Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 paplūdimys

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-22, 13:33

:104:
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 13:12

Dažniausiai Ariją įmanoma sutikti šmirinėjančią po miestą arba sėdinčia namie ir gadinančią visiems nervus. Bet tik jau ne kažkur gamtoje. Apie pajūrį išvis kalbos nėra, nes Magdalena nebuvo mėgėja degintis. Visgi, dėl kažkokių priežasčių, vargiai suprantamų ir pačiai vampyrei, ji nusprendė čionais užsukti. Nežinia, ar pajusti kokią nors kvailą sielos ramybę (nors turbūt aišku, kad ji vargu ar tokią turi), ar pasieškoti sau aukos. Kad ir kokie buvo tamsiaplaukės planai, bet vos žengus ant smėlio, jie dingo. Vampyrė suprato, kad ai tereikėjo bent minimalios ramybės, be jokių žmonių, giminaičių ar šiaip kažko. Žinoma, čia buvo keletas asmenų, bet Arija nusprendė pasitenkinti ir tuom. Jūros ošimas ją ramino ir netrukus Magdalenos lūpas papuošė tikra šypsena. Ne ta apsimestinė norint kažkam įtikti ar pašaipi norint įžeisti vyriausiąją seserį, bet tikra. Vampyrė džiaugėsi, kad niekas iš pažįstamų jos čia nemato, nes turbūt ji dabar atrodo pažeidžiama, ko Arija nekentė. Pavaikščiojus palei jūrą, Ari nuėjo kiek tolėliau nou visų tų laimingų porelių, ir atsisėdo. Atlošė galvą ir pajutusi kaip vėjas glosto jai veidą, užmerkė akis ir pasikliovė kitais pojūčiais, kurie buvo tikrai neblogai išlavėti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 22:55

Jasmine dažnai siekdama atitrūkti nuo miesto šurmulio ir žmonių pasirinkdavo paplūdimį, čia šaltuoju sezonu rinkdavosi pavieniai asmenys mėgstantys buvimą gamtoje, jūrą, tą kvapą būnant prie jos.. porelės lepindavosi ramiai leisdami popietes ar vakarus atviros ir gražios erdvės apsuptyje. Su savimi dažnai rankoje gniauždavo ir kavos ar arbatos termosą, o kuprinėje saugiai slėpdama užkandį kitą, kartais ir pledą įsimesdavo. Vienas iš didžiausių tamsiaplaukės pomėgių ir yra, valgyti lauke nepaisant to ar tai būtų miesto erdvė ar koks gamtos kampelis. Šią akimirką ragaudama itin skanios, cinamono ir obuolių kvapą bei skonį turinčios arbatos žvelgė į tolį. Į žmones. Kiekvienas judėjo pagal savą scenarijų gyvenimo parašytą ir asmeninių norų paskatintą. Kiekviena unikali asmenybė turi savo istoriją, o jos tokios įdomios būna.. Kaip ir Crimson. Ne viena šios pavardės nešiotoja vis dėlto leido laiką paplūdimyje. Pastebėjusi Ariją sėdint ir mėgaujantis viskuo, kas ją supa, sustojo. Nurijo arbatos gurkšnį ir ramioje būsenoje dėliodama pėdas smėlyje šyptelėjo. Nors Crimson buvo ta asmenybė kuri jokiu būdu netrukdytų kitiems, užsiimantiems kokia jiems svarbia veikla, visgi ji buvo jos sesuo, šeimos narė ir artimasis. Po akimirkos uždariusi termosą priėjo prie Arios.
- Kaip gera ar ne.. kodėl buvimas prie jūros taip įdomiai veikia?,- netrukus švelnus balsas sujaukė mintis vampyrės ir dėmesys noromis nenoromis iš abiejų pusių buvo sutelktas į naują atskirtos tašką.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 23:45

Ariją retai domino kitų žmonių gyvenimai. Juk neretai ji pati tų žmonių gyvenimus sugadina, jeigu dėl jų rūpintusi - taptų silpna ir žudyti dėl išgyvenimo būtų daug sunkiau. Daugelis kitų asmenų išgirdę šias mintis pagalbotų, kad Magdalenos charakteris iš tiesų ne toks. Ji tik bando apsisaugoti nuo kažko ir atrodyti stipri. Tiesą sakant, net pati vampyrė negalėtų pasakyti ar tai tiesa. Greičiausiai tam asmeniui gerai nesibaigtų. Galbūt vampyrė jam užvožtų kokia kėde per galvą, o gal tiesiog pasitiektų sau vakarienei ar pietums, nelygu koks tuo metu būtų metas.
Po kiek laiko pajutus šaltuką, jauniausioji Crimson atsisėdo tiesiau ir šiek tiek palankstė rankas. Tada tvirčiau įsisupo į paltuką. Šviesiai mėlynos, kai kada pilkos akys nukrypo jūros link ir į vis labiau vakarėjantį dangų. Mintyse Ari jau buvo pradėjus svarstyti, kad gal geriau jau traukti namo, bet tada šalia savęs išgirdo labai pažįstamą balsą. Tamsiaplaukės veidas iškart persimainė. Ji primerkė akis ir susiraukė.
 - Taip, gera kol kažkas nesutrukdo,- atrėžė šiek tiek pyktelėjus dėl sutrukdytos ramybės ir pasislink šiek tiek toliau nuo sesers. Nejautė jai neapykantos ar dar kažko, bet seserys nevisad sutarė, kad ir dabar, kai Arija norėjo pabūti viena, tik su savo mintim. Visgi, dabar ji neturejo didelio noro kelti trečią pasaulinį ir tikėjos, kad sesuo bent jau daugiau nekalbins.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 13:09

Jasmine prisėdo ant smėlio, kad nebūtų taip vėsu po savimi pasidėjo delninę. Šiandien išskirtinai paėmusi tik ją, ir viduje įsidėjusi tik svarbiausius reikmenis jautėsi laisviau, o ir šiaip, kam apsunkinti savo gyvenimą nešiojantis kasdien tikrai nepanaudojamus reikmenis? Jas mėgsta su savimi daug visko kuprinėje nešiotis tačiau ji taip pat ir tas žmogus kuris gali apsieiti nedidele delnine.
- O tu žiūrėk į tokius likimo pokyčius kaip į gerą atnešiančias permainas,- pridėjo žvelgdama į horizontą. Tas piktdžiugiškas noras patrukdyti šią akimirką atrodė labai viliojančiai todėl, mergina įsitaisydama patogiai išsitraukė puodelį su garuojančia arbata ir ėmė šildytis. Kaip keista buvo leisti laiką su Aria. Bet kažkodėl nors ir jautė šiokį tokį diskomfortą, Jasmine nenorėjo niekur eiti.
- Kaip laikaisi?,- mėlynos merginos akys nužvelgė tamsiaplaukę sėdinčią šalia, o lūpų kampučiai lengvai pakilo. O kas ten žino, gal šiandien bus ta diena, kai abi Crimson padarys pažangą ir namuos koridoriuje susitikus nebebus taip keista ir nejauku?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 14:55

Arija vis dar šiek tiek surauktais antakiai, steibilijosi į smėlį. Lyg jis būtų kaltas dėl nekviestos viešnios. Visgi, tamsiaplaukės galvoje besisukančios mintys sakė, kad eiti link pajūrio nebuvo pati geriausia idėja. Galėjo tiesiog tiesiu taikymu mauti namo, užtrenkti kambario duris ir niekas prie jos nelįstų. O dabar... dabar Ari buvo atviroje vietoje ir visi kas norėjo galėjo ją trukdyt tuščiom arba ne, kalbom.
- Kodėl turėčiau? Aš norėjau pabūti viena, apmąstyti gyvenimo prasmę ir nenorėjau,ir vis dar nenoriu su kažkuom pletkinti,- vis dar piktokai atsakė. Nors iš tiesų Magdalena mintyse jai svarstė, kad galėjo to nesakyti. Galbūt tai buvo kažkoks šansas jai šiek tiek pagerinti santykius su šeimos nariais. Vis dėlto, Arija yra Arija ir ji tikrai neketino atsiprašinėt ar atsiimminėt savo žodžius. Tamsiaplaukė niekad nemėgo pripažint savo klaidų ir tegu kiti daro ką nori. Išgirdusi antrą klausimą, Magdalena šiek tiek atsiduso ir atsigulė ant smėlio. Nesirūpino, kad po to drabužiai bus apkibę smėliu kaip ir plaukai.
- Normaliai,- tarstelėjo ir po trumpos pauzės dar pridūrė,- jei atvirai, tai galėtų būti ir geriau.
Kažkodėl Ari trikdė naujai atsiradęs jos nuoširdumas. Galiausiai ji vėl užsimerkė ir tiesiog taip gulėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 21:03

Aitrokas cinamono kvapas glostantis šnerves susimaišęs su šalčiu, šiurpinančiu odą vis priminė kokia gyva ir energinga Jasmine jausdavosi žiemos metu. Ne tai, kad vasarą, kai gali daryti ką panorėjęs, važiuoti kur tik širdis geidžia ir daryti gali ką nori leidžia pasimėgauti gyvenimu iš visos širdies, kartais visiškai užtenka šilto gėrimo ir vėsos, kūną vėsinančios ir stingdančios. Neabejotinai, Crimson mylimiausias metų laikas kai atvirose erdvėse ją galima pastebėti daug dažniau nei vidinėse.
- Ir prie kokių išvadų priėjai iki šios akimirkos? Kartais kitas žmogus labai padeda siekiant išsiaiškinti tam tikrus gyvenime iškylančius klausimus, suvokti jų prasmę. Kaip ir patarimas iš artimo žmogaus nuramina sielą ir mintis..,- išpūtė šiltą orą iš burnos karšto gėrimo gurkšnį prieš tai prarijusi. Jasmine ne kartą ir ne du įsikišdavo, bet tik gerų tikslų vedama, niekuomet nesijautė gerai, kai jos dėka kitas pradėdavo jaustis nepatogiai.
- Kažkas vyksta apie ką norėtum pasipasakoti?,- pratarė nors atsakymą jau buvo numačiusi. Arija ne ta sesuo kuri mėgtų atvirauti ir pasakoti, bet kas ten žino, ši diena ir taip kažkuo ypatinga buvo, gal netrukus taps dar svarbesnė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 10:56

Arios nuotaika visad priklausydavo nuo to koks oras ar sezonas yra už lango. Atėjus žiemai ji būdavo labiau sukalbamesnė ir rečiau krėsdavo nesąmones ar kitiems gadindavo nuotaiką. Dažniausiai ji tiesiog ieškodavo ramybės nors ta ramybė kaip tik pabėgdavo ir su Ari būtinai kažkas norėdavo paplepėti. Visgi, nors Magdalena nevisad norėdavo, bet visus prakeiksmus pasilaikydavo sau ir atslūgus jos kandumui, būdavo visai malonu su vampyre apie kažką pašnekėti.
Vis dar gulėdama Ari išgirdo ką atsakė sesuo ir tamsiaplaukė tyliai prunkštelėjo.
- Kalbi lyg kokia antikos filosofė,- šiek tiek linskmiau atsakė, bet greit surimtėjo ir apsvarstė tuos žodžius,- tiesą sakant kol kas neturiu jokių svarbių klausimų gyvenime ir būtent tai mane trikdo. Aš tik sėdžiu įstrigusi šitame amžiaus tarpsnyje ir gadinu visiems nuotaiką,- nuoširdžiai tarstelėjo. Begulėdama Arija pradėjo stebėti virš jų plaukiančius debesis ir, galima sakyti, baltą dangų. Saulės nebuvo, pūtė šaltas vėjas. Panašiai dabar jautėsi ir vampyrė. Balta, šalta, tuščia. Keista, kad toks nekaltas vyresnėlės sesers pasirodymas taip pakeitė Arijos nuotaiką.
- Taip tai nieko nenutiko. O jeigu ir būtų nutikę, tai jau ir taip pakankamai per daug žinai,- vėl tyliai prubkštelėjo tamsiaplaukė ir atsisėdo. Drabužiai buvo visi smėlini, bet Magdalena į tai per daug nekreipė dėmesio. Juk tai tik drabužiai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 20:42

Netikėtas susitikimas su Arija iki šios akimirkos Jasminai dar neprailgo. Stebėtina, nes tą susitikimą kuomet seserys susės pasismaltakinti ji įsivaizdavo kiek kitokį tačiau nenusivylė ir dabar. Po pirmo komentaro Jas' negalėjo padaryti nieko kito kaip tik nusišypsoti. Smagu buvo taip leisti laisvą laiką, dar smagiau klausytis kito žmogaus pamąstymų kaip ir tokius dalyti pačiai.
- Tiesiog pasidalinau savo nuomone šiuo klausimu.. gal ir tau kokios naudos atneš,- žvilgtelėjusi kelioms akimirkoms į patogiai įsitaisiusią jaunėlę vidurinioji Crimson nusišypsojo, o po to sekė lengvas atodūsis kurio beveik nesigirdėjo dėl vis reguliariai praūžiančio vėjo. Sietlas... čia žiemos buvo šaltos, o ruduo itin lietingas. Dar žinoma klimatas skyrėsi žemėje ir prie jūros. Žiemos metu visuomet šalčiau žemyne, o šilčiau prie vandens. Todėl dar ištveriamas šaltas vėjas kuris vis sušvilpdavo nepabaidė nei Jasmino nei kitų aktyvaus laisvalaikio poilsiautojų.
- Hmm.. seniai su broliu nesimačiau, kažin kaip Maksimilijanas laikosi, apie mamą iš viso nieko negirdėti..,- nuleido pečius po gilaus įkvėpimo ir pažvelgė į savo arbata pripildytą gertuvę. Kažin kodėl jie negali būti vieningesni nei dabar yra. Tokie išsimėtę ir ne per geriausiai sutariantys. Nors Arija nieko nepasakojo, Jasmine buvo tikra, kad kažkas vyksta. Jų šeimoje visuomet kažkas vykdavo, nes kitaip tiesiog būti negalėjo, asmenybės su dideliais norais ir lūkesčiais gyveno po vienu stogu, o tai savaime aišku atnešdavo ir neigiamų pasekmių.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 18:38

Arija šiek tiek ilgesingai žvelgė į jūrą. Tokia nerūpestinga, niekam nepriklausanti ir paslaptinga ji yra. Kiek daug gyvybių ji nusinešė, kiek daug žmonių kaulų jos dugne yra, bet jūra vis dar nerimsta. Be to, joje tūno tiek daug paslapčių, kiek ji turi legendų. Norom nenorom, Ari visuomet šiek tiek žavėdavosi jūra. Tik kai kuriuo metu labiau, kitu mažiau. Galbūt vampyrė tiesiog pavydėdavo, nes negalėjo būti tokia laisva. Tik ar ji suprato kas ta laisvė yra. Staiga Magdaleną iš lengvų svajų pabudino sesuo.
- Ak, na taip, galbūt man tai kažkada padės,- šiek tiek išsiblaškiusiai ji atsakė. Vampyrės žydros akys vis dar skendėjo jūros didybėje ir bandė įsivaizduoti ką jūra galėtų papasakot, jeigu mokėtų kalbėt. Tai buvo vaikiškos fantazijos, bet vis tiek smagu. O kaip smagu būtų pašnekėt su vėjum, tuo kurs mus vasasrą atgaivina, o žiemą ar rudenį priverčia susisupt į storus kailinius ir atrodyt lyg kokiom meškutėm. Ta mintis šiek tiek pralinskmino jauniausiąją Crimson ir ši šyptelėjo. Labai trumpai, bet pastebėti buvo įmanoma.
- Taip... kaži kada grįš jie? Aš jau pasiilgau Makso,- šiek tiek plonesniu balsu tarstelėjo ji. Kalbos apie kažin kur besišlaistantį brolį, Ari šiek tiek skaudino, nes tamsiaplaukė buvo be galo išsiilgus jo. Ne veltui jie buvo dvyniai.
- Taigi... kaip sugalvojai čia ateiti?- pabandė nukreipti temą,- gal galėčiau paragauti tavo arbatos?- šiek tiek įsidrąsinus dar paklausė. Ta arba ta jau ilgą laiką vampyrę masino, nes šioji dievino cinamoną.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-14, 17:05

Uždavusi klausimą apie brolį ir mamą pamąstymui ir pati ėmė ieškoti jų veiksmus pateisinančių priežasčių. Juk negalėjo mama šiaip sau palikti savo šeimą, Jasmine neabejojo, kad nieko kas galėtų ją paskatinti tokiems veiksmams tarp jos ir tėčio nenutiko, todėl tai iš karto atkrenta. Hmm.. Maksas.. o jo keliai nežinomi, laisva siela, gyvena taip, kad verčia Jasmine žavėtis. Nusprendusi daugiau sesers galvos bent jau per šį susitikimą nekvaršinti, pratylėjo iki kol buvo užduotas naujas atsakymų trokštančios Arios kreipimasis.
- Tikiuosi greitai.. pasiilgau jo ir aš, o be to jei jis nepasakys ko nori Kalėdoms, padovanosiu pačią gėdingiausią kokią tik galima atrasti dovaną ilgai neieškodama,- o tokių mergina galėjo iš nemažo sąrašo atsirinkti ir tik laiko klausimas telieka. - Ateiti? Dažnai ateinu čia, nes žmonių mažai ir galima pailsėti nuo visko, kas vargina ir apkrauna tiek emociškai tiek fiziškai mieste. Bet juk ir pati tai supranti,- atsakydama pakreipė puodelį paduodama jį Arijai. Arbatos aromatas buvo juntamas, nors karštis ir išblėsęs, maloni šiluma vis dar vijo šaltį glostydama odą ir kiek delnus atpalaiduodama. - Jei patiks, grįžus namo galėsiu užplikyti karštos, šviežios, nes pastarąją arbatą pirkau mieste esančioj prieskonių krautuvėlėj. Kiek ten visko galima atrasti..
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-18, 17:53

Arija visad buvo viena iš tų asmenybių, kurios visiškai negalvodavo apie kitų jausmus, mintis ir neteisindavo jų poelgių. Ari tai visiškai nerūpėjo ir ji niekad net nemėgino pabandyti pabūti kito vietoje. Ji elgės kaip nori, o ką kiti galvoja tegu galvoja toliau. Šiuo atveju apie mamos ir Maksimilijano dingimą ji stengėsi negalvoti, nes tada net pati nepajustų kaip pradėtų ant jų pykti. Tai buvo vieni brangiausių asmenų jos gyvenime. Visi asmenys šeimoje Magdalenai buvo svarbūs ir dėl jų vampyrė padarytų, bet ką, tik kad ne su visais sutarė, dėl savo kiek bjauroko charakterio.
Išgirdusi ką pasakė Jasmine, Arija nusijuokė.
- O kodėl nenori kokią nors žavią staigmeną paruošti? Aš pavyzdžiui labai mėgstu staigmenas,- nuoširdžiai pasakė Ari. Gavusi puodelį, Arija dėkingai nusišypsojo ir šiek tiek atsigėrė arbatos. Ji išties jau buvo pravėsusi, bet vampyrei vis tiek patiko ir ji dar kart gurkštelėjo.
- Manau, kad ir aš pradėsiu čia dažniau ateidinėti,- tarstelėjo ir šiek tiek tiriančiu žvilgsniu apžvelgė paplūdimį. Žiemą čia visuomet yra mažiau žmonių, mažiau šurmulio.
- Būtų puiku,- šyptelėjo ir netrukus suprato, kad jau išgėrė visą arbatą, o rankos vis dar žvarbo nuo ne pačio šilčiausio vėjo,- gal jau keliaukime namo?


Last edited by Aria Magdalena Crimson on 2016-12-25, 12:49; edited 1 time in total
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-19, 12:53

Jasmine po Arijos pasiūlymo apie staigmeną lengvai papurtė galvą. Jų kadangi pati labai nemėgo, tai ir kitiems rengti kažkaip neturėjo noro, todėl ši idėja kaip mat atkrito.
- Oi ne.. aš į jas žiūriu kaip į priešišką dalyką, neapsidžiaugčiau jei kas man tokią suplanuotų, tai žinai, juolab brolis ilgą laiką namuose nebuvęs galiu ir nepataikyti ties tuo. Simboliškai, bet tiksliai, tokia mano filosofija,- nusijuokė trumpai žvilgtelėdama į seserį, po to į jūrą ir imdama ja grožėtis. Šiek tiek pakilęs vėjas jau sudarė keblumų ramiai išsėdėti vienoje vietoje, nes buvo šalta, kūnas galėjo pradėti lengvai virpėti jei tik tam būtų leidusis po visa ko atnešdamas ne kokią savijautą vėliau. Delnu patrynusi per rankas šiek tiek pašildė, nuvijo vėsumą ir netrukus kiek pamąsčiusi tarė.
- Ar žiemą ar vasarą čia būti labai gera, bet dabar taip, sutinku, keliaukime kol nepavirtom į ledukus, visai mielai ką nors saldaus suvalgyčiau, juk namie esančių saldumynų atsargų dar niekas neištuštino, tiesa?,- sukikendama užklausė veide išlaikydama šypsenėlę. Kai tokia šeima tai nieko naujo, kad viskas greit pasibaigia. O ir šiaip, įsisupti prie židinio geriant kakavą su zefyriukais skamba kaip pati puikiausiai veikla grįžus iš lauko ir pasitinkant vakarą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-25, 14:33

Arijai visad patiko staigmenos. Tai būdavo savotiškas išbandymas namiškiams, ar jie gerai ją pažįsta. Aišku, netgi jei Ari gaudavo ne tas dovanas, kurių norėdavo, vis tiek nepykdavo. Kalėdos buvo tas laikas, kai nėra blogų ar gerų dovanų. Visos jos yra pačios geriausios.
- Na, kiekvienas yra skirtingas, bet man labiau patinka staigmenos. Įdomu, ką kiti mano, kad aš mėgstu,- gūžtelėjo pečiais Arija. Seseriai vėl prakalbus, Magdalena taip pat žvilgtelėjo į jūrą ir vėl atsisuko į Jasmine.
- Dabar mažiau žmonių ir ramiau. Per vasarą būna labai daug triukšmo. O dėl saldumynų tai nežinau...- nutęsė paskutinį sakinį ir suklapsėjo ilgom blakstienom. Saldumynus ji mėgo ir tai niekam nebuvo paslaptis. Be to, ji tokia buvo nevienintelė. Galiausiai Arija atsistojo ir kartu su savo vyresniąją sese pajudėjo link namų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 14:21

Kuomet Crimson namuose vykdavo šventės, tai jau dideliu mastu. Pavyzdžiui didžiosios metų šventės neapsieidavo be kelių dienų ir nesibaigiančio juoko ir pilnai naujų įspūdžių prisipildžiusių dalyvaujančių.
- Geriau padovanoti kokį kuponą ir ramiai gali stebėti kaip jį išpakuoja ir neprašauni pro šalį, o su tomis staigmenomis tai vienas vargas..,- kikendama atsistojo ir susirinko savo daiktus. Po truputį su seserimi iš čia šalinosi ir ėjo link namų. - Nieko, pakeliui vis tiek mūsų mylimiausias Candy Store vis dar įsikūręs gyvuoja,- numojo ranka į rūpesčius.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 20:53

Kaip nekeista ganėtinai šalta ir apsiniaukus diena, bet taip Isabelei klampinėti po šį smėlį. Ji kaip visada pasirinkdavo nuostabius orus, kažkur išeit. Tačiau taip buvo ir didelis privalumas, kol ėjo paplūdimiu, nesimatė nė vieno žmogaus aplinkui. Mėgavosi jūros ošimu ir karts nuo karto pakilusiu vėjui nuo jūros, kuris pakeldavo raudonus plaukus nuo nugaros, kurie pasklisdavo ore tarsi vėduoklė. O tik išeidama iš namų buvo juos išsitiesinus, bet galim paploti drėgmei ir šitam orui, puse jų jau vėl pradėjo raitytis, o apie iššukavimą galima buvo pamiršti.
Viena ranka laikydama batelius, kita labiau susisiautus į trumpą švarkelį, priėjo arčiau kranto ir sustojo. Pažvelgė žemyn, kur bangos viena po kitos lenktyniavo, kuri pirma pasieks jos pėdas, tačiau joms vis pritrūkdavo kelių centimetrų. Pakėlus žvilgsnį į viršų, jį pažvelgė į horizontą ir kaip žuvėdros kvarksėdamos suka ratus vis nusileisdavo netoli nemažų bangų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 23:18

Paprastai Markas niekada neidavo į gamtą, kad pagalvotų, mieliau rinkdavosi miestą, kur aplinkui daug žmonių, kuriuos gali stebėti, na tuo pačiu ir išsirinkti sau auką, kad numalšintų troškulį ir pamirštų jį kankinančias mintis, tačiau šiandien jis pasirinko paplūdimį. Vaikinas tiesiog vaikščiojo pakrante ir mėgavosi šaltu vėju, pučiančiu nuo jūros, kuris vėdino jo galvą ir mintis, o galvoje jų sukosi begalės. Jis stebėjo ošiančią jūrą ir jį supančią aplinką, ir turėdamas kiek geresnį regėjimą nei paprastas žmogus, negalėjo tolumoje neišvysti raudonplaukės merginos, kuri taip pat vienui viena vaikščiojo aplinkui. Jam darėsi smalsu, ir nežinia ar jos ryškios spalvos plaukai, ar ji pati, kažkodėl traukė vaikiną prieiti.  Tad vos vos pagreitinęs žingsnį, jis neužilgo priartėjo prie jos, tačiau ne per daug arti, nenori gi gąsdint, bent jau kol kas.
- nekoks oras pasivaikščiojimui, - žvilgteldamas į merginos veidą, jis vos vos šyptelėjo ir pasiėmęs kelis akmenis nuo žemės,  ėmė juos mėtyti į jūrą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 23:39

Tikriausiai jei būtų normalus žmogus, būtų sustirus į ragą. Kiek užsisvajojus apie nereikšmingus dalykus, tik po kurio laiko pastebėjo, kad link jos pusės po mažu artinasi žmogus, kaip paskui paaiškėjo vaikinas. Kaip ir dauguma, galvojo, kad jis kaip ėjo taip ir praeis pro šalį, todėl nuleidus kiek galvą, žengė žingsnį į mažytę banga kuri atsirito iki jos. Tačiau jam priėjus arčiau ir netoli sustojus, kiek nustebo, bet to neparodė, tarsi jo nė nebūtų pastebėjus. Jam prakalbus, labiau pati sau nei jam šyptelėjo, ji tą pati galvojo.
- Tai jau tikrai,- atsakė šimtu procentu sutikdama su juo. - Turėtum būt keistuolis, kad sugalvotum eit tokiu oru kur nors, ypač čia,- kiek pasuko galva į jį toliau kalbėdama, teko sugauti gana didelę sruogą plaukų, kuri vėjui pučiant krito ant veido. Ištaikydama akimirką nužvelgė vaikiną bei kaip jis mėtė akmenukus į jūrą. Po minutės, batelius paimdama iš vienos rankos į kitą vėl prakalbo. - Tu bent jau šilčiau apsirengęs nei kai kurie,- su nedideliu sarkazmu tarė, kiek pakėlus pėdą ir ją per vandenį perbraukdama. Pagalvodama, kad viską šiuo metu atiduotų dėl džinsų ir storo megztinio.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 00:18

- tada turim kažką bendro, abu keistuoliai, - nutaisęs savo vilioklio šypsenėlę, vaikinas atsisuko į ją ir labai greit nužiūrėjęs, nusiėmė savo odinę striukę.
- čia namiokas? - kilstelėjęs antakius, Markas nusijuokė ir uždėjo savo striukę jai ant pečių, - aš karštas ir taip, nesušalsiu, - eilinį kartą, pats save pagyręs, jis mirktelėjo jai akele ir atsistojo priešais, negaila striukės gražiai merginai, o dar ir džentelmenu pasirodys.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 00:30

Nesusilaikius prunkštelėjo. - Dar reikia tokių paieškot gerai,- linktelėjo, sutikus jo žvilgsnį ir švarkelio atlapus suėmus, kad bent kiek sulaikytų šilumos.
- Gerai būtų, su visais bliūdais buvau išspirta iš buto, dėl to mėgaujuosi grynu oru,- pavarčius akis ir tik dėl, to kad ją apgavo kažkoks storulis, kuris jos butą užstatė per žirgų lenktynes. Pažvelgus į jo striukę, kuri buvo bent trim dydžiais didesnė už ją pačią, nustebus kilstelėjo smakrą į viršų. - Negi taip apgailėtinai sustirus atrodau?- kilstelėjo antakiuką gudriai nusišypsojus, nors gal ir turėjo ją atiduoti jam, bet žinom,a padarė atvirkščiai ir tik geriau pasitaisė ją ant pečių. - Nė kiek neabejoju,- labai tyliai į paskutinį sakinį atsakė sau.
- Dėkui, pažadu pasistengti tau ją atiduoti kai bent kiek sušilsiu,- išsišiepė, nors klausimas ar jis dar ją šiandiena atgaus. - Na dabar tavo eilė papasakoti, kas tave išvijo į šį... nuostabų orą?- tarsi grįždama prie temos paklausę, žaviai užkišus plaukus už ausies.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
paplūdimys
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: