Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Staliukai viduje

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
453

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Samuel Larsen

The stories are real -
the monsters are here

2016-10-30, 13:10 
I can't escape this hell so many times I've tried but I'm still caged inside. I can't control myself.
Somebody get me through this nightmare
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 17:46

Arija buvo tipiška asmenybė ir visad rytais nėgdavo užsukti į "Starbucks". Čia visad tvyrodavo jauki, kavos kvapo prisisunkusi atmosfera, kuri jai labai patiko. Žmonių būdavo įvairiai, bet šįkart jų buvo ne tiek jau ir daug. Kelios porelės, kažkoks vyriškis įnikęs į savo laptopą, keletas merginų pletkinančių apie kažką, kas visai Ari nerūpėjo. Bestoviniuodama prie prekystalio, Magdalena stengėsi kuo mažiau žiūrėt į žmones. Nors ir buvo nejauna vampyrė, bet arti esantys žmonės ją vis dar šiek tiek masindavo. Galiausiai atėjo tamsiaplaukės eilė užsisakyti ir šioji užsisakė chai tea latte. Netrukus gavusi savo kavos puodelį, Aria išsirinko šiek tiek atokesnį staliuką ir nusiėmus paltą, įniko kažką maigyt su telefonu. Dažniausiai ji sėdėdavo pinterest'e arba instagram'e.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 18:05

Kitaip nei Ariją, Maksą kavinėse žmonės išvysdavo pakankamai retai. Tamsiaplaukis nemėgo žmonėmis perpildytų vietų, nemėgo ir jų kavos, kuri, tiesą sakant, retai kada įgyvendindavo šio lūkesčius.. Ir visgi, tą rytą įžengęs į nedidelę Starbucks kavinę, Maksimilianas nenusivylė, pernelyg rimtą veidą netrukus papuošė plati, džiaugsmo ir nustebimo kupina šypsena. Arija. Sesers vyras nematė jau kurį laiką, tiesą sakant, kurį laiką nebuvo ir namuose, nors seserų, o ypač Magdalenos, ilgėjosi kur kas labiau nei galima pamanyti. Juk vis dėlto, toji maža, į jį beveik nepanaši dvynė atstojo antrąją šio pusę, net jei Crimson lūpas pernelyg dažnai palikdavo pakankamai grubūs žodžiai.-Prietranka, pakelk galvą nuo telefono.-Suraukęs antakiais ir pirštais apglėbęs sesers kavos puodelį, Maksas plačiai nusišypsojo. Po galais, iš tiesų ilgėjosi šeimos, net jei apsistojimas nužudytų moterų namuose buvo kur kas patogesnis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 21:41

Iš tiesų, Ari per daug nemėgo naujų pažinčių ir panašiai, užtat matyt paveikta reklamos mėgo kavą iš Starbucks, o dar kai būdavo mažiau žmonių, jai labai patikdavo ta atmosfera. Na aišku, dažniausiai ji lindėdavo išmaniajame, bet čia neretai jaudavosi geriau negu namie. Nieko prieš neturėjo prieš savo šeimą, tiesiog ne su visais sutardavo ir ne visi su ja sutardavo, be to dabar iš namų buvo dingę jos dvynys brolis, kurio be galo ilgėjosi ir mama. Be brolio Magdalena visad jausdavosi pažeidžiama ir trapi, tartum porceleninė lėlė, kuri gali labai greitai sudužti. Vis dėlto, šiandien tamsiaplaukės laukė staigmena. Vos išgirdus pažįstamą balsą, Arijos lūpose pražydo šypsena, nuoširdi šypsena. Tokią šypseną išgauti galėjo beveik vien tik Maksimilijanas.
- O, žiū, mūsų pražuvėlis sugrįžo!- šūktelėjo,- ir atiduok mano latte,- apsimestinai piktu tonu paliepė ir atėmė puodelį. Nors ir žinojo, kad tokių kavinių kaip Starbucks kavos ji nemėgo, bet rizikuoti neketino. Tegu pats nusiperka. Iš sesių atiminėti negalima.
- Na, tai kur buvai? Kaip sugalvojai grįžti?- iš karto apipylė klausimais Maksą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 21:34

Tiesa ta, kad ilgos kelionės, pamažu leidžiančios išnaršyti net atokiausius pasaulio kampelius, vargino. Vargino ir demono sulaukiamas dėmesys, juk tomis akimirkomis, kai laisvai liedavo kraują ir džiūgaudavo naujomis aukomis, Maksas imdavo ilgėtis namų, to nuolatinio šurmulio, šeimos, netgi pykčių, kone kasdien kylančių tarp daugybės Crimson vaikų. Visgi, labiau už viską vyras imdavo ilgėtis savo sesers, Arijos. Ne paslaptis, jog puikiai sutarė ir su kitomis, tačiau Arija, vienaip ar kitaip, buvo aukščiau jų. Galbūt dėl to, kad jie dvyniai, galbūt dėl savo keisto, nenuspėjamo charakterio, tačiau pats tamsiaplaukis visuomet juto ramybę šiai būnant greta, tarsi jie vienas kitą papildytų, tarsi galėtų bendrauti be žodžių.
-O tu ką, pasiilgai?-Stebėdamas plačią, pamažu pražystančią šypseną merginos veide, ir pats Maksimilianas netrukus plačiai išsišiepė. Po galais, atrodo, neprabėgo net tiek daug laiko, tačiau buvimas arti šeimos, arti Magdalenos, šiuo metu buvo aukščiau visko.-Nu blemba, nueisi ir dar kartą užsisakysi.-Šį kartą jau suraukęs antakius, Crimson sūnus pasilenkė pirmyn ir pirštais suėmė merginos puodelį.
-Ai,žinai, šen bei ten.. Nieko įspūdingo.-Gurkštelėjęs sesers kavos, Maksas kilstelėjo antakius.-Atsibodo. Visos tos kelionės ir panašios nesąmonės.. Nuobodu, ypač, jei žudai savo aukas.-It tyčia tuo metu nusižiovavęs, Maksas pirštais dar stipriau suspaudė ploną puodelį.
-Kas naujo? Kaip šeima?-Suspaudęs rusvas lūpas ir ranka perbraukęs per suveltus plaukus, Maksas alkūnėmis įsirėmė į nedidelį stalelį ir nukreipė rudas akis sesers link.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 22:12

Arija iš šeimos su mažai kuom sutardavo išties gerai, išskyrus brolį. Su mama santykiai buvo tiesiog paprasti, su tėčiu irgi paprasti, su abiem seserim gan dažnai pykdavosi. Tik su broliu ji labiausiai mėgdavo kalbėtis ir kalbėtis apie beveik viską, netgi nesikalbėt buvo visai smagu. Būtent su juom Ari stengdavosi kuo rečiau pyktis. Na ir per tą jo dingimo laiką, Magdalena jautėsi daugiau kaip vaiduoklis arba bildukas - nematoma, bet krečianti šunybes. Nors kai kada šeiminykščiai atkreipdavo dėmesį į kai kuriuos Arijos išsišokimus. Aišku, vampyrė jau būdavo tai suuodus ir pasipusčius padus.
- Gal ir pasiilgau,- nutaisiusi mąstančią miną tarstelėjo tamsiaplaukė, bet po to prunkštelėjo,- aišku, kad pasiilgau!
Pamačiusi, kad puodelis ne vietoje, Ari primerkė akis,- nea, jei viską išgersi tai ir tu man pirksi,- atrėžė ir suraukė nosį. Puodelio nelietė tik stebėjo jį stebėjo ir mintyse svarstė ar jai dar nors kiek bus likę kavos.
- Tik šen bei ten? Nagi, juk buvo kažkas įdomesnio, tiek ilgai nebuvai namie...- vis tiek mygo brolį papasakot. Pati vampyrė retai kur keliaudavo užtat ir buvo įdomu sužinot kas geri yra kitur ir pasvajot. Tamsiaplaukė visad norėdavo kur nors į Australiją ar Japoniją. Visgi, Ari per daug neatitrūko nuo realybės, nes jos kavos pavojingai mažėjo, o brolis, rodos, nė nemėgino grąžinti tą vargšą, visų tampomą puodelį.
- Na, šeimoje tai naujienos nėra ypatingai geros. Mamos vis dar nėra, į svečius buvo atėjęs kažkoks senis, kuriam aiškiai nepatikau,- paskutinius žodžius sakant, Ari vos susilaikė nesusijuokus,- o taip tai nieko daugiau įdomaus,- gūžtelėjo pečiais ir nutaikiusi progą, staigiai atsiėmė puodelį atgal. Kavos jau buvo visai nebe daug, todėl Arija atsiduso ir pabaigė gert.
- Tu nieko neužsisakysi?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-19, 20:55

Galbūt būtent dėl to, kad šeimoje buvo patys jauniausi, Arija bei Maksas gerokai išsiskyrė iš kitų. Arija, dar kone vaikystėje tapusi vampyre išlaikė savotišką vaikiškumą, žaismingumą, o Maksimilianas, rodos, perėmė visą retkarčiais net kiek perdėtą rimtumą, kiek kitokį požiūrį ne tik į jį supantį pasaulį, bet ir į savas aukas. Visgi, nors iš pažiūros dvyniai buvo visiškai skirtingi, matyt, kiekvienas su jais pabendravęs asmuo galėjo teigti, jog jie papildo vienas kitą. Nors ir nei kiek nepanašūs, abu Crimson jaunėliai vienas be kito negalėjo - juk tiesa ta, kad Magdalena pakankamai dažnai tapdavo vienintele jo sugrįžtuvių priežastimi, ypač po tos dienos, kai motina išėjo, o jis, visiškoje girtumo stadijoje, permiegojo su Aurora. Juokinga, tačiau jau kelis mėnesius Maksas stengėsi šios vengti, nenorėjo prisiminti tų kelių paikos laimės akimirkų, vėliau peraugusių į milžinišką gėdą.
-Smagu, aš tavęs irgi pasiilgau. Manau, į kitą kelionę galėsim vykt kartu, visgi, negaliu tinkamai įvertint pasaulio grožio, jei tu nezysi iš visų pusių.-Kreivai nusivaipęs ir nužvelgęs vis tuštėjantį kavos puodelį, vyras atsiduso. Įprastai vengdavo kavos, mieliau gėrė arbatą ar panašius, ne tokius erzinančius gėralus, tačiau vien tam, jog savotiškai pagrotų dvynės nervais, negalėjo pasiduoti anksčiau nei išgėrė bent didžiąją puodelio dalį.
-Nori detalių?-Kilstelėjęs antakius ir galiausiai pastatęs tą puodelį ant stalo, Maksimilianas sunėrė pirštus bei palinko į priekį.-Permiegojau su kokiom.. Na, galbūt penkiolika merginų, dešimt iš jų nužudžiau, kitos atsidūrė psichiatrinėje kalbėdamos apie kažkokius demonus. Kelionė buvo puiki.-Dar kartelį kreivai nusišypsojęs ir apsižvalgęs, it norėdamas įsitikinti, kad nepritraukė nereikalingo dėmesio, Maksas vėl išsitiesė.-Palauk, palauk.. Tu? Kažkam nepatikai?-Prunkštelėjęs vaikinas tik pakraipė galvą. Nagi, akivaizdu, kad daugumai senų žmonių tokios mergaitės kaip Arija nepatiko, buvo pernelyg įkyrios, naglos, pernelyg akiplėšiškos.-O jei rimtai, tai kas per senis?-Suraukęs antakius vyras nužvelgė merginos rankose atsidūrusį puodelį ir sukando apatinę lūpą. Tiesa ta, kad Lucas nemėgo svečių. Na, bent jau kiek jis žinojo, juk retai kada jų namų duris praverdavo nepažįstami veidai.
-Ne, o turėčiau? Juk tu dar turi.-Kelis kart stipriau mirktelėjęs ir pirštų galiukais pasitrynęs nosį, vyras vėl išsišiepė ir ranka pamojo kažkur toli stoviniuojančiai padavėjai.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Staliukai viduje
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: