Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Vilkolakiai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
453

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Samuel Larsen

The stories are real -
the monsters are here

2016-10-30, 12:58


Acheron Ward

126 || single

Acheron Ward - Cul de Louf gaujos vadas. Visiškas kontrolės maniakas, tikras hierarchistas, apsėstas valdžia. Nieko nuostabaus, kad toks asmuo kaip Acheron sugeba ne vieną šimtmetį išlaikyti valdžią Cul de Louf vilkolakių gaujoje. Į valdžią pateko nuvertęs praeitą alfą ir niekam neužleidžia savo sosto. Kontroliuoja savo gaują pakankamai griežtai - pažeidusius taisykles arba ištremia, arba nužudo. Kalbant apie meilės reikalus, nei vienai moteriai nepavyko susitvarkyti su valdinguoju Acheron. Tačiau šis laisvai tempiasi ką tik nori į lovą, nors ir krūtinėje esančios skylės taip ir nepavyksta tuo užpildyti.
Dominick Ward

135|| Sarah Bloom

Dominick Ward - Acheron vyresnis brolis. Ypatingai nepatenkintas tuo, kad tenka tūnoti brolio šešėlyje ir kad valdžia yra ne jo. To pasekoje jis be sąžinės priekaištų laužo visas įmanomas vilkolakių taisykles. Jis seniai būtų pašalintas iš gaujos, tačiau Acheron per daug myli savo tikrąjį brolį, kad sugebėtų pritaikyti kokias nors bausmes. Kitaip sakant, Dominick yra vilkolakis maištininkas, kuriam netaikomos jokios nuobaudos. To pasekoje Dominick ant tiek išnaglėjo, kad sulaužė bene griežčiausią vilkolakių taisyklę - pradėjo santykiauti su vampyre Sarah Bloom. Romantiškų jausmų vyras jai nejautė, tačiau ji buvo vienintelė, kuri užkibo ant vilkolakio kabliuko. Apie Dominick santykius kol kas nežino dar niekas, tačiau vilkolakis pasistengs, kad būtų sukeltas tikras fiasko.
Annika Ingham

235 || single

Buvusi Henri Jansen žmona, seniausia vilkolakė savo gaujoje,nepaisant to, jos išvaizda tiesiog pritrenkianti. Ši moteris yra itin išdidi ir principinga, betkuriam vampyrui tiesiogine to žodžio prasme gerklę perkąstų. Į gaujos konfliktus nesivelia, paprastai lieka nuošalyje. Jai mažai rūpi, ką išdarinėja gaujoje broliai Ward. Į santykius griežtai veliasi tik su vilkolakiais, todėl rėžia sparnelį apie kiekvieną vilką. Būtent dėl to gaujoje yra pagarsėjusi kaip užkietėjusi koketė, nors rakto nuo jos širdies nei vienas vilkolakis taip ir nesugeba atrasti. Anniką yra gerokai įsižiūrėjęs jauniausias gaujos narys - Jerald Lambert. Tačiau Annika mano, kad vaikinas paprasčiausiai ne jos nosiai.
Henri Jansen

258 || žmona Annika Ingham

buvęs Cul de Louf vadas -  dabar vilkolakis atsiskyrėlis. Visi vilkolakiai mano, kad šis vyras mirė nuo Acheron rankos. Tačiau vyras sugebėjo išsigelbėti, paskutinę akimirką jis užgniaužė kvapą apsimetęs negyvu ir tai išgelbėjo jam gyvybę. Henri buvo sunku susitaikyti su sosto praradimu, o ypač mylimosios - Annika Ingham. Vilkolakis jau ne vieną šimtmetį kurpia planus kaip nuversti nuo sosto  Acheron  ir jį išlaikyti. Kad tą galėtų padaryti, vyras įsivėlė į romaną su galinga ragana Fidelia Åkerman, ketindamas pasinaudoti jos burtais ir taip pašalinti dabartinį Cul de Louf vadą visam laikui. Henri šalinasi visų gaujos narių, norėdamas likti vilkolakiu vaiduokliu, tačiau jam itin sunku atsiriboti nuo Annikos, todėl slapčia ją stebi gūdžiausiomis naktimis ir tarsi angelas padeda moteriai nepastebimas sudėtingose situacijose.
Jared Lambert

21 || įsimylėjęs Annika Ingham

jauniausias gaujos narys, kvailai įsimylėjęs vyriausią gaujos vilkolakę - Annika Ingham. Jerald sunkiai kontroliuoja save, kai pavirsta į vilką, gali aplinkui viską nusiaubti. Tačiau būdamas žmogaus pavidale jis yra gana taikus asmuo, nepiktybinis ir itin graužiasi dėl to, ko pridaro būdamas vilku. Vienintelis asmuo, kuris bent kiek užjaučia Jerald ir išklauso jį yra jo sesuo Audrey, kuri panašią patirtį išgyveno prieš keletą metų. Jerald kankina daug skausmų - nelaiminga meilė, kaltė dėl visų nuskriaustų asmenų būnant vilku, sudėtingi praeities išgyvenimai. Todėl savo seserį, kuri besąlygiškai vaikinui padeda tai ištverti, be galo myli ir dėl jos atiduotų net savo gyvybę.
Audrey Lambert

26 || single

Vyresnioji Jerald sesuo. Iš pažiūros ganėtinai švelnių manierų, malonaus balso, šiltos šypsenos, tačiau tai yra begalo stipri moteris, kuri praeityje nemažai yra iškentusi. Daugelį metų Audrey buvo Nicole ir Alex Savatier vampyrų poros, įvairiai kankinama vien tam, kad išduotų savo gaują. Tačiau mergina to nepadarė ir už tai dievas ja apdovanojo suteikdamas galimybę ištrūkti. Šią merginą už jos išgyvenimus itin gaujoje gerbia, ypatingai jos jaunesnysis brolis. Audrey vis dar kankina košmarai apie patirtus kankinimus, tačiau apie tai niekas iš aplinkinių nežino, mat mergina savo vidines problemas sprendžia patiV.
Adeline Ingham

91 || single

Annikos Ingham sesuo, o tiksliau, jos dalinasi to pačio tėvo Gustav DNR. Jos motina prancūzė, žmogus, pirmus Adelinos gyvenimo metus jie gyveno Prancūzijoje, o kai šiai buvo aštuoneri, persikėlė pas gimines į Vokietiją. Prasidėjus antram pasauliniam karui, šeima išsibarstė ir Adelina grįžo į Prancūziją. Ten nugyveno kone didžiąją savo gyvenimo dalį. Ji moteriška, tyli, be reikalo nešnekanti, koketiška, bei išsilavinusi asmenybė. Sunkiai pripažįsta savo prigimtį, tačiau kiekvieną pilnatį taikstosi su tuo. Bisesksualė, feministė, pasisakanti už gyvūnų teises. Meno žmogus, kiekvieną vakarą geria taurę vyno, kiekvieną rytą pradeda su juoda kava ir cigarete. Negali pakęsti dramų ir į jas stengiasi nesivelti, tolerantiškai žvelgia į kitas rases. Myli vaikus, vertina šeimą, galbūt todėl po daug metų, nusprendė atvykti į Ameriką pas savo seserį ir pagaliau su ja artimiau, bei dažniau bendrauti.
SAVANNAH NIGHTINGALE

28 || DOOMINICK RAY-FERGUSON

Vilkolakė atsisakiusi savo genties, nes nori tiesiog paprasto gyvenimo. Naktimis
retkarčiais dirba striptizo klube, o dienomis Zachariach Crenshaw autoservise knisasi
prie motociklų. Turėjo tapti savo gaujos vade, tačiau jos tėvas, dabartinis gaujos
vadas net nenutuokia kur ji yra ir kodėl šitaip išdavė savo gaują.


 
I can't escape this hell so many times I've tried but I'm still caged inside. I can't control myself.
Somebody get me through this nightmare
Back to top Go down
View user profile
 
Vilkolakiai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: personazai, situacija, veidai etc.-
Jump to: