Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 senamiesčio kavinukė

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 02:31

nes kažkas užsigeidė
Back to top Go down
View user profile
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 02:32

Tokiose vietose šis vampyras nesilanko. Bet šiandien planai buvo kitokie. Penktadienis, tai reiškia, kad dvi dienas šiam nereikės eiti pro savivaldybės duris ir keliauti į savo kabinetą. Nebuvo pats geriausias darbuotojas, tačiau pastaruoju metu nebuvo kitos išeities, reikėjo tvarkyti betvarkę. Dar važiuodamas ryte į darbą, sugalvojo savaitgalį praleisti šiek tiek kitaip. Suorganizavo kas ir kaip, per pietus nuvažiavo kiek tolėliau nuo centro, susirado auką, sočiai pasimaitino, vėl grįžo prie darbų. O dabar atvažiavo čia. Zakarijus prieš įžengdamas dar pažvelgė į darbo laiką ant durų, dar pusvalandis pasak tų lipdukų ant durų. Žmonių tikrai nebuvo per daugiausiai,vos pora. Priėjęs prie regis vienintelio dirbančio asmens, pasiteiravo kur Mary, bei paprašė šią pakviesti. Pats atsisėdo netoli prekystalio ant esančios baro kedės. Iš vidinės švarko kišenės išsitraukė telefoną, bei eilinį sykį į šį įlindo rasdamas darbų ir pramogų. Vis gi Zakarijui reikėjo kaip nors užmušti laiką kol panelė teiksis pasirodyti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-02, 02:52

Kadangi liko nedaug laiko iki darbo pabaigos, Mary padėjo bendradarbiui tvarkytis virtuvėje. Kuomet kavinė būdavo netoli iki uždarymo, kolegos visi vienas kitam padėdavo pasidaryti būtinus darbus, kad visi galėtų kuo anksčiau išeiti ir suspėti į paskutinius autobusus. Bešluostant paskutinius indus, pas Riverą užsuko kita kolegė dirbanti prie baro pranešti, kad klientas teiravosi būtent jos. Pabaigus šluostyti paskutinę lėkštę, mergina nuėjo į klientų zoną. Pamatęs Zacharijų savo darbo vietoje, šviesiaplaukė kaip reikalas nustebo. - Labas, - pasisveikino ji stovėdama per metrą nuo vyro. - Darbą baigsiu už pusvalandžio, iki tol gal norėtum ko nors? Vaišinu, - kiek šilčiau prabilo, nors susitikdavo su Zacharijum vos kartą per savaitę ir tą patį daug nebendraudavo, tačiau mintis apie tai, kaip jis vėl suleidžia dantis į jos švelnią odą merginą tiesiog svaigino. Keisti jų santykiai, tačiau Mary nesiskundė dėl jų.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 03:01

Vyras telefone sugebėjo rasti kažką, kas užkabino jo nervus. Tikriausiai koks laiškas su kokiu dokumentu. O gal nepavykęs sandoris. Todėl kiek susiraukęs žvelgė į tą ekranėlį kuris kėlė priklausomybę net ir vampyrui. Kad ir buvo susitelkęs ties telefonu, išgirdo, užuodė, pajuto savo auką. Pakėlė akis ir po akimirkos išvydo pasirodančią Mary. - Sveika. - Ramiu tonu pasakė, šiek tiek nusišypsodamas. - Ne. - Ganėtinai griežtai ištarė. - Nueik pranešti jog turi išeiti ankščiau, laikas spaudžia. - Pasakė net nesivargindamas, kad tai gali sukelti problemų. Windsor negalvojo kad tai iš viso turėtų sukelti kažkokių problemų. Galų gale juk iki uždarymo, liko visai nedaug, kaip suvokė, kavinukėje dirbo ne vienas žmogus į kurį jis kreipėsi, tad tai reiškia kad susitvarkys ir be Riveros.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-02, 03:08

Mary kiek piktino, kad Zacharias sau tiek daug leidžia. Rodos, kai esi turtingas ir įtakingas, tai gali daryti ką nori. Jai griežtas vyro tonas visiškai nepatiko, netgi kiek žeidė merginą. Ši kietai suspaudė lūpas žvelgdama pasipiktinusiu žvilgsnių į vyro akis. - Noriu, kad gerbtum mane ir mano darbą. Negali vos tik atėjęs reikalauti, kad išeičiau anksčiau nei privalau. Kantrybės, Zacharijau, pabaigsiu darbus ir galėsime eiti, - tvirčiau pasakė, nenusileisdama vyrui kaip įprastai. Ji - atsakinga moteris ir jai darbas labai svarbus, kad ir koks menkas jis atrodo. Neleisdama Windsor priešgyniauti, ji apsisuko ant kulno ir sugrįžo į virtuvę toliau padėti. Kita padavėja, Riveros kolegė tuoj pat susidomėjo paslaptingu klientu, todėl apipylė Mary klausimais, kas jis toks, ar tai jos naujas vaikinas ir panašiai. Šviesiaplaukė tik kiek suirzusi toliau šveitė indus, neatsakydama į nei vieną kolegės klausimą.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 03:15

Merginai pareiškus tokį teiginį, apsisukus ir nuėjus atgal iš kur atėjo, Zakarijus sugriežė dantimis ir lėtai iškvėpė plaučiuose susikaupusį orą. Juk jis nemėgsta kai jo neklausoma, o dabar Mary bandė jo kantrybė. Nemėgsta jis tokių variantų. Viešoje vietoje savivaliauti negalėjo. Viena, yra miesto įstatimai, antra, nors jo veidas ir nešmėžuoja viešumoje, vardas jau yra gerbiamas, tai ir turi elgtis atitinkamai, o ne kaip koks jauniklis ką tik tapęs vampyru. Nulipęs nuo baro kėdės šis priėjo prie prekystalio ar tai baro, priklauso kaip pažiūrėsi. Atsirėmė į jį dilbiais, taip šiek tiek pasilenkdamas. Užkalbino tą merginą su kuria šnekėjo ir prieš tai. Šypsena, draugiškumas, na tas pats kas ir buvo kai kvietėsi Mary į automobilį. Galbūt dabar tik kantrybės tiek neturėjo ir šiek tiek pažaidė su jos smegenimis. Ne daug, tik šiek tiek, nes vis vien išsitraukė iš piniginės kupiūrą pasakydamas, kad jei šioji padarys Riveros darbus ir dabar ją pridengs, gaus šią triženklę kupiūrą. Padėjęs delną ant stalviršio, po juo laikydamas kupiūrą, šis nužvelgė jau nueinančią darbuotoją, jei Mary pareis, gaus pinigus.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-02, 03:23

Mary pabaigusi šveisti lėkštes, persikėlė prie puodų. Ir kaip tik tą akimirką parėjo jos kolegė iš po kavinės klientų erdvės. Ji maloniai priėjusi prie šviesiaplaukės pasisiūlė pabaigti visus darbus už ją ir išleisti ją namo. Rivera tvirtai priešgyniavo, kad turi būti lygybė ir jie visi trys vienu kartu išeis. Tuomet kolegė papasakojo apie pinigus ir kaip stipriai jų jai reikia. Faith atsiduso, pagailo jai kolegės, todėl sutiko su jos prašymu grįžti pas Zacharijų. Nuėjusi į nedidelę rūbinę ji persirengė įprastais savo drabužiais ir sugrįžo prie baro pas Windsor. - Negaliu patikėti, kad papirkinėjai mano kolegę, jog išeičiau anksčiau iš darbo, - blausiai šyptelėjo šviesiaplaukė papurtydama galvą. Šis poelgis iš vienos pusės žiūrint labai mielas, o iš kitos - valdingas ir savanaudiškas. - Vykstam pas mane? - pasiteiravo mergina pasitikrindama rankinuko turinį, ar nieko nepamiršo ir gali sau rami išeiti iš darbo.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 03:29

Zakarijui labai ilgai laukti nereikėjo. Svetimų pokalbių irgi nesiklausė. Gal dalinai ir buvo įdomu, ką Mary pasakys, bet per metus suvokė, kad klausantis kitų pokalbių, labai lengvai galima išprotėti ir tik nervus susigadinti. Po akimirkos kitos, jis išvydo grįžtančią tamsiaplaukę, ši patikino jog Rivera sutiko išeiti ir jis jai nusišypsojęs padavė kupiūrą. Zakarijus dar palinkėjo jai geros darbo pabaigos, bei vakaro, kol galiausiai atsitraukė nuo baro ir pasisuko link išėjimo. - Matai kokia tu man nuostolinga?... - Lyg pasiskundęs atsakė į jos žodžius. Ne kalbos, ne gestai yra viena pasaulio kalba, o pinigai, šitą kalbą supranta visi, nepaisant kur nuvažiuosi. Mary pasidomėjus kur jie vyks, šis uždėjo ranką ant jos nugaros stumtelėdamas į priekį ir taip ragindamas išeiti iš kavinės. - Pas mane. - Trumpai atsakė atidarydamas jai duris, vėliau pasiekus automobilį, ir ten dureles atidarė, pats įsėdo, bei nuvažiavo link tikslo vietos.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 01:44

Mary nuoširdžiai mylėjo savo darbą, kad ir koks menkas ir prastai apmokamas jis buvo. Arbatpinigių čia daug nesusirinksi, kadangi klientų pakankamai mažai. Tačiau kiekvieną klientą mergina priversdavo pasijausti ypatingų, kai kuriuos nuolatinius ji pastoviai kalbindavo net kur kas privatesnėmis temomis. Čia ji pasisemdavo gerų emocijų, šilumos. Priėjusi prie jaunos porelės, kuri ne pirmą kartą čia lankosi, mergina jau iškarto atnešė jų mėgiamą arbatą, vaišindama baro sąskaita. Jiedu buvo maloniai nustebinti tokios staigmenos ir netrukus užsisakė pyragaičių prie numylėto gėrimo. Mergina suskubo į virtuvę vykdyti užsakymo ir netrukus patiekė pyragaičius porelei. Tai buvo paskutinis jos aptarnautas staliukas, todėl šviesiaplaukė grįžo prie šalia lango sėdinčios močiutės, prisėdo šalia ir kaip visada ėmė klausytis jos sunkių išgyvenimų istorijų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 01:55

Lietaus lašams skalaujant miesto gatves daugelis nė nenorėjo kišti nosies į lauką, tačiau Damien jau buvo įpratęs prie tokio oro, tad nė nesivargindamas su savimi neštis skėčio mynė jau šimtus kartų praeitą kelią per senamiestį link kavinutės, kuri jį traukė toli gražu ne dėl gardžios kavos ar šviežių kepinių kvapo. Kavinės durims atsivėrus suskambo varpelis, pranešantis kad kažkas įėjo. Akimis ieškodamas Merės vaikinas perbraukė ranka per šviesius šlapius plaukus, atmesdamas juos atgal. Jo mylimiausias staliukas visai netoli baro, tačiau kiek atokiau nuo kitų stalų, kaip visada buvo laisvas, tad nieko nelaukdamas Bowman nužingsniavo jo link, tik dabar pamatydamas šviesiaplaukę, kuri šnekučiavosi su kampe įsitaisiusia senole. Padovanojęs draugei plačia šypseną jis nusivyniojo šaliką ir permetęs jį per kedės atlošą įsikišo ranką į palto kišenę. Kai telefonas, kurio ieškojo, jau buvo ant stalo, Damian nusivilko paltą ir pakabinęs jį ant pakabos įsitaisė prie staliuko, ramiai laukdamas, kol Merė prie jo prieis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 02:04

Mary netrukus išgirdo nuskambėjusi durų varpelį, kuris pranešė apie naują klientą. Suspaudusi močiutės delną ir atsiprašiusi dėl kliento, mergina pakilo nuo stalo ir užmetė akį durų pusėn. Netrukus ji pamatė Damien, savo seną vaikystės draugą, su kuriuo dar po šiai dienai jie išlaiko puikius santykius. Mary jam pamojo iš toli ir nuskubėjo į virtuvę paimti jų abiejų mėgstamiausio pyrago. Visuomet jį įdėdavo į vieną lėkštę ir paimdavo du šaukštelius. Taip pat padarė kokteiliukus, kuriais mėgdavo abu atsigaivinti. Viską paėmusi atnešė ir padėjo Damien prieš nosį. - Labas, Damian, - šiltai nusišypsojo, mat jai visada buvo smagu matyti vaikystės draugą, o tuo labiau mėgautis jo kompanija. - Šiandienos firminis desertas: karamelinis sūrio pyragas, Lukas puikiai pasidarbavo virtuvėje, pirštus apsilaižysi, - pristatė gaminį iš virtuvės ir apsidairiusi, ar visi klientai patenkinti, ar pabaigę savo užsakymus, Mary prisėdo priešais draugą ir pasiėmusi vieną iš šaukštelių pakabino pati pirma pyrago. Šis tiesiog tirpo burnoje, o Faith kaip tik mėgo labai saldžiai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 02:18

Buvo gana sunku pasakyti kada Mary ir Damien susipažino, tačiau vaikinas iki šiol puikiai atsimena tą dieną, kai jie oficialiai tapo geriausiais draugais. Kol dar buvo vaikai tai atrodė geriausias dalykas pasaulyje, tačiau metai bėgo, Rivera vis gražėjo, o vaikino poreikiai augo, tad dabar, stebėdamas liauną šviesiaplaukės kūną jis negalėjo mąstyti apie ją tik kaip apie draugę. Tipinė romantinių dramų situaciją, į kurią Bowman niekada negalvojo pateksiantis. Deja, gyvenimas kartais mėgsta iškrėsti vieną ar kitą pokštą. Merei nubėgus į virtuvę, šviesiaplaukis nuleido akis į telefono ragelį ir įsijungęs žinių portalą ėmė žiūrėti kas naujo nutiko pasaulyje. Kuo toliau, tuo naujienos buvo keistesnės. Ypač mieste, kuriame jis gimė ir užaugo, mat po naujo įstatymo Sitlas knibždėjo padarais, kurių žmogaus protui nesuvokti. Merei išlindus iš už virtuvės durų su padėklu ant kurio puikavosi du kokteiliai ir pyrago lėkštele, Damien plačiai nusišypsojo, lydėdamas merginą akimis.- Sveika.-pasakė demonstratyviai žiūrėdamas į pyrago lėkštutę ir perbraukdamas liežuvio galiuku per lūpas.- Net neabejoju.-linktelėjo galva ir vos tik lėkštė nusileido ant stalo, paėmė vieną šaukštelį.- Panašu, kad toks oras atneša kavinei pelno. Šiandien neįprastai daug žmonių.-nužvelgė salę, apsimesdamas, kad jo galvoje nesisuka mintys apie pyragą ir tai, kaip seksualiai atrodo pasimėgavimo pilnas Merės veidas, kuomet jos receptorius suvilgina saldi karamelė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 02:28

Damien komentaras buvo taiklus, kuomet prapliupdavo lyti, kavinėje visuomet būdavo bent vienas žmogus kur nors šiltai atsisėdęs ir gurkšnojantis šiltą mėgiamą gėrimą. Tuomet Mary visuomet turėdavo daugiau darbo, bet tas jai labai patiko. - Tu teisus, toks oras tiesiog puikus pasisėdėjimui kavinėje, - šyptelėjo mergina ir perbraukė ranka per šlapius Damien plaukus. - Visas šlapias... turėtum su savimi nešiotis skėtį, dar peršalsi, - kiek susirūpino Faith, kurios širdis iš ties buvo didelė ir kartais ji netgi perdėtai rūpinosi savo geriausiu draugu. Pasivaliusi šlapią delną nuo vaikino plaukų į suknelės kraštą, Rivera apžiojo kokteilio šiaudelį ir siurbtelėjo mėgstamiausio savo gėrimo. Pastebėjusi, kad Damien dar nepalietė pyrago, šiek tiek suraukė kaktą. - Nagi, negi neparagausi? - paragino vaikiną ir tuo pačiu pati atsignybo šiek tiek pyrago šaukšteliu. Dėdama gabalėlį į burną, net nepajuto, kaip netyčia išsiterliojo lūpas konditeriniu gaminiu, kurį netrukus sukramtė. Iš tiesų, jei galėtų, suvalgytų visą pagamintą pyragą, tačiau į jos liekną kūną daug netilpo. - Tai kaip, po paskaitų? - pasiteiravo pasiremdama į stalą alkūnėmis ir palinkdama arčiau į draugo pusę.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 02:45

Sėdėti kavinėje iš ties buvo kur kas jaukiau ir maloniau, nei mirkti lietuje. Ypač kai įėjus į vidų tave pasitinka plati ir nuoširdi žavios merginos šypsena. Jeigu ne Merė ši kavinė jau seniausiai būtų bankrutavusi.- Per tiek metų dar nė karto nesu peršalęs, tai kodėl manai, kad dabar bus išimtis?-nusijuokė gražindamas plaukus į prieš tai buvusią poziciją, kurią mergina kaip visada sugadino, tarytum specialiai siekdama, kad jis atrodytų susivėlęs. Nors tiesą pasakius jo plaukų 'susitvarkymas' nebuvo ką geresnis.- Ragauju, ragauju.-pavartė akimis raginamas padaryti tai, ką jau seniai planavo, tačiau taip ir negalėjo, kadangi nesugebėjo atitraukti akių nuo Merės. Net ir didžiausiam kvailiui, pirmą kartą matančiam juos kartu, būtų aišku, kad vaikinas pametęs galvą dėl jos, tačiau Rivera akivaizdu iki šiol to nesuvokė ar bent jau puikiai apsimetė nesuvokdama. Jau besidėdamas pyrago gabalėlį į burną, Damien pamatė prie merginos lūpos prilipusį glaistą, tad nieko nelaukdamas padėjo šaukštelį ant lėkštelės ir pakilęs iš vietos pasilenkė jos link.- Tu tikra nevėkšla.-šyptelėjo per kelis centimetrus nuo jos veido ir tarytum erzindamas perbraukė liežuvio galiuku per jos lūpų kraštelį.- Taip, tikrai skanus pyragas.-paantrino atsilošdamas ir nieko nelaukęs įsidėjo šaukštelį į burną, taip dar labiau pajusdamas saldumą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 03:08

- Prisišnekėsi, ponas sveikuoli, vieną dieną. Per tuos savo nesisaugojimus imsi ir susirgsi, - pamosikavo šaukšteliu pamokslaudama mergina. Nenorėjo ji priminti mamos, tačiau Damien jai be galo svarbus žmogus gyvenime, todėl jį saugojo kaip tik begalėjo. Žinoma, apie jį galvojo vien tik kaip apie draugą, kaip apie vaikiną... na jai dar nebuvo tokia mintis šovusi į galvą. Ties santykių klausimu Rivera apskritai labai diskretiška ir nesiieško antrosios pusės kaip didžioji dalis jos amžiaus merginų. Faith mano, kad meilė ateina savaime, jos ieškoti nereikia, todėl ir nebando intymiai mąstyti apie savo draugą ar betkokį kitą vaikiną. Betkokiu atveju, Damian nuostabus, šaunus vaikinas, kurio kiekviena mergina tik pavydėtų.
Kuomet vaikinas padėjo šaukštelį ir dar pavadino Mary nevėkšla, ji nesuprato už ką. - Ką? - paklausė ji truputį nesuvokdama. Kuomet šis prilinko prie jos, ši kiek atsitraukė išgąsdinta tokio artumo, bet matyt to neužteko. Damien liežuvis buvo pakankamai ilgas, kad palaižytų merginos lūpas. Mary skaisčiai išraudo ir visiškai pasimetė po tokios vaikino išdaigos. - eee.. taip... - sumurmėjo kažką ir tuoj apžiojo kokteilyje esantį šiaudelį pasijausdama labai keistai ir nejaukiai. Keista, bet tą pačią akimirką, kai Damien liežuvis prisilietė prie jos lūpų, mergina pagalvojo apie tikrą bučinį, o ne tokį kvailą erzinimą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 12:47

Vienas vienintelis kartas, kuomet Damian sirgo, buvo dar vaikystėje, kuomet nuo klasioko užsikrėtė vėjaraupiais. Neskaitant to karto jo niekada nebuvo užklupęs nei koks virusas, nei peršalimas, niekada nelūžo nei vienas kaulas, nors po kai kurių atsitikimų ir prieš metus įvykusios avarijos jis net neturėtų būti pajėgus paeiti, dėl ko dauguma jį vadina laimės kūdikiu, o mediciną kartu kremtantys studentai - nenormaliu.- M, greičiau kiaulės pradės skraidyti, nei kad aš susirgsiu.-nusijuokė pajusdamas viduje malonią šilumą, kad Merė juo taip rūpinasi. Iš kitos pusės tas motiniškas rūpinimasis jam primindavo, kad jie draugai ir tik draugai, kas kiekvienam save gerbiančiam vaikinui prilygsta peiliui į nugarą.
Matydamas kaip merginos skruostai pasidengia skaisčiu raudoniu, Damian negalėjo nenusišypsoti. Merė buvo viena nekalčiausių jo žinomų merginų ir nors pats negalėtų savęs pavadinti kazanova, siekdamas atitraukti mintis nuo šviesiaplaukės, trynėsi ne su viena ir ne su dviem miestelio 'gražuolėm'. Aišku, nei viena iš jų neprilygo Riverai, nei vidumi, nei išore, kas ir lėmė, jog visi vaikino santykiai nutrūkdavo po poros mėnesių.- M, ar tu susigėdai?-toliau erzindamas merginą kilstelėjo antakį ir kreivai šyptelėjo bei prisitraukęs kokteilį arčiau apsivijo šiaudelį liežuviu bei apžiojęs siurbtelėjo, kad M neprisikabinu dar ir prie to, kad jis negeria kokteilio.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 13:12

Taip, Mary kaip reikalas susigėdo, juk ne kasdien jos lūpas aplaižo patrauklus vaikinas. Priedo, tai Damien ir ant jo už tokį įžūloką elgesį nesugeba pykti. Galbūt net galvoje sukirbėjo mintis, kad vietoj to kvailo pasižaidimo, galėjo būti tikras bučinys. Bet vaikinas yra jos draugas nuo vaikystės, tikriausiai tokių minčių jis net neturi galvoje. - Baaaik, - nutęsė mergina, kuomet Damien pradėjo ją erzinti ir nesmarkiai jam įspyrė į blauzdą, tikriausiai net nieko nepajuto, mat Faith nebuvo iš stiprių moterų, kurios moka užtvoti net ir reikalui esant. Prisiminusi pyragą, Mary vėl ėmė jį kirsti, tik šį kartą atsargiau, kad draugas nesugalvotų jos vėl laižyti kaip koks katinas.
- Žinai, aš čia pagalvojau... - sumurmėjo panosėje baigdama kramtyti pyragą. - Kai turiu laisvų dienų vis važiuoju į rančą, kurioje užaugau. Sakau, gal norėtum kartu? Tėtis jau tavo veido pasiilgo, sakė paskutinį kartą, kad baigia pamiršti kaip atrodai, - šyptelėjo Mary pateikdama gana paprastą pasiūlymą. Kai Rivera augo kartu su Bowman, jie dažnai žaisdavo merginos rančoje, ypač jiems patikdavo žirgyne leisti laiką su žirgais, o kai paaugo netgi jais jodinėti. Ak, kokia puiki jojikė Faith buvo... Skindavo apylinkėse medalius, tačiau vos persikelė į Sietlą, pamiršo savo jaunystės mėgstamiausią hobį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 13:27

Mintys apie tai, kaip jų lūpos susiglaudžia, Damian galvoje buvo tik didžiulio ledkalnio viršūnė, kurio papėdėje galima susidurti su tokiais dalykais, apie kuriuos jis net gėdijasi galvoti. Visa tai stabdoma fakto, kad jie draugai, nedrįstantys vienas kitam prisipažinti ir laukiantys kažkokio tai stebuklingo momento, kuomet bus aišku. Šviesiaplaukis žinojo, kad Merė visą gyvenimą svajojo apie kažką itin magiško ir romantiško, kad jos vaikinas pasirodys tarytum princas ant balto žirgo, tačiau realybė buvo tokia, kad jos princas, kuris galėtų atiduoti viską, sėdėjo priešais ir buvo spardomas.- Paduosiu į teismą už sužalojimą.-labai rimtai pasakė vargiai jausdamas spyrį ir įsidėjo gabaliuką pyrago į burną, bei jį kramtydamas žvelgė merginai į akis, tuomet į lūpas, kaklą. Kažkas buvo pasikeitę, tačiau Damian nė nesuvokė kas. Tarytum jos nuolatinis švytėjimas dabar būtų sumišęs su kitu, jai visiškai svetimu jausmu.
-Žinoma!-užklaustas apie rančą nė neabejodamas atsakė, mat tai buvo puiki proga praleisti kelias dienas su Mere toliau nuo miesto, žmonių, jaudulio. Plius ir su jos tėvu jau seniai matėsi, tad visai neprieštarautų ar išgerti bokalą tėčio Riveros naminio alaus.- Kada planuojam išvažiuoti?-pasiklausė, mat ir pats turėjo sugerinti reikalus su studijomis, nes jeigu praleistų bent kelias dienas, paskui gali nebesuvokti kas vyksta. Kad ir kaip juokingai tai skambėtų, žinant, kad Bowman yra pats geriausias studentas ir visų dėstytojų numylėtinis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 13:41

Taip, Mary vizijos apie meilę buvo pakankamai hiperbolizuotos ir fantastinės. Tikriausiai dėl to, kaip tėtis vaikystėje pasakojo kaip susipažino su Faith mama. Ji buvo gražiausia apylinkėse mergina, o jis stambaus ūkininko sūnus, kuriam nieko kito nereikėjo tik jos. Jis po jos langais dainuodavo serenadas, nešdavo gražiausiais laukų gėles ir mušdavosi su visais berniukais, kas tik pažvelgdavo į jos pusę. Tai romantiška ir žavinga, kažką panašaus norėtų ir Mary kada gyvenime patirti. Tačiau viskas, kas bent kiek panašu būtų į kažkokius jausmus, tai buvo į ketvirtą ar net penktą dešimtį įkopęs valstybės tarnautojas, paskendęs piniguose ir kas kiek laiko siurbiantis Mary kraują. Tai nebuvo normalūs santykiai, bet jie vieninteliai kėlė kažkokius neįprastus, nepaaiškinamus jausmus.
- Aš labai atsiprašau, pone, nenorėjau jūsų sužeisti. Gal galėčiau kompensuoti jūsų gydymą? - paklapsėjo savo žydromis kaip dangaus žydrynė akimis, nutaisiusi mielą - liūdną veidelį, kad tik Damien nepaduotų jos į tariamą teismą. Aišku, tai tik kvailiojimas, tačiau su savo geriausiu draugu Mary visada atsipalaiduodavo ir net nepajusdavo, kaip ima kvailai kalbėti ar elgtis. Pakrypus kalbai apie merginos gimtinę, blondinė susimąstė kada būtų geriausia jiems nuvykti į rančą. - Manau po kokios dvylikos dienų galėtumėm nuvykti, - pasiskaičiavo ant pirštų, kuomet jai bus normalios laisvos keturios dienos ir nereikės nieko darbe pavaduoti. - Turėsiu keturias dienas, galima žinoma ir trumpiau pabūti, čia priklauso nuo tavo darbo ir mokslų, - šyptelėjo Rivera, mat jai studijuojant slaugą buvo kur kas paprasčiau susiderinti dėl laisvų su dėstytojais.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 14:18

Puikiai žinodamas Faith tėvų meilės istoriją, kurią mergina jam kelis kartus pasakojo su žiburėliais akyse, Damian vis susimastydavo ar dar ne per vėlu kažką pakeisti, priversti ją jausti tokius pat stiprius jausmus, kaip kad jaučia jis? Nors nuo vaikystės jis visuomet stengėsi elgtis tarytum džentelmenas - nepaisant kelių nutikimų, kuomet jie rančoje ant šieno imdavo grumtis ir jis nė nebandydavo nusileisti laimėdavo, pakasdamas šviesiaplaukę po nupjauta žole - Merė vargu ar atkreipdavo į tai dėmesį. Per tiek metų D vis dar nesuvokė, kokie vaikinai jai patinka, tačiau jeigu žinotų, su kuo draugė susidėjo dabar, veikiausiai nuleistų rankas ir nė nesvarstytų apie kažką daugiau, nei jis - per jaunas. Juk jam vos dvidešimt dveji ir tai, kad yra kilęs iš pasiturinčios šeimos, bei studijuoja prestižinę specialybę, nepadaro jo pranašesniu už subrendusį ir jau šeimą sukūrusį vyrą.
-Pageidaučiau, kad jūs pati pasirūpintumėte mano gydymu ir prižiūrėtumėte 24/7 dėl galimų komplikacijų.-pareiškė itin rimtu balsu, kone riesdamas nosį kaip koks ponaitis, kuriam visą gyvenimą viskas buvo pateikiama ant sidabrinės lėkštelės. Kas iš dalies buvo tiesa, nors jis niekada nesureikšmindavo savo padėties visuomenėje. Ypač prieš Merę, šalia kurios iki šiol jausdavosi tarytum būtų 13 metų berniukas. Išskyrus tai, kad jau seniai apie ją negalvojo kaip apie dvylikos metų mergaitę.- Manau dekanas nesupyks, kad kelioms dienoms išvyksiu.-šyptelėjo, leisdamas merginai suprasti, kad rančoje bus galima likti tiek, kiek ji norės.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
senamiesčio kavinukė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: