Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 

Levandų pievos

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
I swear I walk with God
but the Devil keeps following
I swear I walk with God but the Devil keeps following

2016-08-22, 13:30

First topic message reminder :

:101:
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
Guest
Guest

2016-12-18, 11:59

Margaret be galo mylėjo savo augintinius ir, aišku, savo katę Miledi, kuri pasiliko namie. Būtent šie visi pūkuotukai jai praskaidrindavo dienas, kai to negalėdavo padaryt užmigusi gamta. Dažnai sakoma, kad šeimininkai supanašėdavo su savo augintiniais, bet šįkart buvo atvirkščiais, anksčiau Saša buvo pikta ir mažai ką prisileisdavo prie savęs, bet kai Margo ją pasiėmė, jorkšyro terjerė netrukus irgi tapo tokia pat draugiška kaip ir jos šeimininkė.
Bedūkstant šuneliams, albinosė pasvarstė, kad galbūt reikėtų juos pabandyti dresuoti, bet ne dabar, Liusei patiko matyti kaip jos augintiniai dūksta. Netrukus, ne pati nepajuto kaip pradėjo su jais žaisti, kol galiausiai jie pargriovė šeimininkę ir pradėjo laižyti veidą, baltaplaukė besijuokdama bandė juos nustūmti, kai staiga išgirdo balsą. Saša ir Dzeusas iškart nulipo nuo Margaret ir pradėjo šokinėt palei atėjūno kojas.
- Labas, taip patinka,- droviai šyptelėjo Margaret šiek tiek nustebus, kad su ja bendrauja. Neretai žmonės šalindavosi nuo Margo, dėl jos keistos išvaizdos.
- Aš Margaret,- prisistatė ir atsistojus nusivalė nuo džinsų sniegą, tada pakėlė šviesiai mėlynas akis ir padavė ranką paspaudimui.
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-18, 12:46

Stebėdamas,kaip šuneliai laižė merginos veidą nusijuokė.Vaizdelis buvo išties mielas. Šuneliam ėmus šokinėt aplink jo kojas vyras pritūpė ir juos paglostė,mat jam patiko šitie pūkų kamuoliai.
Merginai pasisveikinus ir patvirtinus jo įtarimą tarė,-man taip pat ypač vasarą,kai žydi levandos,jų kvapas nuostabus,o galia neįtikėtina,-pasakė atsistodamas vaikinas.
merginai prisistačius spustelėjo ranką,- Aš Semas.Malonu susipažinti,-pasakė paleisdamas merginos ranką.
-ką čia veiki,atėjai pasivaikščioti su jais? Beje neesu čia ankščiau tavęs matęs,gal naujokė mieste?-pasidomėjo vyras,nes vizgi būtų atsiminęs merginą,ypač tokią išskirtinę
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-18, 13:07

Balti plaukai, tokia pat balta oda, baltos blakstienos ir šviesios akys. Tai buvo kombinacija, kuri dažnai versdavo nepažįstamuosius arba ją apšnekėt, arba tiesiog ignoruoti. Nors jau prie to buvo pripratus, bet giliai širdyje Margaret jau buvo pradėjus vengti civilizacijos, nebent kas nors ją išsitempdavo. Šiuo atveju Sam dėmesys merginai dar labiau pakėlė nuotaiką. Be to, dar vienas gamtos mylėtojas. Baltaplaukei patiko žmonės kurie irgi mylėjo gamtą, juk dažniausiai jie visiškai jos nesaugo.
- Taip, išėjau su jais pasivaikščioti,- švelniai nusišypsojo Margo ir švilptelėjo kviesdama šunyčius atšokti nuo Sam.
- Jų vardai Saša ir Dzeusas,- pristatė ir paglostė baltąjį Dzeusą. Išgirdusi kitą klausimą, Liusė nudelbė šviesias akis. Ji nelabai norėjo sakyti savo situacijos,- na, aš tiesiog daugiausiai laiko praleidžiu gamtoje arba namuose,- pasiteisino su vis dar nudelbtom akelėm. Baltos blakstienos merginai suteikė išskirtinumą, tartum ji visa būtų apšerkšnijusi.
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-18, 13:22

Tuo tarpu Semas mėgo dėmesį,net tais laikais,kai buvo žmogus.Riteris blizgančias šarvais. Jis visada jautėsi kitoks išskirtinis. visada mėgo gamtą. Jos garsus ir ramybę.
Merginai patvirtinus jo spėjimą nusišypsojo,-Nuostabu,manau ir man reikės įsigyti šunį,-pasakė grožėdamasis mažyliais.
-Aš atėjau čia pasisemti energijos ir pasipraktikuoti,-pažvelgė į merginą kri jam priminė snaigę ar ledo karalienė.
Margaretai pristačius šunelius tarė,-Malonu susipažinti Saša ir Džeusiai.beje,kodėl jiem davei būtent tokius vardus?-paklausė susidomėjęs,nes bent pats savo šunimis,kadaise duodavo vardus,kurie atitikdavo šuns Charakterį ir turėjo savo istorija.
Išgirdęs,kad mergina leidžia laiką gamtoje ar namuose nei kiek nenustebo turbūt buvo kalta išvaizda.Vyras nirėjo jai padėti tik svarstė kaip,-Ar turi šeimą? Draugų ar širdies draugą? Vizgi artėja šventės reikės puošti eglutę ar turėsi su kuo tai padaryti?-paklausė jos bandydamas sužinoti kažką apie merginą

Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-18, 14:09

Margaret visad buvo labai patikli ir atvira. Visuomet tikėjo, kad kiekvienas asmuo yra geras ir jei tik jis paprašydavo - papasakodavo jam viską apie save, net nepagalvodama, kad tai kažkokios pinklės ar dar ką. Tai buvo savotiškas jos minusas, nes ją labai sunku supykdyti, be to, nėra kerštinga, nes visuomet ras tam žmogui pasiteisinimą, kodėl jis taip pasielgė, net jei tas asmuo to nenori.
- Ką praktikuotis?- staiga susidomėjo ir šiek tiek pakreipė galvą. Panašiai daro šunys, kai bando suprasti kas jiems yra sakoma. Visgi, albinosė buvo šiek tiek supanašėjus su savo augintiniais.
- Dzeusas,- pataisė,- kaip graikų vyriausiasis ir žaibo dievas. Nea, aš jiems duodu tiesiog pirmus į galvą šovusius vardus ir nesigilinu į jų charakterį,- gūžtelėjo petukais ir vėl švelniai šyptelėjo. Deja, sekantis klausimas vos vos nuliūdino albinosę ir mažas šypsnys dingo nuo jos lūpų.
- Na, Dzeusas, Saša ir Miledi, namuose likusi siamo katė yra mano šeima. Taip pat turiu geriausią draugę ir... lyg viskas,- nutęsė, šiek tiek pasvarsčiusi dar pridūrė,- mano tėvai mirę, o brolių ar seserų neturiu.
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-18, 14:44

Paklaustas,ką praktikuotis nusišypsojo,-Magija,ją praktikuoju čia,-pasakė paimdamas sauja sniego ir tarsi ore jas pamaišęs, pakėlę jas į orą,kaip mažą sūkūrį atrodė ,jog sninga vaikino delne.
-Oij atleisk,Dzeausai,-pasitaisė vaikinas,- ir žinau,kas per Dievas buvo Dzeausas,-nusišypsojo jis suplodamas rankomis ir sniegas iš jo dingo.
Matydamas,kaip mergina nuliūdo,kalbėdama apie šeimą paėmė ją už rankos,-Suprantu tave mano tėvai taip pat mirę.Neturiu brolių ar seserų. Šiuo metu neturiu net gyvūnų,nors kadaise turėjau. Turiu tik keltą draugų ir nuostabią žmoną. O štai tai tu turi draugę,kuo ji vardu? Mano žmonos vardas Sammer,-taip vyras mėgino susidraugauti su mergina stengėsi jai suprasti. Semis buvo visai geras psichologas ir tuo naudojosi,-Beja ar kada norėjai atrodyti,kaip visi žmonės? Neišsiskirti iš minios?-pasidomėjo jis
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-18, 18:31

Pamačius tą stebuklėlį, Margaret akys išsiplėtė ir ji kurį laiką stebėjo tą sūkurį net nemirksėdama.
- Tu juk raganius! Negi nebijai to prie manęs rodyt?- nustebus paklausė baltaplaukė. Dėl šito, Margo pajuto šiokią tokią baimę Sam ir vos vos žengtelėjo atgal. Šuneliai, matyt jautė baimė, todėl pradėjo urgzti.
- Ša, Saša, Dzeusai, viskas gerai,- šiek tiek drebančiu balsu ramino augintinius albinosė ir šie jai pakluso. Nieko nuostabaus, visi baltaplaukės augintiniai jos klausydavo.
- Na, mano draugės vardas Dhaara,- tarstelėjo
- Nea, nebandžiau, tiesiog nėra prasmės, net jei persidažyčiau plaukus, aš žinočiau, kad tokia neesu,- gūžtelėjo pečiais. Pokalbis darėsi vis labiau slegiantis, kas Liusei ne itin patiko.
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-18, 19:48

-Taip aš raganius,-linktelėjo galvą,-Kodėl turėčiau bijoti,juk Sietle esami laisve,neturime slapstytis. beto esu gerasis raganius.Tad nebijok nenuskriausiu nei tavęs,nei tavo mažųjų bičiulių,-pasakė baltapūkei merginai.
Vaikinui šis vardas buvo girdėtas tačiau neatsiminė kur,-gal kada susipažinsime.Nes man jos vardas girdėtas tik nežinau kur,-pasakė susimąstydamas vyras.
-Plaukų dažai nepadės,galėčiau daug daugiau.Manau sugebėčiau suteikti tau spalvų.Nors jei atvirai,man esi žavi kokia esi. Visi mes esame savimi,kažkuo ypatingi. Aš pats perėjau daug laikų,mačiau daug siaubo ir dar daugiau gražių akimirkų. Mačiau kaip keitėsi žmonės,pasikeičiau ir pats,kažkada turėjau pečius siekiančius šviesius plaukus,dabar matai,kokie jie,-perbraukė,per savo trumpus plaukus(tokius,kaip ave). Matydamas,kad mergina prislėgta nutarė pakeisti temą,-Ar jau turi namuose eglutę? jei ne galėčiau padėti tau ją išsirinkti,ką manai?-paklausė merginos.
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-18, 21:14

- Na, nežinau,- staiga susigėdo Margaret savo staigios reakcijos. Juk nėra blogų žmonių, tik liūdni. Baltapūkė atsiprašomai vyptelėjo.
- Atleisk dėl tokios mano reakcijos, ne kiekvieną dieną tokius dalykus pamatau,- sušnabždėjo ir kredtelėjo galvelę, kad balti plaukai uždengtų šiek tiek paraudonijusius skruostus.
- Iš tiesų, manau, kad man spalvų nereikia. Esu kokia esu ir nenoriu jaustis lyg užsidėjusi kaukę,- tarstelėjo Margaret. Jai patiko tas komplimentas dėl ko pasijautė kiek drąsesnė ir laimingesnė. Išgirdusi kitą klausimą, Liusė švelniai nusijuokė ir papurtė galvą.
- Nea, noriu eglutę kuo vėliau nusipirkti, nes turiu namie katę, kuri labai mėgsta viską kas blizga,šviečia ir panašiai, bet jei jau siūlaisi tai mielai sutiksiu.
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-18, 21:59

-galbūt sunku pasakyti,bet ir yra kitų būtybių ne tik žmonių,o ten manau yra piktų,-susimąstė vyras.
-ir viskas gerai neatsiprašinėk,-linktelėjo galvą vyras
-Merginai pasakius,kad nereikia linktelėjo galvą,-Kaip žinai,svarbiausia ,kad jaustumeis gerai pati,- tarė jai
-Ak tos katės griebia,ką netingi,tačiau laiko nedaug iki švenčių liko,tad gal nesuvalgys,-pasvarstė vyras.
-Norėtum tikros ar dirbtinės? Jei tikros,tai galime parsinešti ir š miško nebūtinai kirsti,-pasakė jai
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-18, 23:05

- Aišku,- tarstelėjo Margaret, stengdamasi parodyti, kad nenori tos temos plėtoti. Bet kuriuo atveju ji turėjo savo nuomonę ir nenorėjo jos keisti.
- Medi iš tiesų nieko blogo nenori, juk ji nesupranta, kad blogai daro,- švelniai paprieštaravo baltaplaukė. Ji be galo mylėjo visus savo augintinius.
- Dirbtinę, man gaila gyvų eglių,- pasakė savo nuosprendį.
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-19, 00:32

-Žinau,pats kažkada turėjau katiną,žinau ką jie iškrėsdavo,kaip ir žinau,kaip to išvengti išmokysiu ir tave,-nusišypsojo.
Merginai išsirinkus dirbtinę eglę linktelėjo galvą,-Man taip pat gaila gyvų. Todėl renkuosi dirbtinę nors nuo jos ir nekvepia namai,užtat nereikia valyti spyglių iš kilimo,-pasakė naujajai draugei,-mano mašina čia pat,tad važiuojam,-pasakė parodydamas į automobilį stovintį pakelėje
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-19, 16:09

- Iš tiesų, kad ir kas bebūtų aš labai myliu savo Miledi ir nebūtina mokinti kažko, ji ir taip manęs klauso,- švelniai nusišypsojo Margaret.
- Puiku, kad mūsų mąstymas sutampa,- nudžiugo baltaplaukė ir netrukus kart usu raganium išvažiavo.
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-20, 10:45

-Jei klauso vadinas su eglute bėdų nebus,-pasakė nusišypsodamas ir ketvertas išjudėjo į prekybos centrą
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-30, 16:21

Miesto ūžesys, nesibaigiantys reikalai ir nuolatinis skubėjimas iš kiekvieno žmogaus ko gero laikui bėgant išsunkia jo savastį, gyvenimo džiaugsmą ir užsidegimą daryti tai, ką atrodo taip mėgsti. Supratusi, kad pamažu tai ima vykti ir jos gyvenime, Ophelia nusprendė, kad pats laikas pasirūpinti savimi, leisti sau pailsėti ir šiek tiek atsiriboti nuo visų problemų, klegančio miesto ir nuolat skambančio telefono. Šiam tikslui, mergina pasiėmė taip ilgai ant stalo dulkėjusią ir nei karto nepaliestą Hemingvėjaus knygą, į sviestinį popierių susisuko kalną sausainių ir pasiėmusi pledą patraukė į vietą, kur visada jausdavosi tarsi pabėgusi nuo viso pasaulio ir nuo visų gyvenimo problemų - levandų laukus. Kaip ir tikėjosi, atkakusi į vietą mergina išvydo visiškai tuščią levandų pievą, su gal tik kur ne kur prašokuojančiu zuikiu ar ratus sukančiais drugiais. Pati sau nusišypsojusi ir be galo džiaugdamasi savo sprendimu, mergina susiranda išsėdėtą vietą, pasitiesia ten savo atsineštą pledą ir patogiai įsitaiso. Akimis perbėgusi horizontą, įkvėpusi tyro ir gaivaus oro, Ophelia galiausiai išsitraukia iš rankinės knygą bei sausainių ryšulėlį ir nieko nelaukusi įninka skaityti.
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-30, 18:07

Atokios vietos ir ramybės paieškos, vaikiną atvedė į šią vietą. Vylėsi neišvysti grupelių žmonių, nes tuomet nesigautų jam ką planavo. O tai buvo paprasta meditacija susipynusi su tam tikro burto kartojimu, kuris turėtu suveikti ant jo paties. Bet tam reikėjo nemažai laiko, kad niekas nesutrukdytu. Tačiau, kol jis buvo patenkintas tokios vietos tuštumu, jo akies kraštelis pamatė merginos šviesius plaukus, tarp augalėlių išlindusius. Pilnai pasisuko link jos pusės ir tada tik suprato, kas tokia ten sėdėjo. Truputi mintyse nusikeikė ant savęs. Galėjo pasilikti namie ir būti vien tik ramybėje. Bet name per daug daiktų kurie turi savo auras ir trukdo jo kerams.
Truputi papykęs ant savęs ir gal ant viso pasaulio, pagaliau nurimo. Vaikino veidas pasipuošė paprasta šypsena ir lėtu žingsniu nuėjo link jos pusės. Senokai nematė šios šviesiaplaukės, tad jeigu negavo progos pažaisti su magija, tai galbūt laiką praleis jos kompanijoje, kurios niekada neatsisako raganius. Visgi šiame mieste keista sutikti mergina, kurie nieko apie antgamtiškus dalykus nežino, išskyrus iš filmų ar serialų.
- Spėju, kad čia pačios mėgstamiausia ramybės oazė?-kai buvo netoli jos, paklausė. Ramiai kalbėjo ir nenorėjo gąsdinti jos, kuri matėsi labai įsijautus į pačią knygą. Douglas visuomet kuo gražiau su ją bendravo ir po truputi dar rinko apie informaciją iš kitų šaltinių. Apie ją ir jos giminę, nors sunkokai sekasi, nes tiesiog viskas gana painu pas ją giminystės ryšiuose ir kituose panašiose dalykuose.
Back to top Go down
Sponsored content

Back to top Go down

Levandų pievos
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2