Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 hotel's villa

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 04:42

First topic message reminder :

Spoiler:
 
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 02:12

Mary toks Zacharijaus elgesys ir žeidė, ir siutino vienu metu. Jai nepatiko, kad jis taip šlykščiai elgiasi, juk viskas buvo nuostabu iki pat tos akimirkos kai jis sugalvojo pasidalinti Rivera su savo draugais kaip kokia kekše. Šito ji tikrai netoleruos. - Būtent, kad susitariau su tavimi, o ne su tavo draugais. Aš ne kokia kraujo kekšė, kad dalinčiau visiems kam papuola. Ir tu bent kiek logiškai pagalvok. Jau po tavęs man silpna darosi, kartais būna ir nualpstu, o kas bus po tavo draugelių? Iš vis nori, kad kojas pakratyčiau? Ak, tau tikriausiai ne tik nesvarbu kaip jaučiuosi dėl to, bet ar apskritai po tavo kvailų žaidimų liksiu gyva. Esi nenormalus, Zacharijau, tai nesveika, - jau įsiutusi pradėjo burnotis Mary, daugiau neatlaikius spaudimo. Šiam sugriebus ją už rankos, Faith stengėsi ją visaip ištraukti, tačiau vietoj to, ji grubiai atsidūrė ant kojų. - Paleisk mane, - trenkė ji laisvu kumščiu vyrui į krūtinę, nors tikriausiai jis net nesugebėjo nieko pajusti, Faith nemokėjo muštis. Šį kartą ji taip buvo apimta pykčio, kad net nesugebėjo išsigąsti vyro veido išraiškos ar kiek grubesnio elgesio.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 02:21

Jos burnojimai, jausmų išsakymai, galbūt kažką pakeistų, jeigu Zakarijus nebūtų toks kietakaktis. Bet deja, jis buvo. Ir šią akimirką jis į viską žiūrėjo iš savosios pusės. Visados gauna tai ko nori, net nebuvo auklėjamas galvoti kaip jaučiasi kiti. Tad nėra ko norėti, kad pas vyrą nėra užuojautos. - Užsičiaupk. - Stebėtinai ramiu ir šaltu tonu pasakė. Galbūt buvo per daug išvargęs, kad dar norėtų rėkti ant jos. O gal buvo nepakankamai piktas. Iš tiesų Mary dar leidžiama labai daug, bet kuriai kitai merginai taip nulėkus į kambarį ir nutraukus pokalbį, jau senokai būtų nutraukta ranka ar kita galūnė, bei palikta likimo valioje. O Mary dar stovėjo ant žemės. Trenkti į šio krūtinę, taip pat ne per geriausias sprendimas. Greitu judesiu šis sugriebė jos abu riešus už nugaros, bei laikė vienu delnu. O kitą delną uždėjo ant sprando, šiek tiek spausdamas. - Aš prašiau tavęs ateiti, o tu to nepadarei, pati žinai kad dešimt kartų nekartoju. - Jau tyliu balsu prabilo, būdamas vos per kelis centimetrus nuo jos veido. Akys regis tamsėjo kiekvieną sekundę. Kadangi su ja susitikdavo gerokai po darbo, visados būdavo kiek tamsoka, o dabar Atėnuose, saulė dar tik leidžiasi ir kambaryje pakankamai šviesu, kad aiškiai pasimatytų net ryškėjančios tamsios kraujagyslės aplink akis.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 02:43

Paprastas užsičiaupk įrodė, kad Mary kirto į gerą vietą liežuviu. Galbūt jis neturėjo ką pasakyti, gal nenorėjo apskritai leistis į kalbas su blondine būtent dėl to, kad jos pasakyti faktai pasitvirtina. Rivera ir užsičiaupė, pasakė jau viską ką norėjo pasakyti ir labai apmaudu, kad Zacharijus nepadarė jokių išvadų tik apsunkindamas situaciją. Grubus pakėlimas nuo lovos pasirodė menkniekis palyginus su tuo, kaip dabar vyras elgėsi užlaužęs merginos rankas ir smarkiai spausdamas jos sprandą, kurioje vietoje tikrai skaudėjo taip, kad Mary net sucypė. - Paleisk mane, - dar kartą pakartojo, tik šį kartą tonas nebuvo toks griežtas, kaip tik balsas nuskambėjo labai silpnai, mat skaudėjo sprando srityje labiausiai. Vyrui veidu priartėjus prie jos, Mary net akimirkai užgniaužė kvapą. Ji vis dar siuto ant jo, tačiau patamsėjus akims, išsišokus kraujagyslėms, merginos veide šmėstelėjo baimė. Ar jai vaidenasi, ar tai iš tiesų vyksta? Taip žmogaus veidas nesugeba pasikeisti. Negi tai kažkokia iliuzija ar pigus triukas? Rivera abstulbo, jos lūpos kiek prasivėrė. - Tavo veidas... - išspaudė nesuprasdama kas čia vyksta, kodėl Zacharijaus akys taip netikroviškai apsiniaukė.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 02:54

Zakarijus į jos prašymą, paleisti, net nesureagavo. Nors ką tu. Jis iš viso nereagavo į jokį jos prašimą. Negalima sakyti, kad praeitus kartus viskas buvo labai gerai. Tiesiog šį sykį buvo iššaukta kitokia emocija. maitinosi jis ne per seniausiai, tad negalėjo skųstis troškuliu, bet dabar laikant Mary suspaudus, neleidžiant jai pajudėti, leido sau prisiminti, kad po jos oda teka vienas iš nuostabiausiu skysčių šioje žemėje, kraujas. Puikiai žinojo, kaip jo veidas atrodo, virstant šiek tiek panašesniu į vampyrą. Jis didžiavosi savo prigimtimi, tiksliau savo pasirinkimu tapti vampyru. Jis mėgavosi savo gyvenimu, kaip ir turėtų visi likę nemirtingieji. Nieko šiai nesakė, žengė žingsnį pirmyn, prispausdamas jos blauzdas prie lovos. Šiek tiek palenkės jos galvą atgal ir nežymiai į šoną, Zakarijus pasilenkė arčiau trapios merginos odos. Kokia emocija dabar virė viduje, sunku pasakyti. Greičiausiai pyktis ir galbūt tam tikra panieka. Panieka už tai, kad ji leido sau taip kalbėti su juo. Windsor akimirksniu ją pervertė ant lovos, pats užguldamas. Rankos kurios buvo suvaržytos už nugaros, atsidūrė virš galvos. Delnas nuo sprando, niekur nedingo. Rivera pati prisiprašė. Be įžangų šis prasižiojęs, susmeigė savo iltis į jos kaklą. Dabar labiau norėjo jai atnešti skausmą, nei kad pats pasimėgauti krauju, todėl nereikia stebėtis, jog abu delnai gniaužė merginos odą pakankamai stipriai, kad liktų žymės ar suprastėtų kraujo cirkuliacija į delnus.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 03:17

Mary negalėjo patikėti, kad Zacharijus taip elgiasi. Jis tik įrodė, kad ji jam tik daiktas ir daugiau nieko rimčiau nereiškia. Po tokio suvokimo, atrodė, kad iš Faith vidaus išplėšė dalelę jos ir tą vietą labiau skaudėjo, negu žalojamą kūną. Faith žinojo, kad jei pasiduos ir nejudės, blogiau nebebus. Tačiau jai viduje kur kas labiau skaudėjo negu iššorėje, tad ji priešinosi iš visų jėgų. Spurdėjo, cypė, šaukė, keliu netgi sugebėjo įspirti į vyro genitalijas visiškai nusispjovus į tai, kaip tai gali būti skausminga. Bandė purtyti savo galvą, kuomet vyras buvo susmeigęs savo dantis į jos kaklą, tačiau to nepavyko padaryti dėl tvirtai spaudžiamo sprando. - Nekenčiu tavęs, - iššvokštė ji pavargusi kovoti su kur kas stipresniu už ją Windsor. Tai bergždžias reikalas jam pasipriešinti. Jai net iš pykčio akių kampučiuose tvenkėsi ašaros ir jau spėjo pamiršti, kad prieš akimirką matė paklaikusias nežmogiškas akis.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 13:10

Faktas, kad Zakarijus dažnai sau leidžia daugiau nei galima. Dabar tikriausiai pažeidė visas žmogiškas teises. Tačiau vampyrui jos nesvarbios. Tai, kad Mary muistėsi, gero šiai neatnešė. Jis tik stipriau šią spaudė prie minkštos lovos. O tai, kad sugebėjo šiam įspirti į pautus, tik dar labiau šį suerzino. Po tokio jos gesto, jis šiek tiek daugiau pramerkė juodas savo akis. Atsitraukė. Veidą puošė kruviną šypsena, akys paklaikusiai šaltos, galima teigti jog aiškiai matyti sadistinis žvilgsnis. Sucaksėjęs liežuviu pora kartų, papurtė galvą. Kelias sekundes Hektoras nieko nedarė, tik žiūrėjo į šios akis. Tada delnas nuo sprando, lėtai pasitraukė ant jos veido, tiksliau žandų, suspaudęs jos dailų veidelį lyg apžiūrėdamas kokį daiktą, pasukiojo į šalis. - Gaila, bet pati prisiprašei... - Tai pasakęs jos veidą paleido, atsitraukė palikdamas didesnį tarpą ir atbula ranka tvojo. Zakarijus ne iš tų džentelmenų kurie baisia gerbia moteris. Ne. Kai šis augo, moteris iš viso nebuvo skaitoma lygi vyrui. Lėtai pakildamas, palikdamas ją ant lovos, perbraukė pirštais per susitaršiusius plaukus. - Jei būsi protinga, atsiprašysi už šitą isteriją, grįši namo. - Ramiu balsu ištarė, nusivalydamas jos kraują nuo lūpos, nykščiu.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 13:24

Kuomet Zacharijus atsitraukė, Mary suprato, kad gero gali nelaukti. Prisidirbo ji kaip reikalas. Žvelgdama į jo veidą, Faith matė, koks jis antgamtiškai pasikeitęs ir kaip nenormaliai atrodo. Pagaliau jos pyktis pavirto į baimę, ji nustojo muistytis, sustingusi laukė, kol šis padaras privers ją degti skausme. Merginos kūnas pradėjo tirtėti iš baimės, veidas jau senokai buvo pabalęs ne kiek iš apimtos emocijos, o kiek dėl prarasto kraujo. Faith nebuvo pakankamai atsigavusi, kad apskritai būtų galėjusi duoti kraujo šiandien todėl jai svaigo nemenkai galva ir darėsi beprotiškai šalta. Ji manė, kad pasikeitęs Zacharijaus veidas tėra jos vaizduotės padarinys, silpstančio organizmo sukeltos haliucinacijos. Kuomet jis suspaudė jos žandus, Rivera susiraukė. Skaudėjo. Bet ji tikrai nesitikėjo, kad vyras jai tvos. Zacharijus tikriausiai neapskaičiavo savo jėgų, Rivera sukliko, susiėmė už veido ir susirietusi ant lovos, bandė apsaugoti savo galvą. Skuostas tiesiog degė, tikrai liks mėlynė nuo tokio trenksmo. Mergina tikriausiai pirmą kartą Windsor akivaizdoje pradėjo kūkčioti. Skaudėjo ir kūną, ir sielą, iš visos savo esybės ji ėmė nekęsti Zacharijaus ne dėl to kaip jis elgėsi, bet koks jis yra. Sumautas tironas, pastoviai trokštantis beribės valdžios ir kontrolės.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 13:42

Baisiausia tai, kad Zakarijus išvydęs kenčiančią Mary, piktdžiugiškai nusišypsojo. ir gerai. Mintyse sau pasakė, bet žodžiu nepratarė. Stebėdamas jos kūną, drebančius raumenis, bėgančias ašaras, girdėdamas ją kūkčiojant, nė nepagalvojo, kad elgiasi blogai. Kurį laiką vampyras dar žvelgė į ją. Nereikėjo būti genijumi, kad suprastum, jog ši nei emociškai, nei fiziškai nepasimėgaus Atėnų klimatu ar viešbučio, miesto, gamtos, privalumais. Kai norės, atsistos iš lovos, kad ir kaip sunku, atsiprašys ir šie galbūt galės keliauti. Jis pasakė ką norėjo pasakyti, padarė šiek tiek daugiau, nei ketino prieš tai. Vampyras apsisuko ir išėjo iš kambario palikdamas sulaužytas duris plačiai atvertas. Nuėjęs į svetainę, susirado mini šaldytuvą, iš jo išsitraukė pirmą pasitaikiusį alkoholinį gėrimą. Kai įsipylė nedidelio buteliuko turinį į taurę, įsimetė pora ledukų, į duris pasibeldė. Vampyras aiškiai pajuto moters kvapą, tos pačios kuri ir prieš tai čia buvo. Šioji atnešė Mary rūbus. Pradaręs duris, plačiai nusišypsojęs pareiškė apgailestaudamas, kad privertė personalą dirbti, bet dabar jau nebereikia. Moteris tikriausiai mačiusi labai daug šiame viešbutyje, net neišreiškė kažkokio nusivilimo, tik linktelėjo ir maloniai atsisveikinusi nuėjo. Uždaręs durs, Zakarijus patraukė į terasą, vėl atsisėdo prie sienos ant medinės kėdės. Saulė jau demonstravo paskutinius spindulius prieš paskęsdama į vandenį. Mėgavosi reginiu, pasisotinęs krauju, geriantis neblogą gėrimą, patogiai įsitaisęs, prisidegė dar vieną cigaretę.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 13:51

Mary net neatėjo į galvą atsiprašinėti Zacharijaus. Ir kodėl ji tą turėtų daryti? Dėl to, kad buvo sumušta? Kad bandė gintis nuo šaltakraujo padaro? Ar dėl to, kad nenorėjo būti stumdoma kaip koks daiktas? Merginai nebuvo už ką atsiprašinėti ir ji tikrai neketino to daryti. Susigūžusi į kamuoliuką ji verkė pasikūkčiodama, veidas tiesiog degė, darėsi silpna, kūnas jau drebėjo nebe nuo baimės, bet išsekimo. Šalta, skauda, tamsu. Ji užmerkė akis, nes nuo svaigstančios galvos rodės, kad tuoj apsivems. Ji vis dar nekentė Zacharijaus ir pyktis nė per nago juodymą nenuslūgo. Ji pragulėjo verkdama gana ilgai, kol galiausiai teikėsi atbula ranka nusibraukti ašaras. Į patalus buvo jau įsigėrę nemažai vandens, tiek nuo jos kūno, tiek nuo nesibaigiančių ašarų, o dar ir iš kaklo bėgantis maža srovele kraujas. Mary reikėjo geros valandos išsiverkti, kol galiausiai ji pristigo skysčių ir kūnas ėmė dehidratuoti. Ji bandė stotis, pažiūrėti kaip atrodo jos veidas po tokio išpuolio, tačiau susvyravusi ji vėl parkrito į patalus. Faith nebeturėjo jėgų, jai akyse aptemo ir mergina galiausiai apalpo pristigusi kraujo varinėjančio jos kūną ir apskritai betkokių skysčių organizme.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 14:02

Per valandą vyriškis surūkę tris cigaretes, išgėrė keturis stiklus brendžio, susikambino su bundančiu Sietlu. Daugiausia laiko praleido šnekėdamas su draugužiu iš savivaldybės. Planavo su juo kitą mėnesį nuvykti į Dubaju, sudalyvauti aukcione, tai darė ganėtinai senai, tad bus visai nebloga pramoga. Padėjęs telefoną ant stalo, pabaigęs gėrimą, akimis perbėgo per miestą kuriame jau degė šviesos. Tada jo klausą pasiekė papildomi garsai iš Mary kambario. Kurį laiką Zakarijus klausėsi jos širdies plakimo kuris šiuo metu buvo tikrai silpnas. Atsidusęs lyg tai būtų siaubingai nuobodus darbas, atsistojo, bei nuėjo į jos kambarį. Sustojo tarpduryje, nužvelgė į Rivera kuri kaip jis suprato, dabar jau nieko nei pasakys nei padarys. Nepatenkintas susiraukė ir priėjo prie jos. Neilgai truko kai pakėlė jos gležną kūną ant rankų, bei nunešė į vonios kambarį. Paguldė į vonią, bei pasukęs rankenėlę, paleido šaltą dušą. Atsitiesęs, palikęs ją pusiau gulėti pusiau sedėti vonioje, vos per pora akimirkų susisuko, paėmė iš šaldytuvo šaltą mineralinio buteliuką. Pritūpęs prie vonios, suėmė šią už veido, bei ėmė delnais trinti šios ausis. Per gyvenimą prisimokė įvairiausiu triukų, tikriausiai galėtų ir be problemų žmogaus anatomija atsiskaityti, kai pats rankomis ją yra ištyrinėjęs.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 14:23

Rivera prabudo vonioje nuo nemalonaus ausų trynimo pojūčio, todėl nors ir silpna, tačiau staigiai patraukė Zacharijaus rankas nuo savęs. Jos lūpos buvo pamėlusios, o šalto dušo ji net nejautė, temperatūra vandens jai atrodė pakankamai normali. Galva sukosi, kvėpuoti buvo itin sunku, tą darė pro burną švokšdama. Pirštais įsikibo į vonios kraštus, kad nenusmigtų į vandenį ir neprigargaliuotų. Akys markstėsi, galva darėsi beproto sunku, sužeistas žandas tvinkčiojo ir įgavo melsvą spalvą. Faith nebebuvo panaši į save, Zacharijus visiškai sugadino gerą produktą per savo impulsyvumą ir arklio dydžio principus. Mary kūnas drebėjo, ji nejuto, kaip dantys kalatojasi, apskritai jai viskas buvo it per miglą, nelabai ji suprato ar yra vis dar lovoje, ar vonioje, ar apskritai kur nors kitur.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 14:36

Vampyro emocija buvo tikrai nesveika atsižvelgiant į dabartinę situaciją. Aiškiai matėsi, kad jam nuobodu ir daro tai vien dėl kažkokios neaiškios pareigos. Juk galėjo nesivarginti, leisti jai ten gulėti, galimas daiktas, kad ir nusibaigti. Bet štai kažkodėl taip nepadarė. Mary pradėjus markstytis, atitraukus jo rankas nuo savo ausų, Zakarijus padėjo dilbius ant vonios krašto, taip atsiremdamas. Vampyras žvelgė į šios pasikeitusį veidą. Veide atsirado mena šypsenėlė, kai pagalvojo, kad visa tai jo darbas. Net tam tikras pasididžiavimas savimi atsirado. Per daug nesiskubino daryti kažkokių veiksmų. Atsukęs buteliuką mineralinio vandens, vėl priartėjo prie Riveros, leisdamas šaltam dušui pasiekti ir jį. Suėmęs šią dalinai už sprando, dalinai pakaušio, nežymiai palenkė jos galvą atgal, bei lėtai ėmė pilti vandenį į šios burną.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 14:45

Prasta mintis buvo girdyti mineraliniu merginą tokios būklės. Ji paprasčiausiai užspringo ir ėmė skaudžiai kosėti, susiėmė už krūtinės, mat rodės, kad jau net savo širdies nebejaučia. Šlapia, pamėlusi, sušalusi, dehidratavusi, mergina pradėjo purtytis, ne kaip koks šuniukas sušlapęs, o kaip skysčių trūkstantis žmogus. Jai reikėjo kraujo arba lašelinės, vienas iš dviejų. Galbūt viskas taip nebūtų užsibaigę, jei ne patiriamas stresas ar netektas kraujas. Mary net neturėjo kada pykti ant vyro dėl savo fizinės būklės. Ši springdama vandeniu palenkė galvą žemyn ir baigusi kosėti netyčia atsipalaidavus raumenimis veidu susmuko į vandenį sau tarp kojų. Pradėjo vėl springti, atsitiesė, rankomis laikydamasi už vonios kraštų bandė išlaikyti bent kiek pusiausvyrą, akys vėl markstėsi nuo jėgų trūkumo, kūnas vis dar purtėsi, nedaug trūksta, kad ją apimtų traukuliai.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 14:58

Jai pradėjus springti girdomu mineraliniu, tiesiog atitraukė buteliuką nuo šios, užsuko bei padėjo šalia savęs. Per daug nesijaudino, o tiksliau, iš viso nesijaudino. Jau pats negalėtų suskaičiuoti kartų, kai yra matęs tokios būsenos žmogų po jo darbelių. Tik dažniausiai Zakarijus nusuka spranda ar susmeigės iltis išgerti dar kraujo, kad visiškai sustotų širdis. Šį kartą jos nežudė. Jai sugebėjus susmukti, ištiesė ranką, bei pasuko ratą kuris atvėrė angą apačioje ir vanduo pagaliau ėmė tekėti iš vonios. Daugiau nieko nedarė. Zakarijus atsitraukė nuo vonios, bei už metro atsisėdo atsiremdamas į sieną, bei ištiesdamas kojas į priekį. Kišenėje buvo įsidėjęs tą savo numylėtą dėklą, bei žiebtuvėlį. Prisidegęs cigaretė, nė nesvarstė apie tai jog rūko patalpoje. Savo namuose to nedaro, bet čia jam vienodai rodo. stebėjo merginą it tai būtų koks akvariumas. Išsikapstys tai išsikapstys, ne tai ne, vadinasi silpna ir nėra ko čia dar tokiai suteikti galimybę gyventi. Kaip Zakarijus garsiai pasakytų: natūrali atranka.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 15:20

Šitiek praradusiam kraujo žmogui per tokį trumpą laiko tarpą natūrali atranka jau nelabai galiojo. Mary, jei nebus imamasi jokių papildomų veiksmų, tikrai pakratys kojas, ji vaikšto ant mirties slenksčio nežinodama į kurią pusę pereiti. Merginos kūną apėmė konvulsijos, ji ėmė purtytis, kraujas vis dar tekėjo iš jos kaklo plona srovele nudažydamas jos kūną raudonai. Balta ir raudona subtiliai gražiai atrodė. Nejaugi šviesiaplaukė mirs tokia apgailėtina mirtimi? Visiškai nukraujavusi prieš tikro šikniaus akis? Ar Zacharijaus principai iš ties tokie stiprūs, kad leistų numirti nekaltai merginai prieš akis. Galiausiai Mary nustojo purtytis, jos akyse aptemo ir smegenis užėmė visiška juoduma. Širdis jau skaičiavo paskutinius dūžius, mergina gulėjo be sąmonės.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 15:33

Vyras visiškai ramiai žiūrėjo į merginą. Jam gyvybė nieko nereiškė. Per daug senas, kad sureikšmintų Mary evzistavimą. Už tai jo galima nekęsti ir planuoti nužudymą, bet yra kaip yra. Regėti galbūt paskutinias jos gyvos akimirkas, buvo savaip nuostabu. Mirtis yra gražus dalykas, aišku jam labiau patinka pačiam gyvybę atiimti savo lūpomis arba rankomis, bet žiūrėti kaip tai natūraliai atrodo, irgi vienas iš stebuklingiausiu dalykų. Klausėsi jos lėto širdies plakimo, cigaretė vis mažėjo ir Zakarijus tik tafa ėmėsi veiksmų. Vampyrui nereikėjo daug laiko, kad pasuktų administracijai ir paorašytų kad jie atsiustu kokį asmenį praėjusį kursus, bei iškviestų greitąją. Pasakė jos kraujo grupę dar prie to pačio, jau net pagal skonį atskirti galima. Jos širdis galbūt skaičiavo paskutinius dūžius kai į kambarį įbėgo jaunas vaikinukas. Nieko neklausė, iš karto puolė ją traukti iš vonios, bei daryti dirbtinį kvėpavimą. Zakarijus tuo tarpu visai ramiai stebėjo situaciją atsirėmęs į staktą. Po maždaug dešimt minučių į vilą sugūžėjo ir greitoji pagalba. Zakarijus prabilęs graikiškai paaiškino kad ji neteko daug kraujo. Kol šie ją paguldė ant neštuvų, jis nuėjo į savo kambarį, pasiėmė krepšį paėmė jų pasus bei nuėjo tartis su greitosios vairuotoju. Įsėdęs šalia, žaidė su jo proti o po akimirkos kitos jau buvo atnešta Mary, įkelta. Kol važiavo iki ligoninės, Zakarijus visiškai tyliai sėdėjo kol manipuliavo darbuotojų mintimis.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
hotel's villa
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: