Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 

Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing "presence" in our existence.
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing
NAME :
V.

REPUTATIONS :
229

CREDIT :
Icon: endlessroutine, Code: unknown srr, gifs: tumblr

CLAIM :
Oscar Isaac

2016-08-21, 19:39

First topic message reminder :

:094:

❝Paranoid? Probably. But just because you're paranoid doesn't mean there isn't an invisible demon about to eat your face.❞
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing "presence" in our existence.
NAME :
Giedrė

REPUTATIONS :
194

2017-01-01, 00:27

Jasmine mintis nutraukė lyg iš niekur pasirodęs padavėjas, su jos užsakytomis sultimis ir gražiai besišypsodamas, netrukus jas ir įteikė. Matyt šiandien pasipuošusi paprastu kostiumėliu mergina ypatingai traukė akį ir išsiskyrė, tarp aplinkui puošniau apsirengusių merginų, taip pat ir prisiderinusių su ryškesniu makiažu, kurie bendrame variante padarė jas vakaro karalienėmis.
- Sirena.. ,- pasigirdo iš merginos lūpų netrukus. Kelias akimirkas Jasmine spoksojo į Anthony tyliai kvėpuodama ir virškindama informaciją, po to atsikrenkštė negarsiai ir pakėlė akis į jį.

Routine ruins the life, variety vitalise the life.
Back to top Go down
View user profile
Hope is the worst of evils,
for it prolongs the torments of a man.
Hope is the worst of evils,  for it prolongs the torments of a man.
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
Richard Madden

2017-01-01, 00:37

Jasminos reakcija į Anthony kaip sirenos egzistenciją, buvo tokia kaip jis ir tikėjosi. Juk nieko kito ir nebuvo galima tikėtis. Aišku, mistinės būtybės kiek kitaip žiūri į juos nei žmonės, šiek tiek apie tai nutuokiantys. "Tu manei bus kitaip? Dabar jos negausi." - Nusijuokė Džimas ir dar kartą trinktelėjo į minčių sienas taip, kad visa Moriarty galva suskambėjo it špyžinis puodas.
- Taip sirena. Taip aš maitinuosi žmogiena. - Prisipažino Jasminai ir laukė tolesnės jos reakcijos. Gal būt, toks prisipažinimas ir bus naudingas planuojant ateities veiksmus siekiant ją gauti. Taip, Anthony jau nutarė, kad tikrai pasiims šios gražuosės širdį. Vienaip ar kitaip. - Tik aš nepaprastas sirena. Jų paprastais galvos skausmai nekankina. - Vos Anthony prabilus ir vėl, ilgai statyta ir naikinta siena ištirpo ir prieš merginą sėdėjo Džimas. - Geriau laikykis atokiau nuo jo. - Tyliai paliepė merginai ir tikėjosi, jog ji padės savo sultis ir apsisukusi išeis.

You are my safe haven. With you I'm the best version of myself. I would die for you a thousand times. And then I would come back to you. You are, have been, and always will be, my dream.
Back to top Go down
View user profile
NAME :
Giedrė

REPUTATIONS :
194

2017-01-01, 01:38

Jasmine visų pirmiausia užplūdo pirmutinė reakcija - nuostaba. Visų antra, nežinojimas. Paėmusi sultis šiek tiek jų atsigėrė, šiek tiek žvilgsniu vis dar klaidžiojo, bet netrukus paskutiniai žodžiai lyg iš anapus nuskambėję staigiai pritraukė jos dėmesį. Jasmine pasijuto perverta kažko, kas buvo labai šalta ir neišvengiama.
- Pala ką..? Maitiniesi žmogiena? Čia tiesiogine ta žodžio prasme? Vadinasi galiu būti rami, nes netapsiu tavo maistu, juk demonais nesimaitini, ar dar nesi mėginęs?,- pastačiusi stiklinę sunėrė pirštus tarp kelių. Aplink vakaras ėjo sava eiga, o čia, tarsi kitas pasaulis, žemė būtų prasiskyrusi, kalbant apie tokius nežemiškus dalykus, kurie šią akimirką demonę taip pat užtiko nepasiruošusią. Sietle visko buvo prikimšta kaip niekur kitur, bet sirenų.. Jasmine apie jas iš pasakų ir mitinių legendų buvo girdėjusi, realybėje niekad nesutikusi. - Ką tu kalbi..aš, negaliu..,- atsistojo netrukus ir žengė žingsnį atsukdama jam nugarą. Jasmine viduje viskas taip maišėsi, kad reikėjo akimirkai atsikvėpti.

Back to top Go down
View user profile
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
Richard Madden

2017-01-01, 01:48

Išgirdęs, kad mergina yra demonė šiek tiek nustebo. Jis tikėjosi vampyrės, vilkolakės ar kažko panašaus, bet demonė. Jos nebūna tokios geraširdės kaip ši mergina. Dauguma, nejaučia empatijos, o tamsiaplaukė buvo kitokia. Tai, vaikiną itin sudomino, tačiau ne tiek, jog leistų Anthony daryti ką tik panorės.
- Kol kas ne. Na tiksliau kol aš čia, jis nesimaitins. - Bandė paaiškinti merginai, nors tai itin sudėtinga. Anthony, nelinkęs atskleisti judviejų paslapties, tačiau, Džimas - kiek atviresnis šiuo klausimu. Plius, tai tikrai padės atkratyti Jasminą nuo judviejų - Aš jam to daryti neleidžiu. Be to, labas, aš Džimas. - Pasisveikino. Veikiausiai, dabar Moriarty atrodė tikrai psichiškai nesveikas. Tik žodis veikiausiai nereikalingas. Bet kuriam viso proto žmogui dabar jis atrodytų visiškai pačiuožęs. Džimui buvo net įdomu ką šioje situacijoje darys Džiasmina. Dažniausiai, tokiomis akimirkomis merginos arba pabėga, arba vėl grįžta Anthony, kuris dabar buvo per daug nusilpęs, kad tai padarytų, ir pasisavina jų širdis.

You are my safe haven. With you I'm the best version of myself. I would die for you a thousand times. And then I would come back to you. You are, have been, and always will be, my dream.
Back to top Go down
View user profile
NAME :
Giedrė

REPUTATIONS :
194

2017-01-01, 02:02

Anthoniui prisistačius kitu vardu ir paminėjus apie sirenos rūšį, prieš tai merginos regėti galvos skausmai suvedė į vieną - susidvejinusią asmenybę. Tokie žmonės neretai jai keldavo baimę. Normaliame gyvenime viena pusė rodoma žmonėms, kai tamsioji skandinama giliai savyje iki kol ateina ta akimirka ir ji suranda kelią. Bent jau taip jausdavosi kartais pati Jazmina, kovodama su savo tamsiąja savimi ir kontroliuodama savęs judėjimą.
- Džimai..?,- atsisuko į vyriškį,- Paaiškink man viską kodėl esat jūs abu. Jei tai mane baugintų, jau seniai būčiau pasitraukusi ir palikusi ramybėje. Jei ši vieta tam nelabai tinkama, galime eiti kur nors kitur.,- pateikusi pasiūlymą atsargiai žvelgė kol kas nė nekrustelėdama. - Aš turiu tiek klausimų..,- žinojo, kad galbūt rizikuoja, juk kaip minėjo jis maitinosi žmonėmis, bet savęs kokia ji buvo iš prigimties norinti išsiaiškinti viską iki galo ji pakeisti negalėjo.

Back to top Go down
View user profile
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
Richard Madden

2017-01-01, 02:12

Moriarty būsena buvo per daug sudėtinga, kad jis taip paprastai galėtų tai paaiškinti Jasminai. Be to, neikas niekad, be vienos demonės ir Neferatos apie tai nežinojo. Tačiau, kažkodėl, Džimui atrodė, kad nieko bloga nenutiks, jei jis atskleis šiek tiek tiesos apie juodu. Jei pasisteks, tamsiaplaukės jis niekada nepamatys. Tiesa net padėtų atkratyti šią būtybę nuo neišvengiamos prarajos šalia sirenos.
- Čia puikiai tiks. Niekas vis tiek nieko nesiklauso. - Atsidoso Džimas ir ėmė ieškoto tinkamų žodžių. - Aš atsiradau po to kai viena demonė Anthony kankino. Ištraukė mane iš tamsiausių jo pasąmonės užkaborių. Lašelį gėrio. Tai dėl manęs jis nežudo kiekvienos pasitaikusios merginos. - Bandymas paaiškinti iš kur jiedu yra kilę, viską šiek tiek apsunkino, mat pats Džimas gerai nežinojo, kodėl įvyko asmenybės skilimas. Gal būt dėl to, kad Anthony neturėjo išsivysčiusio superego ir demonė jį suaktyvino ir pavertė atskira asmenybe. Na bent taip pasakytų Froidas. Šiaip, Jasminos smalsumas jam pasirodė daugiau nei įdomus. Demonė tikrai pralenkė tai ko sirena tikėjosi iš jos. Bet kuri kita, jau būtų apsisukusi ir išėjusi.

Back to top Go down
View user profile
NAME :
Giedrė

REPUTATIONS :
194

2017-01-01, 02:23

Demonai. Kažkur jau girdėta. Jasmine su kitais demonais susidurti jau teko. Tą vakarą ji susitiko su pačiu pasak jį stipriausių demonu žemėje, nors klausantis jo kalbos ir įvertinus intelektą, taip niekam nepasirodytų. Tačiau kartais tokie daug galios turintys lengvai jau naudojasi ir žaidžia su kitų likimais, visiškai neatsižvelgdami į pasekmes. O kam, juk jiems smagu.
- Kaip seniai jis, jūs jau tokie? Ar įmanoma kažkaip šitą įskilimą sulipdyti?,- atsisėdo netrukus į buvusią vietą priešais ir nusišypsojo vos pastebima, menka šypsenos užuomazga.

Back to top Go down
View user profile
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
Richard Madden

2017-01-01, 02:30

Veikiausiai, Jasminai pasirodė, kad Moriarty yra vertas gailesčio dėl tokios savo būsenos. Tai viena iš priežasčių dėl to, jis niekam apie tai nepasakoja. Plius, ši situacija yra išskirtinė dar ir tuo, kad dažniausiai skilusios asmenybės nežino apie viena kitą ir tuo labiau nekovoja tarpusavyje.
- Kažkur pora šimtų metų. - Prabilo Džimas ir pažvelgė į viskį ant baro. Akimirką jis pagalvojo ar verta paragauti, o tada labiau susikoncentravo į Jasminą. - Bet tu geriau būk atsargi. Anthony, nėra geras. Jis gali tau pripasakoti ko tik nori. Šalia jo turi būti atsargi. Žinau ką jis galvoja. Žinau ko nori ir kaip tai gauna. Mačiau kiekvieną jo auką. Ir mes tokie jau du šimtus metų. Gal kiek ilgiau. - Viską išdėstė Džimas ir tikėjosi, kad Jasmina tiesiog išeis. Taip jai bus daug geriau. Nežinia kada gali pasirodyti Anthony ir vėl užiimti savo vietą.

Back to top Go down
View user profile
NAME :
Giedrė

REPUTATIONS :
194

2017-01-03, 20:37

Pirmą kartą merginos ausims girdima istorija, apie suskilusią asmenybę į dvi dalis ir galinčią paveikti aplinkinius nenuspėjamais sprendimais.. Tai buvo pavojinga, bet tuo pačiu įdomu ir netgi egzotiška, todėl klausydamasi Džimo, Jazmina nežymiai prisimerkė nenorėdama kažko neišgirsti.
- Tai taip keista.. bet aš nesu tokia jau naivi kaip tau galėjo pasirodyti, taip pat nesu tokia silpna, kaip iš mano mandagaus bendravimo stiliaus galėjo pasirodyti.. Užaugau tarp daugybės seserų ir brolio, tu tik pabandyk įsivaizduoti koks tai gyvenimas.. Žinai, kai kartais turėdavai pakovoti už save ne tik prieš šeimos narius, net ir prieš kaimynų vaikus, kurie visi norėjo būti populiariausiais ir panašiai.. Aišku čia visai kas kita, bet pagrindinę mintį manau supratai.,- atsiduso netrukus šiek tiek atsipalaiduodama. Dalis jos norėjo išeiti, bet didesnė dalis sėdėjo ir laukė, norėjo eiti iki galo ir pamatyti galimybių ribas.

Back to top Go down
View user profile
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
Richard Madden

2017-01-03, 23:39

Merginos pasakojimas apie savo vaikystę ir kovas su kaimynų atžalomis, Džimui pasirodė mažų mažiausiai juokingos. Ji lygino išorines atakas su vidinėmis, kuomet nė nežinai kas gali pasirodyti atminties šešėliuose. Kokie vaizdai ir kokie balsai. Net dabar, Moriarty jautė, kaip kažkur ten pasamonėje, kur nė saulės spindulėliai nepatenka, kaupiasi tamsūs prisiminimai. Taip būdavo visada kai jis atsidurdavo šalia demonų.
- Anthony pasinaudos tavo stiprybėmis. Nukreips jas prieš tave ir pasieks savo. Tai būna visada. - Šyptelėjo Džimas kostatuodamas faktą. Per daug kartų jis visa tai matė. - Tu nieko nežinai apie tai kas vyksta mano, na veikiau, mūsų galvoje. Tai ne kova dėl įtakos. Tai purvinas žaidimas prisiminimais tol kol vienas tiesiog nuvargsta. Šį kartą man pasisekė. Tik nežinau ar ilgam Anthony bus ramus. - Pasakojo Džimas ir pastuvė viskį toliau nuo savęs. Tas salsvas alkoholio kvapas tik dar labiau padės jo antrąjai pusei sugrįžti.

Back to top Go down
View user profile
NAME :
Giedrė

REPUTATIONS :
194

2017-01-03, 23:49

Jasmine klausydamasi Džimo žodžių ėmė abejoti savo buvimo čia tikslu. Paėmusi taurę su savo sultimis jas pabaigė ir pastūmė barmenui.
- Gerai, tuomet netrukdysiu. Ir tai įkyrėjau savo klausimais, gero vakaro..,- lengvai nusišypsojusi patraukė durų ir išėjimo link.

Back to top Go down
View user profile
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
Richard Madden

2017-01-05, 19:32

Matydamas kaip tamsiaplaukė nueina, Džimas nusišypsojo. Dar kartą jis išgelbėjo merginą nuo Anthony apžavų ir galimybės prarasti širdį. Tačiau, per savo džiūgvimus jis nė neatkreipė dėmesio, jog būtent antroji pusė skinasi kelią į paviršių. Nereikėjo ilgai laukti, Jasmina nė nespėjo pasiekti durų, kai į pasaulį pažvelgė sirena.
- Jasmina, palauk. - Prie jos priėjo Anthony ir bandė merginą sustabdyti. Jis nė neketino leisti, kad Džimo nesąmonės priverstų atsisakyti tokios puikios aukos. Todėl, sirena taip pat pasinaudojo ir savo apžavais. Gal demonų jie ir neveikia, bet pabandyti buvo verta, juk gal būt viduje slepiasi ir žmogus. Nežinia kokia demonė ji yra.

Back to top Go down
View user profile
NAME :
Giedrė

REPUTATIONS :
194

2017-01-05, 19:51

Praleidusi bare kiek daugiau nei trisdešimt minučių, Jasmine negalvojo, kad viskas pakryps būtent tokia linkme. Tačiau ji negalėjo ir paneigti to fakto, kad skilusią asmenybę turintis Antonis ją domino. Kiek kartais daug per tokį trumpą laiko tarpą nutinka. Jau išėjusi iš baro išgirdo ausims jau pažįstamą balsą. Sustojo, jam priėjus iš karto pažvelgė į akis.
- Kas yra?,- žvelgė susidomėjusi ir nekantriai laukdama atsakymo, kol jos užnugaryje jau keletas pristabdžiusių savo turistinį kelią po viešbutį žmonių, susmeigusių žvilgsnius ir matyt belaukiančių kažkokio telenovelių scenarijaus vis dar nesitraukė iš užimtos pozicijos. Jo apsisprendimas teikė kažkokių vilčių, gerų ar tik negero atnešiančių dar neaišku, bet Crimson jį vertino kaip lauktu žingsniu.

Back to top Go down
View user profile
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
Richard Madden

2017-01-05, 21:08

Sirenai teko pasitelkti visus įmanomus ir jam pavaldžius apžavus, kad sužaistų šia korta bei pabandytų Jasminą priversti bent akimirkai pasilikti. Jis niekad taip nesielgė. Paprastoms merginos papakdavo labai nedaug, tačiau, ji - demonė. Apksritai, Anthony negalėjo žinoti ar joje egzistuoja bent kruopelytė žmogaus.
- Pabučiuok mane, Jasmina. - Prabilo savo sirenos balsu. Dabar ir Džimas pagaliau netrukdė. Todėl Anthony palinko ties tamsiaplauke ir švelniai savosiomis palytėjo jos lūpas. Šią akimirką Jasmina galėjo apsisukti ir nueiti arba prieš tai dar jam trenkti už tokį įžūlumą. Viskas priklausys nuo to, kaip suveikė sirenos apžavai, jei išvis tokie galėjo suveikti. Tačiau, Anthony vylėsi. Jis neketino taip lengvai paleisti tokios aukos. Vien ją išvydęs, jis suvokė, kad mergina yra daugiau nei ypatinga.

Back to top Go down
View user profile
NAME :
Giedrė

REPUTATIONS :
194

2017-01-05, 23:31

Daugiau pašalinių garsų merginai nesigirdėjo, arba ji tiesiog nenorėjo jų girdėti. Prisistatęs kaip sirena, tą akimirką Jasminai jokių įtarimų jis nesukėlė, to pasekoje mergina ir apsvarstė galimybę jį išklausyti, kiekvienas žmogus yra nusipelnęs antro šanso. Tokius rudaplaukė atsirinkdavo kam, bet suteikdavo, nes kaip gyvenimas parodė, tai yra geras dalykas, kartais net išsprendžiantis didžiausias problemas. Anthony prašymas, tą labai trumputę laiko dalį toks pasirodęs iš tiesų buvo paliepimas, tačiau Crimson skirtumo nepastebėjo ir jį įvykdė. Laikas nelauktai išnyko ir ji tik pajuto Anthony lūpas liečiant josios. Pirmą kartą demonė negalėjo atsispirti tiesiogine ta žodžio prasme. Po bučinio vėl pramerkusi akis žiūrėjo į aukštaūgį ir kiek nevalingai atsikrenkštė.
- Entoni? Džimai?..,- švelnus moters balsas pasigirdo pirmą kartą rodos po ilgos amžinybės, o rūpestingas žvilgsnis nuolankiai tyrinėjo jo emocijas, veide, akyse. Jasmina pilnai su tuo sutiko, nes iš jo akių ji galėjo matyti kažką dar neregėto, kažką tamsaus ir paslaptingo.

Back to top Go down
View user profile
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
Richard Madden

2017-01-06, 00:58

Pabučiavus Jasminą, akimirką Entonio galvoje, pirmą kartą per šimtmečius, pasidarė keistai ramu. Net per daug tylu. Rodės, tai menkai akimirkai, kol patalpoje vėl nesuskambo tamsiaplaukės balsas, net Džimas kažkur dingo, ar tiesiog nutarė netrukdyti savo egzistencija. Tačiau tos geros akimirkos visada turi baigtis ir greitai Moriarty galvoje vėl aidėjo Džimas, rėkdamas, kad sirena pasitrauktų nuo Jasminos. "Tuoj." - Mityse ištarė Entonis ir dar akimirką žvelgė į merginą. Jis buvo išties nustebęs, kad apžavai suveikė. Aišku, to ir reikėjo tikėtis, žinant, jog tamsiaplaukė yra demonė.
- Anthony. - Tyliai ištarė sirena, tačiau jau atšaukdamas visus apžavus, kad dar labiau nekankintų savęs. - Susitiksim vėliau. - Sušnibždėjo merginai į ausį ir pasuko išėjimo link, norėdamas palikti Jasminą visiškoje nežinioje. Juk taip daug įdomiau. Plius, net su veikiančiais apžavais, nepavyktų demonės suvilioti taip, jog ši pasirašytų eiti kur nors kartu. O ir jausmas likęs po bučinio Entoniui pasirodė daugiau nei keistas.

Back to top Go down
View user profile
NAME :
Giedrė

REPUTATIONS :
194

2017-01-06, 01:17

Jasmine nuojauta neapgavo, bet tai dabar nebuvo svarbiausia. Antoniui išėjus iš viešbučio mergina apsisuko eiti į savo numerį ir pagaliau pernakvoti. Dėmesingoji azijiečių kilmės porelė jau buvo pasišalinusi, ir dėkui Dievui, nes dabar stoti į akistatą, kad ir su paprasčiausiais patarnautojais, demonei nesinorėjo. Užkilusi viršun palindo iš kart po dušu. Ilgai tai darė, kol pajuto palengvėjimą. Pavargusi, tiek fiziškai tiek emociškai, mergina išėjo iš vonios ir įsitaisiusi kvapniuose viešbučio patalynės komplektuose, užmigo. Kitą dieną išsiregistravusi išvyko, kartu pasiimdama ir aną dieną su savimi atsineštus pirkinius.

Back to top Go down
View user profile

Baras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2