Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 krioklys

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-22, 13:27

First topic message reminder :

:031:
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 16:56

Leisti laiką raganiaus kompanijoje tikriausiai buvo ne toks jau klaidingas sprendimas pagalvojant apie tai ką ji nusprendė per paskutinius mėnesius. Išties gal ten netgi buvo pakankamai gera idėja. Jis jai padėjo gyventi taip kaip paprasti žmonės. Ši visgi šypsojosi, o matant kaip jis pats pasižiūri merginos pusėn. Ji nežinojo koks tai jausmas būti stebimai kitų taip tarsi jie kažko norėtų. Undinė bandė vis dar gaudytis savose jausmuose. Pasisuko link vaikino galvodama apie tai, kad jei jis ją gaudys jie abu sušlaps. Jam tai tik sušlapimas, o jai tikrai ne. Bet visgi sužinojusi, kad reiks pabūti ir čia mergina linktelėjo lyg pritardama. Galbūt ji pati jau norėjo valgyti. Tačiau visgi pasisuko link vaikino nužingsniuodama prie jo ir žvelgdama iš akmens apačios į jį.
- Manau, jog gera leisti laiką tokioje vietoje. Anksčiau niekada nesu buvusi taip. – Ji pasakė svarstydama ir galvodama apie jo žodžius. Ir kilstelėjo antakį. – Sakei, kad vaikinai mėgsta kabinėtis... Ta prasme kas būna tada? Juk jie nieko merginoms nepadaro ar ne? – Susidomėjusi paklausė galvodama ar jie ką nors padaro merginoms, ar jie jas nuskriaudžia, ar joms nieko nenutinka paskui. Ji kažkodėl taip baisiai nepasitikėjo niekuo, kad eitų į kokius barus ir pasikliaudama žmonėmis leistų jiems kibti. Tikriausiai sulaužytų rankas arba nukąstų pirštus keistai kvepiančiam idiotui. Netgi galvodama apie tai ji susiraukė paplekšnodama jam per drabužius ir išsiviepdama.
Galbūt ji būtų norėjusi pažinti žmones ne pati viena, tačiau mielai eitų su kažkuo kas žino kaip kas vyksta, ką derėtų daryti su kai kuriais daiktais. Merginos naivumas kartais buvo ganėtinai stebinantis, bet ši visgi nei kiek dėl to nesijaudino. Girdėdama vandens šniokštimą ji tik tyliai vėl pasisuko link jo tarsi galvodama ką dar galima paklausti vaikino, juk jis atsakys jai ko tik ji norės, todėl mergina pakėlusi akis gan smalsiai stebėjo savo naująjį draugą.
- Žinai, tu labai įdomus asmuo. Nežinau ar derėtų tai sakyti. Žmogiški jausmai yra toks sudėtingas dalykas. Ten kur aš gyvenau, mes nesirinkdavom sau partnerių. Tai daugiau buvo tik reikalo principas ir juos išrinkdavo. Nesvarbu kas esi, ko nori. O čia galima pasirinkti kuo nori būti, galima kažką pasiekti, nors aš manau, kad techniškai net neegzistuoju kaip registruotas asmuo kažkur, tačiau man tai visgi patinka. – Mergina nusijuokė suimdama vaikino koją ir kiek patraukdama jį nuo akmens. Tarsi kažkiek kvailiodama. Jai patiko taip elgtis, ji galėjo būti kvaila, naivi ir tokia kokia norėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 18:36

Laikas tiesiog gana greitai bėgo, kai jie abu buvo čia. Vaikinas galėtu dar ir dar būti, bet turbūt greit jai pasiūlys pats eiti į kokią kavivnę, kur galėtu šilčiau pasedėti ir papildyti savo pilvą maistu, kurio po truputi ima reikalauti vis stipriau.
-Dar neblogai leisti laiką kur nors miške, ar pievoje, kai dega nedidelis laužas, kuris skleidžia šilumą ir šviesą,-paprastai pasakė jis ir visą laiką palaikė akių kontaktą su ją pačia. Bet kai ji paklausė apie tuos prisikabinimus, vaikinas truputi nusuko akis, - Kai kurie tik nori pašokti, o kiti kurie būna kur kas blogesni, nori ne tokių paprastų dalykų arba tiesiog nori pasinaudoti merginomis savo reikmėmis. Šiame mieste visokių yra, o klubuose kur jie apsvaigę, daugiau tokių galima sutikti,-rimtai, lyg įspėdamas pasakė. Nesinori, kad šioji naujoji jo draugė, kuri jam patinka galbūt truputi daugiau nei tiesiog draugė, taip nukentėtu dėl žmonių kai kurių elgesio. Kiek galės ir bus prie jos, tai jis ją pasaugos nuo tokio tipo vaikinų. Tad dabar vaikinas atsuko akis į ją vėl ir šypteli,- Manau kurią dieną, jeigu tik norėsi, galėsime kartu nueiti į kokį klubą. Ten smagu, jeigu esama su draugiška kompanija,-linksmai pasakė raganius ir nužvelgė visą krioklį.
-Jeigu nori, tai sakyk, man netrukdo atvirumas toks,-lėtai palinksėjo galvą ir tada kai mergina taip patraukė jo koją ir jis pats truputi nuslydo akmeniu, jo veide atsirado šypsena,- Nagi matosi, kad patinka pačiai mažos išdaigos ane?-linksmai paklausė ir tada stryktelėjo ant kojų. Lėtai priėjo prie jos pačios ir švelniai pakūteno jos šoniukus. O tada atitraukė rankas ir šypteli nekaltai,- Matai kaip, dabar visi čia turi laisve bendrauti su kuo tik nori, ir būti su bet kuo. Bet ir tokių šeimų, kur partnerius parenka kiti, yra dar ir pas žmones, bet labai mažai,- vaikinas rimtai kalbėjo ir tada prižengė prie jos arčiau ir plačia šypsena,- Kaip manai į tokį mano pasiūlymą, kviečiu nueiti į kokią kavinę pasėdėti ir ko nors užkąsti?- Douglas jau norėjo truputi valgyti, ir galbūt to paties ji norės. Nes neketina lengvai šios undinėlės paleisti iš savo akiračio dabar. Turės labai pasistengti mergina, kad sugebėtu pabėgti nuo raganiaus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 22:16

Mergina išgirdusi apie gražias vietas ėmė galvoti kaip tai turėtų atrodyti. Juk ugnies niekada po vandeniu nesukursi, todėl skleidžiama šiluma buvo irgi naujas dalykas. Taip pat kaip ir žmonių šilti kūnai, undinės nebuvo šilti sutvėrimai. Vanduo juk nešildė, o buvo šaltas, todėl reikėjo prisitaikyti prie viso to kaip galima geriau.
- Jeigu kada nors taip nutiktų galbūt aš galėčiau pabūti kartu. Aš nesu buvusi prie laužo. Norėčiau pabūti. Šiluma toks naujas dalykas. Aš norėčiau. – Ji kiek ėmė svarstyti kaip galima atsidurti tokioje vietoje, bet galiausiai tik papurtė galvelę tarstelėdama ir paaiškindama savo mintis. Nesinorėjo slėpti nuo vaikino to ko ji nori.
Savo reikmėms panaudoti merginas. Ji kiek kilstelėjo akis į dangų galvodama. Tačiau vyras pasakė, kad ne visi buvo blogi ir tarsi atrodė, jog jis galėtų šią apginti jei ji papultų į bėdą. Nieko nebepasakiusi tokia tema ji negalėjo pagalvoti kas nutiktų ir ką žmonės gali padaryti vienas kitam jei taip nutinka. Sutikusi su mintimi, kad jie galės kada nors nueiti mergina labai apsidžiaugė suplodama rankomis. Merginai bekvailiojant ir jam pakutenus šonus nejučia nusijuokė. Negi jai kuteno šonus ir ji pati ten susidėjo rankas pasisukiodama į šonus.
Paklausta apie ėjimą valgyti pasijuto tarsi beproto alkana, todėl nedrąsiai linktelėjo.
- Žinai, aš nemoku normaliai elgtis tarp žmonių. Tu neįsivaizduoji kaip sudėtinga valgyti su įrankiais, kurie netinka mano negrabioms rankoms. Tačiau jei tau tinka tokia beviltiška kompanija aš noriu eiti. – Atsakė pasijusdama ganėtinai beviltiška šiame gyvenime. Juk praėjo nedaug laiko, nors Žemės planeta buvo daugiau apsupta jos jaunystėje maišyto vandens. Ji apkeliavusi įvairiausias šalis dabar buvo ant žemės, ten kur jai liko gan nedidelė dalis aplankyti vietas. Juk jai teko matyti vandens kalnus, lava po vandeniu, bet viskas čia buvo kitaip nei ten.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 22:57

Stebėjo ją ir bandė vėl suprasti, kas sukasi jos galvoje. Bet kai sulaukė jos tokių žodžių, raganiaus veidas pasidarė vėl gana linksmas ir šiltas,- Aišku kad galėsi kartu. Tada truputi ir parodysiu ką galima linksmo prie laužo veikti,- raganius gal buvo senas pagal savo mintis, tačiau kartais mėgo prie ugnies zefyrus ir kitokius užkandžius turėti, tad dabar jau mintyse planavo tokį pasibuvimą su šią mergina ten.
Jo mintis ir turbūt toliau klaidžiotu po vietas, kur galėtu tokią iškylą padaryti, tačiau neilgam, nes teko vėl susiimti ir tęsti jų pokalbius apie kitas temas,- O kas sakė, kad man įdomu kitų žmonių nuomonė? Man smagu su tavim ir tiesiog visko galimą išmokti su laiku. Kaip sakoma, kuo daugiau praktikos, tuo viskas lengviau eisis,- šypteli jis jai ir tada truputi arčiau priėjo. Jau alkis buvo nemažas pas jį, tad neketino visko lėtinti. Tad pačio ranka paėmė jos ranką ir šypteli jis pusę lūpų, -Jeigu nesupyksi, bet taip žinosiu kad keliaujant iki kavinės, neatsiskirsime. Tau tinka?-jis tiesiog vylėsi, kad ji nesupyks dėl tokio jo elgesio. Vaikinas troško kuo greičiau ką nors įsimesti į burną ir tuo pačiu metu, dar daugiau laiko praleisti su ją. Tad dabar laukė jos atsakymo ir jeigu ji sutiks, ją nusives į artimiausią kavinę mieste.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 12:48

Vaikinui suėmus jos ranką kiek nesupratingai pasižiūrėjo į savo ir jo rankas. Jos delnas atrodė toks mažas prieš jo ir ji pasijuto pakankamai keistai, tačiau išklausiusi dėl ko taip nutiko mergina nejučia linktelėjo pritardama, kad jei taip reikia jis gali elgtis kaip nori. Juk daugeliu atvejų jis geriau žinojo ką reikėjo daryti, o ne ji, todėl mergina nusišypsojo eilinį kartą linktelėdama.
- Gerai. Rodyk kelią ir keliaujam, kad ir į vandenyno dugną, aš tavim pasitikiu. - Pasakė tarsi juokaudama, tarsi rimtai, tačiau sakydama, kad juo pasitiki nemelavo. Todėl neilgai trukus ji pasijudino eidama kartu su vaikinu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 13:03

Taigi kai ji sutiko su tokiu planu, vaikinas su ją kartu išėjo iš šios vietos ir link artimiausios vietos kur galėtu pavalgyti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 01:11

Nusivijusi grobį merginą šio kraują išgėrė iki paskutinio lašo ir numetusi varšo zuikučio lavonėlį po medžiu nusivalė krauju kiek išteptas lūpas. Stirnos ar kiti už zuikius didesni padaria šioje miško pusėje jau nebesirodė, tad merginai kaskart reikdavo tenkintis arba tokiu mažu grobiu arba nepaisyti Dominick draudimo ir nuklysti kiek tolėliau. Išėjusi iš savo teritorijos Sarah nuklydo kiek tolėliau. Užuodėt vandens kvapą, o itin jautri klausa girdėjo ir jo čiurlenimą, tad žmogišku greičiu, pernelyg neskubėdama šviesiaplaukė patraukė link krioklių. Priėjusi kiek arčiau ji mikliai išsinėrė iš savo drabužėlių pasilikdama tik su apatiniais ir pakrantėje palikusi krūvelę su daiktais šoko į ledinį vandenį. Priplaukusi prie krioklio vampyriukė atsistojo ant uolos atsiremdama į šios paviršių ir pasislėpdama po šalto vandens šydu. Buvo vėsu, bet ne taip ir labai šalta, karšti garai sklido iš josios burnos. Ištiesusi ranką į priekį mergina perbraukė per vandenį it deivė per arfos stygas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 01:25

Sprukdamas nuo užpuoliko, net nepastebėjo, kaip patraukė į miško atokiausią kampelį. Sulėtinęs žingsnius, per tiek metų atsargiai statydamas kojas, vis žvalgydamasis per petį ėjo tarp medžių. Nesitikėjo šiandien, tokių "draugų", gerai, kad jų buvo tik trys. Dvejus iš jų nesunkiai įveikė, bet su trečiu visgi teko pasigalinėti, dėl to dabar liko visas apiplyšęs ir susivėlęs. Sustojęs ir pasiklausydamas visgi įsitikino, kad jo niekas neseka. Patikrino kišenes ir suburbėjo pats sau, kad per visą tą susidūrimą, telefoną bus pametęs, nors tai nebuvo didelis nuostolis, tačiau jam gana įgriso keist juos kas mėnesį. Atsargumo dėlei eidamas tolyn ir iš plaukų bei nuo rūbų traukdamas ir valydamas šapelius ir kitus niekučius netikėtai išniro prie krioklio iš kitos pusės. Va čia tai nesitikėjo tokio išvyst. Galva pasukinėjęs į visas puses, kiek paėjo pakraščiu, kol rado į krantą panašesnę vietelę. Kelis tvirtus žingsnius palipęs, pritūpė ir abiems rankomis paėmęs vandens pasitaškė veidą ir šlapiais pirštais perbraukė per plaukus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 01:38

Dar kūrį laiką pastoviniavusi mergina jau ketino plaukti atgal į krantą. Vandens čiurlenimas kiek nustelbė garsu ir ši nė nepajutusi, kad kažkas šalia ir visiškai pamiršusi budrumą šoko į vandenį. Išnirusi iš vandens Bloom suėmė delnais plaukus norėdama šiuos išgręžti, bet vos priešais save išvydusi prašalaitį vampyrės veidas persimainė ir akyse akimirkai šmekstelėjo baimė. Tikėdamasi, kad šis tik žmogus Bloom nežymiai kilstelėjo antakius ir prisiartino kiek arčiau.
- Tu mane sekei? - kiek kaltinančiu tonu paklausė, bet visa vaikino išvaizda tik rodė, kad jis čia visai kitu reikalu atsibeldė. Vis dar stovėdama iki kelių vandenyje ši žvilgsnį nukreipė į savo drabužių krūvelę, o vėliau į vaikiną lyg matuodama ar tai saugus atstumas pasiimti josios daiktus. Ištipenusi iš vandens ir stengdamasi nejudėti per greitai mergina pagriebė savo drabužius, stengėsi vikriai apsirengti, bet medžiaga lipo prie šlapio kūno ir sunkiai sekėsi rengtis greitai. Mintyse save keikdama už tai, kad nepakluso vilkolakiui ir nuklydo nuo savo teritorijų į kalnus Sarah stengėsi vengti akių kontakto su prašalaičiu, bet tuo pačiu buvo itin budri.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 01:57

Kaip tik tuo metu Jun dar kartą pasėmęs vandenį į delnus apsitaškęs veidą ranka nubraukė likučius nuo jo. Atsimerkęs prieš jo akis išniro visiškai... nuoga mergina. Akimirką nejučia šiek tiek išsižiojęs nužvelgė ją ir tada tarsi vėl įsijungė savisaugos mygtukas, jis greitai atsitraukė kelis žingsnius ranką kiek pasukęs prie šono, kur buvo pasislėpęs nenumatytiems atvejams senovinį nedidelį durtuvą iš jo laikų.
- Aš ką?- pavėluotai atsakė, dar labiau sutrikęs, jam atrodė, kad jis šito turėtų klaust. Stebėdamas merginą ir tai pat nejudėdamas, jis pasekė jos akimis kur ji žiūri. Iškart mintyse iškilo įtarimas, kad gal ji turi ten ir pasislėpus kokį ginklą. Tik vėl pasisukus į ją ir na pas jį nelabai kas mokė gražaus elgesio kaip užsisukti ir panašiai. Jai išlipus iš vandens ir pradėjus rengtis, jis lėtais žingsniai apėjo krantą link jos, sustodamas per geriu penkis metrus. - Tu nesi su jais?- galva linktelėjo į miškus, norėdamas įsitikinti ar teks tikėtis, kad ta šoks ant jo ar ne. Tačiau, jos toks skubėjimas nelabai priminė mirtinos žudikės pasiruošimo jam galvą nusukt, tad kiek atpalaidavęs rankas, jis kiek nusuko savo akis į šoną.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 02:06

Vargu ar toks ginklas merginai būtų padaręs labai rimtos žalos, bet Sarah stebėjo kiekvieną vaikino krustelėjimą it laukdama iš šio puolimo, bet regis nei vienas nei kitas bent jau kol kas nesikesino perkasti vienas kitam gerklės todėl vampyrė kiek labiau atsikvėpė. Vargu ar pati itin dėmesį kreipė dėl savo nuogumo, mat šią akimirką jai labiau rūpėjo išnešti sveiką kailį ir tai, kad gaus nuo Dominyko pilos jei tik šis sužinos ką ji iškrėtė. Tai, kad vaikinas buvo dar labiau nustebęs jei ji Bloom kiek ramino. Nesinorėjo peštis dėl teritorijos, tad kol kas Bloom elgėsi itin ramiai ir šaltai. Nieko neatsakiusi į jo klausimą stengėsi rengtis, bet rodės, kuo greičiau stengėsi, tuo labiau jai nesisekė. Nutempusi palaidinukę žemyn Sarah pajuto kaip šiurpuliukai perbėgo jos kūnu.
- Su kuo? - kiek suglumusi tyliai paklausė. Apsidariusi aplink kiek pravėrė lūpas, vanduo nuo šlapių plaukų varvėjo susigerdamas į jos drabužius. Jau galvojo, kad vaikiną čia nuvijo vilkai, tai baimė kiek akivaizdžiau šmėkstelėjo jos veide.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 10:50

Visgi pasirėmė į šalia esantį akmenį, bent jau kolkas be didesnių dramų apseis. Akimis patyrinėjęs merginą, pažiūrėjo į savo skarmalus, kurie prieš gerą valandą buvo dar švarūs. Nusitraukęs nuo abiejų rankovıų atplaišas ir skiautęs apnuogino savo raumeningas rankas. Numetęs jas ant žemės paspyrė su batu, gaila, kad jo striukė kažkur liko miške numesta. Tačiau jo mintis nutraukė, merginai prakalbus, vėl pasukęs galvą į ją, pastebėjęs aiškią baime jos veide nejučia vėl įsitempė. Kažkodėl jam kilo įtarimas, kad ne vien jo užpuolikai sukinėjosi po apylinkes.
- Su vyrais su kuriais susidūriau miške, - lėtai ištarė ir nuo akmens žengė link jos. - Tačiau keliais jų pasirūpinau, o likęs manęs jei dar ieško, tai jis visai kitam gale, - ramiai išdėstė, bent jau ties tuo apie septyniasdešimt procentų buvo tikras. Jis nelabai gaudėsi tarp teritorijų dažniausiai nelabai į jas kreipdavo dėmesio, plius tik žinodavo pagrindines jei to reikėdavo. - Bet spėju, turi kažką kitą omeny,- kilstelėjo antakiuką aukštyn, rankas sukryžiuodamas ant krūtinės, ši diena ėjo tik smagyn.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 14:14

Įdėmus vaikino žvilgsnis kiek trikdė Sarah ir ši nedrąsiai prikando lūpą tarsi laukdama iš vaikino ko nors netikėjo. Ko gero jau būtų bėgusi sau, bet jei jau šio drabužiai išdavė, kad neseniai vėlėsi į kovą pirmiausiai turėjo įsitikinti, kad grįžti namo saugu. Nudelbusi akis žemyn užsitempė džinsus, sekdamasi šiuos suglumusi pakėlė akis į vaikiną ir šiai žengus artyn Sarah traukėsi atgal.
- Kas jie? - paklaususi apsidairė aplink ir šiek tiek užvertusi galvą įkvėpė oro. Nieko pašalinio neužuodusi mergina ramiau atsikvėpė. Linktelėjusi vampyriukė tik šyptelėjo. Pamažu jautėsi kiek drąsiau, neatrodė, kad vaikinas norėtų ją nuskriausti, o jei ir būtų norėjęs būtų tai padaręs vos tik čia atėjęs, tad iš pradžių kiek susikausčiusi pamažu atsipalaidavo, atsitiesė ištiesdama petukus. - Vilkai?
Nė nepati nepajuto kaip klausimas išsprūdo jai iš lūpų. Neatitraukdama savo žydrų akių žvilgsnio nuo nepažįstamojo Sarah kiek pravėrė lūpas nežymiai suraukdama antakius. Ko gero leptelėjo daugiau nei turėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 17:54

Ji tikrai labai lėtai rengėsi, viena akimirką jis rimtai svarstė, gal prieit ir padėt, bet nežymiai papurtęs galvą, atsiduso suprato, kad kitaip čia nebus. Nežinodamas ar laukti dar pasirodant iš miško ar ji tik laukia tinkamos akimirkos, atsidusęs išsiaiškinti esamą situaciją ir jei bus įmanoma kaip nors jos išvengt. Ir taip pakankamai laiko šiandien sugaišo šituose dievo užmirštuose miškuose.
- Trumpai tariant samdiniai, norintis, kad aš padaryčiau dingau,- kiek pamąstydamas, kaip čia aiškiau juos apibūdinus atsakė. Tačiau kitas merginos atsakymas, privertė kilstelėti smakrą į viršų. - Vilkai?- pakartojo, po biški dėliodamasis viską į vietas. Nejučia pradėjo vaikštinėti pirmyn atgal, dabar buvo aišku kodėl būtent čia tie išgamos jį atviliojo, kad jei kartais neišdegtų viskas, vilkai savo teritorijoje jį užklydusį surastų ir geriausiu atveju perduotų arba blogiau... na patys žinot. Dėl to kiek susinervinęs ir labiau paniuręs, spyrė šalia esantį akmenį į vandenį, burbtelėdamas " Kad dar jiems pudelių pritrūko...".
- O jie netoliese?- vėl pasisukęs į ją užklausė. - Ir ar tu... - nutilo rinkdamas žodžius. - Kažkaip susijus su jais?- sutiko jos žvilgsnį ir rimtu veidu žvelgė į ją, nejučia kaip vėl prie jos prisigretino.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
krioklys
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: