Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Levandų pievos

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-22, 13:30

:101:
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 15:42

Gamta, buvo pasakiška vieta. Adamas labiausiai mėgo, tyluma, gaivų kvapą, o ne miesto dulkes. Čia jis galėdavo jaustis laisvai. Todėl tik įžengęs vidun, šis nusirengė, drabužius pasidėjo po didžiausia levandą. Ir pavirto į mielą šuniuką, kuris laisvai pradėjo lakstyti po pievą, prilėkęs prie vienos iš levandų pradėjo ją uostyti. Jis buvo kultūringas šuo, todėl kojos kelti tikrai nežadėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 16:10

Eidama išmindžiotu taku, kuris vis labiau vedė link levandų pievos, jau ne ji stabtelėjo apsižvalgyti. Štai ką reiškia, kai penktą valandą ryto sumąstai pasidaryti asmeninį žygį į gamtą ir pasiėmi viską išskyrus žemėlapį. O tavo telefonas už pusvalandžio išsikrauna nuo didelio gps naudojimo, kuris galiausiai atveda į ... niekur. Žinoma iš kitos pusės ji tikrai gražių vietų aptiko, tačiau keli posūkiai, kuriuos pasirinko pasirinkti eni beni skaičiuoklės būdu atvedė ją ją iki čia. Mintyse jau kelintą kartą save išbarus, galiausiai atsiduso. Turėjo menkutę viltį, kad galbūt atsiras koks ūkininkas, kad ir su milžinišku traktoriumi ir ją kaip nors paveš iki greitkelio ar artimiausios civilizacijos. Tačiau įėjus į lauką, tokį viltis vis mažiau realesnė atrodė. Eidama tarp vienos iš vagų, ištiesus ranką braukę ranka per levandas. Na bent jau po pievą pabraidys, keletą nuskynus šakelių, pradėjo jas pinti, bent jau taip laiką pratemps.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 17:57

Laimingai, ciūcikas lakstė kol nepajuto keisto kvapo, tas keistas kvapas buvo gan neblogas, būdamas gyvūnu Adamas labai dažnai jausdavo kitas būtybes, pagal jų kvapą. O iš šio kvapo jis suprato, kad tai lyg ir demonė. Šis nustojo siausti ir lėtai pradėjo eiti link merginos, vis dar neatsiversdamas į savo tikrąją išvaizdą. Lėtai prižingsniavęs prie merginos pažvelgė į ją, nelojo, kad paskui neišgązdintų. Jis visados mėgo suprasti, koks tai žmogus ar jis geras, ar blogas ir kaip reikia elgtis tokioje situacijoje.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 18:08

Kol ten braidė po levandų jūrą, niūniuodama bavarijos dainą " Mums jūra iki kelių" ir žaisdama su nuskintomis šakelėmis, pakėlus akis išvydo, kaip link jos pažeme kažkas brenda. Sustojus, po kelių akimirkų išvydo šunį, kuris už kokių dešimt metrų sustojo. Žinoma ji kiek nustebo, kodėl jis čia vienas, gal kur netoliese yra šeimininkas, nes šuo tikrai neatrodė purvinas ar benamis. Atsargumo dėlei, nėjo prie jo, nes matė, kaip jis įdėmiai spokso į ją. - Na ir iš kur čia atsiradai šuneli? Negi ir tu toks pats pasiklydėlis kaip ir aš?- prakalbo švelniai su šokia tokia ironija. Kažkodėl ją ta mintis guodė, kad bent šiandien ne vienai jai taip "sekasi".
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 18:51

Išgirdęs merginos klausimą, šis labai susimąstė, ar loti ir rodyti, kad jis tikras šuo, ar nesigėdyti ir tiesiog pastovėti. Ilgai galvojęs, pakraipęs galvą šis nelojo, prisėdo ir žvelgė į merginą. Jautė, kad ji gera, todėl ji iš kart jau gavo karmos taškų nuo jo. Vis mąstė, ar atsiversti į žmogų ar ir toliau vaidinti šunimi, po apmąstymų nusprendė, kad dar reikia šiek tiek pažaisti, juk šuniui mergina greičiau atsivers, nei keistam, nuogam diedui. Vaikinas tik vieną žinojo, būdamas šuniu ar ne, jis padės merginai išeiti iš šios gražios pievos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 19:29

Dar kiek pastoviniavus, vis kad vis dėl to šuo gal pasiutlige neserga ir kelis žingsnius žengė arčiau jo. Pritūpus, atidžiausiai akimis permetė jį ir pažvelgė į jo akis. Jai jos pasirodė gana žmoniškos nei šuniškos, tačiau nelabai į tai kreipė dėmesį. atsargiai ištiesus ranką, lėtai tiesė link jo, kol perbraukė per viršugalį, žinoma nejučia nusišypsojo pajutus švelnų kailį.- Tikiuosi rankos nenukasi,- pajuokavo toliau glostydama. Nuo pat akimirkos kai pamatė šunį, viduje kaip ir kiekvieną kartą labiau priartėjus prie gyvo padaro, pajausdavo mažą kutenimą, tarsi kviestų jį panaudoti ar išlaisvinti. Tačiau per kelis šimtmečius išmoko kiek įmanoma labiau slopint. - Ar tavo šeimininkas netoliese? Gal kažkur netoli gyveni su juo?- gana viltingai paklausė, pakasius paausį ir vėl išsišiepus. Priminė sau ateičiai pagalvoti apie šuns įsigijimą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 22:15

Pradėjus kasyti jam ausį, šis pavartė akis. Nekentė jis tokių kasymų, pasijausdavo jis labai negalingas ir bailiukas. Tačiau kai mergina prisilietė, jis pajautė lyg elektros srovę, kuri jam nepatiko. Pakėlė dupcę nuo žemės ir pasitraukė atgal nuo merginos.O tada abra kadabra ir vietoj gražaus šuns atsirado, aukštas, raumeningas ir žinoma nuogas vaikinas. - Šeimininkų nėra, jie seniai pradingę-nusišypsojo. Neskubėjo jis rengtis, žmogus didžiavosi savo kūnų ir leisdavo kitiems juo pasimėgauti, o šį kart laimė nusišypsojo raudonplaukei.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 22:34

Šuneliui atsitraukus, jau galvojo, kad tam nepatiko ir jau kąs jai, todėl greitai ranką atitraukė prie savęs. To, kad tai vis dėl to buvo žmogus, kuris tik buvo pakeitęs pavidalą, nelabai numatė. Išvydus prie savęs jau vyrą ir dar nuogą, aišku jai akys iššoko ant kaktos, o ypač būnant atsitūpus laaabai geri vaizdai atsivėrė. - O velnių,- taip greitai stryktelėjo ir instinktyviai pagauta impulso, savo rankinę tėškė jam į veidą, atsukdama jam nugarą. Ji tikrai savęs labai drovia nelaikė, tačiau net jai tai akimirksniu per daug vaizdų teko. - O negalėjai anksčiau suamsėti, kad visgi esi ...- piktai prakalbo, norėjo pavartoti žodį žmogus, tačiau nelabai atitiko šią situaciją. - Žinok yra visur padorumo ribos,- kalbėdama nejučia vėl atsisuko į jį, lyg pamiršdama, kad jis vis dar ne su visais rūbais, akys vėl užkliuvo už tikrai gražaus kūno, dėl to veidą pasuko kiek į kitą pusę. - Ir kodėl aš aušinu burną,- mostelėjo ranka, suerzinta ir pykta labiau ant savęs, o gal dėl to, kad jai buvo iš dalies gėda tuo pačiu. Pradėjo bristi į priešinga pusę, pamiršus rankinuką, tik stengėsi greičiau dingti. Žinoma sunku buvo greitai eit, kai kojos pynėsi į levandas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 22:50

Merginai taip suregavus, šis pradėjo juoktis. Nors tada dar įdėmiai pažiūrėjo į merginą, suprato, kad ji dar jauna,šuns kailyje jis to nepastebėjo. Vaikinas, net išsigando, kad gali prisidirbti ir dar "zajavą" gauti. Gavęs iš rankinuko šis kelis kartus lėtai sumirksėjo, skaudė jam, gal būt net melynė po akim atsiras, o tai būtų nemalonu. - Nusiramink mergyt, tuoj apsirengsiu-prunkštelėjo ir pasilenkęs pasiėmė drabužius sekmė jam šypsojosi, kad mergina sugalvojo sustoti šalia jo drabužių.- Kaip aš galėjau pasakyti, jog esi žmogus būdamas gyvūnų? Čia ne pasaka, gyvūnai nekalba-atsiduso ir pavartė akis. Užsimovęs kelnes ir batus, šis jau pastebėjo, kad mergina jau žingsniuoja. Pasiėmęs megztinį ir merginos rankinuką nubėgo prie jos ir pradėjo eiti šalimais. - Kai ką palikai-pakėlė aukščiau rankinuką parodydama jai jį. - Be to atsiprašau, nenorėjau tavęs išgązdinti su savo...kūnų-sumurmėjo ir pažvelgė į merginą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 23:04

Nusiramint? Jis turbūt juokavo, žinoma praėjus kažkiek laiko, pamažu viskas atslūgo, na bent jau pradėjo suprast, kad šios dienos nuotykiai tikrai nesibaigia. - aš suprantu, kad jei aš nuoga netikėtai tau prieš akis atsirasčiau, turbūt katučius suplotum,- pavartė akis, sustojus sarkastiškai atsakydama, bet tada vėl padidintu tempu pradėjo eit. - Ką žinau, sulodamas, atsistodamas ant abiejų kojų ar tiesiog nubėgęs toliau ir atsivertęs...- kalbėdama kelis kartus mostelėdamas rankomis ore. - Tu tikrai turėjai daug progų tai padaryti,- pabrėžė tikrai labai aiškiai, suprato, kad iš jos norėjo tik pasišaipyti. Jam prisiartinus su jos rankinuku, ji rūsčiai atsisuko eidama ir staigiai ranką ištiesė ties rankinuku. O dėl kito jo atsiprašymų ji iš padilbų pasižiūrėjo į jį " Tu rimtai?" žvilgsniu. - Dėl savo kūno jis sako...- suburbėjo labiau sau, sučiaupus lūpas, nes prieš akis iškilo jo vėl nuogas kūnas, o dėl to jautė, kad lūpų kampučiai kyla į viršų. - Aš labai stengsiuosi šitą ... viską pamiršti, bet primink man, kodėl mane seki iš paskos?- staigiai sustojo atsidusus ir pažvelgė į jį kilstelėdama antakiuką.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 23:35

- Na žinoma, aš nieko prieš būčiau, gi esi mergina, o man merginos patinka-sumurmėjo ir truktelėjo pečiais,- Kad supločiau... tai nežinau, nemačiau negaliu pasakyti-truktelėjo pečiais ir pažvelgė į merginą, bei įsivaizdavo ją nuogą, nors ir buvo sunku, gi nėra matęs. - Aš tau ne tikras šuo, kad rodyčiau tokias nesąmones -sumurmėjo, jis niekados nežadėjo taip žmonėms rodyti, kad yra žmogus. - Turėjau, tačiau turėjau įsitikinti, kas tu esi, o ką žinau, tai esi tikrai ne žmogus-trukelėjo pečiais ir lėtai ėjo kartu su mergina. - O be to, tu man trinktelėjai į akį, kaip aš dabar eisiu į darbą su mėlyne? Ką turėsiu sakyt, kai darbuotojai paklaus, kas man atsitiko? -sumurmėjo visiškai nepatenkintas. - Tai žinoma, kad dėl kūno o dėl ko daugiau? -kilstelėjo antakį ir nutilo staiga, pagalvojo. - Oi atleisk, būdamas gyvūnų nesugebu nustatyti orentacijos... būčiau žinojęs tikrai nesirodyčiau...-linktelėjo, jis pagalvojo, kad merginai nepatinka vyriškoji lytis, jeigu ji taip reaguoją į tai. O ypač esanti mirties ūkvedė, ar kas ten tokia, turėtų nesistebėti, tikriausiai ne pirmasis jis toks pamatytas. - Seku todėl ,kad padėsiu tau išeiti iš pievos ir nešu tavo rankinuką-truktelėjo pečiais.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-01, 00:11

- Lyg nebūčiau atspėjus, kad tau patinka būtent jos,- prunkštelėjo pavarčius akis. - Tai ir nepamatysi, gali pamiršti,- nusišypsojus tikrai nelinksmai paplekšnojo jam per petuką, tai patvirtindama. - Tai bent apsimesk tokiu kaip kada, nes pasaulis pavojingas, kitą kartą gali tave net nemirktelėja dėl prastos vaidybos ir paskersti,- tarstelėjo, ypač šiais laikais tai labai įmanoma buvo. Pūstelėjus vėjui, sulaikė didelę garbana, kuri krito jai ant akių. Išgirdus, jos galim sakyt teisingą spėjimą, ji nieko į tai neatsakė, vaidino, kad negirdėjo to. Bet va žengtelėjus žingsnį, atsidūrė labai arti jo, vis dėl to norėjo įsitikinti apie tą tariamą mėlynę. Šiek tiek raudonas ruožas matėsi, bet ir jis gana greitai gijo. - Toks stiprus vyras, negali ištverti švelnaus krepštelėjimo,- teatrališkai labai susirūpinusį veidą nustatė, bet jis greitai dingo. - Tiesiog galėsi, tiesiog jiems atsakyti, kad netyčia nugriuvai arba... užsirovei ne ant tos merginos,- suklapsėjo blakstienom šyptelėdama ir atsitraukus, pasisuko toliau žingsniuot. Na tai turbūt pirmą kartą gyvenime ji buvo pavadinta lesbiete, įkvėpė per nosį, ko nors neapgalvotai padarius. - Manau tu nori greitai, kad pas tave ir kita akis būtų sumušta,- šiaip ją sunku būdavo išvest iš kantrybės, bet šis vaikinas, kažkaip ją įdomiai veikė, prie jo sunkiai galėjo tvardytis. - Žinai paprastai vyrai, bet iš dešimties sakinių, pasako bent trys žodžius prasmingus ir protingus... bet tu pranoksti viską, todėl nesistebiu, kad gaudamas mažai dėmesio, leidi laiką levandų pievoje,- pagriebus rankinuko rankeną timptelėjo stipriau į save tai sakydama, gerokai susierzinus. - Ir kodėl nori man padėt? - vis dar nepatikėjo, kad jis toks geraširdis samarietis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-01, 21:26

- Na manau, galėjai ir nesuprasti, visgi kažkas nėra gera, kažkokia pasimetusi esi, tad atrodo, kad gali to lengvai nesuprasti-truktelėjo pečiais, tikriausiai net ir pats nesuprato, kokį katik sakinį surezgė, bet daugiau į jį nesigilino, nes reikėjo įsigilinti į merginą. - Panele, ar man tik atrodo, ar jūs man grasinate? Turėčiau paminėti, kad to geriau nedaryti, juk nenorit nužudyti žmogaus, kuris vienas kovoja, kad antgaminės būtybės gyventu, kaip priklauso ir jų niekas nemedžiotu- žinoma dabar jis pasigyrė, matyt dėl to, kad mergina dar nesuprato su kuo yra susitikusi, o gal būt dėl to,kad norėjo pasakyti, jog nebijo jos grasinimų, tikriausiai pats velnias jį prikeltų jeigu prireiktų. - Sakote ne ant tos merginos užsiroviau? Arba galėsiu pasakyti, kad pamišusi mergina užsipuolė mane su rankinuku,o tai atrodo panašesnė situacija-palinksėjo ir kadangi mergina niekur nebeskubėjo, pagaliau vaikinas apsivilko megztinį, kurį ilgą laiką laikė rankoje. - Tai manau mano spėjimas apie jūsų orentacija pasiteisino... bet nesigėdykit, nesmerkiu jūsų-papurtė galvą, jis tikrai nesmerkė merginos, šiais laikais tai buvo natūralu tai ir stebėtis nereikėjo. - O jus domina supratingi vyrai? Nes man atrodo jus domina arba berniukai arba mergaitės, bet ne vyrai-sumurmėjo, savo sakiniu jis norėjo įkasti mergina, kad ji yra dar labai jaunutė ir per anksti vyrais domėtis. - Noriu, nes esu geras žmogus-truktelėjo pečiais, o rankinuką paėmė ir paleido, gi nebuvo vagis tai ir rankinukas nebuvo reikalingas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-03, 00:19

- Kaip gi nebūsiu pasimetus, kai nežinau kaip parsirasti į namus ar bent, kur žmonių yra daugiau... nei vienas ir labai keistas,- pašnairavo į jį, vis negalėjo apsispręsti ar jis toks iš prigimties įdomus žmogysta ar tiesiog papuolė tikrai ne to, ant ko reikėtų. Būdama mandagi išklausė jo, aišku su kiekvienu pasakytu žodžiu, vis aiškėjo viskas ir tarsi galvoje visos dėlionės pusės susilipdė į vieną. - Aaaaa...- numykė. - Tu tas... kaip ten... - spragtelėjo pirštais, bandydama prisiminti vardą ir pavarde. Na ji buvo iš tų, kurios domėjosi tik tais, kuriais reikėjo domėtis ar bent žinoti. Todėl tai, kad neprisiminė jo vardo ir pavardės ar jo veido, nelabai stebino. - Kartą lyg mačiau tavo nuotrauką kažkur,- sumurmėjo primerkus akis, vis dar bandė atmintį kaip nors atgaivint, bet galiausiai pasidavė. - Ar man paploti ar jau kristi ant kojų autografo prašyt?- kilstelėjo antakiuką, nenoromis šyptelėdama, aiškiai matydama kaip jis tuo nepaprastai didžiuojasi, žinoma tai tikrai buvo pagirtinas dalykas, bet šitą pagyrą jam pasilaikė nepaminėjus. - Ir plius tai vis tiek manęs neatgrasytų tau dar kartą užvožt,- angelėliu balsu prakalbo, kad vis dėl to turėtų omeny. - Labai savim pasitiki, bet manyčiau, visiems iškiltų klausimas, ką tokio turėjai padaryt, kad ji tave užpultų, o čia...,- reikšmingai nutilo, eidama vaga. - ... saulele, norėčiau išgirsti, kaip visiems papasakotum, kaip prieš atsitiktinę merginą nuogas pasirodai visu gražumu,- palingavo galvą nusijuokdama, įsivaizduodama tą situaciją kaip visų nukrenta žandikauliai, spaudai tai būtu gardus kąsnelis. - Na iš tokių tavo gana keistų blogų sprendimų, nesistebiu, kaip taip mažai žinai apie moteris, aš jau nekalbu apie skirtumus orientacijos,- atsiduso ir užjaučiamai į jį pažiūrėjo. - Jei turi šeimą ar bent mergina, tai man siaubingai jos gaila, o jei ne... ir suprantama, nieko su metais ateis supratimas ir patirtis, paguodos kalba skėlė, nuskindama pluošta levandų. Visgi dar jis buvo kaip senas, tai tobulėti dar turėjo laiko. - Mane tikrai domina daug labiau vyriškesni vyrai,- atkirto atgal, aiškiai išgirsdama jo šitą pasakymą. Kalbėdama, nejučia pradėjo pinti vainiką, nelemtas įprotis vis kažkuo papildomai užsiimti. - Aš vis nesuprantu, kuo mane jūs laikote?- kelias minutes eidama tylėdama prakalbo, atsisukdama ir eidama pirmyn atbulai, įpindama paskutinę levandą. - Na dėl šito aš nesu įsitikinus ir nenusprendžiau koks jūs žmogus,- nuleidus akis, labiau sau nei jam pasakė, žinoma tai ji pasakė turėdama ir gilesnę prasmę. Pagaliau atgavus rankinuką, nudžiugo visgi nelabai norėjo prarasti jame esančių daiktų, todėl petnešą persimetė per petį ir jis nusileido jai prie šono,kur ir buvo jo vieta.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-05, 20:44

- Todėl, mergaitėms ir nereikia vienoms vaikščioti po pievas -linktelėjo ir nusišypsojo. - Megini mane įžeisti? Bet tas keistumas manau turėtų būti komplimentas, gi aš kitoks,nei visi kiti tavo pažįstami-nusišypsojo.  Išgirdęs apie tai, kad mergina jį yra mačiusi, šis pažvelgė į ją- Manau, kokioje reklamoje, esu gan įžymus-truktelėjo pečiais, jis pats nebepastebėdavo kaip girdavosi savo nuostabiu gyvenimu. - Manau autografai, jau nebėra madingi, todėl nemanau, kad reikėtų tai daryti, nebent tau patinka rinkti autografus, tai gal ir pasirašyčiau kur nors...-sumurmėjo ir susimąstė ar tikrai šiai merginai pasirašytų, bet po kelių sekundžių jis jau puikiai žinojo atsakymą. - Manau tiesiog pasakočiau paprastą istoriją, kaip būtybė...atleisk neišsiaiškinau kas tu tokia esi-nusišypsojęs pasakė.- Taigi istorija būtų tokia, kad aš tau norėjau padėti, todėl atsiverčiau, o tu ėmei ir užsipuolei mane, dėl to, kad niekados nesi mačiusi tokio sudėjimo vyro-truktelėjo pečiais. - Mažut, aš telika pasirodžiau nuogas, kai parodžiau, kad antgamtinės būtybės egzistuoja, tad tavo pasakojimas, kad nuogas prieš tave pasirodžiau nelabai ką sužavetų-truktelėjo pečiais, vyras visiškai nejautė kompleksų dėl savo kūno. - Domiesi mano šeimyniniu gyvenimu? Atleisk, bet tarp mūsų nieko nebus-rimtas pasakė, o išgirdęs sakinio galą nusijuokė. -Aš skiriu orentacijas, o tai, kad pasišlykštėjai, manau tau patinka moterys, tavo vietoje būtų norėjusi ne viena norėtų atsidurti.-nusišypsojo ir pažvelgė į merginą įdėmiai, jam tikrai atrodė, kad mergina domina jos lyties atstovės. - Manau jūs esate mergaitė, kuri jaučiasi labai galinga, o tai juk ne visados būna-truktelėjo pečiais ir žvilgtelėjo į merginos pinamą vainiką. - Čia man dovanosite? Dovanų nepriimu, nes visi galvoja, kad tai kyšiai-papurtė galvą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-06, 13:56

- Demokratiškoje valstijoje gyvenu, todėl niekas nedraudžia vaikščioti ir po viena,- gužtelėjo petukais, šyptelėjus atgal. - Tave įžeist, juk tokia mergaitė kaip aš nesugebėt,- apsimestinai nekaltai pažiūrėjo į jį. - Nu jo tarkim... tu toks vienintelis, jei tave tai paguos, tuoj paskelbsiu facebook, daug like susilauksiu, kad atradau nežemišką padarą,- palingavo galvą, žinoma per kelis šimtus metu ji buvo su dar keliais tokiais, kaip jis susidūręs, tačiau jos paskutinėmis žiniomis, jie šiuo metu buvo priskiriami prie nykstančių rūšių. - Tavo pasipūtimui ribų nėra, žiūrių,- palingavo galvą atsidusus, va ką daro per didelis populiarumas, sugadina žmogų galutinai. - Kaip gerai, kad manęs nelabai domina bulvarinės žvaigždutės,- prunkštelėjo. - Bet gal savo kaimynę, kuriais liko paskutiniai trys dantys ir yra 75-metų patraukli moterytė, galėčiau pradžiuginti, ji nemaža tavo gerbėja,- po kelių sekundžių spragtelėjo pirštais prisiminus šitai, tikriausiai visą gyvenimą ji pataps jos beste. - O ką čia aiškintis, pagal tavo apibūdinimą mergaitė,- kiek prisimerkus, pabaigė jo sakinį, pusę lūpų vyptelėjus. - Tokio sudėjimo vyro? Nelabai suprantu, kodėl tu tikėjaisi, kad iškart krisiu tau po kojom... esi vyras kaip vyras, su visom anatomijom ir viskuo kituo,- užvertė akis ir paskui ties jo kūno apatine dalimi, ratus pasuko, patvirtindama tuo. Jau ta vyru logika, ne duok dieve jų ego užkabinsi, tai padarys didžiausia tragedija. - Na, bet galėtumėm ir iš to išsukti įdomią provokaciją, ar antgamtinės būtybės turi gąsdinti ir rodyti savo genetalijas viešose vietose, juk tai gali paveikt ir vaikus, tai gerokai už etikos ribų... o toks politikas kaip tu manau, supranti ką tai reikštų tau, tavo karjerai, žmonės nuomones susidarytų,- gudriai nusišypsojo plačiai, ech reikėjo jai pagalvot ir stot į teisę ar žurnalistiką, nebloga būtų žurnalistė ar advokatė, iškart galėtų kažką išsukt. - Bet aš šiandien gerai nusiteikus, nešmeišiu tavęs, galėsi dar vieną nakty pasimaudyti savo šlovės spinduliuose,- linktelėjo nusukdama nuo jo veidą ir pažiūrėdama į pievą, visgi artėja Kalėdos, nori iki jų gera mergaitė pabūt ir nesugadint gyvenimo kažkam. - O neeee dėkui, manęs kaip ir tavęs, visiškai nežavi mintis būt su tavim,- susiraukė, jai net tokia mintis nebuvo šovus, realiai net tokios galimybės neturėtų. - Visų pirma aš nesu visos, tai prašau manęs ir nelygint su savo sutiktom tuštutėm,- pagreitino žingsnį, nes liko už penkiasdešimt metrų matėsi levandų jūros galas. - Galinga... uoj ne, aš savęs ant tokios didelės pakylos neužkeliu, esu paprastut paprastutė, kuri tiesiog nebijo tokiems kaip tu, įspirti į minkštąja,- gūžtelėjo petukais, trumpam susimąsčius. - Pfff... nenusipelnei iš manęs dovanų gaut,- užsigalvojus, neiškart atsakė, pasukinėjus vainiką ant piršto. - Šiaip mąsčiau jį mesti ir sakyt " na pirmyn, šuniuk, atnešk", atsižvelgiant kuo esi,- nusijuokė apie tai pagalvojus, bet tada užsidėjo jį ant savo galvos, kiek temptelėjus žemyn, kad nenukristų. - Bet ir tai būtų per daug gaila, tai tiesiog pasilaikysiu tai sau,- parodė liežuvį žengus žingsnį ant paprastos žolės, pagaliau pasiekė šios nesibaigiančios pievos pabaigą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-17, 23:29

Sam atėjo čia pasipraktikuoti magijos ir pasisemti motinėlės gamtos energijos.Tai jam apdėdavo išlikti gražio ir jaunu,jo odai būti stangriai ir švytinčiai.Gaila buvo žiema ir nežydėjo gėlės,kurias mėgo vyras.Tačiau visur buvo pilna sniego.Paėmęs sauja sniego nuo žemės jis susikaupė ir ėmė kažką burti
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-18, 11:10

Po tėvo mirties ir atsiradimo vaikų namuose, Margaret dažnai eidavo kur nors į gamtą. Ypač dievino šiuos levandų laukus, kur žydėdavo tos gražios kvapnios gėlės. Būtent gamta paguosdavo merginą. Deja, atėjus žiemai, rudeniui, visos gėlės, žaluma nugrimzdavo į gilų miegą ir Margo tekdavo pačiai tvarkytis su savo problemom. Visgi, kai jausdavosi itin vieniša ji ateidavo čia kad ir žiemą kaip dabar. Kad nebūtų taip liūdna, albinosė pasiėmė ir abu savo šunelius - Dzeusą ir Sašą, kurie jai praskaidrindavo nuotaiką. Iš viso, šaltuoju metų laiku retai sutiksi Liusę besišypsančią. Ji buvo tartum susietą su gamta.
Galiausiai su bežaidžiančiais ir amsinčiais šuneliais, baltaplaukė priėjo levandų lauką. Jos nelaimei tą vietą jau kažkas buvo užėmęs. Šiek tiek paėjusi toliau mergina atsisėdo ant šaltos žemės ir šaižiai švilptelėjo šuneliams. Maltos bišonas ir jorkšyro terjerė tuojaus atlėkė ir Margaret vos vos šyptelėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-18, 11:49

Vyrukas iš tolo išgirdo amsinčius šunelius.jam darėsi smalsu,kas dar mėgsta jo vietelę.Neilgai trukus lojimas darėsi vis artimesnis,tai vyras atsimerkė,ir liovęsis būrę.Netrukus jis išvydo du gauruotus kamuolius,o poto ir merginą. Jos išvaizda buvo išskirtinė.Tokių pasitaikydavo labai retai.Žmonės tai vadindavo liga ir net šalindavosi,tik Semas. Jo raganiaus nuojauta,sakė,jog tai nepaprastas žmogus,o kažkoks ypatingas. Todėl nieko nelaukęs atsistojo ir priėjo prie merginos,-Labas žiūriu ir tau patinka ši vietelė,kad atėjai čia su šiais dviem gražuoliais?-pasisveikino vaikinas ,bei pagyrė merginos šunelius
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Levandų pievos
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: