Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Registracija

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-21, 19:40

:069:


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-12, 17:52

Atmetusi tamsius plaukus į vieną pusę, Sesilė apsižvalgė patalpoje. Sukiojosi vos vienas kitas žmogus, nesimatė jokių pažįstamų veidų. Suraukusi antakius, moteris atsainiai delnais brūkštelėjo per suknelės medžiagą. Sutrikusiu žvilgsniu dar kartelį perbėgo per visą registratūrą. Turėjo talentą įsipainioti į pačius keisčiausius įvykius, ne kitaip. Nedrąsiai, abejodama nužingsniavo prie vienos iš darbuotojų. Baikščiai pasisveikinusi, iškart ant stalo padėjo savo asmens tapatybės kortelę. Nė neketino daugžodžiauti.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-12, 20:14

Darbo diena, jam laisvos pora valandų kol kiti kolegos eina papietauti, šis savaip eina pasisotinti. Privažiavęs prie įėjimo, buvo pasitiktas jauno vaikinuko, išlipęs bei padavęs jam raktelį neva pagrasino, kad elgtųsi atsargiai. Kas be ko Zakarijus juokavo, su aplinkiniais ir šiaip visuomenėje, jis besišypsantis ir malonus vyras, tik deja toks iš tiesų jis nebuvo. Kai patarnautojas atidarė duris, šiam padėkojo, bei palinkėjo geros dienos. Greit vampyro akys perbėgo per esamus žmones, nereikėjo ilgai ieškoti išvaizdžios moters. Patraukės prie registratūros, akinančia šypsena pasisveikino su darbuotoja. Zakarijus nemėgo savarankiškų moterų, tad nereikia nei klausti, kodėl kaip mat patraukė Sesilės dokumentė, bei ištiesė savo kreditinę.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-12, 21:00

Nereikėjo nė atsisukti, kad suprastum, kas yra tų sunkių, tvirtų ir neišvengiamai artėjančių žingsnių savininkas. Šaltas virpulys nubėgo per nugarą ir Sesilė klusniai pasiimė savo dokumentus bei įsidėjo atgal į piniginę. Pakėlė akis į vyrą ir dirbtinai nusišypsojo. Taip, kad nekiltų jokių įtarimų aplinkiniams. Tiesa, kodėl ji čia net pati sau atsakyti nesugebėtų. Sutikti su viskuo, ką Zakarijus liepia, buvo savotiškas garantas, jog kurį laiką viskas stos į savo vėžes. Sesilė nedrįso prieštarauti, mat kaip ir žinojo, kad kitos išeities neturi.
- Sveikas, - žemu balsu prabilo, palaikydama kokčią šypseną išsivagojusią blyškiame veide. Reiklus žvilgsnis smigo į jauną darbuotoją, kad visi formalumai būtų sutvarkyti kiek įmanoma greičiau.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-12, 21:16

Jis kaip visuomet, užmezgė pokalbį su kita moterimi, šiuo atveju darbuotoja. Galima būtų pamatyti kad net flirtuoja, bet tai buvo tiesiog malonus jo bendravimas, būtnet iš tokių mažų pokalbių visuomenė ir susidaro įvaizdį apie asmenį. Keli komplimentai, išraudusi šviesiaplaukė bekikendama greit sutvarkė reikalus. Į Sesilės pasisveikinimą, jis deja taip ir neatsakė. Tiesiog nebuvo toks asmuo su kai kuriais, gaila, bet Sesile dažnai pamatydavo jo psichopatiškąją pusę. Neilgai trukus šviesiaplaukė sutvarkė reikalus ir padavė vyrui kortelę arba kitaip pasakius, raktą nuo kambario. Tad jis maloniai padėkojęs, apglėbė Sesilę per liemenį viena ranka, bei šią paskatino eiti link lifto prie kurio šie stovėjo jau po akimirkos. Nuspaudęs mygtuką šis kiek nuleidęs galvą pažvelgė į moterį stovinčią šalia jo. - Ar gerai jautiesi? - Kad ir koks bjaurybė buvo, jam buvo svarbi pastovių aukų savijauta.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-14, 17:49

Šalčiu alsuojantis vyro prisilietimas privertė virptelėti. Ji klusniai pajudėjo link lifto, žvilgsnį nudelbusi į idealiai išblizgintas registratūros grindis. Vis dėlto, galiausiai suimė save į kumštį ir pakėlė galvą, akis įsmeigdama į Zakarijų. Sekundėlę tiesiog prisimerkusi spoksojo ir tuomet nežymiai linktelėjo.
- Taip, turbūt, - kiek sutrikusi atsakė. Toks klausimas iš vyro lūpų vis tiek skambėjo keistai, kad ir užduotas nebe pirmą kartą. Tiesiog tie žodžiai ir asmenybė visiškai tarpusavyje nesiderino ir kėlė labai kontraversiškus jausmus. Lifto durims atsivėrus, Sesilė lėtai įžengė vidun ir pakreipė galvą į šoną. Tamsių plaukų sruogos netvarkingai krito ant pečių, o skvarbios akys atsainiai peržvelgė visą nedidelę lifto patalpėlę. - Į kurį aukštą? - sausai paklausė, nenorėdama, kad juodu užgriūtų tyla.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-15, 22:30

- Kaip suprasti turbūt? - Perklausė moters kiek griežtesniu balsu. Jam viskas turi būti pasakyta ir padaryta aiškiai, be jokių užuominų, nei jei leisite Zakarijui pagalvoti, jis visados pasirinks prastesnį variantą. Tad šią akimirką jis pagalvojo, kad ji negaluoja ar kažkas tokio. Įžengus į liftą, jo akys vis dar buvo nukreiptos į tamsiaplaukę. Taip, jis nebuvo šiltas žmogus, bet šią moterį laikė kaip už savo nuosavą turtą, o savo turtu vampyras rūpinasi. Vieni tai supranta, kaip gražų gestą, o kitiems nuo tokios bjaurios minties šiurpas perbėga per kūną. - Šešioliktą. - Trumpai atsakė, bet nedavė jai galimybės nuspausti mygtuko, bei pats tai padarė. Durims užsivėrus ir likus lifte dviese, Hektoras atsistojo priešais Sesilę, bei suėmęs ranka jos veidą, gal kiek per grubiai spausdamas, pasukiojo į šonus. - Kas tau? - Paleidęs jos vargšės smulkų veidelį, paklausė kiek šaltokai.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-20, 14:36

Šaltiems vyro pirštams suspaudus blyškų moters veidą, ji susiraukė. Priekaištauti nedrįso, tačiau šiai akivaizdžiai nepatiko toks Zakarijaus elgesys. Juk net nebuvo svarbu kaip Sesilė jaučiasi - įvyks tas, kas ir turi įvykti ir jiedu galės keliauti savais keliais. Jos nuomone, vampyras tik dar labiau viską apsunkino.
- Nieko, - nukirto, patrindama skruostus ten, kur spaudė jo pirštai. Kilstelėjusi antakį atidžiai vyrą nužvelgė ir vos papurtė galvą. - Viskas gerai, - tarsi dar patikino, kad šita visiškai beprasmė tema toliau be reikalo nesirutuliotų. - Ar ilgai šiandien užtruksim? - atsargiai pasiteiravo, nenorėdama šituo klausimu Zakarijaus įsiutinti. Klausė todėl, kad vėliau turėjo keletą planų ir nenorėjo niekur vėluoti. Aišku, šito iškart neminėjo, nes bandymai teisintis iškart Sesilei visuomet skambėjo labai idiotiškai.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-22, 00:52

Pagaliau liftui sustojus, bei metalinėms durims prasivėrus, šis išlipo prieš save stumtelėdamas Sesilę. Jos klausimas jį privertė akimirkai sustoti, tad tvirtai atsistojęs, šis nedėjo žingsnių kambario link. - O kur tu skubi? - Pažvelgęs į už save žemesnę būtybę, paklausė. Ir tai tikrai nebuvo malonus klausimas, mat tai buvo greičiau įsižeidusio asmens retorinis sakinys. Neva jis dabar turi skubintis, nes tamsiaplaukė kažkur suplanavusi keliauti. Ir kas be ko jam parūpo sužinoti kur ji skuba, pas ką ir ką darys. Taip, Zakarijus peržengia ribas su tokiais klausimas, absoliučiai su bet kokiu savo elgiasiu jis peržengia bet kokias ribas, bet aplinkiniai turi taikytis su jo despotiškumu.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-23, 23:49

Atėjęs čia su mergina paprašė kambario,kūrį buvo užsakęs,gavęs raktą ir pasirašęs,per daug nesigilindamas pasisuko į merginą,_Kambarį turim einam įsikurti,-Nusišypsojo jai
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Registracija
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: