Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Zacharias H.W.kabinetas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-10-30, 13:21

Spoiler:
 


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 01:26

Mary kaip tik šiandien atidirbo paskutinę darbo dieną. Tiksliau sakant ne atidirbo, o tiesiog lengvai pašventė su bendradarbiais, galbūt porą šampano stiklinių išgėrė išleistuvių proga. Kadangi Zacharijaus darbas buvo vos perėjus gatvę nuo senamiesčio kavinės, blondinė sugalvojo aplankyti vyrą ir bent kiek praskaidrinti jo nykią rutiną. Žinoma, Mary net nenutuokė, kuris Zacharijaus yra kabinetas, tačiau administracijoje dirbo pakankamai maloni mergina, kuriai gana lengvai Rivera sugebėjo užkalbėti dantį, kadangi dirbdama padavėja Mary apskritai nesunkiai perprato kaip užkalbėti žmones bei susibendrauti. Šviesiaplaukė administratorei nesakė, kad jai reikia patekti pas Zacharijų, mat  tikriausiai akimirksniu būtų išprašyta lauk, todėl paminėjo Windsor sekretorės vardą, panelę Bryaną. Išgalvojo skubiai istoriją, kad ji prašė atnešti kelis dokumentus, kuriuos paliko namuose, mielai juos perduotų administracijai, tačiau norėjo ale su drauge persimesti dar keletą žodžių. Nežinia kodėl, tačiau administratorė patikėjo tokiais paistalais ir praleido merginą į liftą, nurodžiusi koordinates, kur yra Bryanos kabinetas. Mary netruko atrasti Zacharijaus sekretorės kabinetą, tačiau šis nebuvo aktualus šviesiaplaukei. Ji sau ramiausiai įėjo pas Windsor į kabinetą, esantį šalimais, kuris nebuvo užrakintas. Matyt, čia patalpos dėl pakankamai griežtos apsaugos nebuvo rakinamos. Neradusi vampyro savo kabinete, Mary uždarė paskui save duris, apsidairė po ofisą ir galiausiai priėjusi prie vyro stalo, atsirėmė į jį užpakaliu, veidu į duris. Išsitraukusi savo telefoną mergina įsijungė priekinę kamerą, nuo stalo paėmė tušinuką su Zacharijaus pavarde ir kad aiškiai matytųsi vyro logotipas, Mary prikando tušinuko galą dantimis, prasiskleidus paltą kiek kilstelėjo palaidinę į viršų, apnuogindama krūtis su dailiu apatiniu trikotažu bei nutaisiusi seksualią išraišką nusifotografavo. Galiausiai gatavą nuotrauką nusiuntė Zacharijui į telefoną su prierašu "spėk kur aš".
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-26, 01:44

Stebėtina jog Zakarijus taip pažangiai atliko savo darbą savivaldybėje, bet jau kuris laikas ši rutina visai patiko, o galų gale juk tokiems kaip jis, valdžia patinka, nesedėjo aukščiausioje pozicijoje, bet ir į ją nesitaikė, nenorėjo būti afišuojamas. Kai sulaukė tekstinės žinutės, sėdėjo susirinkime, viešųjų ryšių, sprendžiami keli klausimai kurie buvo susiję su Zakarijumi, susirinkimas ėjo į pabaigą, dėmesio jau tiek nebuvo sutelkęs, kažką kitą rašė nešiojamame kompiuteryje. Išsitraukęs iš švarko kišenės telefoną, atidarė žinutę kuri privertė atsilošti kėdėje. Greit susidėjęs daiktus į portfelį, Zakarijus atsiprašė, bei pasakė jog neva iškilo kažkokios klaidos su skaičiais. Kolegos supratingai linktelėję atsisveikino. Nemažas pastatas, tad kad patekti į savo kabinetą, užtruko apie dešimt minučių. Geros pylos užsidirbo jo sekretorė. Tik pravėręs savo kabineto duris, išvydo Mary. O veidas tikrai nepasidabino šypsena, greičiau nemenku pykčiu. Paskui save uždaręs duris, bei pasukęs užraktą, priėjo prie stalo, padėjo savo portfelį, o tada pasisuko į Mary. - Ką tu čia veiki? - Šaltu, piktu balsu paklausė, po kelių sekundžių, Zakarijus užuodė saldų alkoholio kvapą. - Tu gėrei?! - Kiek pakėlęs balsą, sugriebė šviesiaplaukę ties alkūne.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 01:52

Vos nuotrauka buvo išsiųsta, Mary nusileido savo palaidinę, pasitvarkė paltą, o tušinuką padėjo į vietą, nenorėdama atrodyti vulgariai vos tik Zacharijus įeis pro duris. Kvaila nuotrauka gal ir visai linksma, tačiau Faith vargu ar galėtų taip pat koketuoti vyrui čia esant. Nors, tikriausiai blaiva taip pat nebūtų siuntusi tokios nuotraukos, alkoholis pridėjo pasitikėjimo sau, nors išsiblaivius tikriausiai bus gėda už tokį vaikišką savo elgesį.
Tik po dešimties minučių kabineto durys prasivėrė. Mergina tikėjosi pamatyti maloniai nustebusį veidą, tačiau pamačius rūsčią Zacharijaus miną, šypsena iš Faith veido pasitraukė. - Labas ir tau, - kiek kandžiai tarstelėjo, nesuprasdama, ko toks piktas Windsor yra. Juk ne kasdien ji čia ateina, o ir apsilankė ne darbą trukdyti, o jį bent penkioms minutėms nudžiuginti. - Atėjau tavęs aplankyti. Tu pas mane į darbą užsukdavai, tai pagalvojau, kodėl man to paties nepadarius, - paaiškino blondinė, kas buvo tiesa. Zacharijus juk ne kartą trukdė Mary dirbti, tai dabar savotiškai eilė jai maišytis po kojomis. Tačiau kuomet vampyras užuodė alkoholį ir sugriebė merginą už alkūnės, merginos akyse pasirodė baimės šešėlis. Nors ir skaudėjo suimtą alkūnę, ji nesiskundė. - Buvo atsisveikinimo vakarėlis darbe, - tyliai sumurmėjo panosėje Mary, žvelgdama į savo aukštakulnius. Jautėsi kaip pričiupta nusikaltimo vietoje ir jau gailėjosi, kad iš viso čia ėjo.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-26, 02:03

Jam buvo nei labas nei ate, tikrai ne juokais supyko jog ji čia atėjo. Darbe jis dirbo, kad ir ne visados itin švariai, bet buvo pedantas ir savo rutinos laikėsi, štai per pietų pertrauką galėdavo daryti ką nori ir su kuo nori, bei kur nori, tačiau darbo valandomis jis nemėgo būti trukdomas. Mary pasakius tokią kvailą priežastį, veidą perrėžė dar didesnis šaltis. - Jeigu tavęs nekviečiau, su tavimi nesusisiekiau, reiškia tau čia ne vieta, - kone pro sukąstus dantis tarė, vis gi kelti balso per daugiausiai negalėjo, juk čia jis draugiškas ir geras darbuotojas, sudarytas puikus įvaizdis, tad jo gadinti neketino. Ką jau kalbėti apie jos pasiteisinimą dėl alkoholio. Tai buvo kvailas pasiteisinimas, netinkamas, Zakarijus buvo minėjęs taisyklę negerti, tiksliau reikalavimą. Ir iki šiol Mary visai gerai ėjosi. Iki šiol. Tik jai nutilus, vampyras pakėlė ranką, užsimojęs šiai trenkė, o tuoj pat žengęs artyn, apglėbė viena ranka, kuri apsistojo ties veidu, tiksliau delnas uždengė burną, o štai kita grubiai suėmė merginos sėdmenį. - Aš sakiau, jei manęs nėra šalia, negerk. - Tyliu, šaltu balsu, žiūrėdamas jai į akis, dėstė. - Viskam yra pasekmės Mary, supratai? - Jis ją gniaužė ne šiaip sau, kad sukelti skausmą, jis gniaužė kaip vampyras, antgamtinė būtybė.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 02:40

Mary iš ties nuoširdžiai pabūgo vyro reakcijos, itin ėmė gailėtis, kad pasirodė ne vietoje ir nelaiku ir jau mintyse ėmė save keikti, kaip jai iš viso kilo mintis pasirodyti Zacharijaus darbe. Bet kuri kita moteris tikriausiai drįstų ginčytis su vampyru ir ginti savo teises, tačiau tik ne Faith. Ji dažniausiai sutikdavo su kiekvienu Windsor žodžiu ir elgdavosi nuolankiai. Galbūt po to intymaus suartėjimo ji per daug užsisvajojo, kad jie gali elgtis beveik kaip meilužiai. Tačiau šiandiena patvirtino tą faktą, kad visgi Mary yra tik Zacharijaus žaisliukas ir ji visiškai neturi teisės elgtis taip kaip jai šauna į galvą, o ne pagal jo taisykles. - Atsiprašau, - vos tik spėjo šį žodį gailiai ištarti, mergina gavo per veidą. Nuo smūgio Rivera staigiai pasuko galvą į šoną ir kol veikė šokas, ji nespėjo surikti iki kada vyras uždengė jos burną. Merginos veide nuo skausmo ir tvinkčiojančio skruosto pasirodė ašaros. Skuostas buvo vieni juokai palyginus su tuo, kaip smarkiai vyras spaudė jos sėdmenį, rodės, kad visai sutraiškys raumenį ir iš merginos dailaus, didelio, riesto užpakalio nieko neleis. Ji atrėmė savo kumščius į vyro krūtinę ir kone sucypė/sumykė iš begalinio skausmo, net sutrypčiojo kojomis bandydama savo užpakalį išlaisvinti iš vampyro gniaužtų. Jo žodžiams apsiašarojusi mergina tik patvirtinančiai linktelėjo, lyg žadėtų būti gera mergaite.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-26, 02:55

Deja bet Mary ašaros dabar neišgelbės. Per daug piktas buvo, o ir šiaip žinant jį, jis mėgavosi kitų kančia ir šią akimirką tai buvo šviesiaplaukė. pažeista jo rutina, darbo grafikas, it išmuštas iš vėžių dabar te sugebėjo smurtauti prieš merginą kuri čia atėjo su gražiais ketinimais tiesiog su juo pasisveikinti. Gerai bent tiek, kad ji atsiprašė, vadinasi dar sugeba mąstyti. Jai palinksėjus, Zakarijus lėtai leido jos kūnui atsikvėpti, kol galiausiai ją visiškai paleido. Bet ne visiškai geriems tikslams. Atsitraukęs nuo merginos, vampyras apėjo stalą, bei priėjęs prie užuolaidų, suėmė jų kraštus, bei užtraukė. Kabinete kaip mat pasidarė kur kas tamsiau, mat stora medžiaga beveik nepraleido šviesos pro langus. Liko tik kelios sieninės šviesos. Zakarijui vėl patraukus link Mary, buvo galima suprasti, kad nieko gero nebus, mat jis nusivilkęs švarką ėmė raitotis marškinių rankoves. Vos priėjęs prie jos, suėmė už plaukų, bei ėmė temptis link odinės sofos esančios prie sienos. - Nors vienas garselis, ir pasigailėsi iš viso čia atėjusi. - Šaltai pranešė, o pasiekus sofą, ją pastūmė ant jos. Parklupdęs ant keturių, jis vėl sugriebė jos plaukus į saują, o kitu delnu nusmaukė sijoną, o po akimirkos ir apatinius. Be jokių ceremonijų, Zakarijus užsimojęs vienu metu trenkė per šios sėdmenį, bei patempė plaukus atgal. Tuoj pat pakartojo ir antrą, bei trečią kartą. Vėliau jo ranka paleido merginos plaukus ir uždengė burną, lauždamas galvą atgal. Gal jau penktas ar septintas smūgis, paraudonavę sėdmenys jau prašė pasigailėjimo, bet regis Zakarijus sustoti neketino.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 03:12

Kuomet vyras paleido Mary, ši pagalvojo, kad viskas baigta. Gavusi sekundę atsikvėpti, ji atbula ranka nusivalė ištryškusias iš skausmo ašaras. Keista, tačiau už smurtą ji nepyko, kaip tik manė, kad ją reikia nubausti už tai, kad nevertino Zacharijaus brangaus laiko ir jo darbo. Jai visai susisuko smegenėlės, kad ji taip karštai bandė pateisinti savo skriaudėją. Kol kambarys tamsėjo, mergina palietė savo veido odą, kuri nuo smūgio spėjo paraudonuoti. Dieve, kaip ji dabar taip vaikščios taip? Tikrai liks žymė kelioms savaitėms... Vos tik mergina spėjo pasibėdavoti sau dėl veido, vyras sugriebė ją už plaukų ir Mary staigiai turėjo užsispausti sau burną abiems delnais, kad tik nesuklyktų ir nepridarytų problemų vampyrui darbe. Nukritus ant sofos, ji bandė stotis, tačiau Zacharijus ją pastatė į reikiamą kalės ar kitaip sakant šuniuko pozą. Mary kantriai tylėjo, tai buvo sunku padaryti, tačiau ji stengėsi klausyti Windsor iš visų jėgų. Tempiami plaukai atgal kone vertė merginą stotis piestu, tačiau žinojo, kad geriau to nedaryti. Nutempus jos sijoną žemyn su kelnaitėm, mergina bandė pasisukti atgal ir pažiūrėti ką Zacharijus ketina daryti, tačiau netrukus pajuto savo sėdmenimis. Skambiai pliaukštelėjus vyrui per skuostą, mergina suinkštė bandydama sutramdyti bet kokį garsesnį garsą sklindanti refleksiškai iš gerklės. Po trečio smūgio rodos ji nebegalėjo kentėti, bet tuomet padėjo vampyro ranka užčiaupus jai burną. Skaudėjo žvėriškai, ypač kai suduodavo prieš anksčiau spaustą sėdmėnį. Po kiekvieno sudavimo, Mary rikteldavo į vyro delną, tačiau joks garsas pro jį neprasiverždavo išskyrus inkštimą ar tylų cypimą. Po septinto smūgio, merginos veidas jau skendo skausmo ašarose, o nagai buvo kietai suleisti į sofos audinį.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-26, 03:30

Jis moka greit užsiplieksti, o nurimsta tik pasiekęs tam tikrą lygį. Ir dabar buvo sunku pasakyti kur gi baigsis tas jo pyktis. Zakarijus negailėjo jaunos merginos kūno, negalvojo, kad liks nemenkos žymės, ant vien skruosto tai tikrai ir didžiulės mėlynės, kad mergina negalės padoriai atsisėsti bent dieną ar dvi. Jo manymu, to pati prisiprašė. Kiekvienas užmojis buvo toks pat stiprus, nei vienas nebuvo švelnesnis ar stipresnis. Raudonuojanti oda po delnu jau prašyte prašėsi ramybės, tačiau tokios vyras nesuteikė. Jos inkštimas ir ašaros tam tikra prasme, net skatino Zakarijų. Galbūt dešimtas, o gal dvyliktas smūgis buvo paskutinis, neskaičiavo, bet dviženklis skaičius tikrai jau buvo sukurtas. Vietoj to, kad ją vargšė paleistų, vampyras atitraukė delną nuo jos burnos, bei vėl pirštams įsivėlus į merginos plaukus, ją parklupdė ją ant kelių, vis dar laikė suėmęs už plaukų, veidą pakėlęs į save, lyg įrodytas dominavimas ir taip nebuvo aiškus. Šiek tiek pasilenkęs prie merginos, jis pakėlė tą menką drabužėlį ant krutinės, išlaisvino krūtis nuo neriniuotos liemenėlės, bei suėmė vieną krūtį į delną. - Matai, kiekvienam veiksmui yra atoveiksmis, - su paskutiniu žodžiu jis atitraukė ranką nuo krūties, bei po akimirkos per šią trenkė ir vėl skaudžiai sugriebė. - Štai kas laukia jeigu manysi jog gali daryti tai, ko prašiau nedaryti. - Ir vėl po žodžiu smūgis, bet tik per kitą krūtį. Gnybdamas pirštais spenelį, Zakarijus tempė merginos plaukus atgal. Pora dešimčių sekundžių praėjo nuo tokių ramių, bet palyginti skaudžių veiksmų. - Susitvarkyk. - Atsainiai, šaltai tarė, paleisdamas merginą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 03:56

Mergina jau vylėsi, kad Zacharijui užteks išvanoti gerai jos sėdynę ir vyras aprims. Bet kur tau, rodos Mary kankinti jam nebuvo gana. Po paskutinio smūgio per sėdynę, mergina kiek įkvėpė giliau oro į plaučius, džiaugėsi, kad buvo nepasidažiusi akių, kitaip visas tušas per ašaras būtų nubėgęs ir turėtų iš ties ne formoj išeiti iš pastato. Parklupdyta ant kelių mergina laikėsi tiesiai it styga, mat negalėjo prisėsti savo užpakalio iš skausmo. Tokioje pozoje tikrai minčių kertelėse Rivera pagalvojo, kad Zacharijus per prievartą sugrūs savo daiktą jai į gerklę versdamas ją taip springti, bet ačiū dievui, jis tiesiog pakėlė jos palaidinę. Kilstelėjus medžiagai ir supratus, kad iš tiesų jai vėl skaudės, Rivera pirštu pagalba įsikišo audinį sau į dantis paklusniai jį sukąsdama ir žvelgė tiesiai į Zacharijaus akis, lyg taip priklausytų daryti. Taip ji bent kiek apsisaugos nuo galimai sklindančių garsų iš jos burnos ir tuo pačiu lengviau bus viską ištverti. Mary kaip paklusni mergaitė sunėrė pirštus už nugaros, palikdama visišką prieigą prie savo krūtų ir taip kantriai priimdama savo bausmę. Sugriebimas už krūties buvo pakankamai malonus, tik kažkodėl dar maloniau buvo gauti per krūtinę. Žinoma, skaudėjo, Rivera prislopintai cyptelėjo, net krūptelėjo nuo tokio aštraus pojūčio, tačiau ji išlaikė akių kontaktą su savo skriaudėju. Lygiai taip pat nutiko ir su smūgiu per kitą krūtį, ji atlaikė savo žvilgsnį tiesų ir atgailaujantį. Sugnybus spenelį mergina tik tuomet užsimerkė ir kiek ilgiau sucypė iš skausmo, o jai ją užplaukų timptelėjo atgal, galiausiai pravėrė burną ir paleido dantyse laikytą palaidinės medžiagą. Galiausiai liepus vyrui susitvarkyti, Rivera atsargiai atsistojo, atbulomis rankomis nusivalė ašaras išsprūdusias iš skausmo. Ji nebeverkė, tuo labiau nekūkčiojo, išliko iki pat galo pakankamai nuolanki ir santūri. Atradus kabinete veidrodį per visą sieną priėjo prie jo, pažvelgė į savo atvaizdą gana liūdnai. Pasisuko šonu, nužvelgė savo raudoną ir pradedančią mėlynuoti sėdynę, prikando lūpą bijodama net komentuoti tai, ką Zacharijus su ja padarė. Pirštų galais, žiūrėdama į savo riestą ir nukentėjusį užpakalį veidrodyje, mergina lėtai užtempė kelnaites ant savo sėdynės, sukandusi dantis, mat pakankamai skaudėjo. Tą patį padarė ir su sijonu. Tuomet į veidrodį pasisuko priekiu, nužvelgdama krūtis, kurios taip smarkiai nenukentėjo. Švelniai pirštų pagalvėlėmis perbraukus per jas, moteris atsargiai jas sugrąžino į liemenėlės kaušelis, o tuomet gražiai nuleido palaidinę ant krūtų ir liemens. Galiausiai susitvarkiusi drabužius, Rivera pirštais pasitvarkė plaukus, kad nebūtų tokie susivėlę ir dar kartą delnais nusibraukė visas ašaras nuo skruostų, kad šie būtų sausi. Liko tik vienintelis smurto pėdsakas viešai akiai matomas - patinęs skruostas. - Ką man daryti su šitu? - tyliai, gana atsargiai paklausė šviesiaplaukė rodydama į savo skruostą. Juk ji tokia negali išeiti iš Zacharijaus ofiso, dar jo darbuotojai pamatys ir tikrai kils šurmas...
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-26, 04:18

Jau žinojo, kad Mary galėjo pakelti skausmą, tai matė ne pirmą kartą. Tiek bute, tiek Graikijoje ar bet kur kitur, kur Zakarijus prieš ją smurtavo. Ir ji buvo tikrai kantri mergina, kad sugebėjo pakelti visą taip. Tačiau jis pats matė jos lūžį bute, tad reiškia ir prie smurtavimo pripras, tik tam teks daugiau laiko paaukoti. Riverai paklusniai, nei karto nesuklykus ar pranešus žmonėms už durų apie tai kas čia vyksta. Standžios, jaunos merginos krūtys nukentėjo kur kas mažiau, nei riestas užpakalis, bet kaži kaip kitą kartą bus, gal atvirkščiai, o gal veidas daugiau kentės. Dabar juk buvo darbe, leisti jai išeiti sumuštai, negalėjo. Kai vampyras nusprendė jog šiandienai pakaks, kad tikriausiai Mary pasimokė ir čia nebeeis jei nebus pakviesta. Zakarijus lyg paniekinamai į šią pažvelgė prieš nueinant link darbo stalo. Nežiūrėjo ką ir kaip Mary darė, čia jau jos problemos jei jai skauda vieną ar kitą kūno dalį. Priėjęs prie darbo stalo, apėjo kur ir buvo jo kėdė. Vis dar stovėdamas, iš portfelio ištraukė kompiuterį, bei kelis lapus kuriuos gavo per susirinkimą. Stipriai sukąstas žandikaulis, įsitempęs kūnas, galbūt ir nebelietė jos, bet galima buvo spėti, kad Zakarijus dar neišliejo susikaupusio pykčio. Ir jis tikrai buvo ne tik dėl Mary, ji atkentėjo ir už problemas darbovietėje. Šviesiaplaukei priėjus prie vyro, bei parodžius į savo veidą, jis kiek prisimerkęs, kurį laiką tylėjo. Zakarijus tikrai norėjo ją paleisti tokią, kad žinotų, kad pasimokytų, bet ne iš darbo patalpų. Prieblandoje tai neatrodė taip rimtai žmogui, tačiau vampyras aiškiai matė. Galiausiai vyras iškvėpęs visą susikaupusį orą pro nosį, suspausdamas lūpas į ploną liniją. Uždėjęs delnus ant merginos liemens, ją šiek tiek kilstelėjo, pasodindamas ant stalo. Aišku, galėjo apsieiti ir be to, tačiau žinojo, kad tai sukels dar daugiau diskomforto. Prakandęs orą ant delno, užtepė šį ant jos veido net nesistengdamas būti atsargus. Žvilgsnis rūstus, pats visas įsitempęs, jokios teigiamos emocijos iš jo pusės. Kol žaizda traukėsi, Zakarijaus akys buvo nukreiptos į josios. Aiškiai smerkė vargšė už pasirinkimą čia ateiti. Tik praėjus pusei minutės, o gal ir visai minutei, atitraukė akis, bei jau užgijusiu delnu, nuvalė kraujo likučius nuo žando. Patempęs ją nuo stalo už rankos, vėl pastatė ant žemės. Gal jau būtų gana, bet pati priėjo, o Zakarijus negalėjo susivaldyti, tik vėl uždėjo delną ant merginos sėdmens. - Jeigu manęs nėra šalia, negerk. - Paskutinį kartą pakartojo, bei užbaigdamas, pliaukštelėjo per šios užpakalį. Ją apsukęs, stumtelėjo išėjimo link, o pats apsisukęs, nuėjo prie užuolaidų ir jas užtraukė, bei po akimirkos atsisėdo prie darbo stalo, įjungdamas nešiojamą kompiuterį, akys buvo nukreiptos į ekraną, net nepažvelgė į Mary pusę.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 18:31

Mergina laukė, kol Zacharijus pagaliau susivoks, kad iš savo kabineto jis negali išleisti merginos sumuštu veidu. Subinės ar krutinės juk niekas nepamatys, jei pati šviesiaplaukė neparodys, o su veidu viskas kitaip. Jis tarsi vizitinė kortelė visiems matomas. Aišku, Rivera nesitikėjo, kad vampyras pasielgs taip žiauriai pasodindamas ją ant sužaloto užpakalio. Mergina iškarto ėmė cypti tyliai sėdėdama ant kieto stalo paviršiaus ant visiškai sumaitotos sėdynės. Skaudė nerealiai, ašaros vėl kaupėsi veide, ji įsikibo nagais į stalo paviršių ir laikydama visą svorį rankomis šiek tiek pakėlė subinę nuo stalo. Rankos visos drebėjo, nors ir Mary kūnas buvo pakankamai sportiškas, visgi ji gležna mergina, kuri vargu ar penkiasdešimt nuo krūtinės išstumtų. Nepasakytum, kad ir Zacharijus su jos veidu buvo atsargus, skaudėjo kai jis šiurkščiai dažė jį krauju, bet netrukus sumušimo žymės dingo ir mergina lengviau atsikvėpė. Atsidūrusi jau ant žemės, Mary lengviau atsikvėpė ir ketino sprukti kuo greičiau iš kabineto. Tačiau vyras sugebėjo paskutinį kartą paterorizuoti merginos subinę, kas jai sukėlė dar didesnį skausmą ir Mary iš tiesų vos susilaikė nesuklykus. Nieko neatsakiusi, tik gavusi galimybė pabėgti, Mary tuoj pat išskuodė pro duris pakelyje valydamasi dar kartą iš skausmo ištryškusias ašaras.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Zacharias H.W.kabinetas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: