet ne taip žymiai. Nužvelgė jį nuo galvos iki kojų ir mąstė ką galėtų padaryti. Ji su savimi dokumentų neturi, jos telefonas ir buto raktai taip pat su Zacharijum. Tačiau iš kitos pusės jų santykiai nenormalūs ir Mary nori kuo greičiau juos nutraukti. Ji galėtų kreiptis į JAV ambasadą prašydama pagalbos ją pargabenti į gimtą šalį, o ten ir buto spyną pasikeistų, ir pasą pasidarytų. Telefoną taip pat naują gali nusipirkti, banko korteles pasikeisti, kad tik šis tipas atstotų nuo jos, mat bendravimas su Zacharijumi, kaip spėjo pati įsitikinti, yra pavojingas gyvybei. Geriau užsiversti nepatogumų ant galvos, negu iš vis būti nužudytai. - Geros tau kelionės, - išsišiepė plačiai ir visiškai dirbtinai palinkėdama jam gero kelio. Tie žodžiai nuskambėjo it būtų sakiusi "malonėkite užsipisti".
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 20:45

Na va, išgirdo jis jos atsakymą, gūžtelėjo pečiais ir linktelėjo nieko nepasakęs. Geros kelionės, tai geros kelionės, kaip jau panelė norės, taip ir keliaus. Todėl Zakarijus prieš uždarydamas jos palatos duris, mirktelėjo akimi, pasakydamas, - sėkmės. Visiškai ramiai, laikydamas rankoje maišelį kurį padėjo ant pirmo pasitaikiusio staliuko, ėjo sau švilpaudamas, lyg tai būtų graži diena ir jis niekam gyvenimo negadina. Išėjęs iš ligoninės, akimirką sustojo, paskambino vairuotojui, pranešė kur bus. Tada paskambino ir pilotams, atsiprašė, kad nutraukia jų poilsį ir reikia skristi į Sietlą. Pasiekęs viešbutį, jis telefonu jau šnekėjo graikiškai, su kuo ir ką derino, čia jau jo reikalas, tik deja jis gali paliesti ir kitus. Viešbutyje iš administratorės pasiėmė savo krepšį, dar pabuvojo bare ir galiausiai sulaukęs vairuotojo, įsėdo į jo automobilį, bei nuvažiavo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 20:55

Zacharijui išėjus iš patalpos, mergina griuvo į patalus ir įsispoksojo į lubas. Nežinojo, ką dabar darys, kaip grįš į Ameriką neturėdama su savimi jokių dokumentų. Ir apskritai į Europą ji pateko be jokios vizos, kas gali ambasadoje sukelti nemalonumų. Ar Rivera gali suversti visą kaltę Zacharijui, kaip iš tiesų viskas nutiko? Tačiau tas tipas toks turtingas ir taip išmano kur įkišti solidžią pinigų sumelę, kad tai beviltiškas reikalas. Mergina stengėsi per daug apie tai negalvoti ir netrukus ji užmigo, mat kūnas buvo pernelyg pavargęs dar bent kiek būt įsijungus.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Ligoninė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: