Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 ~Aurora C. Crimson

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 19:08

:018:


Last edited by Aurora Callista Crimson on 2016-12-08, 00:36; edited 1 time in total
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 22:52

Tirli pirli, skambina Marytė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 22:54

Vis dar besivartydama pataluose Aurora išgirsta skambantį telefoną. Dar keliolika sekundžių, kol raudonplaukė susivokė kur nukišo, jis skambėjo.
-Alio alio.-pasigirdo linksmas balselis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 22:58

- Laaabas, saulele, - kiek per garsiai riktelėjo į telefoną pagaliau Aurorai atsiliepus. Jau seniai buvo išsiilgusi savo geriausios draugės, mat per darbą, mokslus ir Zacharijų apskritai pastaruoju metu mažai laisvo laiko beturėjo. - Koks šimtas metų praėjo, kai tave girdėjau. Pasakok: ką veiki, kaip sekasi, kaip meilėje, kaip gyvenime? - užsivedusi čiauškėjo Mary beproto pasiilgusi savo draugės. Gal kai susipažino su Zacharijum kartą kelis buvo susirašiusi su Aurora, bet per tą ilgą laiką jų draugystė nė kiek nesumažėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 23:06

Nuo spigaus ir garsaus Mary balselio Aurora šoktelėjo lovoje iškarto atsičiukindama iš miegų ir įsijungė garsiakalbį, mat nutirpusi ranka, kurią buvo užspaudusi, nenorėjo laikyti telefono prie ausies.- Labuka, žvaigždute.-jos balsas buvo kaip niekada linksmas, nors pastaruoju metu gyvenimas rodos vertėsi aukštyn kojom. Veikiausiai dėl to geriausios draugės balsas dar labiau pradžiugino. Ji buvo tarytum savas krantas mėnesius jūroje klaidžiojusiam jūreiviui.- Visa amžinybė.-paantrino draugei, o iš jos balso buvo galima girdėti šypseną veide.- Vis dar apsimetu koldūnu pataluose.-sukikeno jau mesdama kaldros kampą į šoną.- Ahhh.. Kiek daug klausimų. Net nežinau nuo ko pradėti.-giliai atsidusdama atsisėdo pritraukdama kojas prie krūtinės.- Manyčiau laikas susitikti. Tikrai daaaug kalbos. Neabejoju, kad ir tu turi ką papasakoti, kad jau tiek laiko buvai dingusi iš radaro...-kiek nutęsė leisdama suprasti, kad lauks visų smulkmenų, kurios nutiko per pastarąjį mėnesį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 00:15

Kaip gera buvo girdėti savo draugės balsą... Mary jau buvo pamiršusi, ką reiškia tikras socialinis gyvenimas. - Dieve, kaip aš tavęs pasiilgau, negaliu!! - sucypė į ragelį Rivera, tiesiog negalėdama nusėdėti vietoje. - Koldūne, tu koldūne, davai riskis iš patalų ir maunam kur nors į miestą susitikt. Tieeek yra apie ką pasikalbėti, kad išpliurpsim visą mano sąskaitą, - lengvai nusijuokė Mary ir tuomet pagalvojo kur jos čia tokiu oru galėtų susitikt. - Gal maunam į kokią kavinę pasmaližiaut, o paskui žiūrėsim, gal kur pasilinksminsim ir panašiai. Ką manai? - pasiūlė Mary tikėdamasi, kad Aurora tikrai nepasakys ne savo geriausiai draugei.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 00:20

Aurora jau kėlėsi iš lovos, tad jos ilgai įtikinėti nereikėjo. Pasisėdėjimas kavinėje su žmogumi, kuriam gali pasipasakoti apie viską, kas neduoda ramybės buvo tai, ko jai dabar reikėjo.- Jau spyriuosi į šlepetes.-nusijuokė į ragelį ir pakilusi iš lovos pagriebė telefoną.- Tai susitinkame už valandos ten kur ir visada?-pasitikslino laikydama telefoną rankoje ir žiūrėdama į susivėlusius plaukus nuotraukomis nukabinėtame veidrodyje.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 00:25

išgirdusi Auroros sutikimą, Mary labai nudžiugo, net sukrykštė kitame telefono gale. - Taip, už valandos, ten kur ir visada, - patikino šviesiaplaukė. - Susitiksime ten, bėgu ruoštis, - linksmai sučiauškėjo - iki! - riktelėjo ir padėjo ragelį gana skubiai, kadangi iki mėgiamos kavinės buvo geras kelio gabalas, o Mary visgi nevairuojanti buvo.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
~Aurora C. Crimson
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: