Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 takai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 04:47


Back to top Go down
View user profile
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 04:53

Skrydis truko apie aštuonias valandas. Gal daugiau, gal mažiau, pats Zakarijus į laiką nesidairė, mat kurį laiką tiesiog žvelgė pro langą, tada ištiesė kėdę ir užmigo. Kai pro langą ėmė šviesti saulė, tada ir pabudo. Dar pora valandų skrydžio, per tą laiką jis pakilo iš vietos, užsuko pas pilotus, bei pasiteiravo kaip jiems sekasi. Grįžo tylėdamas, o po kurio laiko lėktuvas jau nutūpė ant Europos žemės. Kol šis riedėjo taku stiuardesė pagaliau gavusi Hektoro leidimą, pranešė kiek valandų Atėnuose, kokia oro ir vandens temperatūra. Dar pora minučių ir po truputį buvo išjunginėjami varikliai, o pats Windsor pakilęs iš vietos paėmė savo odinį krepšį. - Sveika atvykusi. - Pagaliau pasakė nors kelis žodžius skirtus Mary.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-02, 12:49

Skrydžio metu mergina itin jaudinosi iki pakylant lėktuvui, bet paskui su savo baimėmis susitvarkė. Kurį laiką ji stebėjo vaizdus pro langą, Sietlo degančius žiburius. Zacharijui neatsakius į jos klausimą, mergina daugiau ir neklausinėjo, apskritai kelionės metu neteko jai daugiau su vyru pasikalbėti. Kuomet ji apsiprato su kelionės vaizdais, užmigo kėdėje vis dar prisisegusi diržą. Prabudo tik tuomet, kai pradėjo lėktuvas leistis, juk aštuonios valandos miego po darbo dienos jai buvo pats tas. Pramerkus akis ji pasirąžė, buvo išsiilgusi dušo ir šiaip savo katino. - Labas rytas, - ji apsimiegojusi tarė trindama užmiegotas akutes, nesupratus Zacharijaus pasisveikinimo. Tačiau pamačius, kaip jis pakuojasi, mergina atsisegė diržus ir pati atsistojo kiek susvyravusi, prasibudinti jai reikėjo bent kelių minučių.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 13:05

Prabudusi mergina atrodė savaip graži. Natūrali emocija. Bet Zakarijus apie tai per daug nesistengė galvoti, apskritai šis per daug dėmesio neskyrė merginos fizionomijai, jam buvo svarbiau jos kraujas. Šiai pakilus, šiek tiek susvyravus, vampyras suėmė ją ties alkūne, kad jei kristų, bent taip pagautų. Bet regis šiaip pavyko išlaikyti pusiausvyrą. Kol Stiuardesė atidarė duris, išėjo pilotai. Vėl, keli žodžiai, iki pasimatymo ir rankų paspaudimai. Tada vėl stumtelėjęs Mary pirmą išlipo iš lėktuvo kur jau buvo privažiavęs a klasės mercedes markės automobilis. Šį kartą Zakarijus nevairuos, tam buvo nusamdytas vairuotojas. Priėjus prie automobilio, jiems galines keleivio dureles atidarė vairuotojas, mostelėjęs šis parodė, kad šviesiaplaukė liptų pirma.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-02, 13:17

Mary nesuprato, kaip Zacharijus spėjo taip greitai atsidurti prie jos ir suimti už alkūnės, kai ji pradėjo svyruoti. Smegenys buvo per daug dar apdujusios iš karto informacijai apdoroti, tad ši it zombis paraginta pradėjo judėti link durų, o paskui laiptais žemyn. Karštis esantis lauke kiek prabudino merginą ir privertė pramerkti plačiau akis. Iš oro uosto ji negalėjo nuspręsti kur jie yra, bet klimatas buvo pakankamai karštas, ypač būti su juodomis pėdkelnėmis. - Kur mes esame? - paklausė Mary pažvelgus į Zacharijų per petį. Tuomet atvažiavo tikrai prabangus automobilis su vairuotoju. Faith dar niekada gyvenime nebuvo taip prabangiai pasitikta. - Ačiū jums, - širdingai nusišypsojus vairuotojui už atidarytas dureles, Rivera įlipo į mašiną ir pasislinko į priešingą šoną padarydama vietos Zacharijui.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 13:23

Šviesiaplaukei paklausus kur jie yra, jis kiek prisimerkė šyptelėdamas. Na matyt giliai miegojo, kad neišgirdo. - Europoje, Graikijoje, Atėnuose. - Lėtai išdėstė nuo didžiausio iki mažiausio. Prieš įsėdant į automobilį jis paspaudė ranką vairuotojui. Tiesiog turėjo įprotį su bet kokiu darbuotoju elgtis draugiškai, nereikia jam psichologinių tyrimų, kad suvoktų jog tada darbo našumas padidėja. Įsėdus į automobilį Zakarijus pažvelgė į uždaromas dureles ir nueinantį vairuotoją. Savo krepšį padėjo prie kojų ir pagaliau iš kišenės išsitraukė telefoną. Išjungęs lėktuvo rėžimą jis pagaliau buvo "ant" ryšio. - Skrisime atgal sekmadienio rytą, kad vakare jau būtume Sietle. - Žiūrėdamas į ekranėlį pasakė.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-02, 13:29

Išgirdus, kur jie yra, merginai visi miegai išsilakstė ir ji net išsižiojo iš nuostabos. - Europoje?? Atėnuose?? - negalėjo ji patikėti tuo, kur Zacharijus ją atskraidino. Tai tikrai nepanašėjo į kelionę su reikalais, greičiau turistinė poilsinė kelionė savo širdies draugei. Ar Mary jau tokia spėjo tapti? Ne, ji buvo tik kraujo maišelis, keisto pomėgio įrankis, kuris pats sutinka su savo pozicija, todėl ši kelionė šviesiaplaukę itin nustebino. - Įžnybk man, nes rodos, kad sapnuoju, - sumurmėjo ji ištiesdama vyrui plaštaką, kad jis taip ir padarytų. Gerai, kad mašinoje buvo kondicionierius, todėl su storomis pėdkelnėmis nebebuvo taip siaubingai karšta. Tačiau susivokusi dėl savo aprangos, Mary prikando lūpą. - Neturiu visai plonų drabužių, - sudejavo ji, mat ilgomis rankovėmis suknelė ir storos pėdkelnės netiko Atėnų klimatui. Žinoma, pėdkelnes radusi progą nusimaus, bet ilgų rankovių tai nenusiplėši.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 13:37

Tokia jos reakciją jį rimtai pralinksmino, net balsu nusijuokė kai ši ištiesė ranką. Kaip ir paprašytas, nežymiai suėmė šios skaisčią odą, o tada paleidęs, vėl paėmė į rankas telefoną. Sietle dar ankstus rytas, tad jokių skambučiu net neplanavo. Padėjęs išmanųjį šalia savęs, Zakarijus pagaliau šiek tiek pasisuko į Mary. - Sakei pinigų nenori, langą sutvarkė, grasinimus atsiėmiau, tai nusprendžiau kad šiokios tokios atostogos būtų ne pro šalį, o ir natūralaus vitamino d būtų ne pro šalį, Sietle jau nebe panaši saulė į tokią kokia čia. - Išdėstė kokio velnio jis atsitempė merginą į Europą. Pats pakankamai dažnai keliaudavo, bet dažniausiai su keliomis merginomis, o čia buvo tik viena Mary ir kelionės tikslas ne pasilinksminimai merginų kraujo voniose, o pailsėti. Automobilis jau išvažiavo iš oro uosto ribų, bei patraukė į užsakytą vietą.
Back to top Go down
View user profile
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 21:39

Tiek ir tų atostogų, bet šis iš esmės nieko neprarado. Na nebent pinigų, bet šie jam nieko nereiškė, tiek karališkas kraujas, tiek vampyro amžius, krovė nemažą pelną. Lėktuvas jau buvo pasiruošęs kilti, tačiau Zakarijus dar neketino skristi. Sustojus automobiliui, pasiėmę krepšį kuris dabar jau kiek pilnesnis, mat viduje buvo Mary daiktai, išlipo, paspaudė ranką vairuotojui bei įlipo į lėktuvą. Pasakė pilotams, kad teks palaukti. Tuo tarpu paskambino vyriškiams su kuriais susitarė, kad jie atveš Mary į oro uostą. Nori ji to ar ne, prievarta ar savo noru. Išsiaiškinęs, kad jie jau pakeliui, vyras ramiai atsisėdo į vietą kurioje skrido ir pirmyn. Ištiesė kojas, paprašė bet kokio gėrimo su laipsniai ir tiesiog įsipatogines žiūrėjo pro langą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 21:56

Gerai prižiūrima daktarų dienos gale Mary atsigavo. Iš tiesų, nebesitikėjo, kad jos dar atvažiuos kas nors pasiimti. Jauna moteriškė, nusamdyta kaip šios kelionės asistentė, atnešė į palatą merginai drabužių bei švarius apatinius, kad netekų vienmarškinei keliauti į Sietlą. Mary iškarto persirengė, žinoma, drabužiai nebuvo jos skonio, suknelė per trumpa, aukštakulniai net nepanašūs į tuos batus kuriuos Rivera paprastai renkasi. Tačiau mergina nesiskundė, tik padėkojusi įlipo į automobilį, nusprendusi, kad neverta spyriotis kaip mažvaikei. Jei ant Zacharijaus pyksta, tai nereiškia, kad rodys ožius niekuo dėties samdiniams. Įlipusi į lėktuvą Mary net nepažvelgė vyro pusėn, atsisėdo sėdynėje maždaug už jo, kad nereiktų žiūrėti į jo tą erzinančią šypseną ar kad jam kiltų kuo mažesnis noras ją kalbinti. Kompresas buvo nuo skruosto jau nuimtas pas merginą, nors ir oda dar buvo kiek pageltusi.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 22:05

iš tiesų net keista, kad Zakarijus taip ja rūpinasi. Juk galėjo stebėti kaip ji numiršta vonioje, pasimėgauti natūraliu procesu. Bet taip nepadarė ir tai yra ganėtinai keista, tai šiam vampyrui nėra būdinga. Vadinasi jam tikrai patiko šios kraujas, kad jau sugalvojo perduoti ją gydytojams. Kelias savaites tikriausiai net nesivargins su ja susisiekti, kol kraujas visiškai nebus "josios". Akies krašteliu pamatęs prie lėktuvo sustojantį automobilį, jis vėl akis nusuko ten kur ir prieš tai žiūrėjo. Išgirdo jos širdies plakimą kuris dabar buvo visiškai įprastas. Jai įlipus, pasisuko ir plačiai nusišypsojo.Išvydęs ją tokioje "nenuotaikoje" skardžiai nusijuokė. - Oj kokia tu pikčiūrna. - Besijuokdamas pasakė, tačiau akys buvo paklaikusiai šaltos, to linksmumo jose nebuvo. Galbūt todėl, kad mintyse iškilo vaizdinys, kaip jis savo rankomis nagrinėja jos organus. Atsisėdęs pranešė, kad jau gali kilti. Dešimt minučių ir lėktuvas jau buvo ore.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 22:13

Mary visiškai nekreipė dėmesio į Zacharijaus repliką, tik prisisegė saugos diržus, užsimetė koją ant kojos, nepajusdama kaip suknelės sijonas tik dar labiau pakyla aukštyn apnuogindamas jos ilgas liaunas kojas ir įsmeigė žvilgsnį į langą. Kuomet jie jau buvo ore ir lėktuvas nustojo kratytis, mergina atsisegė diržą ir priėjo prie mini šaldytuvo, atsidarė jį bei išsitraukė vandens buteliuką. Jai dabar velniškai reikėjo daug skysčių gerti, kad atstatytų organizme skysčius. Taip pat pasiėmė visą bliūdelį saldainių, mat gliukozė suteikia kiek energijos. Viską susirinkusi grįžo į savo krėslą, atsisuko buteliuką vandens ir lukštendama saldainius vieną po kito gurkšnojo vandenį nuplaudama saldumą burnoje.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
takai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Takai's Weapon
» Takai Sakage (Finished)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: