Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 senamiesčio kavinukė

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 02:31

First topic message reminder :

nes kažkas užsigeidė
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 14:32

Mary nebuvo susidėjusi su Zacharijum, ji tiesiog buvo jo kraujo žaisliukas. Pas juos nebuvo jokių santykių apart keisto susitarimo. Tarsi svaiginantis narkotikas, o ne meilė. Jei atsirastų princas ant balto žirgo, mergina tuojau pat mestų keistus žaidimus su pagyvenusiu vyru ir atsiduotų tikram mylimajam. Keista, kodėl Rivera nepastebėjo Damien simpatijos, nepagalvojo, kad vaikinas su ja būna ne vien tik dėl darnios draugystės. Kažkaip kai esi su žmogumi kone užaugęs, iš jo nesitiki jokių simpatiškų jausmų.
Vaikinui toliau tęsiant vaidinimą dėl sužalojimo, Mary sukrizeno. Prisislinko kėdę arčiau vaikino, suėmė už jo kojos, užsidėjo ją sau ant kelių ir kiek atsmaukė džinsus į viršų. - Leiskite apžiūrėti sužalojimą, - pratarė ji vaidindama profesionalę ir labai rimtą. Bet ką ji tepadarė su Damien koja, tai tik skaudžiai išrovė kelis plaukelius iš jos, žinodama, kaip tai gali vaikinui skaudėti ir būti nemalonu. - Koja veikia nuostabiai, gyvensite, - nusijuokė mergina numesdama ant žemės kelis išrautus plaukelius, užraitojo džinsus atgal ant blauzdos ir nukėlė koją atgal nuo savęs, tik pasiliko toje pačioje pozicijoje, šalia Damien. Dėl dekano, mergina tik linktelėjo. - Puiku, susiskambinsim dar prieš kelionę,- šyptelėjo ji prisitraukdama savo kokteilį jau į naują vietą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 14:47

Niekada, net ir pačioms keisčiausioms aplinkybėms susiklosčius, Damian nebūtų pagalvojęs, kad Mary galėtų pasirašyti tokiems 'santykiams' ir patapti kažkokio iškreipto mąstymo ir psichikos vyro žaisliuku. Tuo labiau, kai jis jau seniai nebe vyras, o kraujasiurbė erkė, jaučianti malonumą sukeliant kitam skausmą. Ir ką tokiame padare šį skaisti ir tyra asmenybė galėjo įžvelgti? Aišku Bowman to nežinojo ir nė nenorėjo sužinoti, nes kitu atveju negalėtų nuspėti tolimesnių veiksmų, nepaisant aiškaus pavojaus jo sveikatai ir gyvybei.
Merginai pritraukus kėdę arčiau Damian su klausiamu žvilgsniu pasisuko į ją ir nė nesusivokęs kas vyksta pajuto skausmą kojoje, kuomet plaukeliai buvo išrauti. Aiktelėjęs, tačiau neparodydamas kaip tai skausminga, šviesiaplaukis patrynė ranka jau nuleistą koją ir apkabinęs Merę per pečius prisitraukė arčiau.- Tai buvo didžiulė klaida.-pareiškė su klastinga šypsena, žaidžiančia lūpose ir ėmė velti šviesis plaukus, kol galiausiai jie atrodė tarytum varnos lizdas.- Depiliacijos man nereikia.-suspaudė lūpas vis dar jausdamas maudimą kojoje. Vis dar viena ranka apsikabinęs merginą per pečius ir prispaudęs ją prie tvirto kūno, Bowman vėrė ją žvilgsniu, pamiršdamas, kad kavinukėje yra ir kitų žmonių, o Faith vis dar dirba.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 16:42


Kuomet Damien pradėjo velti per prievartą merginos plaukus, ši ėmė cypti, netgi klientų žvilgsnius atkreipė tas jos vaikiškas krykštavimas. - Paleeeeisk mane, - cypė šviesiaplaukė ir žinoma, Damian paleido ją, kai jos plaukai atrodė kaip nukratyti elektros. - Žavinga, - suburbėjo mergina sukryžiavusi rankas po krūtine ir dėbtelėjus piktu žvilgsniu į vaikiną. Tikriausiai turėjo labai juokingai atrodyti, kaip piktas susivėlęs paukštukas. Netrukus kavinėje pasigirdo dar vienas varpelio skimbtelėjimas priminęs, kad Faith reikia dirbti. - Aš tuoj grįšiu, - bakstelėjusi vaikinui į nosį išsilaisvino iš jo glėbio ir nuskubėjo į rūbinę, kurioje susišukavo savo garbanas, kad jos vėl tvarkingai kristų ant pečių. Tuomet priėmė iš kliento užsakymą, aptarnavo jį, išleido porelę ir močiutę, kurie susimokėję patraukė namo ar tai dar kitur. Kai kavinėje buvo pakankamai tvarkinga ir ramu, mergina vėl sugrįžo prie Damian ir klestelėjo į kėdę šalimais jo. - Na, tai pasakok, kaip tau ten tos studijos sekasi, ar dar neužsmaugė galutinai, - pasiteiravo mergina pasisukusi priekiu į draugą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 17:31

Piktas susivėlusio paukštuko įvaizdis atrodė toks žavingai mielas, kad Damian nesulaikė šypsenos, kuri ir šiaip retai dingsta iš vaikino veido, būnant šalia šio nuostabaus Dievo kūrinio. Jis ne kartą klausė savęs, ką tokio blogo praeitame gyvenime padarė, kad dabar kenčia būdamas šešėlis Riveros akivaizdoje, tarytum vaiduoklis, kurį mato visi, tik ne ji. Na, bent jau ne taip, kaip jis norėtų būti matomas.- Itin seksualu.-pasakė tarytum nerimtai, nenorėdamas nuskambėti kaip totalus keistuolis, kuris ręžia sparną aplink vaikystės draugę, kuri veikiausiai jį mato ne daugiau, nei brolį. Merei išsivadavus iš glėbio ir nubėgus dirbti Damian nelabai turėjo ką veikti, tad pabaigė pyrago gabaliuką, kuris išties buvo be galo gardus ir gurkšnodamas kokteilį įnėrė į telefoną. Būdamas su mergina jis nė nepastebėjo kaip greitai praskriejo laikas ir jam jau būtų pats laikas judėti, kad ir kaip norėjosi dar ilgiau pasėdėti. Tik pusvalandį. Pasižadėjo sau ir pakėlė akis, kuomet Faith vėl prisėdo šalia.- Kad ir kaip keistai nuskambės, tikėjausi jog bus sunkiau. Dėstytojai itin palankiai žiūri mano link. Visgi paskutiniai metai.-nusišypsojo ir gurkštelėjo kokteilio, kuris jau kone siekė dugną.- O kaip tau su studijomis? Niekas neskriaudžia?-suvokdamas, kad pirmaisiais metais viskas kur kas sunkiau, pasiteiravo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 19:58

Iš ties Damian buvo vaikinas, kuriuo tėvai didžiuotųsi, net pati Mary džiaugiasi labai, kad vaikinas eina geru keliu. Medicinos diplomas tuoj bus jo rankose, ką tu ką tu. - Kur čia tau bus sunku, kai tokią makaulę ant galvos nešioji, - nusijuokė Mary ir pati baigė ištuštinti savo kokteilį. - Man su studijomis... Na, sudėtinga jas derinti su darbu, bet kadangi kolegos supratingi, tai per svarbiausias paskaitas tikrai pavaduoja. O iš šiaip, turiu va draugą tokį Damian šioje srityje labai nusimanantį, tai manau, padės jis man atėjus sunkiai dienai, - nusijuokė Mary. Deja, ji nebuvo geriausia savo koledže ar net grupėje. Ji mokėsi pakankamai vidutiniškai, su niekuo į konfliktus nesileidžia, nors tiek studentų, tiek dėstytojų yra itin mėgiama dėl savo mielo būdo. Dėl savo išvaizdos ir draugiško būdo žinoma nemažai susilaukia dėmesio, bet jam mergina pernelyg nepasiduoda, visgi turi savo aukštus standartus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-04, 15:00

Sunku buvo pasakyti ar Damian tėvai itin didžiavosi vaikinu, mat jie visuomet troško, kad jų vienturtis sūnus sektų jų keliu ir pasirinktų verslo ar teisės studijas, o ne mediciną, tačiau pats vaikinas norėjo padėti kitiems, o ne tręšti pinigus.- Tas Damian skamba kaip visai geras vyrukas.-kelis kartus linktelėjo nusišypsojęs ir galiausiai užbaigęs kokteilį padėjo tuščią stiklinę ant stalo. Nors norėjo dar pasėdėti ir paplepėti su drauge, laikas jau spaudė.- Jau turiu bėgti.-pasakė tarytum paskutinį kartą godžiai nužvelgdamas dailų Merės veidą.- Tikiuosi greit susimatysim.-pasakė ir greitai užsimetęs paltą bei šaliką pakštelėjo draugei į skruostą.- Iki.-mirktelėjęs akute pravėrė kavinukės duris ir dingo už jų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-04, 15:09

Gaila, kad Damian turėjo palikti kavinę, tačiau Faith reikia dirbti, o jis tikriausiai turi svarbesnių reikalų nei tūnoti šiltai kavinėje. - Parašyk man vakare, kai baigsi savo visus reikalus, - šyptelėjo mergina apsikabindama draugą ir leisdama jam švelniai pabučiuoti ją į skruostą. - Iki, - atsisveikinusi pamojo ir išlydėjo vaikiną akimis. Kai jis išėjo, Mary surinko visus indus, nunešė virtuvėn ir grįžo prie savo darbo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-07, 22:20

Dar viena įprasta darbo diena. Žmonių kaip visada kavinukėje nebuvo per daugiausiai, kol kas šiuo metu buvo užimtas vos vienas staliukas dviejų paauglių merginų. Todėl Mary per daug darbo neturėdama pasiėmė iš po baro mažą laistytuvėlį ir pradėjo laistyti gėles ant palangių, prieš tai kiekvieną jų menkai apravėdama nuo mažų, neseniai iškilusių daigelių. Ši diena buvo pakankamai rami, kaip tik pastaruoju metu merginos gyvenime viskas stojo į senas vėžes, jos nepersekiojo demonas vardu Zacharijus jau porą savaičių, žaizdas mergina spėjo užsigydyti, o organizmo būklę pamažu atsistatyti. Žinoma, nerimas bei baimė dabar Riverą visur lydėjo, namuose ji sunkiai užmigdavo be tablečių, o naktimis apskritai vengdavo vaikščioti viena.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-07, 23:02

Zakarijui, pietų pertrauka, jis ėjo nuo viešbučio pusės kur ir nusiviliojo auką, iškrušo, o tada pasimaitino. Gal būtų ėjęs atgal į darbą, bet pasukęs galvą, užmatė nedidelę gatvelę, kur dirba jo auka, tiksliau, Mary. Tad nusprendė aplankyti ją. Einant gatve, Zakarijaus akys buvo nukreiptos tiesiai į kavinukę, neilgai trukus jis pamatę ją laistančią gėles, viduje. Išvydo tik akimirką, mat tuoj pat vaizdas pasikeitė jam beeinant. Iš pradžių svarstė eiti į vidų, ją ten stebėti, bet kadangi lauke pakankamai šilta, o vampyrui tai vienaip ar kitaip nerūpi, kodėl ne. Tad atsisėdęs ant vienos iš kėdžių lauke, nugarą atsuko į langus, o pats ėmė stebėti žmones gatvelėje. Kas be ko, Hektoras išsitraukė savo kelionių ir šiaip, gyvenimo palydovą, cigarečių dėklą iš kurio išsitraukė vieną, bei po akimirkos kitos, prisidegė.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-07, 23:08

Mary pamažu sau laistė gėles, kol netrukus pamatė fizionomiją lauke, prisėdusią ant vieno iš jos aptarnaujamų staliukų. Baigusi tvarkyti gėles, mergina nusiplovė rankas, prieš tai į vietą padėjusi laistytuviuką ir išėjo į kiemą priimti užsakymo. Pamačiusi Zacharijaus veidą, šviesiaplaukė sudrebėjo lyg epušės lapelis. Negi seni košmarai ir vėl sugrįžo į jos gyvenimą? Jau galvojo, kad po paskutinio incidento Zacharijus pamiršo merginą, bet pasirodo ji buvo per daug naivi taip galvodama. - Laba diena, ko užsisakysite? - jos veidą papuošė tikriausiai dirbtiniausia šypsena, kokią tik begali Mary išspausti. Ir balsas buvo per daug saldžiai malonus. Su klientais ji taip įprastai nesielgia, tačiau Zacharijus dalinai ir nebuvo vien tik klientas.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-07, 23:23

Vampyras traukė į save nikotiną, išpūtė baltus dūmus it plaukus ant šio galvos. O ką, gyvenimas jo gražus. Turi vaikų, aišku nelabai šventų, tikriausiai bet kurią akimirką jam susmeigs peilį į nugarą, ar bent jis taip galvoja, ką tik pasimaitino, o dabar dar užėjo į kavinukę kurioje dirbo jo būsimas projektas. Dabar šį apleido, nepatiko jam, kad kraujas svetimas, bet po kurio laiko galės ir vėl mėgautis. Išvydęs merginą, jis plačiai nusišypsojo šiek tiek prisimerkdamas, mat išpučiami dūmai keliavo tiesiai pro akis. - Juodos kavos. - Paprasčiausiai atsakė. Daugiau nieko, bet ta šmikio šypsena, niekur nedingo. Mėgavosi jis tuo vaizdu. Tikras sadistas, nes tik tokie gali džiaugtis kitų baime ir skausmu.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-07, 23:35

Juodos kavos? Juodos kavos?! Mary niekada negalvojo, kad pats paprasčiausias užsakymas gali kadanors taip įsiutinti. Taip norėjosi pasiimti kokį nors padėklą ir ploti Zacharijui per snukį, bet Rivera puikiai tvarkėsi neparodydama išoriškai jokio pykčio, net jei viduje ir kunkuliavo kraujas. - Gerai, netrukus atnešiu, - šypsojosi toliau ji ta pačia dirbtine šypsena, kad net akis ėmė trūkčioti. Apsisukusi mergina nuėjo į virtuvę, tuoj padarė vyrui kavos, kone verdančios. Paėmusi puodelį įstatė jį į lėkštutę, šalia padėjo cukraus pakelių, tiek rudo, tiek paprasto, tiek fruktozės. Taip pat priglaudė šalimais šaukštelį ir atnešė Zacharijui jo užsakymą. - Jūsų kava, - tarstelėjo šį kartą be tos dirbtinos šypsenos padėdama puodelį su lėkštute bei priedais ant lauko staliuko paviršiaus.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-07, 23:42

Jis besišypsodamas klausėsi jos nueinančios, bet galvos nė nepakreipė, akys kaip mat surado kitą asmenį. Jauną berniuką. Kažkodėl vaikų kraujas jam nepatiko. Jis vienodas kažkoks, o štai suaugusių asmenų, vėl kitaip. Kaip koks gurmanas, rinkdavosi moteris, jos sudėtingesnės būtybės, daugiau cheminių reakcijų. Išgirdus ateinant šviesiaplaukei, Zakarijus pasisuko į ją, jai pasilenkus padėti puodelio, akis įsmeigė į josios. Pakėlęs ranką, suėmę ją už riešo, pasilenkė šiek tiek arčiau. - Prisėsk. - Išpūsdamas dūmus ir sukurdamas baltą sieną tarp jų, ištarė. Tačiau jos nepaleido. Buvo šimta procentų užtikrintas kad ji tuoj pat pabėgs atgal į kavinukę.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-07, 23:46

Mary jau spėjo Zacharijaus neapkęsti, jau tada kai jiedu buvo Graikijoje sugebėjo ne tik kaip reikalas įžeisti šviesiaplaukę, tačiau ir privesti ją prie mirties slenksčio. Gerai, kad bent jau pasirūpino jos gydymu, kitaip mergina jau būtų po velėna. Rivera nežinojo ar labiau bijojo Windsor, ar labiau jo nekentė. Abi šios emocijos buvo persipynusios, kas liečia prieš ją sėdintį asmenį. Suimta pakankamai grubiai už riešo, kad negalėtų ištrūkti, mergina sukando tvirčiau dantis. - Prisėsiu, tik paleisk mane, - sumurmėjo panosėje ir galiausiai atsisėdo ant artimiausios kėdės, suėmusi savo riešą ir priglaudusi jį prie krūtinės. Žinojo, kad Zacharijui geriau neprieštarauti, kad ir kaip norėjo dingti iš jo akiračio, geriau bent mažumėle nusileistų, kas būtų žymiai protingiau nei rodyti principus bei priešintis.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-07, 23:52

Vampyras sau ramiai dalinai užkėlęs koją ant kojos per blauzdą, traukė cigaretę kuri jau buvo beveik surūkyta. Paleido, gi prašė, o ir pažadėjo, jei netiesės pažado, tai spranda nusuks. Vampyro galvoje viskas atrdė taip "suteikiau jai gyvenimą, galiu ir atimti. Dar kartą" aišku ne jis ją sukūrė, bet iškvietė greitąją vis gi. Mary prisėdus prieš, jis su šypsena žvelgė į merginą. - Na, taip kaip sekasi? - Lyg niekur nieko pasakė. Paėmęs puodelį kavos į ranką, pridėjo gėrimą prie lūpų. Iš karto pajuto tą karštį, vis keli lašai pateko į burną. Atitraukęs jis suraukė antakius. - Nu čia dabar, kas per aptarnavimas? Sudegusią kavą klientams patieki? - Po sekundės nusišypsojo papurtydamas galvą. - Palauksiu kol padarysi tinkamą. - Padėjo puodelį atgal į vietą, bei stumtelėjo link šviesiaplaukės.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-08, 00:00

Mary neatsakė į klausimą "kaip sekasi", tiesiog nematė prasmės užmegzti bent kiek padoraus pokalbio su šiuo nevidonu. Tačiau kai šis įvertino jos kavą, Rivera tik išpūtė akis. Rimtai? Jis tyčiosis iš jos darbo vietoje? Kas per pašlemėkas tas Zacharijus. Mergina nieko nelaukusi pakilo nuo stalo, paėmė puodelį kavos ir tylėdama nuėjo iki virtuvės. Specialiai vilkino laiką darydama kavą, suplovė visus indus užsilikusius po pastarųjų klientų. Manė, kad Zacharijui tiesiog nusibos laukti kavos ir jis išeis. Po gerų dvidešimt minučių, mergina grįžo su kava, kuri jau nebuvo tokia velniškai karšta kaip pastaroji. Vėl pastatė puodelį vampyrui prieš nosį, kiek nusivylusi, kad jis vis dar čia. - Dar ko nors pageidausite? - pasiteiravo ji dirbtinu padavėjos balsu.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-08, 00:07

Regis Mary kartais elgiasi tikrai kaip mažametis vaikas kuris dievina lipti ant Zakarijaus nervų. Šis kurį laiką klausėsi ką ji daro, bet greit nebegirdėjo jos širdies plakimą, per pašalinį triukšmą. Tad vampyro akys vėl nukrypo ties kitais. Dar viena cigaretė buvo surukyta jos laukiant. Keisčiausia kad nebuvo išsitraukęs telefono. Na, vampyrui pietų pertrauka kaip ir baigėsi, tačiau jis nusprendė dar šiek tiek čia pasėdėti, pasiaiškinti su šviesiaplauke. Pagaliau išgirdo ją pareinant. - Tiek laiko reikėjo laukti kavos? - Kilstelėjo antakį. - Tikrai nori, kad tokį atsiliepimą perduočiau tavo šefui? - Kiek pasukęs galvą paklausė. - Sėsk. - Šaltai nukirto. Vienaip ar kitaip bus atsiliepimas apie Mary darbą, nėra jis užuojautos asmuo, nusispjauti jam turės ji darbą ar ne, gal tada net paprašys jo pačio ir nustos elgtis kvailai.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-08, 14:59

Mary vis tikėjosi, kad vyras taip ilgai nelauks puodelio kavos, tačiau laukė. Jis tikrai ją sekino ir nervino. Ypač po jų žodžių, kuriuos ir tikėjosi iškirsti po tokio prasto aptarnavimo. - Atleiskite, kad reikėjo tiek laukti, kaip matote, kavinėje daug klientų, nespėju viena taip greitai susitvarkyti, - dirbtinai ištarė mosteldama į pustuštę kavinę ranka. Dėjus jinai ką jis skųs, o ko ne. Apie Mary pakankamai geri atsiliepimai, priedo, pati vadovui pasakys, kad šis žmogus terorizuoja ją asmeniniame gyvenime bei trukdo dirbti. Paliepta sėstis, Mary taip ir padaro, nenorėdama, kad Zacharijus vėl ją grubiai liestų. - Taip, klausau jūsų, - sudėjusi rankas prieš save ant stalo ir palinkusi kiek į priekį su dirbtina šypsena tarstelėjo.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-08, 21:33

Jai pradėjus naudoti tam tikrą kalbą, Zakarijaus veide atsirado perkreipta šypsena. Jis tikrai nebuvo patenkintas jos elgiasiu. O gal reiktų dabar pat čia, ją pagąsdinti, dar ką nors įdomaus nuveikti? Ne, vis gi viešuma ir apie tai vampyras sau turi vis priminti. Jai atsisėdus šis vėl atsigėrė kavos, kelias akimirkas tylėjo po jos žodžių. Aiškiai tyrinėjo jos veidą ir kūną nė neslėpdamas savo akių, lyg nužiūrėtų kokią prekę. - Tai kaip, Mary, toliau spyriosiesi ir kentėsi, o gal jau atėjai į protą? - Kalbėjo pakankamai abstrakčiai, tačiau šioji panelė viską aiškiai suprato. Na o jei toliau išsidirbinės, tai tik jai blogiau. Kurį laiką jis vėl tylėjo, gerdamas kavą žiūrėjo jai pro petį lyg kažkas ten jį labai domintų. - Aj, visai pamiršau paklausti, kodėl gi pirmą pažinties vakarą nepasisakei jog esi ne vienturtė? - Ties paskutiniu žodžiu, jis pažvelgė į jos akis, pilnas piktdžiugos, o gal sadizmo, velniai jį supras.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-08, 22:01

Po paskutinių vampyro žodžių iš Mary veido dingo dirbtinė šypsena. Jos veidas ištįso išgirdus, kad Zacharijus sužinojo apie dar vieną Riverą. Dabar kyla pavojus ne tik jai, bet ir jos seseriai. Tą suvokus Mary pirštai pradėjo drebėti, veidas kiek perbalo. Norėjosi čia ir dabar kibti vyrui į atlapus, bet ji neturėjo pakankamai jėgos ir drąsos tą padaryti. Ji buvo tik paprasta provincijos mergina, o jis įtakingas, dvigubai už ją daugiau sukaupęs patirties vyras. Šioje kovoje Faith neturi jokių šansų laimėti, todėl nusprendė pasiduoti be savižudiškos kovos. - Zacharijau... Ko tu nori iš manęs? - beviltiškai paklausė mergina su prislopintu tonu. Nuo stalo ji patraukė savo rankas, paslėpė jas po stalviršiu, žiūrėdama kažkur į šoną bandė rasti galvoje kokį nors sprendimą. Deja.. - Padarysiu viską, tik prašau, netrauk į tai mano šeimos, - suvebleno galiausiai ji galutinai pasidavusi. Galbūt Mary ir nebijojo dėl savo gyvybės, tačiau jos artimieji buvo visai kas kitą. Seserį ji ir nuo kulkos užstotų, todėl padarys viską, kad Zacharijus prie jos neprisiliestų.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
senamiesčio kavinukė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: