Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 takas per kalną

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-22, 13:26

:044:
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-04, 16:30

Itin kupina jėgų Jennifer nusprendė, kad gal neprošal būtų jai pajudėti ir kiek apvalyti suteptas mintis, tad susiruošė pabėgioti. Tikėjosi, kad šioje vietoje nebus daug žmonių, tačiau ou, boy, kaip ji klydo. Gal čia koks meteoritas nukrito iš giedro dangaus ir išmušė ateivio veido formos skylę žemėje ar kas, tačiau žmonių čia buvo neįprastai daug. Na ne daug daug, tačiau pakankamai porų kojų, kad užtektų trypti ramybei ir dar kur ne kur žaliai žolei, tačiau čia žmonės sugalvojo atsitempti ir savo keturkojus, kurie taip pat kupini energijos tik lakstė ir šokčiojo aplinkui kaip sviediniai.
Bebėgdama taku Jennifer kaip kokiam kliūčių ruože vis turėdavo apibėgti ar peršokti šuns pavadėlį ar net patį keturkojį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-10-04, 18:54

Gavusi ypatingą misiją iš aukštesnio rango angelų Jacquelyn nieko nelaukusi atsidūrė čia, Sietle, nors puikiai žinojo, jog ši užduotis pareikalaus didelių pastangų, tačiau ji buvo pasiruošusi susidurti su visomis šioje Žemėje esančiomis blogybėmis. Puikiai žinojo, jog šiame dievo užmirštame kampelyje karaliavo antgamtinės būtybės - demonai, vampyrai, raganos ir kito plauko padarai. Todėl grėsė didelis išnykimo pavojus žmonėms, o to ji negalėjo leisti. Mergina buvo pasiųsta čia tam, jog išlaikytų balansą tarp žemės ir dangaus, tarp antgamtinio pasaulio ir pasaulio, kuris priklausė nieko nenutuokiančiams žmonėms. Pirmosios dienos Žemėje buvo ganėtinai sunkios, viskas atrodė taip netikra, visa ta sumaištis esanti aplink, merginą slėgė. Tačiau dabar, praėjus savaitei ir aprimus pirminėms emocijoms Jacquelyn pagaliau galėjo susikoncentruoti ties tuo, dėl ko čia ir atvyko. JUO.
Jacquelyn buvo tokia susimąsčiusi jog nė nepastebėjo į ją bėgančios merginos, šiai gana stipriai atsitrenkus į petį Hervent kiek susvirduliavo.
- Atsargiai, - piktokai leptelėjo atsisukdama į ką tik į ją atsitrenkusią merginą. Akimirkai įsistebeilijo į tamsiaplaukės akis, net šiurpas per kūną perėjo. Jacquelyn nė neabejojo, jog priešais ją stovėjo tikrai ne žmogus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-10-05, 21:14

Pačiai Jenn smūgis į kažkieno petį irgi be nuostolių neatsiėjo, tikrai atsiras mėlynė. Susiėmusi už savo peties, kurį dabar maudė, tamsiaplaukė atsisuko į merginą, kuri tapo jos "auka".
- Pati žiūrėk, kur eini. - atkirto ir pasijuto kiek nejaukiai, pastebėjusi, kaip priešais ją stovianti šviesiaplaukė į ją įsistebeilijo. Anaiptol tai neturėtų jos stebinti, Jenn dažnai traukė visų akį, tačiau šįkart pastarosios žvilgsnis buvo kažkoks kitoks, galima sakyti net įtarus. Nenorėdama jausti to nemaloniai ja slenkančio žvilgsnio, Jennifer kiek stačiokiškai kilsteli antakius ir paskėsčioja rankomis lyg laukdama, ką prieš ją stovinti mergina dar išlemens, ir ar malonės pasitraukti nuo tako, kad tamsiaplaukė galėtų tęsti savo užsiėmimą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-10-06, 22:51

Jacquelyn kiek įmanydama stengėsi nepasiduoti neigiamoms emocijoms, nors giliai viduje tiesiog norėjo garsiai išrėkti ką mano apie tokius padarus kaip kad toji, kuri stovi priešais ją. Dar kartą nužvelgdama merginą ši kietai sučiaupė lūpas, pagal išvaizdą spėjo jog tai arba vampyrė arba sirena. Negalėjo paneigti to fakto, jog mergina buvo tikrai pribloškiamo grožio.
- Ne aš kalta, kad nematai kelio, brangioji. Kitą kartą bent jau pripažink savo kaltę, nes šį kartą tai tu atsitrenkei į mane, - gana pašaipoku tonu ištarė, neturėjo jokio noro pyktis, tačiau jai visiškai nepatiko kaip Jennifer kalbėjo su ja. Bet turbūt nereikėjo stebėtis, praleidusi jau kelias savaites Žemėje mergina suprato, jog visi antgamtiniai padarai žmones laiko tuščia vieta, tačiau bėda ta, kad Jacquelyn toli gražu nebuvo žmogus. Ir tokio elgesio ji tikrai netoleruos. - Bet ko daugiau tikėtis, iš tokių padarų kaip tu... - akivaizdžiai nužvelgusi sireną Jacquelyn pavartė akis.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
takas per kalną
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Kalnai-
Jump to: