Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 apleisti tuneliai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-22, 13:36

:108:
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-14, 22:00

Kai kelios dienos iš eilės Rodriguez dukra vyrui nedavė ramybės, jis vis dėlto nusprendė su ja pasišnekėti. Vis tiek ji sakėsi žinanti apie Marcus kažkiek informacijos, kuri galėjo būti Dominic naudinga, norint apsaugoti Alex. Todėl po darbo jis nenustebo, jog jo pasiimti atvažiavo Eleonoros automobilis. Tiesa, jis atkreipė dėmesį, jog vyrų jam paimti buvo tikrai pernelyg daug, tačiau per daug dėl to nesijaudino. Įsėdęs į mašiną, jie iš lėto pajudėjo reikia linkme. Freudenberger kaip visada jam būdavo įprasta pradėjo kelis iš jų erzinti. Jų akmeniniuose veiduose trumpam suvirpėdavo raumenėlis, skelbdamas, jog vyras greitu metu tikrai prisišnekės, tačiau dėl to jis nė neketino sustoti. Galiausia, kai automobilis išsuko iš kelio ir pradėjo važiuoti toliau nuo Rodriguez milžiniško bei prabanga spinduliuojančio namo, Dominic suprato, jog kažkas negerai, tačiau buvo per vėlu. Į jo kaklą buvo susmeigta adata su greitai veikiančiais migdomaisiais, todėl vyras spėjo tiktai vienam iš Rodriguez vyrų paleisti iš nosies kraują, kai tiesiog atsijungė vietoje.
Sąmonę atgavo, kai jau buvo pakabintas ant grandinių. Ironiška, tačiau taip buvo radęs pakabintą Alex. Turbūt visa Rodriguez giminė mėgsta pakabinti žmones.
- Mano tėvelis buvo tau labai geras. Dievaži, Domai, jei nebūtum jo nužudęs antrą kartą, galbūt būčiau apgalvojusi galimybę su tavimi dar kartą permiegoti. – iš tamsos išnirusi bronzinio odos atspalvio mergina pasuko ant piršto juodų plaukų sruogą bei vos šyptelėjo ryškiai padažytomis lūpomis. Eleonora visada buvo pritrenkianti moteris, todėl visiems ji atimdavo žadą. Freudenberger ją patraukė turbūt dėl to, jog jis vienintelis dėl jos nevarvino seilės ir elgėsi labai šaltai. Galbūt dėl to būdama aštuoniolikos nusprendė, jog jis bus tas laimingasis, kuris atims jos nekaltybę. Turbūt metai keitė merginą ir tikrai ne į gerąją pusę. Kiek Dominic teko girdėti, ji perėmė tėvo verslą.
- Sorry not sorry, tačiau antru šansu nepasinaudočiau. Su metais daraisi vis bjauresnio charakterio. – kreivai vyptelėjęs vyras vos spėjo žioptelėti, kai į jo nugarą buvo suvaryti du ilgaašmeniai peiliai, o į pilvą vienas. Kostelėjęs krauju Freudenberger žvilgtelėjo į patenkintą Eleonorą.
- Nebūk asilas, geriau pasakyk, kur tas durklas. Žinoma, tavęs tai vienaip ar kitaip neišgelbės, tačiau prailgins žaidimus. O tu juk mėgsti žaisti, Domai. – kilstelėjusi antakius mergina šyptelėjo, kai peiliai buvo ištraukti iš vyro kūno ir susmeigti vėl, tik kitose vietose. Kadangi vyras galėjo pakankamai greitai gyti, šita kankynė galėjo tęstis amžinybę.
- Rodriguez niekada nesikeičia, tiesa? – sukrizenęs Dominic žvilgtelėjo į Eleonorą, kuri linktelėjo savo vyrams tęsti bei liepė nesiliauti tol, kol jis nepasakys visko,ko ši norėjo. Pati mergina pasiuntė oro bučinį į jo pusę bei dingo apleistų tunelių labirintuose su dviem savo „gorilomis“ a.k.a apsauginiais.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-15, 20:33

Alex ėjo iš proto. Domui nepasirodžius namuose dvi paras, kai sakė, kad iš darbo grįš devintą valandą, ji stengėsi negalvoti apie patį blogiausią variantą. Juk vos prieš savaitę jiedu kalbėjo, kad moteris norėjo būti jo užnugariu, kad ir per atstumą, nes tiesiog nesugebėtų susitaikyti su faktu, kad Domo nebėra. Iš pradžių Reed kas valandą jam skambino, kada nesulaukė jokio atsako pertikrino jo kompiuterį. Pažeidusi jo privatumą (aplinkybės buvo kritinės), Alex pertikrino paskutinius laiškus, rado vieną Rodriguez siųstą dėl tariamos informacijos apie Marcus. Žinoma, moteris negalėjo tikėtis nieko kito kaip tik to, kad Domas bandys ją apsaugoti. Galbūt susitikimas pavirto į kai ką... daugiau? Ne, Alex, nesipaistyk, Domas taip su tavim nepasielgtų.
Kai ir paryčiais vyro nesulaukė, moteris išvedusi Kebabą laukan, tiesiu taikymu patraukė į Freudenberger draugo barą, kuriame niekuomet nebuvo, bet dažnai praeidavo pro šalį. Kada užėjo į patalpą, į ją susmigo visų sėdėjusių grėsmingai atrodančių tipų akys. Pirma- buvo 5 valanda ryto, antra- Alex priminė šviežią mėsą ir tik barmeno akyse atsispindėjo šioks toks atpažinimas. Nekreipdama dėmesio į vyriškosios lyties atstovus, moteris pasirėmė į barą teiraudamasi Rendžio, kuris prisistatęs patraukė ją per dantį, kad Domui ji atsibodo ir tikriausiai šis susirado kokią nors prostitutę nakčiai, į ką Alex atkirto labai ramiu, bet šaltu balso tonu, sakydama, kad jeigu jis nekalbės su ja rimtai, pati moteris iš Rendžio padarys prostitutę. Rendis dėl tokio jos komentaro plačiai išsišiepė ir pareiškęs, kad po kelių valandų gaus informaciją bei patikinęs, kad Freudenberger turi daugiau gyvybių nei milijonas katinų, pastatė viskio taurelę "on the house". Reed tuoj pat ją ištuštino sunkiai atsidusdama ir atsisėsdama ant vienos iš baro kėdžių. Tiesa, ne ilgam, kadangi prie jos prisikabino ganėtinai išvaizdus tipas, dėl kurio greičiausiai pusė moterų pamestų galvą, - Domas tikrai labai kvailas jeigu leido tokiai moteriai kaip tu, vienai ateitį į šitą skylę, - sumurkė saldžiu tonu, - būtų iš tiesų gaila, jeigu tokiu momentu kas nors pasinaudotų ir šis negalėtų tavęs apsaugoti...- saldžiai nutęsęs išsišiepė ir ištiesęs ranką, pirštais perbraukė per moters plaukus.
- Frederic, vietoj tavęs to nedaryčiau, nes jeigu Domas sužinos...tau--
Rendis net nespėjo pabaigti sakinio, kai Alex suspaudus lūpas staigiu manevru sugavo vyriškio ranką, ją persukdama jam už nugaros ir priremdama jo veidą prie baro. - Tokia moteris kaip aš, moka pati save apsaugoti, - ramiu balso tonu pasakė, nors viduje Alex virpėjo iš adrenalino. Ko gero, pirmą kartą gyvenime pajuto, kad visos treniruotės ir pasiruošimas iš tiesų įaugo jai į kraują. Atleidus gniaužtus, moteris pasisuko į likusią baro auditoriją, kurios tikrai buvo nemažai (Reed nusprendė, kad daugelis grįžo po kokios nors užduoties) - Dar kas nors nori pasinaudoti momentu? - pacitavus vyriškį kreipėsi į visus. Daugelis vyrų pašaipiai žvelgė į Frederic, kiti kilstelėjo savo gėrimų tarą aukščiau lyg atiduodami pagarbą moteriai. Nemeluosiu, jausmas išties buvo geras. Alex nežinojo kiek iš tų vyrų buvo Domo draugai, tačiau bet kokiu atveju, ji pasijautė tikrai maloniai. Pabaigus Frederic viskio porciją, paprašė Rendžio ją perspėti, kai ką nors sužinos ir patikino, kad lauks jo lofte.
Alex grįžus namo, nusimaudė, padengė savo nuo nemigos pajuodusius paakius makiažu ir persirengė. Kaip tik tuomet namuose pasirodė Rendis, kuris įsibrovęs į vidų, nužvelgė Alex, - Prisižiūrėjai per daug filmų, - pašiepęs moters aprangos pasirinkimą atsiduso, - Domą turi Rodriguez vyrai. Jie nori durklo, jis gyvas, - raportavęs paglostė Kebabą, kuris trynėsi prie vyro kojų. Alex lengviau atsidususi, kad jos mylimas vyras buvo gyvas, linktelėjo, - adresas? - kilstelėjus antakį, atsidarė Domo ginklų sieną, pasiimdama šautuvą ir kelias apkabas, kurias taktiškai paslėpė po savo apranga.
- Jeigu išleisčiau tave vieną, Domas man nupjautų kiaušus, todėl važiuosim abu, - nervingai nusijuokęs Rendis atsitiesė, - ar kada nors juo naudojaisi? - metė žvilgsnį į šautuvą. Alex papurtė galvą, - ar kada nors esi ką nors nužudžiusi? - paklausęs Rendis tikrai tikėjosi teigiamo atsakymo. - Vampyrą. Netyčia, - gūžtelėjus pečiais atsakė. - Hahahaha. Labai juokinga. Aš rimtai, - apsimestinai nusijuokęs vyras kilstelėjo antakius. - Aš irgi rimtai. Žinau kaip juo naudotis, Domas išmokė, - užkišus ginklą už džinsų, apsimovė batus ir pagriebė žalią paltą. - Tu juk supranti, kad naudotis šiaip sau ir realiai nužudyti žmogų, ne mistinę būtybę, bet žmogų, yra kur kas sunkiau ir tai tae vienaip ar kitaip pakeičia? – pasiteiravęs Rendis smalsiai žvelgė į moterį, - Taip, žinau, bet man tas mažiausiai rūpi, kai kalba eina apie Domą, - atšovus moteris įsmeigė akis į Rendį. – This is a suicide mission, - sumurmėjęs vyras papurtė galvą ir kartu su Alex patraukė į jo mašiną.
Kelyje Rendis kartojo, kad Reed juos pražudys, o Domas buvo pametęs protą, kad su ja susidėjo ir viską papasakojo. Žinoma, viskas vyko paslėpta juoko forma, nes Rendis džiaugėsi, kad jo draugas turėjo moterį, kuri buvo žūtbūt pasišventusi jį išgelbėti, all warning signs be damned. Tačiau, kai jie pasiekė vietą, aplink kurią buvo nemažas kiekis Eleonoros vyrų, tiek Rendis, tiek Alex surimtėjo. Visa laimė, kad pastaroji buvo pradėjusi mokytis dirbti su savo galiomis, todėl be vargo laukinius „sargus“ tiesiog nubloškė šalin savo galių pagalba. Neprireikė net žudyti. Na, bent jau moteriai, Rendis galvojo kitaip, kiekvienam nublokštam suvarydamas kulką į kaktą. Jie tokiu kovojimo būdu nušlavė namo pirmą aukštą, tuomet antrą, tuomet rūsį. Bet Rodriguez vyrų tik daugėjo, todėl Rendis pasiliko saugoti fortą, leisdamas Alex patekti į tunelius.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-15, 23:40

Rendžio baras buvo atviras visiems, kurie sukinėjosi juodojoje rinkoje. Jie visi eidavo mūrų, jei koks nors tipelis sugalvodavo grąsinti jų barmenui. Vyras buvo vertinamas kiekvieno tipo, sėdinčio tame bare, kadangi jis kartais duodavo išgerti net tada, kai šie neturėdavo kaip susimokėti už gėrimą. Rendis buvo geras žmogus, tiktai niekada neįsivaizdavo savęs dirbant normalų darbą ir nežinant viso to, kas sukosi kitoje miesto dalyje. Kas darydavosi naktimis. Jis taip pat nebuvo tas asmuo, kuris dažnai naudotųsi ginklu, tačiau mokėjo su juo elgtis pasitaikius progai, todėl kai reikėdavo gelbėti ar padėti savo šūdiniausiam draugui visoje Žemėje – Dominic – jis niekada nedvejodavo.
Kol Freudenberger gelbėjimo būrys skubėjo į pagalbą, jis pats linksmai leido laiką su savo naujais geriausiais draugais. Taip, taip, tie vyrukai buvo ganėtinai linksmi, kadangi jie sugalvojo į jo kūną susmeigti ne vien tiktai įprastus peilius, tačiau ir tokius, kuriuos traukiant iš žmogaus kūno, galėjai pažeisti jam visus įmanomus organus aplink jį, pasukinėjant juos į šoną. Tokių peilių Dominic niekada nemėgo, nes jis atsimena, kad pats tokius kažkada naudojo. Vaizdelis po jų buvo tikrai velniškai nemalonus, todėl ir dabar, stebėdamas, kaip iš jo kūno teka vis daugiau kraujo ir jis vos nebaigia pamesti viso savo žarnyno, vyrą nežymiai supykino. Nekalbėsime apie skausmą, kurį jam teko jausti kiekvieno tokio „malonaus pakutenimo“ metu. Freudenberger jau buvo spėjęs suskaičiuoti, jog bemaž tris kartus tikrai neteko sąmonės, tačiau vėl ganėtinai greitai ją atgavo. Vyrai klausinėjo tų pačių dalykų, tačiau jis nė neketino su jais bendradarbiauti, todėl jiems beliko jį dar labiau kankinti, kol jo šviesūs drabužiai tapo ryškiai raudoti, o sveikos vietos jo kūne praktiškai nebuvo. Arba bent jau jos neatsirasdavo per geras dešimt minučių.
Kai pasigirdo, jog šie sulaukė netikėtų svečių, Dominic vos kilstelėjo galvą, žvilgtelėdamas kaip iš kitos pusės tunelių eina rikiuotės vyrų po penkis ar dešimt ir kyla tais pačiais tuneliais į viršų, jog sustabdytų priešininkus. Tiesa, vyras taip ir nesuvokė, kas vyksta viršuje, tačiau kažkas trukdė jiems Freudenberger mirtinai nukankinti. Ir šitiems vyrams nepatiko tokios „staigmenos“. Jų tarpe buvo ganėtinai daug paprastų žmonių, vampyrų bei demonų. Rodriguez pavardė suvienijo labai daug tamsiosios pusės atstovų. Kad ir kas krėtė jiems pokštus pirmame namo aukšte, Dominic manė, jog greitai viskas nurims, kadangi jie neatsilaikys prieš tokias Rodriguez pajėgas. Net jis tada sunkiai atsilaikė, būdamas vienas.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-16, 17:18

Alex nulipusi kopėčiomis žemyn, išsitraukė šaunamąjį ginklą. Ji neketino jo naudoti žudymui, tikėjosi, kad viską pavyks sutvarkyti be kraujo vonios. Na, bent jau iš jos pusės, kadangi Rendis turėjo kiek kitokį mąstymą šiuo klausimu. Vos tik pasuko dešinėn, kur vedė koridorius, ją pasitiko trys kraujasiurbiai. Vienam iš jų pavyko įsisiurbti Alex į kaklą ir ši nežymiai suriko iš netikėtumo bei skausmo. Po akimirkos atgavus blaivų protą, galių pagalba nubloškė vampyrą, kuris atsitrenkė į kitus du ir visi trys buvo pasmeigti ant medinių kuolų, kurie driekėsi vos ne per visą tunelio sieną. Išgirdus bėgimo garsą už savęs, Alex vieną delną laikė ant kaklo, iš kurio tekėjo kraujas, o kita nutaikė šautuvą į artėjančio garso sukėlėją. Kada iš už kampo išlindo Rendis, kuris kaip mat iškėlė rankas aukštyn lyg pasiduodamas, moteris lengviau atsiduso, - Žmonės, Rendi, rimtai? Jie tau panašūs į žmones? - pervertus akis Alex nepatenkinta sumurmėjo.
- Klausyk, aš viso labo barmenas ir tai, kad dabar esu čia, yra dešimtas pasaulio stebuklas, todėl nesistebėk jei iš po kampo išlįs ir demonai, gerai? - susiraukęs vyras ištiesė Alex nosinaitę, į kurią ji klausiamai pažiūrėjo, - niekada negali žinoti kokiai moteriai reikės valyti ašaras. Ta taktika tikrai veikia, -  plačiai išsišiepė, priversdamas Alex vėlgi perversti akis ir nežymiai šyptelėti. Rendis iš tiesų buvo tikras galvos skausmas, bet moteris matė, kad dėl savo draugų būtų atidavęs gyvybę. Apsirišus vyro duotą nosinaitę aplink kaklą, Reed iš po diržo išsitraukė Aralo durklą ir stipriau jį suspaudė, kai jiedu abu ėmė keliauti tuneliu toliau. Iš kelių jo atšakų išlindo būrys sargybinių ir keli demonai. pasigirdo aibė šūvių, kurie tik dar labiau įsiutino demonus. Tiek Alex, tiek Rendžiui reikėjo stipriai pasistengti, kad bent sugebėtų suduoti jiems smūgį. Moteris buvo skaudžiai paleista į plytinę sieną, kol į ją bandė pašauti vienas iš sargybinių. Šiam nepavyko, nes Rendis jį nubloškė susmeigdamas peilį į šio nugarą. Atsistojus nuo žemės Alex susikovė su keliais iš sargybinių, kol jos partneris susidorojo su vienu iš demonų. Atjungus Rodriguez žmogiškosios lyties sargybinius nuo sąmonės, moteris pačiu laiku atsisuko į Rendžio pusę ir spėjo ištraukti jo kailį nuo demono rūstybės, susmeigdama durklą į šio indą. Demonui susmigus ant grindų ir pavirtus į pelenus, Reed pasirėmė į kelius, bandydama atgauti kvapą. Iš dalies, Alex dabar geriau suprato Domą, kadangi taip žudyti net ir mistinę būtybę buvo be proto sunku. Ir su kiekvienu tokiu nužudymu kažkuri dalis žmogiškumo pamažu ėmė irti. Linktelėjus į Rendžio užduotą klausimą ar jai viskas gerai, Reed atsitiesė ir stipriau suspaudus ginklą, priėjo tunelio galą, kur dar jųdviejų laukė mažiausiai 20 grėsmingai nusiteikusių Rodriguez sargybinių. Buvo aišku tik viena - už dvigubų durų slėpėsi Domas ir greičiausiai pati Eleonora, kurią Alex dabar pat norėjo sumaišyti su žemėmis.
Alex ir Rendžiui susižvalgius, pastarasis ėmė šaudyti kiekvieną žmogiškosios lyties atstovą, kurie artėjo prie jų, kol galiausiai Reed užsimerkusi sukaupė pakankamai energijos, kad galėtų visus kūnus pasiųsti į dvigubas, grandinėmis užrakintas duris. Kada durys atsidarė su trenksmu ir visi kūnai įlėkė į patalpą, kurioje kabėjo Domas, Rendis pirmas įsirovęs vidun sušaudė kelis iš nublokštų sargybinių, o kada jo žvilgsnis užkliuvo už prikabinto Dominic, jis nuskubėjo prie draugo, tikrindamas ar jis gyvas, - nepyk, seni, nebūčiau galėjęs jos sustabdyti net jei būčiau labai pasistengęs, - atsiprašė Freudenberger, nes žinojo, kad jis nenorėjo įtraukti Alex į šitą pasaulį, tačiau dabar jau buvo per vėlu. Tuo tarpu Reed atsikratė paskutiniuoju demonu, kuris bandė ją apsėsti, tačiau dėl jos galių jam nepavyko to padaryti. Giliai kvėpuodama, moteris nuskubėjo prie Domo. Jos akys kaip mat apsiblausė drėgme, kadangi vaizdas tikrai buvo kraupus. Kažkas jos viduje plyšo matant Dominic tokį, bet Alex susitvardė čia pat nepratrūkusi. - Dom...- tyliau ištarus suėmė jo veidą į savo delnus, prieš tai užsikišus durklą už kelnių. Moteris jau ketino kažką sakyti, kuomet į patalpą įsirovė dar viena gauja įvariarasių sargybinių su Eleonora užnugaryje. - Nenoriu nutraukti momento, bet turim kompanijos... - tyliai nutęsė Rendis ir kaip susitaręs, kūnais su Alex užstojo vis dar kabantį Dominic.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-16, 22:54

Dominic buvo laimingas šunsnukis, kadangi su tokiomis žaizdomis niekas nebūtų išgyvenęs. Ta prasme, jo visas žarnynas praktiškai matėsi plika akimi, todėl jam tikrai velniškai pasisekė, jog turėjo gijimo faktorių. Tiesa, šiuo atveju jis jau būtų norėjęs numirti, nes skausmas tikrai buvo nepakeliamas. Ir kai sakau „nepakeliamas“, turiu omenyje tokį, jog vyras galvojo, kad jam sustos širdis iš skausminio šoko, toks stiprus jis buvo. Tačiau turbūt kažkas aukščiau to tikrai nenorėjo, todėl leido Freudenberger toliau kankintis, prarandant bei vėl atgaunant sąmonę, spjaudantis krauju bei regint, kaip praktiškai visas vidaus organų turinys virsta į išorę bei vėl grįžta atgal į savo vietą.
Kai su trenksmu atsilapojo patalpos, kurioje buvo vyras, durys, jis vos pramerkė akis, žvilgtelėdamas į naujus atėjūnus, tačiau Dominic nefokusavo žvilgsnio, todėl tiesiog neatpažino Rendžio ar tuo labiau Alex. Vienintelis dalykas, kurį jis dabar galėjo jausti – labai didelis skausmas. Keli vyrai, kankinę jį, paliko tuos pačius peilius jo viduje, o jei dar prisiminsime, kokiomis žaizdomis jis buvo išvagotas, tai nieko keisto, jog jis šiek tiek neatpažįsta žmonių. Tačiau, kai išgirdo pažįstamą balsą, Freudenberger vos kilstelėjo galvą, o jo veide pasirodė menka šypsena.
- Rendi, vieną dieną aš tave tikrai pakabinsiu už kiaušų. Net jei manai, jog darai gerą darbą. – nežymiai sukikenęs vyras sunkiai galėjo nulaikyti žvilgsnį ties draugo veidu. Jis praktiškai nebejautė rankų, kadangi tiek ilgai iškabinėti vienoje pozicijoje buvo sudėtinga. Jam skaudėjo ir maudė visą kūną, net jei būtų norėjęs, kažin ar Freudenberger būtų pats galėjęs pajudėti iš vietos, be niekieno pagalbos.
Faktas, kad iš pradžių vyras kažin ar suprato draugo išsireiškimą, tačiau kai išgirdo Alex balsą, suprato, dėl ko draugas apgailestavo. O ir buvo pagrindo, kadangi Dominic juk nė už ką nebūtų leidęs moteriai dalyvauti tokiame veiksme. Vos suraukęs antakius jis žvilgtelėjo į jos veidą, o jo žvilgsnyje buvo matyti aiškus nepritarimas tam, jog ji čia. Tai nebuvo jos pasaulis ir jai čia nebuvo vietos.
- Rendi, traukis į šoną. Tu nekaltas, jog tavo draugas subingalvis. – sučiulbėjusi Eleonora dėbtelėjo į vyrą, nusišypsodama raudonai padažytomis lūpomis bei žvilgsnį nukreipdama į Alex ir nežymiai suraukdama antakius.
- O kas tu tokia, po velnių, ir kokio velnio lieti mano nuosavybę? – burbtelėjusi moteris tarsi nudegino Reed žvilgsniu, kai pamatė jos rankas prie Dominic veido. Taip, nors ji ir kankino Freudenberger, manė, jog tai yra jos „žaisliukas“ ir ji galinti daryti su juo ką tiktai norinti. Tokia apgailėtina būtybė, kaip kad Alex, neturėjo net teisės jo liesti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-17, 18:45

Tai tapo Alex pasaulio dalimi nuo tos dienos, kada Domui pradėjo grėsti pavojus. Nori nenori, moteris jau spėjo susidurti su tikrai labai pavojingais tipais. Netgi spėjo susipažinti su Freudenberger informatoriumi, kuris tikrai nebuvo patenkintas, kada Alex jį susekė Domo kompiuterio pagalba. Jai reikėjo informacijos apie Eleonorą, kurią galėtų panaudoti prieš ją. Taipogi, moteris pasirūpino, kad ją nukreiptų į geresnį raganių, kuris parūpintų eliksyrą, kuris apdėtų vyrui sugyti. Alex įtarė, kad ras jį ne kokioje stadijoje. O rado dar blogesnėje nei kad manė. Ragana, kuri parūpino moteriai eliksyrą perspėjo, kad šis veikė labai greitai, tačiau sukėlė tikrai labai didelį skausmą. Tačiau net tokia alternatyva buvo geresnė nei kad Dominic savaiminis gijimas. Jis užtruko pernelyg ilgai.
Alex atkreipė dėmesį į Domo žvilgsnį, kuris net ir nusilpęs sugebėjo parodyti savo nepritarimą. Deja, bet šiuo klausimu vyras nebeturėjo jokio žodžio, kadangi jau buvo per vėlu. Alex teko žudyti ir ji ketino nužudyti Rodriguez, kuri taps jos oficialia penkta auka Reed sąraše. Ne, moteris nesijautė dėl to gerai, tačiau ji žinojo, kad jeigu amžiams nepakas Eleonoros po žeme, ji ir toliau keršys bei kenks jai ir Domui.  - Rendi, suduok Domui vaistus, - monotonišku tonu tarstelėjus Alex iš žalio palto kišenės ištraukė ploną buteliuką su anksčiau minėtu eliksyru ir įdavė jį Domo draugui.
- Alex, nemanau, kad tai gera idėja... - supratęs, ką moteris ketino daryti Rendis paėmė buteliuką, tačiau kita ranka suėmė jos ranką, bandydamas ją sulaikyti. - Tai geriausia idėja, kokią šiuo metu turime, todėl nesijaudink dėl manęs ir pasirūpink Domu, - nežymiai šyptelėjus Alex nusivilko paltą, atidavė apkabas bei šaunamąjį ginklą Rendžiui, kad šis jį perduotų Domui, kada šis sugis.
- Visų pirma, antrą kartą pagalvočiau prieš vadinant Dominic savo nuosavybe, visų antra, visai nesvarbu, kas aš, svarbu tai, kad turiu tai, ko nori, Eleonora, - kreipusis į ją vardu Alex drąsiai žengė žingsnį į priekį moters link ir parodė jai Aralo durklą. - Pasišnekėkime moteriškai, - šyptelėjus Reed iš tiesų nepriminė savęs. Toks vaizdas, kad praeitame gyvenime ji tikrai užsiėmė šituo verslu. Mostelėjus ranka, tuoj pat nubloškė jos sargybinius į šoną, o Rendis šiuos spėjo sušaudyti. Tuomet ėmė girdyti vaistus Domui, kartodamas, kad skaudės labiau nei atvira liepsna degantis organas. Alex tuo tarpu mostelėjo Eleonorai ir abi moterys išėjo pro kitą išėjimą, į kitą patalpą. Ten, kur buvo likęs Domas su Rendžiu, ėmė plūsti visokio plauko žudikai. Tiek demonai, tiek vampyrai, tiek patys žmonės. Alex žinojo, kad abu vyrai susitvarkys su ta armija kol ji galės susitvarkyti su Eleonora.
Kada jos buvo kitoje patalpoje, Alex žvilgtelėjo į Eleonorą, - Gerai, pradėkim nuo to, ką tu žinai apie Marcus. Jeigu pasakysi man ko noriu, atiduosiu tau Aralo durklą, - paaiškinus Alex, žinoma, melavo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-17, 19:34

Turbūt, kai Dominic susisieks su savo informatoriumi, tikrai liks pasiųstas į visas keturias puses, kadangi jis buvo vienas pagrindinių asmenų, kurie neturėjo būti niekam žinomi. Tai, kad Alex sužinojo, kas jis toks ir kur jis slapstosi, sukėlė jam tik dar daugiau problemų, nes negalėjai žinoti ar jos tikrai niekas nesekė iki jo būsto. Freudenberger buvo prižadėjęs jam visišką apsaugą ir tai, kad apie jį absoliučiai niekas nesužinos. Per vieną dieną jis pažeidė mažiausia penkis punktus, kurių jis nebūtų gyvenime pažeidęs, jei nebūtų su Reed susidėjęs.
Kai Rendis šiaip ne taip nukabino tą mėsos ir žarnų kratinį nuo grandinių ir sugirdė eleksyrą, kurio, žinoma, pusę išspjovė, nes skonis buvo siaubingas, Dominic po gerų poros sekundžių atsijungė nuo nepakeliamo skausmo. Draugas nusikeikė, kadangi tikėjosi jo pagalbos, kovojant su visa ta Rodriguez armija. Visgi, po gerų poros minučių vyras atsigavo, jį prabudino kulkų skambesys. Ir gerai, nes tą akimirką Rendžiui tikrai būtų buvę riesta. Pačiupęs laisvą pistoletą, Freudenberger greitai susidorojo su didžiąja dalimi priešininkų, leisdamas draugui atsikvėpti.
- Kur Alex? Ji negali nieko padaryti Eleonorai...ji kažką padarė. Jei ji bandys ją nužudyti, tai automatiškai nužudys ir mane. – žvilgtelėjęs į Rendį, kuris daugiau ar mažiau atrodė sutrikęs, jis šiaip ne taip linktelėjo ir pasileido su vyru ieškoti Alex.
Tuo tarpu Eleonora dailiai šypsojosi savimi patenkinta šypsena ir žvelgė į Reed veikiau paniekinamai, nei kad kaip į savo priešininkę. Ji nelaikė tos silpnos moters priešininke. Alex nežinojo, ką ši sugebėjo ir ką ji galėjo padaryti. Ką ji jau padarė.
- Manai, jog tavimi imsiu ir patikėsiu, rimtai? Negalvok, jog esu tokia naivi. Nespręsk pagal save. Aš žinau, ką tu galvoji padaryti, todėl arba atiduok man durklą dabar, arba sandėris bus atšauktas ir tu toliau galėsi laužyti galvą apie Marcus ir tai, kiek ilgai vėl paliksiu Domą ramybėje. Nes patikėk, viskas durklu tikrai nesibaigia. – pasalūniškai šyptelėjusi moteris nežymiai sukrizeno, o jos akys net suspindo iš savotiško džiaugsmo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-18, 08:09

Alex nematė Domo informatoriaus. Ji visus reikalus derino per vyro kompiuterį, kuris buvo visiškai saugus nuo pašalinių įsilaužimų. Tiesa, vėliau informatorius paskambino į Domo laidinį telefoną, kurio taipogi negalėjo niekas klausytis ar susekti, todėl viskas buvo kaip ir pagal taisykles. Reed netgi to žmogaus atsiprašė, kad iš pradžių su juo kalbėjo nemaloniai. Tiesiog ji buvo velniškai išsigandusi ir galvojo, kad visiem derybų vaisiams gauti, prireiks grasinimų. Deja, moteris nebuvo tam sutverta ir galų gale gavosi taip, kad jiedu susišnekėjo labai žmogiškai ir informatorius suprato moters norą bet kokia kaina Domą apsaugoti. Alex netgi sužinojo, kad tas vyras pats turėjo šeimą, todėl anonimiškumas jam buvo be proto svarbus dalykas. Na, bet Reed tikrai neketino tokia informacija dalintis su kažkuo kitu, išskyrus Dominic.
- Atleisk, - kreivai šyptelėjus Alex nužvelgė už save aukštesnę priešininkę ryškiomis raudonomis lūpomis, - sakyčiau esi ganėtinai naivi, jeigu tikėjaisi, kad Domo nerasim, - patraukus pečiais ironiškai šyptelėjo. Reed neketino ilgai su Rodriguez terliotis, kadangi vien matant ją priešakyje, moterį ėmė toks siutas, kad, rodėsi, tikrai galėjo tai vištai iškabinti akis.
Kada ši taip suktai šyptelėjo, Alex nežymiai primerkė akis. Kažkas buvo ne taip. Ta valkata kažką sugalvojo ir šviesiaplaukė žinojo, kad jai tai nepatiks ir netgi kažkuo pakenks arba jai arba dar blogiau- Dominic. Rodriguez šeimyna iš tiesų buvo jos ir Domo prakeiksmas. Bet Alex kantrybė irgi nebuvo geležinė, ji girdėjo šūvius kelių metrų atstumu ir norėjo vyrams padėti. Eleonora nebuvo verta jos laiko, todėl Alex galių pagalba su trenksmu prirėmė priešininkę prie plytinės sienos ir priėjus prie jos, prispaudė alkūne jos kaklą, o kita ranka nutaikė durklą ties jos šonu. Vienas dūris ir Alex galėjo pradurti jai kelis organus vienu metu, kas priverstų Eleonorą nukraujuoti ir mirti skausminga mintimi. - Arba padarom taip, tu pasakai man tai, ko noriu žinoti ir aš gerai pagalvosiu ar palikti tave gyvą, - įsmeigus tamsesnio nei įprastai mėlynumo akis į Rodriguez, Alex akylai ją stebėjo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-18, 21:16

- Na, aš labai ir nesistengiau, jog jūs jo nerastumėte. Jei būčiau tikrai norėjusi, jog Domo nerastumėte, būčiau labiau pasistengusi, bet kam apsunkinti žaidimą. Man įdomiau, kai turiu, su kuo žaisti. – sumurkusi švelniu ir ganėtinai mielu balsu Eleonora vos šyptelėjo, sunerdama rankas ant krūtinės. Ji niekada nemėgo ilgai šnekučiuotis, todėl toks pokalbis ją šiek tiek vargino. Aplamai, ją vargino Alex. Ta geruolės veido išraiška tikrai jai netiko ir tai, kad ji stengėsi dėl Dominic, kėlė moteriai mažų mažiausia šleikštulį. Ji žinojo (arba bent jau manė), jog pažįsta Freudenberger pakankamai gerai, kad nujaustų vieną dalyką – tokios moterys jam niekada nepatiko. Tos, kurios dėl jo stengėsi, kovojo ir dėjo galvą. Jam patiko arba tokios moterys kaip jis, kurios turėjo psichologinių problemų arba tos, kurios visiškai nepriklausė šiam pasauliui ir priklausyti nenorėjo. Vienas dalykas, jungiantis tas moteris, buvo tas, jog jos niekada per daug smarkiai dėl Dominic nesistengdavo. Bent jau nesukeldavo savo gyvybei pavojaus tam, kad vyras būtų gyvas.
Kai Eleonora buvo priremta prie sienos, ji dar plačiau nusišypsojo, žvilgsnį nukreipdama į už durų trumpam nurimusį susišaudymą. Nujautė, jog dabar Dominic jaučia panašų spaudimą kaklo srityje, kaip kad ir ji, o tai kėlė jai dar didesnį džiaugsmą.
- Nė vienas iš tavo variantų man neatrodo priimtinas, brangute. Todėl jau geriau suvarytum tą durklą man į šoną dabar, nes jei ištrūksiu, patikėk, tau nebus malonu. – įsmeigusi juodas it smala akis, Eleonora dar plačiau išsišiepė, parodydama eilę baltų dantų. Kaip tik tą minutę į patalpą įsirovė Rendis. Vyrai jau buvo susidoroję su būriu Rodriguez vyrų ir vyras tikėjosi, jog tai bus viskas ir daugiau pajėgų moteris nebeatsiųs.
- Kad ir ką darai, patarčiau to nedaryti, nes Domui nutiks tas pats, kas ir šitai Dievo nuokrušai, - burbtelėjęs Rendis atsirėmė į durų staktą, įsikišdamas pistoletą už diržo kišenės. Iš už jos nugaros pasirodė Dominic, kuris atrodė daugiau ar mažiau taip, tarsi negalėtų normaliai nuryti dėl nematomos jėgos, kuri jam spaudė kaklą.
- Nagi, Rendi, kas taip kalba su drauge, - sukrizenusi Eleonora vos palenkė kaklą, jog galėtų normaliau nuryti ir pasiuntė Freudenberger oro bučinį, į ką šis atsakė parodydamas vidurinyjį pirštą. Matėsi, jog jis nėra patenkintas esama situacija ir tuo, jog kažkaip yra susijęs su ta velnio boba.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-19, 08:05

Išgirdusi moters atsakymą, Alex nežymiai šyptelėjo. Eleonora ją nuvertino ir tai buvo labai geras ženklas. - Žinai, patikėčiau tuo atveju, jeigu nebūtų buvę taip paprasta sužinoti, kad prieš savaitę sudarei sandėrį su demonu, kad amžinai išliktum jauna, - nužvelgus Eleonorą ir stipriau spustelėdama jos kaklą sritimi nuo alkūnės iki riešo tarstelėjo, - taip pat, kaip buvo paprasta tą sandėrį sužlugdyti, - Alex sulaikė sarkastišką juoką viduje. Domo informatorius susekė tą demoną, kuriuo pasirūpino jo pažįstamas raganius, mat ir taip tą velnio išperą medžiojo. Win win situacija. Alex matė kaip Rodriguez dukra siunta ir tai atnešė nepaaiškinamą malonumą viduje. Galbūt dėl to, kad ta višta bus priversta nusileisti ant žemės ir susipras, kad nėra tokia galinga kaip kad buvo jos tėvas.
Reed žinojo, kad Domui nepatinka tas faktas, kad ji buvo šitoje sumautoje situacijoje kartu su juo, nes vyras norėjo to žūtbūt išvengti. Tačiau ir Domas žinojo, kad Alex niekada nenurimtų, kol neištrauktų jo užpakalio nuo pavojaus. Ji buvo pasiryžusi dėl jo kovoti taip pat, kaip ir jis dėl jos. Ir iš tiesų ironiška buvo tai, kad Alex rado jį taip pat pakabintą prie lubų, kaip ir jis ją. Skirtumas tik tas, kad moteris atsivedė pagalbininką, kadangi viena tikrai nebūtų susitvarkiusi su tokia armija.
Alex apsimestinai atsiduso, - Jeigu jau taip gražiai prašai...- nutęsus moteris jau ruošėsi iš Eleonoros padaryti vištienos šašlyką, tačiau į patalpą įsiveržęs Rendis privertė moterį stabtelėti. Alex gerai nesuprato ką jis pasakė, kol nepamatė Domo veido išraiškos. Iškart atleidusi gniaužtus, Reed stipriau suėmė durklą ir žengė žingsnį atgal. - Jūs turbūt juokaujat, - sumurmėjus su beviltišku tonu akimirkai sutelkė dėmesį į vyrus, nepastebėdama momento, kada Rodriguez atsitiesė nuo sienos ir pasileido jos link.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-19, 22:50

- Vienaip ar kitaip, tas sandėris buvo toks pats nevykęs, kaip kad tavo bandymas mane suerzinti. Aš gavau, ko norėjau, todėl nesijaučiu nieko praradus. – gūžtelėjusi pečiais moteris negalėjo paslėpti akyse atsiradusio pykčio tai menkai moterytei, tačiau Eleonora vienaip ar kitaip rado būtų, kaip būti jaunai. Vienu ar kitu atveju ji jau buvo paranormalistė, kuri seno lėčiau, o tai, kad sentų dar lėčiau, pagelbėjo jos motinos kurti eleksyrai. Rodriguez klanas buvo gerai žinomas, kaip įvairiausių rasių šeima. Tėvas buvo paranormalistas, tiktai tą faktą labai slėpė, kadangi pats save laikė „nesveiku“ ir nenorėjo to geno perduoti dukteriai. Motina buvo ilgus metus praktikuojanti ragana, tačiau tai nuo paties Rodriguez ji visada slėpė. Kai vyras sužinojo, jog dukrai perdavė savo geną, tam tikru momentu sunkiai galėjo tai pakelti ir kol jis buvo gyvas arba bent jau su šeima, jis neleisdavo Eleonorai praktikuotis ar mokytis valdyti savo galias. Ji dėl to nieko nesakydavo, nes tuo metu buvo dar tiktai vaikas ir nesuprato visų tų dalykų, tačiau kai suėjo aštuoniolika, ji bėgdavo iš namų ir stengdavosi išmokti kuo daugiau. Kažkuriuo momentu tas pats Dominic jai padėjo valdyti savo galias, kadangi jis nemanė, jog ji išaugs tokia kalė. Turbūt.
Eleonora per daug nemąstydama pasileido Alex link, o kadangi Dievas jai tikrai nepagailėjo apvalesnių formų ir jėgos, ji taip staigiai permetė Reed per petį ir ištėškė ją ant grindų, kad Rendis su Dominic vos prisimerkė, veido išraiška pasakydama „ouch“. Jei situacija tikrai nebūtų iš esmės rimta, tai visa tai iš šono galėtų atrodyti kaip „sitcom“. Pribėgęs Rendis atplėšė Eleonorą nuo Alex, kai tuo tarpu Freudenberger padėjo moteriai atsistoti nuo žemės.
- Domai, net nebandyk man atsukti nugaros, nes tave susirasiu ir tada tikrai perpjausiu pusiau, - suurzgusi Eleonora pasimuistė Rendžio gniaužtuose. Kažkaip pasiekusi ji pasiėmė iš jo pistoletą ir persišovė sau koją, priversdama Freudenberger užsimerkti ir sukąsti žandikaulį. Pliusas buvo tas, kad moteris šiuo atveju skausmo nejautė ir jis visas persidavė vyrui.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-19, 23:54

Alex tikrai pasimokė iš to momento, kai Eleonora ją permetė su trenksmu ant žemės. Alex nemenkai trinktelėjo galva į akmeninį grindinį, todėl jos vizija šiek tiek susiliejo, o iš apatinės galvos dalies, kurią dengė plaukai, lėtai tekėjo kraujas. Tankiau pamirksėdama ji suėmė Domo ištiestą ranką ir  su jo pagalba atsisojo ant kojų. Kada vaizdas bent panašiai atsistojo į vietą, nors Reed ir jautėsi lyg būtų girta, oriai išsilaikė ir neišdavė savo savijautos. Tiesa, toks silpnumo momentas, kuriuo Rodrguez pasinaudojo tikrai Reed nemenkai įsiutino. Tikriausiai Alex gyvenime nebuvo tokia pikta kaip kad šiuo momentu. Jos šviesios akys virto vos ne juodai mėlynomis, o lūpos suformavo griežtus veido bruožus. Negana to, ta kalė dar ir persišovė sau koją tik tam, kad Domas pajaustų alinantį skausmą. Kulka buvo tikra rakštis subinėje, kai buvo šaunama per atstumą, tačiau šiuo atveju Freudenberger turėjo skaudėt dari labiau, kadangi Eleonora ją išsovė prie pat odos. Žvilgtelėjus į Dominic skausmingą veido išraišką, Alex suraukė antakius. Tai buvo tas kertinis taškas, kuris leido Alex pajusti savo galių potencialą.
Staiga ji pajautė kiekvieną kambaryje esančią molekulę, tarp to ir kerus, kurie jungė Eleonorą bei Domą. Marcus sakė tiesą- Alex galios buvo skirtos saugoti bei ginti nekaltus nuo supernatural reiškinių. Lyg matydama pasaulį kitomis spalvomis, Alex pabandė po truputį ardyti raganišką energiją, tereikėjo stipriai susikaupti. Pasirėmus viena ranka į sieną, ji lyg ir nevalingai suraukė antakius, tada vėl šiuos atpalaidavo. Eleonoros užkerėti burtai pasibarstė po visą patalpą, kas privertė Reed greitai reaguoti. - Rendi! - sušukus Domo draugui, mestelėjo jam Aralo durklą. Vyras sutrikęs pažvelgė į Alex lyg ji būtų išprotėjus ir norėtų nudėti Domą. Pastarojo išraiška buvo taipogi ganėtinai apstulbusi ir greičiausiai iš šono galėjo atrodyti kiek juokingai, - viskas bus gerai, - patvirtinus moteris pažvelgė " just slay the bitch already" žvilgsniu, ką Rendis po kelių akimirkų kovos su Rodriguez ir padarė. Alex buvo dėkinga, kad šis su ja nesiginčijo nepaisant didelės rizikos draugo gyvybei. Eleonora buvo perdurta kiaurai durklu, kuris užtikrino jos amžiną mirtį. Iš paskutiniųjų jėgų išlaikydama realiai nematomą skydą iki kol Eleonoros gyvybė užges, Alex sunkiai atsiduso. Moteris nebuvo pratusi naudoti tokio kiekio galių. Ne, ji apskritai nenaudojo savo galių, todėl nieko keisto, kad po tokio veiksmo, šviesiaplaukė turėjo visu kūnu pasiremti į sieną, kad išlaikytų pusiausvyrą. Reed lengviau atsiduso, nes pagaliau šitas košmaras baigėsi. Ji buvo gyva, Domas buvo gyvas, Rendis buvo gyvas, durklas buvo saugus. - Aš ne be reikalo sakiau, kad man ta višta nepatinka, - nežymiai šyptelėjus, Alex pažvelgė į Domą ir sukaupus jėgas tuoj pat jį kiek įmanoma tvirčiau apsikabino.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-20, 22:56

Kai vyras pramerkė vieną akį ir apsiprato su skausmu kojoje, kuris po truputį nyko, kadangi koja ėmė gyti dar greičiau, nei įprastai Dominic gydavo dėl to eleksyro, kurį išgėrė, jis vos suvokė, kas vyksta. Trumpam ištiktas menko šoko jis dėbtelėjo į Alex, kai ši metė Rendžiui durklą ir praktiškai liepė susidoroti su Eleonora, kuri iš pasiutimo norėjo Freudenberger draugą perplėšti pusiau. Tik vėliau, kai moteris krito be gybybės ženklų po kautynių, o pats Dominic liko stovėti, suprato, jog Reed tikrai žinojo, ką daro, tačiau tai nepadaro visko lengviau suprantamu dalyku. Vyras manė, jog kažkuriuo momentu Alex tikrai nebūtų rūpėjusi jo gerovė, kad ir kaip nelogiškai ir kvailai tai skambėtų. Vienaip ar kitaip, visi žiūrisi savęs, todėl tai, jog ji būtų paaukojusi jo gyvybę tam, jog išliktų, buvo gana logiškas ir protu suvokiamas dalykas. Visiems žmonėms yra „užprogramuota“ norėti gyventi.
Kada patalpoje nebuvo girdėti krumtynių garsų, ji tarsi apmirė. Žvilgtelėjęs į kiek nusikalusį Rendį, kuris įbedė žvilgsnį į sveiką ir gyvą Dominic, jiedu abu tarsi susitarę giliau atsiduso, ko pasekoje vyro draugas nežymiai sukrizeno. Žinote tą nervinį isterišką juoką, kuris dažniausia užklumpa pačiu netinkamiausiu metu? Turbūt dabar tikrai buvo pats netinkamiausias metas, tačiau abudu vyrai pradėję tyliai krizenti, galiausia baigė garsiau kvatodami iš tokios situacijos, kurioje dabar buvo. Dominic tikėjosi, jog Alex nepagalvos, jog jiems galutinai pavažiavo stogas. Kažkiek susitvardę, abudu draugai nežymiai vienas kitam linktelėjo ir kol Rendis nužingsniavo arčiau atvaryti automobilio, Freudenberger žvilgsniu grįžo prie Reed, tvirčiau ją suspausdamas savo glėbyje.
- Žinau, tau ji nepatiko. Ar dabar man reikia sakyti, jog buvai teisi? – suniurnėjęs ir ją nežymiai paerzinęs, vyras vos pakštelėjo Alex į kaklo linkį. Neskaitant to, kad jo marškinėliai buvo permirkę jo krauju ir kai kuriose vietoje žiojėjo milžiniškos skylės, įrodančios šio sužeidimus, Dominic atrodė sveikas ir gyvas.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 13:28

Alex nieku gyvu nebūtų dariusi to, kas galėtų Domui pakenkti. Taip, šios dienos metodai nebuvo patys maloniausi, nes tas eliksyras tikrai turėjo sukelti nežmonišką skausmą, tačiau tai buvo reikalingas dalykas tam, kad jie visi trys iš čia išeitų gyvi. Kas liečia gyvybės aukojimą, moteris net nebūtų suabejojusi sudaryti sandėrį su Eleonora, jei būtų garantuota, kad Dominic liktų gyvas. Ne, ji tikrai nenorėjo mirti, tačiau tokiu atveju būtų pasielgusi kaip jai atrodė teisinga. Reed juk neturėjo nei vieno savanaudiškumo kaulelio savo kūne. Dėl savo mylimų žmonių galėjo padaryti viską. O Freudenberger tame sąraše buvo pirmoje vietoje.
Moteris suprato tokią vyrų reakciją. Ji pati ant kojų laikėsi tik dėl to, kad jos venomis tekėjo adrenalinas, o ne kraujas. Ji gerai nesuvokė per kokį stebuklą jie visi liko gyvi ir palyginus sveiki. Rendžio kūną sėjo daugybė sumušimų ir kelios durtinės žaizdos, Domas buvo kraujuotas, nukankintas ir nepaisant kelių nespėjusi pilnai užgyti žaizdų, atrodė pakankamai gyvybingas, pati Alex puošėsi vampyro įkandimu, kurį dengė skarelė, sumušimais įvairiose vietose, kurie buvo padengti tiek jos pačios, tiek kitų krauju, tačiau rimtesnių žaizdų neturėjo. Nežymiai šyptelėjo ir pati, kada abu draugai smarkiau nusikvatojo. Matėsi, kad jiedu vienas kitą pažinojo geriau nei kai kurie giminaičiai.
Kada Rendis išėjo arčiau privaryti mašinos, o Domo dėmesys buvo prikaustytas prie jos, Alex nežymiai šyptelėjo, tvirčiau suspausdama šio liemenį, - ne, tau reikia pasakyti, kad nebūsi užsispyręs ir pagaliau suprasi, kad galiu pasirūpinti ne tik savimi, bet ir tavimi tokiais atvejais dėl kurių tave ir perspėjau, - užmerkus akis klausėsi Domo ramaus širdies ritmo, - ir dėl ko sugalvojau planą, - pabaigus sakinį, Reed nežymiai atsiduso. Moteriai taip palengvėjo, kad Freudenberger buvo gyvas ir sveikas, kad ji nenorėjo jo paleisti ir būtų galėjusi taip stovėti tiek, kiek leis paskutinės jėgos.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 21:26

Šitos dienos tikrai buvo sudėtingos jiems visiems. Rendžiui ypatingai. Jis juk nebuvo pratęs prie tokio veiksmo, dažniausia girdėdavo tiktai pasakojimus apie įvairiausius susišaudymus ir Dominic darbą, o dabar ir pačiam teko pabūvoti šitoje mėsmalėje. Turbūt vėliau draugas tikrai išdės vyrą į šuns dienas ir pasakys, kad tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kada jis traukė jo niekingą subinę iš bėdos, nors faktas kaip blynas, kad Rendis mokėjo tiktai burbėti, tačiau draugui visada padėtų.
Pats Freudenberger nesijautė pernelyg nusikalęs. Žinoma, kai kur žaizdos po truputį gijo ir tai tikrai kėlė nemenką skausmą jam pačiam, bet tai buvo laikinas dalykas. Atrodė, jog vyras niekada labai smarkiai nepraranda energijos ir galėtų spardyti subines visiems dvidešimt keturias valandas per parą. Na taip, kai priešininkų žymiai daugiau ir šie jį apsvaigina, o vėliau surakina grandinėmis, jų Dominic tikrai neišspardys pats, tačiau bet kokiu atveju, jis tikrai mėgo savo darbą. Net jei tai reiškė kankinimus kiekvieną mielą dieną. Alex turbūt dėl to tiktai dar labiau ims rautis plaukus nuo galvos.
Vos moteriai užsiminus ta pačia tema, Freudenberger nežymiai pavartė akis, sunkiau atsidusdamas. Jis netgi dabar nenorėjo pripažinti moters tiesos ir to tikrai neketino daryti, nes jau vien iš jos sužalojimų buvo galima teigti, jog jai čia tikrai nebuvo vietos. Jis nebuvo pilnai pasirengusi, nesvarbu, jog susidorojo su pakankamai nemažai Rodriguez vyrų. Ji vis tiek liko smarkiai sužeista, o Dominic negalėjo leisti tam nutikti.
- Aš galbūt kažkada su tuo sutiksiu...galbūt. Tačiau abejoju, kad šiandien bus ta diena. – burbtelėjęs vyras pakėlė galvą, jog įsižiūrėtų į Reed veidą bei suėmęs delnais jį pakštelėjo šiai į kaktą, kaip tik tuo momentu, kai į patalpą grįžo Rendis ir dviems „balandėliams“ pasakė, jog jų karieta paruošta. Vos niukstelėjęs iš alkūnės draugui į šoną, Freudenberger išėjo su savo moterimi bei draugu iš apleistų tunelių bei patraukė tiesiai namo.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
apleisti tuneliai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Tuneliai-
Jump to: