Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share
 

 -A.C.I.-

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 01:19

:033:
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 01:22

Acheron žinutę pastebėjo tik po pusdienio. Pamatęs nepažįstamą numerį su paslaptinga žinute, vyras visgi susidomėjo kas čia nori jo paslaugų. Todėl nenorėdamas žaisti vaikiškus žaidimus "spėk kas tau rašo", vyras paspaudė skambinimo mygtuką laukdamas, kol asmuo esantis kitame telefono gale atsilieps.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 01:26

Nežvilgtelėjusi į ekraną paspaudė 'Atsiliepti' ir pridėjo mobilų prie ausies.
- Acheron Quint Grail?,- dėl viso pikto reikėjo įsitikinti tapatybe, nes tokių valstybės paslapčių kokias Annika ketino atskleisti buvo nevalia girdėti bet kam.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 01:30

- Aha, tas pats "magas", - kandžiai vyptelėjo pasigirdus moteriškam balsui aparate. Iš tiesų Acheron kiek užsigavo savimeilę taip nepagarbiai įvardintas. Jis juk užsiėmė rimtais dalykais, o ne organizavo pigius magijos šou.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 01:36

- Labai gerai. Kreipiuosi į tave, nes esu girdėjusi nežinau gandai tai ar tiesa, kad gali susisiekti su bet kuo, nesvarbu ar tai būtų bet kuri pasaulio vieta, ar tas žmogus būtų gyvas ar miręs, kaip yra iš tiesų?,- kalbėjo ramiu balsu iš karto prieidama prie esmės.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 01:40

Po moters žodžių sekė trumpa tylos pauzė, Acheronas svarstė, tokių dalykų nelabai mėgo aptarinėti telefonu, paprastai padėdavo dasikasusiems per pažįstamus, bet jei moteris pati jį susirado... Vadinasi reikalas iš ties svarbus. - Į šį tavo klausimą galiu atsakyti už penkiasdešimt, - tarstelėjo trumpai Grail gerokai pagalvojęs.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 01:44

- Už penkiasdešimt?,- pakartojo balsu greičiau nei tai būtų nuskambėję mintyse. Ingham ties tuo kas jai buvo svarbu buvo pasiryžusi pakloti kiek tik reikės, jei tai materialinės gėrybės. - Geriau būtų susitikti ir pasikalbėti akis į akį, bus paprasčiau paaiškinti koks būtų mano prašymas,- tokiu pat ramiu balsu papildė apmąstydama kaip tas procesas galėtų atrodyti.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 01:48

- Taip, penkiasdešimt gabalų, - patikslino jis, kad moteris nepagalvotų, jog Acherono paslaugos kainuoja vos penkiasdešimt žalių. Dėl susitikimo Grail vėl ėmė abejoti, ar turėtų tuo apsiimti. - Hmm, tiesiog pirma pasakyk kas tau rekomendavo mane, o tuomet gal ir apsvarstysiu galimybę susitikti dėl viso šio reikalo, - Acheronas buvo pakankamai atsargus ir su nepažįstamaisiais nemėgo drąsiai tiesiu taikymu veltis į pažintis, ypač jei jie žino Grail tapatybę.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 01:57

Ramiai mostelėjusi galva kas buvo labai panašu į linktelėjimą, Anika sutiko žinią teigiamai vis dar nepamiršdama plano. - Vargu ar tą žmogų pažinosi, tačiau dėl to tau sukti galvą reikėtų mažiausiai ir dėl atlygio gali būti ramus, jei viskas puikiai pavyks pridėsiu dar.,- ramiai atsiduso nepaleisdama ragelio iš rankų ir laukdama akimirkos, kuomet Grail susidomės.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 02:01

Acheronas atsiduso po moters žodžių. Na ir nesukalbama ji... - Klausyk, arba pasakai vardą, arba ieškokis kito, kuris tuo užsiimtų. Dėl penkiasdešimt gabalų aš čia nesicackinsiu, - kur kas šiurkščiau prabilo Grail. Jis galėjo sau taip lengvai atsisakyti pinigų, kas duoda suprasti, kad pas Quint užsakovų pakankamai daug ir finansai jam ne kliūtis. Visgi, jei tokia kaina, yra ir paklausa nemaža... Priedo, jis nepasitikėjo moterimi, kuri net neprisistatė skambindama ir apskritai norėjo susitarti sms žinute.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 02:08

Pavarčiusi akis pažiūrėjo į lubas, o netrukus vėl patogiai sėdėdama pravėrė lūpas, tačiau balsas buvo toks pat ramus kaip ir prieš tai, suerzinti vilkolakę reikia kiek daugiau nei lengvas pasikandžiojimas.
- Ar visuomet leidiesi su savo klientais į tokius asmeniškumus? Kodėl tau taip svarbu sužinoti iš kur apie tave sužinojau ir kas esu? Taip saugai savo kailį ir jei kas atsisako vykdyti tavo reikalavimus meti ragelį ir nesigrežioji atgal?,- susidomėjusi pabėrė porą klausimų, nors tas gumos tampymas truputį erzino, bet viskas buvo pakeičiama.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 02:12

Acheron neturėjo tiek daug kantrybės ginčytis su moterimi. - Aš savo klientus pažįstu, o tavęs akivaizdu, kad - ne. Nebūtinai turi man atskleisti savo asmenybę, užtenka tepasakyt iš kur gavai mano kontaktus. Jei aš čia visiems teikčiau kas man paskambina tokias paslaugas, tai iš vėlių pasaulio neišeičiau, - suburbėjo nepatenkintas Grail, nusibodo jam tie vaikiški ginčai.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 02:17

- Pasakysiu tik tiek, kad tai yra tavo buvęs klientas. Tai nepaisant šitos nereikalingų klausimų virtinės ar susidomėjai pagalba už kurią bus dosniai atlyginta, neturiu laiko toliau ginčytis, jei ne tu - rasiu kitą, bet kaip mano šaltinis teigė, patį vertėtų laikyti prioritetu, ar aš klystu?,- nelabai suprasdama ko šis žmogus taip laužėsi kaip visuomet, bėrė viską tiesiai.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 02:25

Acheron vėl kurį laiką tylėjo galvodamas ar dar toliau beprasmiškai ginčytis, ar padėti ragelį, ar sugalvoti kokią nors kitą alternatyvą. - Gerai. Jei ne šitaip, tai kitaip. Man reikia Fenikso pelenų. Gauk juos, tuomet aš padarysiu ko nori. Kuomet juos turėsi - paskambink, mano numerį jau turi, - šyptelėjo pats sau Acheronas ir padėjo ragelį. Paprašė jis moters iš ties sudėtingo dalyko, tačiau jei jai tikrai rūpi susisiekti su anuo pasauliu, ji sugebės išpildyti raganiaus prašymą.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 02:42

Išklausiusi viską ką dar Acheron turėjo pasakyti šyptelėjo, kai pagaliau šie priėjo bent jau šiokį tokį kompromisą. - Gerai,- trumpai tarusi padėjo ragelį, o netrukus ir savo išmanųjį į šoną. Ką gi, laikas imtis veiksmo. Būdama seniausia vilkolakė savo gaujoje, neabejotinai Annika turėjo ir priešų ir bičiulių. Be šių, buvo tie kuriuos laikė akiratyje dėl tam tikrų poelgių bei tie, kurie Ingham buvo skolingi. Susisiekusi su vienu tokių aiškiai išdėstė ko šiai reikėjo ir jų nelaimei davusi neįtikėtinai mažai laiko, luktelėjo kelias dienas iki kol moters ausis pasiekė lauktas skambutis. Gavusi žinią, kad vargais negalais ir paaukojus labai daug, pelenai buvo Anikos rankose. Stovėdama savo namų vestibiulyje bei pro langą stebėdama kaip vaikinai iš jos gaujos dūksta, spustelėjo žaliąjį ragelį laukdama kol vėl susijungs su raganiumi.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 02:46

Po paskutiniojo pokalbio vyras spėjo užsivadinti numerį "atkakli įkyrėlė" ir labai nustebo, kad vos po kelių dienų sulaukė jos skambučio. Tikriausiai negavo pelenų ir suprato, kad tai per daug sudėtinga misija. Galbūt pagaliau prisistatys arba ieškos kompromiso. - Klausau, - pasigirdo šiurkštus vyriškas balsas pranešdamas apie ragelio pakėlimą.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 02:49

- Laikas ir vieta?,- trumpai tarė duodama suprasti, kad jo prašymas įvykdytas ir laikas prieiti prie rimtesnių dalykų. Nors kitame laido gale ir pasigirdo šiurkštus balsas, to ji ir tikėjosi, Acheron Grail nebuvo gėlytės, o su tokiais ir bendrauti buvo ne taip jau nuobodu.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 02:55

Išgirdęs moters klausimą, Acheronas suprato, kad ji greitai susisuko. Įdomu, kiek jai tai turėjo kainuoti? Juk ne kasdien miršta Feniksas, kad galėtum surinkti jo pelenus. Tai greičiausiai kažkieno atsargos, vogtos arba nupirktos. - Starbucks, už valandos. Pasiimk su savim kokį vėlionio daiktą, jei turi, - parinko tikriausiai pačią kvailiausią vietą. Tačiau kas sakė, kad Grail iškart užsiims seansu? Pirmiausia jis nori pažiūrėti su kuo turi reikalą ir įvertinti padėtį.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty2016-10-27, 02:59

- Puiku,- nedaugžodžiaudama kai tam nebuvo būtinybės, bet nuraminusi vyro sielą, kad viskas suderinta ir susitikimas per kurį bus šis bei tas nuspręsta įvyks, padėjo ragelį ir žinoma paėmusi kelis reikalingus daiktus šoko į balną neatidėliodama daugiau nė minutės.
Back to top Go down
Sponsored content

-A.C.I.- Empty
-A.C.I.- Empty

Back to top Go down
 
-A.C.I.-
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: