Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Žmonės

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-10-30, 13:52

Ophelia Collete Morgan

25 || SINGLE  

Vienturtė, todėl tėvų išlepinta ir visados norinti dėmesio. Iš tiesų niekados nesiekė populiarumo, jai buvo svarbiau siekti užsibrėžto tikslo. Gyvenime spėjo ir pasilinksminti ir ne kartą įsimylėti, bei skaudžiai nudegti. Baigė ekonomiką, dabar turi nedidelę vardinių rūbų parduotuvę ir tvirtą pagrindą po kojomis. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti šalta ar net laikanti save aukščiau kitų, bet iš tiesų ji tiesiog žino ko nori. Yra šilta, draugiška, kartais net drovi. Moka pastovėti už save ir niekam neleidžia jos kontroliuoti ar manipuliuoti.
Samuel Crowley Heinrick

28 || single

Samuelis yra buvęs demono indas. Per paaugliškus žaidimus su ouija lenta jis išsikvietė karo demoną, kurį savanoriškai įsileido vidun į save. Demonas vaikine ilgai neišbuvo, vos pusmetį, tačiau to pakako Samuelio asmenybei pasikeisti. Jis tapo tikra vaikščiojančia emocijų bomba su neišgydomais psichologiniais sutrikimais. Neseniai baigęs medicinoje doktarantūrą, vaikinas užsiima juodojoje rinkoje organų bei antgamtinių būtybių kraujo ir kitų kūno dalių pardavinėjimu. Kilęs iš turtingos šeimos bei puikiai uždirbantis iš savo nešvaraus verslo, vyras pinigais papirko teisėsaugą bei valdžią, kad galėtų slėpti savo nedorus darbelius. Viešumoje  - jis politikas įsisukęs Sietlo savivaldybėje.
Véronique Laeticia Acosta

24 || Single

Viena iš Acosta šeimos atžalų. Šokėja. Turi priklausomybę narkotikams ir alkoholiui, tačiau tai žino tik geriausi merginos draugai. Karštakošė, emociškai stipri asmenybė. Gyvenime vieną kartą buvo susižadėjusi, tačiau nutrūkus visiems planams, vienkartiniai nuotykiai tapo kasdienybe. Nors ji viduje - palūžusi, besiblaškanti asmenybė - didelė paguoda jai yra draugystė. Į pasaulį dažnai žiūri besišypsodama, nors viduje miršta. Puiki draugė - žiauri priešė.
Gabriel Achilles Capone

22 || IN RELATONSHIP WITH MATT BARTHÉLEMY

one. he breathes one more time and you stuck with lightning in your lungs. he got you at hello, but never promised to keep you safe. two. you crave his attention but light is too bright. you get burned. three. he leaves traces of his love all over your broken soul, but you still let him destroy you as if its how the world was created. four. never fall in love with gods, its they nature to create the chaos.
Paola Jolie Hardenson

25 || Single

Dar vaikystėje likusi be tėvų,mergina vis kovoja dėl savo gyvenimo.Išbuvusi ligoninėje pateko į šeimą,iš kurios pabėgo tik dėl daug vyresnio įbrolio.Gyvendama gatvėje išlaikė visus gyvenimo išbandymus ir tapo tikra aukštuomenės dama.
Hestia Jenette Moreau

25 || SINGLE

Prieš šešis metus avo akimis stebėjusi gęstančias dviejų artimiausių žmonių pasaulyje gyvybes, Hestia iki šiol negali dėl to atsigauti. Tačiau niekas negali net pagalvoti, kad merginos širdyje gali tūnoti toki jausmai kaip gailestis, meilė, pasiaukojimas ar nuoširdumas. Taip paveikusi tėvų mirtis sukėlė pyktį, keršto troškimą, kas galbūt ir pastūmėjo merginą prisijungti prie medžiotojų. Nežinodama, kas buvo tėvų žudikas Hestia bando išsiaiškinti, kas tai padarė ir laukia nesulaukia tos dienos, kai galės nudėti tą menkystą.
Mary Faith Rivera

21 || Single

Mergina užaugusi rančoje su tėčiu ir seserimi. Savo mamos akyse nemačiusi gyvos, tačiau vien su tėčio pagalba užaugo gera mergina. Kartais kiek naivi, geraširdė, apsieinanti be žalingų įpročių. Dirbanti mažoje senamiesčio kavinukėje, besimokanti slaugės kurso. Vieną naktį ji sutinka būti pavežama namo vampyro Zacharias Windsor ir nuo tos nakties jos gyvenimas pasikeičia. Mergina psichologiškai terorizuojama mistinės būtybės, kurią Mary laiko žmogumi. Ji bando apeiti Zacharias planus, tačiau šviesiaplaukei niekaip nepavyksta ir klimpsta vis giliau į baimės smegduobę.
Natalia Fox

45|| Montgomery Fox

Natalija - pakankamai keista moteris. Visuomet besišypsanti, džiugi, liūdesį ir skausmą slopinanti pačiais stipriausiais vaistais, nemokanti pasiduoti, o savo tikslų siekianti visais įmanomais būdais. Moteris myli dėmesį bei švelnumą, tačiau net labiau už šiuos dalykus myli pinigus ir savo vaikus. Būtent jie skatina Fox elgtis geriau, skatina šią atsisakyti vaistų ir kitų, priklausomybę sukeliančių dalykų. Nepaisant užsispyrimo ir šiek tiek pakrikusių nervų, šviesiaplaukė - švelni, draugiška moteris, aplinkinius mylinti visa savo širdimi, tik niekaip nesugebanti to parodyti taip, kaip turėtų.
Sebastian Barnard Wade

25 || SINGLE AS HELL

Vokietis medžiotojas nuo pat penkerių metų rankose laiko medžioklinį peilį. Užaugęs nepaprastoje o medžiotojų šeimoje vaikystės vaikis neturėjo. Visą gyvenimą pramedžiojęs, ir dėl to praradęs artimiausią žmogų - brolį jis užaugo kupinas pykčio ir nostalgijos. Pasikeitęs vardą į kiek amerikiečiams suprantamesni Sebastian Wade medžiotojas keliauja per miestelius stengdamasis nužudyti kuo daugiau monstrų ir taip patenkindamas savo keršto troškimą dėl pražūdyto brolio. Tačiau kuo daugiau jų nužudo, tuo labiau alkis didėja.
Lucian Cornelius Napier

44 || single

Tikriausiai nieks nenorės turėt reikaliukų su šituo juodų akių savininku, nes jo siela dar juodesnė, palietus išsipurvintumei taip, kad net ir efektyviausias "fairy" nenuplautų. Plačiau tariant, Lucianas yra maniakas, psichopatas, sadistas, žiauriai nulėkęs vyriokas. Kažin ar kam pavyktų rasti su juo bendrą kalbą, kadangi pagrindinis jo gyvenimo tikslas - pašalinti kuo daugiau būtybių iš šio mažo pasaulėlio. Tik nesupraskit neteisingai! Jis nėra tas maniakas, kuris išsiduoda. Lucianas tai aukščiausio intelekto ir manipuliacijos artistas, savo profesionalumu nušluostantis bet kuriai gyvenimo apmąstymų pavergtai personai.
Adrianna Faye Riley

22 || SINGLE

Paprasta, neišsišokanti, dažniausiai draugiška būtybė. Kartais gali būti per daug impulsyvi ir/ar arogantiška bei pervertinanti save, tačiau ilgainiui tokias charakterio ydas mergina sugeba paslėpti. Netiki meile iš pirmo žvilgsnio ir apskritai nemėgsta įsipareigoti, bijodama būti įskaudinta. Save priskiria prie vienišių, nes laiką dažniausiai leidžia viena, o ieškotis naujų pažinčių Adrianai dabar jau atrodo šiek tiek per vėlu, o ir tam koją šita perdėtas uždarumas. Žino apie kai kurių rasių egzistenciją, tačiau laiko liežuvį už dantų, bijodama būti susekta ir nužudyta. Neapaisant to, neprivengia viešų renginių, pakankamai dažnai iškiša nosį iš namų, mėgsta būti ten, kur daug geros muzikos, nes pastaroji yra vienintelis dalykas, teikiantis merginai tiek daug džiaugsmo.
Reina de la Valencia

26 || Single

Puerto Rike, namų šeimininkės ir elektriko šeimoje. Burnų, kurias reikėjo išmaitinti, buvo daug, tačiau mama dėl sveikatos dirbti negalėjo, todėl šešių asmenų šeimą išlaikė Reinos tėvas. Savaime suprantama, pinigų visuomet trūko, todėl sulaukusi penkiolikos Reina pradėjo dirbti pavienius darbus, kad galėtų išlaikyti bent jau save. Sulaukusi aštuoniolikos moteris persikraustė į JAV, kur baigė universitetą. Jos tikslas - niekada daugiau nebegyventi taip, kaip teko gyventi vaikystėje, todėl ji yra nusitaikiusi į Claudius Jaeger verslą ir širdį.
Viola Sabella

23|| single

Viola tikriausiai pati nepavojingiausia būtybė pasaulyje, ir tikrai ne todėl, kad ji paprastas žmogus. Mergina negalėtu nuskriuasti net musės, pati mieliausia, pati geriausia, žodžiu - visų geriausia draugė. Tad ši, italų kilmės mergina, nors ir nėra drąsi, ir net nežino, kad pasaulyje egzistuoja įvairaus plauko būtybių, ji neria stačia galva į pavojus  dėka savo vaikiško naivumo.
Laura Fox

21 || Single

Montgomery Fox dukra, išauklėta puikių auklių, protas išlavintas geriausių mokytojų. Na bet jau charakteris tikrai velnio dovanėlė. Labai jautriai į viską reaguoja, sakosi nemėgstanti dramų, bet dažniausiai pirmoji į jas bėga ar galų gale sukelia, jei jau pasakė kad taip, tai tikrai ne kitaip. Nemoka pripažinti savo kaltės tai riesis ir pjausis kol viską apvers į savo pusę ir vis vien reiks jos atsiprašyti. Jau nuo mažens ištobulinsi manipuliavimą žodžiais. Bet nėra visiška bjaurybė, šiaip Laura smagi ir aktyvi persona, neskirstanti žmonių į grupes.
Dominick Ray-Ferguson

40 || Savannah Nightingale

Samdomas medžiotojas Sietle. Vienas iš geresnių, žinantis ir nusimanantis savo darbe. Šiek tiek kraupokas kaip asmenybė, nes mėgsta iš visko juoktis. Savo gyvenimą laiko viena didele tragikomedija. Mėgsta rožinius ėriukus, pliušinius vienaragius ir "Adventure Time".
Claudius Jaeger

40 || single

Kietas, nepalaužiamas verslininkas. Visiškai savo darbui atsidavęs žmogus. Valdingas egoistas, nesiskaitantis su aplinkiniais ir apskritai net nereaguojantis į tai, ką pagalvos kiti. Klaudijui svarbiausi jo paties interesai ir gerovė. Šiurkštus ir griežtas, niekuomet nenuolaidžiauja ir neieško kompromisų. Paskutinis žodis turi būti jo, net jeigu jis ir nėra teisus. Claudius įsivaizduoja, jog jam lygių nėra, todėl niekad nesistengia kažkam įtikti. Mieliau stebi, kaip jam įsiteikti bando kiti.
Lisa Sorrentino

11 || single

Savo biologinio tėvo mergaitė neatsimena. Lisa žino tik tiek, jog pas ją ir mamą dažnai būdavo Liuciano ir mama leido jai jį vadinti "tėčiu". Jis visada gerai elgėsi su Lisos motina, galima sakyti nešiojo ją ant rankų. O Lisai jis taip pat buvo labai švelnus ir geras, gal tik kartais matydavo jį supykusį ar rimtą.
Mergaitė atsimena viso to vakaro įvykius, kai ji neteko motinos, tačiau Liuciano to taip ir nesakė. Jai pagrasino tas, kuris tai padarė. Ir ji bijojo, jog jei kažką pasakys, jis susiras ir ją. Lisą kamuoja košmarai, dažniausia mergaitė prabunda verkdama arba rėkdama. Ji bijo tamsos. Po tos nakties Lisa visiškai pasikeitė, juk stebėjo, kaip nužudoma jos motina ir dėl to nieko negalėjo padaryti. Nors to dar pilnai nesuvokia, mergaitė kaltina save, jog nieko taip ir nesugebėjo padaryti.
Ophelia Isabella Davidson

24 || Andrew Moriarty

paauglė pirmą kartą sužinanti apie keistą pasaulio pusę, žiauriausiu įmanomu būdu - netekusi tėvo. Prieš jos akis jis sudraskomas, nelieka nieko, tik prisiminimai. Tą vakarą jos net nepalietė, bet kraupus paveikslas, rikmas neturintis garso ar aido, ir kraupus skausmas užliejęs jos kūną, pagaliau suvokus, kad tai ką matė nebuvo košmaras. Jai septyniolika, ji žino apie tėvų amatą, bet ji nė pagalvoti negalėjo, kad toks taikus vyras, kaip jos tėvas ims ir taps tų pašlemėkų taikiniu...
Kai gimė Ofelija, jos motina, jau žinojo kokį vardą jai duos. Gelbėtoja, tokia buvo jos pravardė, remiantis vardo reikšme. Abu tėvai, medžiojo, nuo neatmenamų laikų, norėjo, kad tai daryų ir dukra, todėl parinko jai tokį reikšmingą vardą. Tiesa, planai pasikeitė vos mergaitė atsidūrė jų rankose, jie nusprendė paslėpti tikrojo pasaulio žiaurumus ir mergaitė gyveno palaimingos nežinomybės idilėje. Iki ų metų, kai jai buvo septyniolika. Kažkas kraupus kaupėsi ir saulėtos dienos traukėsi, galėtum pasakyti ji jautė artėjant kažką nepaaiškinamo, ir tai įvyko. Pasiutę vilkolakiai, vedini kraupaus vampyro, atvyko susidoroti su niekuo dėtu Ofelijos tėvu, jie jį nužudė, prie jos akių. Vampyras kraupiai juokėsi tiesiai jai į veidą, atsukęs kruvinas rankas, kad ji gerai įsižiūrėtų. Ar dar tiki tokiu pasauliu, apie kokį tau pasakojo jie? Ką manai, ką dabar pasakytų šita kraujo bala? - paklausė jis iššiepęs baltų dantų eilę. Mergina išplėtusi akis, šokiruota, to ką teko liudyti, buvo palikta toje pačioje gatvėje. Vampyro juokas aidėjo visur, kur tik galėjai įsivaizduoti, dar kurį laiką mušėsi į kruviną grindinį, sename skersgavyje. Taip ją ir rado įtūžusi ir įskaudinta jos mama. Liūdesio perkreiptu veidu, ji sugebėjo įkalbėti Ofeliją pareiti namo. tik po kiek laiko ji drįso pasiklausti daugiau apie naujai atrastą pasaulio dalį, atrastą ne taip, kaip kas nors norėtų atrasti. Jos mama jau buvo nusprendusi - Ofelija, turi išmokti visko kas įmanoma, kad galėtų apsiginti pati ir apginti kitus. Iki šių dienų mergina pluša ir šlifuoja negrabius judesius, mokosi valdyti visokio plauko ginklus, lavina protinius sugebėjimus, kad tik galėtų apgauti tuos padarus.
Dabar ji turi tikslą - priversti vampyrą atėmusį tėvą, sumokėti už ai ką padarė ne vien jam, bet ir pulkui kitų aukų. Ofelija įsitikinusi, kad tik ji gali sustabdyti to pašlemėko juoką.
Montgomery Fox

48 || Nėra.

Motyvacinis treneris, parašęs daugiau nei trisdešimt savipagalbos knygų, jau daugiau nei dvidešimt metų važinėjantis po pasaulį ir skaitantis paskaitas bei vedantis seminarus. Iš esmės uždirba milžiniškus pinigus dėl to, kad moka profesionaliai malti šūdą. Iki tol, kol atrado šią milijonus jam atnešusią veiklą, dirbo tiriamuoju žurnalistu, tačiau dabar apie tai kalba mažai.
Eleonore Presley

26 || Single

Augusi turtingoje šeimoje, kur buvo uždaryta nuo aplinkinio pasaulio, Eleonore tapo uždara, nedrąsia,nepatyrusia mergina. Didžiąją laiko dalį praleido prie knygų, krimsdama informaciją it vištos grūdus, tapo išsilavinusia, bet savo potencialo neišnaudojančia asmenybe. Presley- grynų gryniausia pedantė, vegetarė, gyvenime nepalietusi mėsos ir neišėjusi iš namų be antibakterinio losjono. Nors moteris gyvena savo psichiškai nestabilios motinos sukurtame pasaulyje, nepraranda humoro jausmo ir yra be proto geros širdies.
Dolores de la Valencia

38 || Išsiskyrusi.

Reinos de la Valencia sesuo, visą gyvenimą praleidusi Puerto Rike. Kadangi vyras buvo linkęs į alkoholį ir smurtą, laikinai persikėlė pas savo seserį ir jos vyrą.
Caleb Mason Reyes

35 years || divorced

Caleb gimė medžiotojų šeimoje, todėl nuo pat mažumės buvo mokomas apie antgamtines būtybes ir kaip su jomis susidoroti. Iš jo užaugo stiprus, greitos reakcijos ir strategiškas vyras. Tačiau medžioklė niekada nebuvo jo tikrasis pašaukimas, net jei ir tą puikiai mokėjo daryti, vyras patraukė į kiną. Talentingas vyras gana greitai tapo pastebėtas, filmavosi ne viename kultiniame filme kaip kaskadininkas, kartais pavykdavo gauti ir pirmo plano rolę kiek mažiau populiariuose filmuose. Supratęs, kad kaip aktorius jis nebus holivude, vyras perėjo į režisūrą. Ten jam kur kas labiau ėmė sektis, jo filmai skina apdovanojimus kasmetiniuose oskaruose. Per savo gyvenimą Caleb buvo vedęs savo karjeros viršūnėje, deja, po kelių metų santuokos išsiskyrė su žmona. Dabar yra vienišas, kiek pristabdęs savo karjerą apsiėmė knygos rašymu gimtajame mieste, Sietle.
Olivia Eva Parker

25 || Single

Augusi medikų šeimoje ir pati nuo mažens norėjo tapti daktare, todėl gerai besimokius tiek mokykloje, tiek universitete, tapo aukšto lygio chirurge. Nors darbas užima nemažai laiko, moteris randa vietos socialiniam gyvenimui, jos geriausiems draugams ir kartas nuo karto pasimatymams, tačiau rimtų santykių neieško, mat netiki tokiu dalyku kaip meile ir šiuo metu labiau telkiasi į kerjeros sritį.
Theodosia Forsythe

24 || išsiskyrusi.

Nuo vaikystės į grožio konkursus ir įvairius būrelius (ir tai - tik dėl talento dalies konkursuose bei figūros palaikymo) motinos tampyta Theo 2012-aisiais tapo gimtojo Gibraltaro pirmąja vice mis. Tačiau tai niekada nebuvo merginos gyvenimo tikslas. Ankstyva tėčio žūtis užgrūdino ją bei suteikė didesnę prasmę, sužinojus, kad kaltininkai - tik legendose girdėtos būtybės. Žinoma, verčiantis sunkiai, motinos patarimas susirasti turtingą vyrą irgi buvo vertas dėmesio, tad taip ji atsidūrė JAV. Santuoka, žinoma, nenusisekė, bet skyrybos nebuvo nepelningos. Nors rodos, yra be pagrindo aikštinga ir užsispyrusi, šias savybes panaudojo ne tik grojimui aplinkinių nervais, bet ir kovos menų kursams (iš tos paranojos, jog jos gyvenimas užsibaigs kaip ir tėčio, turi karate ir taekwondo juoduosius diržus), ir netgi pagreitintai baigė astrofizikos specialybę. Pastarąja gyvenime nedaug pasinaudojo, nes skandalinga santuoka atnešė pasiūlymų dirbti prieš kamerą, o jos gebėjimai profesionaliai atlikti ir kaskadinius triukus leido jai susilaukti liaupsių už jos pačios pasiekimus.
Kara Danielle Brady

24 || Single

Jos vaikystė buvo labai skurdi. Augo vaikų namuose. Nuolat trūkdavo pinigų. Turėjo pati išmokti verstis. Pati kabintis į gyvenimą, be niekieno pagalbos. Tai buvo žvėriškai sunku - būti vienai kaip pirštas. Todėl pradėjo nuo lengviausio. Įsidarbino į viešnamy, viskas klostėsi gerai...Kol jos neišprievartavo viešnamio savininkas, o vėliau personalas. Karai dar likdavo mėlynės ant pečių ir kaklo, mausdavo blauzdas, visada būdavo sužalota. Kartkartėmis prašviesėjus protui Karą bandydavo priešintis ir pabėgti iš viešnamio. Tada paslaugūs alaviniai kareivėliai surišdavo jai už nugaros rankas bei kojas ir be jokio gailesčio įmesdavo į prabangų marmuro baseiną, išpuoštą antikinėmis kolonomis. Ne tik prievartaudavo, bet ir žalodavo, jos galva skandindavo vandenyje , tada nemažiau kaip minutę išbūdavo po vandeniu, patirdama dusimą bei milžinišką siaubo protrūkį, vietinių vadinamą mirties pabučiavimu. Visą ėsmė buvo, prekyba merginų, tarp jų ir Karą buvo. Po visų šitų kankinių, Karai pasimaišė protas, todėl jinai nebebuvo reikalinga prekybai. Nuvežta į psichiatrinė, išsigydžius ją paleido ir netikėtai susidomėjo modelių agentūrą, žinoma negalėjo atsisakyti, kimbasi į gyvenimą, viskas nuo pradžių ir nedarant klaidos. Bet žinoma, jinai nepamiršta kas kart sapnuoja baisius dalykus ir bijo, kad nesuseks viešnamio savininkas.
Elisaveta Sofia Romanov

30 || Single

Elisaveta - mergina užaugusi vaikų namuose. Augo kaip ir kiekvienas našlaitis. Na gal ne kaip kiekvienas, mat ji buvo auklių numylėtinė ir na gaudavo daugiau dėmesio, kas keista, bet jos neišlepino, o kaip tik pavertė geresniu žmogumi. Taip pat augimas tarp įvairių vaikų ją išmokė tolerancijos ir to, kad visi žmonės lygus. Bet visgi, kad ir kokia ji čia angeliukas beatrodytu, Romanov nėra iš tų, ant kurių galvos gali sėdėti kiekvienas užsigeidęs. Visgi ji vadovaujasi posakiu "kaip tu su manim, taip aš su tavim" ir jei reiks ji ne tik, kad nuleis Tave ant žemės, bet ir nepabijos parodyti iš kokio molio nudrėbta. Žodžiu, geriau jos neprivesti iki tos ribos, kur jai teks pasitelkti savo ne tokią ir šviesią pusę. O šiaip, nepaisant visko ji linksma, draugiška, kiek nutrukgalviška ir tiesiog nuostabi persona.
Davis Beckham

22 || Single Pringle

Davis augo tik su mama, nes prieš dešimt metų tėvas paliko jų šeimą, tad beliko jisai, mama ir du maži šunyčiai, jo gyvenimas buvo juodžiausias kaip jisai visada prisimena, gyvenimo laikotarpis buvo paauglystė, kurios praktiškai neturėjo. Mama pradėjo stipriai gerti, o kadangi po to, kai tėvas paliko juos , su jos liga kovojo ir tvarkėsi jis tik vienas. Davio paauglystės tikslu tapo siekis išgyventi ir padėti mamai nebegerti...Dėl to, kad ji geria, kaltino jisai save. Sakėsi visada sau, jog yra jisai nepakankamai geras, per mažai stengėsi, o iš tikro atidavė visą save... Kad ir kaip bebūtų dirbo savaitgaliais, vasarą, kad tik išsilaikytume.  Davis buvo įsitikinęs, kad, jei elgsis gerai ir padės mamai, jos bėdą – alkoholizmą – galės kartu įveikti. Mama, būdama girta, tapdavo labai agresyvi. Patyrę daug pažeminimų, buvo mušamas ir keikiamas, kaltinamas dėl to, jog mus paliko tėvas, nuolat girdėdavo, kad jai būtų geriau, jei manęs visai nebūtų. Tapęs 20, jisai susikaupę ir mamai pasakė, kas yra su ją ne taip ir tiesiog ramiai išėjo. Pagaliau 21vienerių išsikraustė, ten kur ramu ir didelis palengvėjimas. Iš tikro Davis yra pilnas gerumo, nuoširdumo, net nežinotumėt iš kur tiek visko, bet jis yra LABAI sarkastiškas žmogus.
Nathaniel Elliot Hughes

25 || SINGLE

Nathaniel yra roko grupės susidedančios iš penkių asmenų narys. Būdamas solistas sulaukia nemažai dėmesio, bet šis jam nėra pats svarbiausias dalykas gyvenime. Grojantis ir kuriantis dainas, Natanielis įdeda visą save. Neatsiejamas nuo jo gyvenimo yra ir alkoholis. Nuo vaikystės patyręs patyčias ir smurtą iš tėvo pusės, visą gyvenimą ir nuo visų slėpė esantis gėjus. Tai, pasak jo tėvą yra "iškrypimas" dalykas, kurį "galima išgydyti". Neturėdamas jėgų kažkam kažką įrodinėti, ir save įtikinęs, kad tai yra "yda", Eliotas praleido gyvenimą visų mindžiojamas ir užgauliojamas, esą jis "kitoks", "keistas", "pyderas" ir panašiomis replikomis buvo vadinamas ir nieko nekeitė. Sugeriantis visų neapykantą ir neturintis noro kažką keisti, Natanielis yra išmarginęs visą savo kūną tatuiruotėmis, kurios slepia randus pjūvių, iš tų akimirkų kai vaikinui buvo itin sunkus laiko tarpas. Savęs žalojimas pjaustantis venas, vartojant alkoholį, o kartais sustojant tik pavartojus heroino jam yra vienintelis išsigelbėjimas. Niekada gyvenime nėra rimtai mylėjęs, ir nors tai slepia, yra jautri asmenybė, kuri bijo būti dar kartą sužalota, to pasekoje, abejingumo ir palaido gyvenimo vingiuose jis ir toliau sukasi, it nesibaigiančių kančių ir transo karuselėje.
Reatha Danica Zhaad

23 || Single

Mergina šį pasaulį išvydo tik dėka raganos, kuri savo galiomis palaikė merginos gyvybę kol jos mama jos susilauks. Dažnai verkdama ir vis nerasdama ramybės, ji nuolat kėlė nerimą tėvams, kurie nesugebėjo rasti tokio elgesio priežasties. Tik metams bėgant paaiškėjo, kad raganos galios ją paveikė kiek kitaip, nei buvo norėtasi - ją ėmė kamuoti klaikios haliucinacijos, kurias buvo įmanoma kontroliuoti. Ilgus metus metus ji gyveno ramų gyvenimą užsimiršusi apie visus sveikatos sutrikimus, kol vieną dieną jos tėvai nepapuolė į avariją, kurią, praktiškai, sukėlė ji pati. Visai netikėtai pasirodžius klaikiems vaizdiniams ji ėmė rėkti, o tėvai supanikavę nulėkė nuo kelio ir žuvo vietoje. Gyva liko tik Reatha, tačiau ne tokia sveika, kaip norėtųsi. Sveikatos problemos pasidarė vis sunkiau kontroliuojamos ir vis dažniau neduoda jai ramybės. Tik laiko klausimas kada ji visiškai pames sveiką protą ir padarys žalos ne tik sau, bet ir kitiems.
Dominick Seth Young

35 || single and ready to mingle

Dominick gyvenimas nebuvo kažkuo išskirtinis. Gyveno įprastoje šeimoje su įprastomis problemomis. Nežinia į ką atsigimė toks plevėsa, tačiau jau vidurinėje nesugebėdavo būti rimtas keturiasdešimt penkias minutes per matematikos pamokas. Nu jam būtinai reikėdavo iš ko nors pasišaipyti, kažką patraukti per dantį. Dėl to dažniausia gaudavo į galvą, bet kas juk negaudavo į galvą vidurinėje? Egzaminus išlaikė gerai, tačiau taip normaliai ir nenusprendė, kuo norėtų būti. Vėliau, jau po kiek laiko susidomėjo žurnalistika ir paskutiniu metu dirbo radijuje. Kol kas rimtesnių santykių neturėjo, tačiau galbūt nerado savo ponių karalienės, kuri pakęstų jo juokelius ne laiku ir ne vietoje bei ramiausia galėtų paweed'int kartu su juo.
Jade Sienna Larsen

26 || SINGLE

Jadė gimė turtingoje, nekilnojamo turto magnato ir menininkės šeimoje. Tėtis kiek mergina prisimena visą laiką buvo užimtas ir uždirbdamas daug pinigų suteikė Džeidei pilnavertį gyvenimą, tokį, apie kurį kiekvienas vaikas galėtų tepasvajoti. Larsen lankė daug pačių įvairiausių užsiėmimų, išmoko kelias kalbas neskaitant gimtosios ir nuolatos vis trokšta tobulėti, niekada nesustoja ir daug iš savęs reikalauja. Nors turi gerai apmokamą darbą miesto centre esančiame politinės partijos štabe ir yra atsakinga už popierizmą, savęs visos minėtoms pareigoms neatiduoda. Nesuklyskite, moteris savo darbą atlieka nepriekaištingai, bet be to, jaučia polinkį saviraiškai pačiais įvairiausiais būdais. Domisi mados tendencijomis ir drąsiai išbando tai ar kontoros koridoriuose ar einant miesto gatve - niekas nėra jai stabdis. Vadovaudamasi tik savo pačios instinktais ir sprendimais, gyvenime dar nenusvilo, bet mėgsta gerus dalykus ir kokybiškumą. Taip pat turėdama polinkį išreikšti save, yra išbandžiusi savo kūno galimybes. Su pasitaikiusiais protingais ir jos dėmesio vertais bei drąsiais vyrais, Jade yra pasiekusi kraštutinumus ir nė kiek dėl to nesigaili. Tokia įvairiapusė asmenybė kaip Džeidė sugeba prisitaikyti net prie pačios blogiausios situacijos darbe ir išlikti rami bei objektyviai mastanti. Laisvu laiku užsiima joga, vaikščiojimu po parduotuves, domisi naujomis grožio prekėmis ir nesikuklina išbandyti to pasekoje turėdama nemenką grožio produktų kolekciją namuose. Motina kaip jau buvo minėta yra menininkė. Turinti savo galeriją, (nieko nuostabaus, kai vyras maudosi piniguose) dažnai rengia savo naujos paveikslų serijos pristatymus labai dažnai iš karto po to sulaukdama pirkėjų pasiūlymų. Nors ji nėra tokia "biznierė" kaip jos vyras, to jai gyvenime užtenka. Labai myli savo dukrą Jade ir bet ką dėl jos padarytų, atvirkščiai nei tėvas, kuris tik reikalauja ar įsakinėja. Jade motina dažnai patiria fizinę prievartą, bet tyli ir viską užmaskuoja. Jade įtaria, kad tokie dalykai vyksta, bet niekaip negali tėvo pričiupti. Taip viename jos pasaulyje kuriasi problemos ir plaukia pinigai į banko sąskaitą, kitame ji gali atitrūkti ir daryti tai, ko trokšta.
Harriete Arielle Reyes

25 || -

Gimė Sietle, medžiotojų šeimoje, kaip antras vaikas. Merginą nuo pat mažens žavėjo tėvų veikla, tad nieko keisto, kad ir pati augdama mokėsi apie visokias būtybes, kaip naudotis ginklais ir panašiai. Nuo mažens taip pat mėgo šokti, tad vos baigusi mokyklą iškeliavo į šokių akademiją visai kitame pasaulio krašte. Metams palikusi medžioklę už nugaros, Harriete suprato, kad vis dėl to be šios veiklos negali, tad šokiais užsiimdama vis mažiau ir mažiau, galiausiai metė akademiją ir pašventė savo gyvenimą medžioklei.
Kitame mieste medžiotoja sutiko kitą merginą, kuri taip pat tuo užsiėmė. Laikui bėgant jos tapo tikromis partnerėmis ir keliavo iš vieno miesto į kitą. Bebūnant Romoje, Reyes susipažino su vienu vaikinu, galiausiai jį įsimylėjo, tad pasiūlė partnerei šiame mieste užsibūti kiek ilgiau.
Vieną vakarą, bemedžiojant vieną būtybę, Harrietės draugė buvo žiauriai nužudyta, o ji vos išnešė sveiką kailį. Visa sukrėsta, sužalota, mergina nusprendė visiškai atitrūkti nuo medžioklės, tad paliko atsisveikinimo raštelį mylimajam ir iškeliavo į gimtinę, pas visai kitokį gyvenimą gyvenantį brolį.
Freya Lindemann

34 || -

Freya gimė ir užaugo Islandijoje, sostinėje Reikjavike, švedės ir norvego šeimoje. Jos tėvas buvo istorikas, mokslų daktaras, rašęs knygas apie Islandijos mitologiją ir dėstęs kelis kursus Reikjaviko universitete. Freyos mama buvo operos solistė, išskirtinio grožio ir talento moteris, kuri visuomet stengėsi mergaitę kuo geriau išauklėti. Būtent dėl to, jau dvylikos Lindemann buvo išsiųsta į privačią mergaičių mokyklą Prancūzijoje, kur išmoko keletą kalbų, etiketo, o ir atrado meilę literatūrai. Aštuoniolikos mergina įstojo į Oksfordą ir persikėlė gyventi į Angliją, kur studijavo klasikinę literatūrą ir graikų bei lotynų kalbas. Vėliau baigė politikos magistro studijas (mat atsibodo patyčios iš tų, kurie sakė, kad knygų skaitymas - kelias į lengvai uždirbtą diplomą), tačiau po jų nusprendė grįžti namo į Reikjaviką. Nors tai ir nebuvo jos specialybė, Freya, kuri visuomet domėjosi kosmetika ir su ja eksperimentavo, pradėjo kurti savo kosmetikos liniją, įkvėptą Islandijos gamtos. Nors ilgą laiką Freya gamino nedidelėje savo studijoje, verslas įsisiūbavo ir prieš metus jai buvo pasiūlytas kontraktas su didele makiažo kompanija JAV ir moteris persikėlė dirbti ten, norėdama išplėsti savo verslą ir jį pakylėti į naujas aukštumas.
Rébecca Selina Grimaldi

23|| Fiance - Lucas Belfort

Nuo vaikystės - maištingas žmogus. Rébecca kilusi iš Italijos, iš labai garsių verslininkų šeimos. Kadangi nuo vaikystės Grimaldi šeimoje viskas sukosi aplink pinigus, visa laimė, kad mergina jau gimusi turėjo vyresnį brolį. Brolis išvažiavo iš Italijos dvidešimties, mat į jį, kaip ir į Seliną tėvas dėjo daug vilčių, kad jie turėtų irgi tapti tokiais pat verslininkais. Broliui pasipriešinus, mergina liko viena. Kadangi Rébecca ne iš kelmo spirta - priešinosi kaip išmanydama, ir taip surado aistrą - šokiams. Tėvui nepatiko dukros pasirinkimas, todėl iš principo užrašė jai Sietlo centrą bepuošiantį naktinį klubą "Trinity". Atvykusi čia, mergina įsimylėjo, ir gan greit susižadėjo, tačiau ilgai tas džiaugsmas nesitęsė - paaiškėjo, kad tas vaikinas buvo merginos tėvo kolega, su kuriuo jos tėvas ir įkūrė tą klubą. Taigi dabar, merginos gyvenime viskas sukasi tik apie tą klubą, mat jaučia, kad turi jį išsaugoti. Šiaip žalingų įpročių neturi - tačiau kartais, su draugėmis nevengia išgerti. Draugiška asmenybė, tačiau labai jau kerštinga. Pas ją žodžio 'palauk' nėra.
Marcus Bergman

41 || -

Marcus - karys, visą savo vaikystę praleidęs gimtojoje Švedijoje. Nors niekuomet nenorėjo palikti nei šeimos, nei kadaise mylėtos merginos, vos sulaukęs pilnametystės vyras atliko savo pareigą - tuos kelerius metus atitarnavo armijoje, kurioje, deja, kažkas pasikeitė. Grįžęs namo Bergman buvo visai kitoks, netrukus išsiskyrė su moterimi, kurią planavo vesti, ir, susikrovęs lagaminus, išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas. Čia baigęs medicinos studijas, sulyg kiekvienais metais kėlė savo išsilavinimo lygį ir niekuomet nemanė, jog kada nors sutiks moterį, kuria susižavės gerokai stipriau nei pirmąja savo sužadėtine. Dabar, ėmęs puosėlėti jausmus kažkam kitam, Marcus bijo, jos paprasta simpatija į paviršių iškels pačias baisiausias jo paslaptis.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
 
Žmonės
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: personazai, situacija, veidai etc.-
Jump to: