Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 hotel's villa

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 04:42

Spoiler:
 
Back to top Go down
View user profile
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 13:48

Zakarijus nemėgo įprastų viešbučio kambarių. Taip, šiame visi tikri aukštos klasės, tačiau vis vien jų nemėgo, jam ten būdavo per mažai erdvės ir viskas primityvu. Todėl savo asistentei liepė surasti kažką su pilnu aptarnavimu, bet panašiau į apartamentus nei įprastą kambarį. Atvykus į viešbučio teritoriją, automobilis nesustojo prie pagrindinio įėjimo, bei nuvažiavo kiek tolėliau, kur stovėjo tokios kelios nedidelės vilos. Paėmus savo krepšį, vampyras išlipo, bei palaikė dureles kol išlips Mary. Tam įvykus, jis paspaudė delną vairuotojui, padėkojo už saugią kelionę, bei uždėjęs delną ant šviesiaplaukės juosmens, nuvedė vidun. Prie durų pasitiko viena iš viešbučių administratorė. Kreipėsi į Zakarijų pavarde, o į Mary, josios. Įžengus į vidų, moteris ėmė pasakoti apie visus privalumus, šiek tiek istorijos, kelintais metais pastatyta ir panašiai. Vyras per daug to nesiklausė, greit permetė akimis per pagrindinę patalpą, bei užmatęs atviras vieno kambario duris, ten nunešė savo krepšį, ištraukė pasus iš kišenės, bei susiradęs seifą, ten juos įdėjo. Jau sistemą kaip visur rakinami seifai mokėjo, tad porą kartų suvedė sugalvotą kodą ir viskas buvo tvarkoje. Grįžęs į svetainę, perėjo ją bei nužengė į terasą. Lengvai tariant, vampyrui čia nepatiko. Ką reiškia, duok moteriai išrinkti. Jam čia buvo visko prigrūsta per daug. Moteriai baigus pasakoti kaži ką, šis atsisveikino bei ją palydėjo iki durų.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-02, 15:55

Vila tiesiog užėmė merginai kvapą. Nežinojo, kas įspūdingiau atrodo, ar ši vila ar Zacharijaus namai. Jis iš ties turtingas šmikis, o ta visa prabanga kaip reikalas susuko Mary galvą. Ką jos tėtis kaži pasakytų, sužinojęs, kad ji skraido po Europą su turtingu pagyvenusiu vyriškiu, kaip kokia barakuda. Apimta tokios minties pasijuto kiek nejaukiai, tačiau pasistengė iš tos pusės taip nežiūrėti. Išklausiusi asistentės pasakojimus, Mary pasileido į vonios paieškas tokioje didelėje erdvėje. Galiausiai suradusi reikiamas duris, įėjo vidun ir užsirakino. Nusirengusi nuogai mergina pažvelgė į save veidrodyje, jai tikrai reikėjo paprasto žmogiško dušo. Todėl įsilipo į dušą ir ten kruopščiai išsiplovė savo baltas garbanas, nusišveitė odą esančiomis priemonėmis. Kai buvo švari ir gaivi, mergina išsiluostė galvą, palepino plaukus rastomis priemonėmis ir išsidžiovinusi plaukus supynė juos į didžiulę kasą. Tada nusišluostė kūną, ištrynė jį skaniai kvepiančiais losijonais bei eteriniais aliejais. Jautėsi tarsi naujai gimusi. Kadangi nebenorėjo sugrįžti į Sietlą primenančius drabužius, mergina įsisupo į ploną chalatą, kuris šiam klimatui kur kas labiau pritiko. Kruopščiai sulanksčiusi drabužius mergina juos pasiėmė su savimi ir nuėjusi iki laisvo miegamojo, kur Zacharijus nebuvo pasidėjęs daiktų, paliko čia savo drabužius komodos stalčiuje. Pakėlusi galvą ji pasižiūrėjo į veidrodį ant sienos. Šilkinis, baltas ir trumpas chalatas jos kūną iliustravo kiek vulgarokai. Tačiau laisvai supinta kasa ir mielas veidas kompensavo tą besiveržiantį seksualumą. Ar tokia ji gali pasirodyti Zacharijui? Tačiau daugiau ji jokių rūbų neturėjo be tų, su kuriais atvažiavo, tad teko pasitenkinti trumpu chalatu. Nusprendusi apsidairyti po apylinkes, mergina išėjo į terasą ir pakelė veidą į dangų mėgaudamasi saulės voniomis. Ak, kaip ji dabar norėtų su savimi turėti bikini...
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 16:30

Zakarijus labai dėl merginos rūbų nesijaudino. Iš esmės juk nuvykęs į jos namus, jei jau savivaliavo ir rado pasą, galėjo ir rūbų paimti. Bet apdarai senam vampyrui, nieko nereiškė. Tai tik kažkokie visuomenės standartai. Palydėjęs moterį iki durų, su ja maloniai atsisveikino, bei jai išėjus uždarė duris. Į šias atsirėmęs, akimirkai kitai įsijungė telefoną. Kažkada Zakarijus pagalvojo jog turi priklausomybę, bet į tai visiškai nekreipė dėmesio. Lėtai žingsniuodamas tarp užgrūstos svetainės, kuri jam tik kėlė nervus, jo vietoje puse daiktų išmestų lauk. Pasiekė terasą kurioje dabar sukiojosi nusiprausi mergina. Nusiėmęs švarką kuris jam nepridėjo nei šilumos nei ko, vampyrui aplinka nesudarė jokios esmės, saulė ir po tiek metų nebuvo mėgstamas dalykas, bet kažkaip priprato. Padėjęs rūbą ant kedės, atsistūmė kitą, bei atsisėdo visai šalia atbrailos. Hektoras kurį laiką tyloje stebėjo šviesiaplaukę kuri sugebėjo džiaugtis tokiu paprastu dalyku. Pamiršdavo jis koks stebuklingas pasaulis gali būti, bet jauni žmonės, būtent ši rasė, nustebindavo ir primindavo. - Nagi, manau kol saulė nenusileido, turėtum pasidžiaugti šiltais spinduliais baseine. - Su šypsena veide pasakė.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-02, 18:09

Atėjęs Zacharijus sudrumstė tobulą tylą, su apdujusia šypsena veide mergina pasisuko į jį ir prikando apatinę lūpą. - Neturiu visiškai jokių drabužių su savimi pasiėmusi, nespėjau. Net ir maudymuko, - atsiduso šviesiaplaukė, o nuoga ji tikrai nežadėjo prieš Windsor išsirengti. Jai net kėlė abejonių pasirodyti vien su bikiniu prieš jį, kadangi jie neturėjo jokio intymumo be kraujo gėrimo. Mergina prisėdo ant vienos iš laisvų kėdžių, atsirėmė delnais į ranktūrius, stebėjo baseine mirguliuojantį ir viliojantį vandenį. - Be to, kaip mano katinas? Tikriausiai liūdi vienas namuose be manęs, - kiek pagalvojusi sunerimo dėl savo vienintelio turimo augintinio Sietle. Namuose mergina jų turėjo kur kas daugiau, tik spėk pasirūpinti visais. Galbūt reiktų įsigyti dar kokį šuniuką namuose? Tačiau Rivera per mažai turi laiko, kad galėtų rūpintis dar vienu augintiniu, visgi mokslai ir darbas... O kur dar susitikimai su Zacharijum.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 22:41

- Mary, gali maudytis ir be maudymuko, niekas tavęs čia nepažįsta apart manęs, o aš šito dalyko visiškai nesureikšminu. - Ramiu balso tonu dėstė merginai. Juk taip ir buvo, tokia ta tiesa, Zakarijui nesvarbu. - Ne jau žadi šiandienos vakarą, rytdieną praleisti su šiuo, - mostelėjo ranka į jos apdarą, - rūbu? - Su šypsena paklausė. - Manau kad nuotraukose ne kaip atrodys. - Nusijuokęs šis akis nusuko į atsivėrusį vandenyną. Puikiai suprato socialinės medijos reikšmę šiais laikais. Nors iš tiesų vos nuo nuotraukų išradimo laikų, žmonės norėjo įsiamžinti kažkur, kad vėliau pasigirtų arba prisimintų, ir dabar dar tas dalykas nepasikeitęs. Šiai paklausus apie katiną, nepuolė aiškinti, kad liepė kaimynei pasirūpinti, juk šviesiaplaukė net nenutuokė, kad jis buvo jos namuose ir turėjo nuojautą, kad jei pasakys, ji ne juokais supyks ar bent jau liks nepatenkinta. - Nenumirs tas katinas, tie padarai gali gyventi pakankamai ilgai be maisto, vandens aišku būtina, o jo manau jam užteks. - Vis dar atsipūtęs šis šiai aiškino. Vampyras kažkokių rimtų planų neturėjo, na gerai kažkas abstraktaus ir buvo, tačiau tai jau priklausė nuo Mary elgesio.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-02, 23:07

Maudytis be maudymuko? Gal jis visai išprotėjo? Mary vien nuo tos minties skaisčiai išraudo. - Apsieisiu be maudynių, - sumurmėjo ji panosėje vis dar raudonuodama. Pakilo nuo kėdės ir priėjusi prie baseino, atsisėdo ant jo atbrailos, pamerkė kojas į vandenį. Vyro komentaras apie jos chalatą privertė šviesiaplaukę jaustis dar nepatogiau. - Neturiu nieko pasiėmusi su savimi, juk tavo idėja buvo spontaniška kelionė. Ir ko gero, spėju, pats pasiėmei visko ko reikia, - suburbėjo Mary, kuri ne itin gerai jautėsi su trumpučiu šilko chalatu. Taip į viešumą tikrai neitų, vien prieš Zacharijų buvo gana nepatogu. - Priedo, mes fotografuosimės? - kiek nesupratusi paklausė ji, mat nebuvo ji medijų žmogus, telefoną naudodavo tik paskambinti ir parašyti pagrinde. O prakalbus apie katiną, mergina sugebėjo tik atsidusti. Martinas sunkiai ištverdavo be Faith kompanijos, tikėjosi, kad jam nieko nenutiks, kol bus namuose.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 23:15

Šiai ėmus teigti, kad vis dėl to nesimaudys, jis tik atsiduso. Prasideda. Kartais žmonės jam rimtai keisti atrodydavo. O gal jis čia labai, labai senų pažiūrų. Jei tik vanduo šį gundytų, tuoj pat mestų rūbus į šoną ir eitų išsimaudyti. Bet dabar apie maudynes visiškai nesvajojo todėl liko sėdėti. Akimis nusekė nusileidžiančią merginą, jos atsisėdimą, bei kojų įmerkimą į vandenį. Tuo tarpu, Zakarijus pasiėmė telefoną ir visiškai ignoravo jos sekančius žodžius. Pridėjęs ragelį prie ausies, po sekundės kitos jau buvo susisiekęs su moterimi kuri čia paskirta, kad nakvynė būtų aukščiausio lygio. Paprašė šios bet kokios s dydžio suknelės. Tada kiek prisimerkęs nužvelgė Mary ir spėjimo būdu paprašė apatiniu. Kiurksoti viloje jis visiškai nenorėjo, todėl bent gavusi rūbus, gal kur nors nueis. Padėjęs telefoną ant staliuko šis tik dabar atsakė į Riveros klausimą. - O tai tu nenori parodyti artimiesiems kur buvai? - Kiek kilstelėjęs antakį paklausė lyg tai būtų kažkoks pokštas.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-02, 23:25

Mary girdėjo Zacharijaus pokalbį, kaip jis užsakė drabužius, tačiau visiškai tam neprieštaravo, mat tai būtų gana vaikiškas ir principingas poelgis. - Ačiū, - atsisukusi per petį nusišypsojo vyrui, padėkodama už jo rūpestingumą. Pamosikavus kojomis pajuto vandens vėsą ir nuoširdžiai užsimanė panerti, net širdį suspaudė dėl to noro. Todėl mergina atsistojo sugalvojusi kaip išspręsti maudymuko problemą. Ją kiek išblaškė Zacharijaus klausimas, net pasimetė nenorėdama atsakyti tiesos vyrui. Ji nenori prisipažinti niekam su kuo susitikinėja ir su kuo atskrido į Graikiją. Apsimes, kad šios kelionės nebuvo, kad jos giminaičiai nepagalvotų, jos Faith rėžia sparną aplink vieną įtakingiausių Sietlo asmenų. Dievaži, juk jis turi dukrą vyresnę už ją pačią! Ką jos tėtis ar sesuo pagalvotų apie tai... - Gal ir padarysiu vėliau kokių nuotraukų, - išsisuko mergina ir nuėjo į vidų. Pasiekusi savo miegamąjį, Rivera nusivilko šilko chalatą ir peršoko į savo apatinį trikotažą, kuris buvo pieno baltumo spalvos, su dailiais nėrinukais. Atrodė gana seksualiai, tačiau kur kas geriau negu maudytis nuogai. Plaukus išsileido ir susuko juos į gana netvarkingą kuodą, kad kuo mažiau nuo chloro jie nukentėtų. Tuomet ji pasileido iki baseino bėgte ir krykštaudama šoko į vandenį padariusi bombą ir gerokai viską aptaškydama už baseino ribų.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 23:35

Į jos padėką buvo atsakyta linktelėjimu. Kažkaip buvo keista, kad mergina dėkoja už tokius dalykus. Nepratęs jis prie tokio mandagumo vampyro gyvenime. Taip, kadaise tai buvo įprasta, bet virtus vampyru, jau kitas reikalas. Jeigu būtų atvykęs su kokiomis eilinėmis madų pasaulio žvaigždutėmis, šios šią akimirką klūpėtų ant kelių ir darbuotųsi burna. Na ką, vis paįvairins šį bei tą gyvenime. Jai nieko netarus ir pasišalinus iš terasos, pats pakilo nuo kėdės. Iš esmės per daug ir neturėjo čia ką veikti, net kiek nuobodoka darėsi. Kelias minutes šis tiesiog atsirėmęs į turėklus šalia stalo, žvelgė į horizontą. Tada pasirodė Rivera. Greit vampyro akys užfiksavo jos rūbų pokyti. Apatiniai. Atsidusęs papurtė galvą, vis dar nesuvokė to daikto prasmės. Nusekęs akimis ją laipteliais žemyn, stebėjo įšokančią į vandenį. Net nepajuto, kad veide atsirado nuošridi šypsena. Hektoras apsikrėtė jos laime, tokia tyra ir paprasta, kad net buvo keista.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 00:27

Mergina išnėrusi įkvėpė oro į plaučius ir nusijuokė. Kaip gera buvo vandenyje! Tikra atgaiva tokioje karštoje dienoje. - Nagi, ateik ir tu! - pirštu parodė gestą "ateik ateik" ir skambiai sukrizenusi vėl panėrė į vandenį. Vanduo maloniai glostė šviesią merginos odą, gaivino ją po aitrių saulės spindulių. Minutę, gal dvi panardžius po vandeniu, mergina iškilo į paviršių ir ėmė plūduriuoti ant nugaros užsimerkusi, mat saulė spigino į akis. Iš tiesų, Zacharias daug sau gali leisti būdamas toks turtingas, tačiau kodėl pasirinko ją? Paprastą, kaimo merginą, kuri neužima nei kokios mandros pozicijos gyvenime, nei kada tokią turės. Priedo, ji jauna, nepatyrusi, per daug paprasta, kad galėtų būti vyrų geidžiama... O svarbiausia, tai ne ji įtakojo tokius Zacharijaus veiksmus, o jis pats pastoviai imasi iniciatyvos.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 00:47

Kol ši nardė, jis nuėjo iki savo švarko, iš kurio išsitraukė auksinį cigarečių dėklą. Senas, gal jau keli šimtmečiai, bet kažkodėl šito daikto jis nenori pakeisti. Nors ir mėgo naujoves, modernius dalykus, prie šio dėklo buvo savaip prisirišęs. Atidaręs jį, išsiėmė vieną, tada padėjo ant medinio staliuko. Iš kelnių kišenės išsitraukė metalinį žiebtuvėlį kuriuo prisidegė nikotino dozę. Įkvėpęs į plaučius "nuodų" tik nusijuokė iš Mary kvietimo į baseiną. - Ne, ne, netraukia manęs baseinas. - Su plačia šypsena pasakė, išpūsdamas dūmus į Graikijos orą. - Kitus du penktadienius ir šeštadienius man reikia, kad būtum pas mane namuose. - Prieš priliesdamas cigaretę lūpomis pasakė. Kam jam? Tiesiog suplanavo, kad dirbs namuose, vėliau šeštadienį atvažiuos keli seni pažįstami iš Rusijos, reikėjo gi pasidalinti tokiu skoniu kaip Mary ir su gerais bičiuliais.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 00:55

Kai Zacharijus atsisakė, Mary prikando lūpą. Ot užsispyrėlis, vaizduoja senuką, kuriam nepatinka išdykauti. - Nagi, Zacharijau... Tau irgi būtų neprošal šiek tiek atsipalaiduoti ir nusirauti, - dar bandė jį prikalbinti nusileisti pas ją žemyn į baseiną ir truputį pašėlioti vandenyje. Tačiau jo reikalavimas kitus savaitgalius būti pas jį, kiek privertė merginą surimtėti. Ji priplaukė prie baseino krašto ir įsikibo į jį rankomis, ant plaštakų pasidėjusi smakrą. - O kodėl tau to reikia? - susidomėjo, mat nieko panašaus vyras nėra šviesiaplaukės prašęs. Pas ją darbe slenkantis grafikas, tai vargu ar galės skirti netgi abu savaitgalius. Žinoma, ji gali susikeisti, bet nenori iš kitos merginos atimti galimybę pailsėti savaitgalį.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 01:06

Į merginos prašymus lysti į vandenį nė nesileido. Kažkaip skeptiškai žiūrėjo, apskritai jam baseinai nėra kažkas baisiai reikalingo, jam geriau natūralus telkinys. Na ar bent kažkas ne su betoninėmis sienomis. Todėl ir gyveno Sietle prie nedidelio ežerėlio. Viena ranka pasirėmęs į turėklą, kitą kartas nuo karto pakelia kad įtraukti cigaretės turinio į save. Šviesiaplaukei paklausus kam to reikia, kelias sekundes patylėjo kol išpūtė dūmus. - Kitą savaitgalį pas mane atvažiuoja keli draugai iš rusijos... - Jau buvo kone pasakęs vampyrai, bet teko sustoti. - Mes turime tokius pat pomėgius, tad man reikės, kad tu būtum namuose ir jei šie užsigeis, galėtų pasimėgauti tavimi. - Zakarijus nematė prasmės meluoti ir šią velti į kažkokias pinkles, pasakė kaip yra, nes jo nuomone tai visiškai normalu. Iš viso jo planuos buvo mėnesiui ar dviems pasisvečiuoti Maskvoje, jau kuris laikas draugai siūlo ten apsistoti ir prisiminti kaip iš tiesų puotauja ši rūšis.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 01:17

Mary išgirdus Zacharijaus žodžius vos žandikaulis neatvipo. Ja pasinaudotų kiti vyrai kaip kraujo maišeliu? Kas ji? Kraujo prostitutė? Zacharijaus žaisliukas, kurį dalina kaip tik nori pažaisti? Mergina nuoširdžiai įsižeidė po tokio vyro reikalavimo, jos veidas apniuko. Šviesiaplaukė tuoj pat išlipo iš baseino ir net nepažvelgusi į tamsiaplaukį nupėdino į savo miegamąjį net neketindama diskutuoti šia tema. To tikrai nebus, ji nedalins savo kūno betkam, ypač, kai kraujo nuleidimas kelia pavojų jos gyvybei. Kol Zacharijus nespėjo atsekti Riveros, ši užrakino miegamojo duris ir krito visa šlapia ant sausų, minkštų patalų. Tegu išgraužia tas šmikis, daugiau jo dantys nė karto nepalies merginos lygios odos ir nei vienas kraujo lašas nesuvilgys jo lūpų. Teks baigti visus tuos nesveikus sadistinius žaidimus, jei dar Mary nori išlaikyti bent kiek orumo ir savigarbos. Įsikniaubusi į pagalvę ji jau nieko nebenorėjo tik namo. Skaudu, kai ją laiko šiukšle...
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 01:29

Net nusistebėjo, kad nesulaukė iš jos atsako. Kažkodėl tikėjosi kažko. Nežinojo ko tiksliai, bet kažko. Tik nusekė ją akimis, nieko daugiau. Nepuolė kažko aiškinti ar bėgti paskui. Užrakinamos durys, sudarkomi patalai. Toliau jau nesiklausė ir dėmesį sutelkė į vandenyną. Baigė rūkyti cigaretę, ją susmeigė į peleninę. Atsisėdo ant kedės, pasiėmė telefoną, kojas susikėlė ant kitos. Nusprendė vos per kelias akimirkas, kad jis pats keliaus į Rusiją. Neturėjo noro taikstytis su Mary isterijomis jeigu ją nusiveš pas save namo. Zakarijus susiskambino su vienu vyriškiu, šiam pasakė kad planai keičiasi. Dar dešimt ar dvidešimt minučių pokalbio ir jis telefoną įsidėjo į džinsų kišenę. Pakilęs iš vietos, eidamas per vilą šis lėtai atsiraitojo marškinių rankoves ir priėjęs prie merginos durų, kelis sykius pabeldė. Bet nebuvo iš tų kurie laukia kol bus įleisti. Tvirčiau suspaudęs rankeną, šią gerokai stumtelėjo į priekį, taip sugadindamas spyną arba kitaip tariant, išlauždamas. - Ateik. - Visiškai ramiu, gal kiek grubiu tonu pasakė stovėdamas tarpduryje.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 01:38

Per tas dvidešimt minučių, kol Zacharijus užsiėmė savais reikalais, mergina gulėdama lovoje išsileido savo šlapių plaukų kuodą, leido savo garbanoms nugulti ant pečių. Žvelgdama į šoną, lango pusę, ji tarp pirštų sukiojo plaukų sruogą galvodama, kodėl apskritai ji su Zacharijum, kodėl seniai į jį nespjovė, į jo keistus pomėgius ir tiesiog neužsidarė nuo jo prieš keletą savaičių. Ji bereikalo čia skrido, apimta pirmųjų įspūdžių ekstazės. Pajuto, kaip per veidą nusirito pora ašarų. Nusibraukė jas atbula ranka. Ji tik dabar suprato, kad iš tiesų Zacharijui nieko ji nereiškė. Tik gražus papuošalas, žaisliukas, užgaida. Jis gauna viską ko tik nori, netgi ir Mary. Jam įėjus į kambarį, išlaužus spyną, Mary atsisėdo ant lovos, lotoso pozoje ir pažiūrėjo liūdnomis akimis į jį. - Kodėl tu su manim elgiesi kaip su daiktu? - tyliai, lūžtančiu balsu paklausė ji. Faith nenorėjo būti blizgučiu, išnaudojama tik dėl savo išvaizdos ar mielo būdo. Ji norėjo elementaraus žmogiškumo ir supratingumo, bet rodos, Zacharias tokių dalykų neturėjo.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 01:45

Zakarijus toks asmuo. Kalbantis pinigais o ne žodžiais ar darbais. Supuvusių asmenų kurie elgiasi panašiai, visia nemažai. Tačiau, kad elgtųsi taip skaudžiai kažkieno kito atžvilgiu, ne per daugiausiai. Yra, bet nedaug. Įžengus į kambarį, šis nužvelgė merginą. Vampyro akys pastebėjo blizgančias jos akis, bet nieko nesakė. Tai jam nesukėlė jokių emocijų. Nors turėtų, bet deja. Sulaukęs klausimo, jis tik kilstelėjo vieną antakį. - Sakiau, ateik. - Kiek šalčiau pasakė. Neketino atsakyti į jos klausimą, jam tai pasirodė kvaila. Regis šviesiaplaukė prisigalvojo kažko nebūto, o gal pamanė, kad kelionė kažką reiškia. Bet deja, jam tai buvo paprasčiausias atotrūkis nuo Sietlo oro, o čia galėtų žiūrėti kad ji bent sveikai maitintųsi kur vaisiai auga vos už poros kilometrų.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 01:54

Kalba eina ne apie pačią kelionę. Faith jos nesureikšmino. Kalba ėjo apie elementarų žmogiškumą, nes Zacharijas su ja elgėsi kaip su elementariausiu daiktu. Jis net norėjo Mary pasidalinti su kitais, kas žiauriai užgavo jos jausmus ir savigarbą. Po vyro antro paliepimo, Mary nusuko žvilgsnį į šoną. - Štai apie ką ir kalbėjau. Tu net nesistengi išgirsti ką aš sakau, tik nori, kad klausyčiau. O kai neklausau tavęs pyksti, kad viskas ne taip, kaip tu nori. Maniau, kad susitarimas buvo abipusis, draugiškas, naudingas mums abiems, bet dabar... Atrodo, kad tu tenori valdyti mane. Atsiduodu tau, nes to noriu, Zacharijau. O ne dėl to, kad tau to reikia. Ir jei nori savo draugelius manimi vaišinti, patikėk, to nebus. Aš ne mazgotė, - paskutinius žodžius ištarė jau žiūrėdama į jo akis. Mary niekada neatrodė tokia tvirta ir užtikrinta savo žodžiais kaip dabar.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-03, 02:03

Kaip žinia, vampyras ne iš kalbiųjų, na bent jau pastaruosius dešimt ar dvidešimt metų nebuvo pats kalbiausias. Tiesiog toks gyvenimo tarpsnis, nes prieš tai jau buvo pradėjęs visus užknisti savo kalbomis. Tad jam visiškai suprantama, kad tarp jo ir MAry negali būti draugystės, mat šis neketina jos pažinti. O galų gale, jam reikėjo jos kraujo, tad neduok dieve kažkur užšalusioje širdyje dar pajus blogą jausmą, kad iš merginos atima dalelę kūno. Jos žodžiai kaip ėjo pro vieną ausį, taip ir išėjo pro kitą. Po antro paliepimo, Mary vis dar sėdėjo lovoje ir tai jau nieko gero nereiškė. - Ne, - tarė artėdamas link lovos, - susitarimas buvo, aš atsiimu grasinimus, sutvarkau langą, nesmurtauju. Draugiškumo, tavo gerų emocijų, niekur nebuvo paminėta ir tai nebuvo ir nebus mano prioritetas. - Galbūt tai ką jis darė ir buvo tam tikro lygio psichologinis smurtas, bet palyginti su tuo ką iš tiesų galėtų padaryti, tai buvo tiesiog negerbimas. Priėjęs prie lovos vampyras kiek pasilenkė sugriebdamas merginą už rankos ir šią patraukdamas link savęs. Nereikėjo ilgai žaistis kol Rivera jau stovėjo prieš jį. - Jeigu nepasimokei, aš pažadų nesilaikau. - Šaltas veidas, aptemusios akys, grubus elgesys.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
hotel's villa
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: