Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-21, 19:39

:094:


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-29, 00:04

Niekas negalėtų atspėti kuris iš dviejų šiandien valdo Moriartį. Aišku, jog tai buvo Anthonį. Kaip visada stilingas, jis atkulniavo į mėgstamiausią medžioklių vietą - viešbučio barą. Aišku, čia retai kada pamatysi nekaltutę mergaitę, tačiau sutiksi jau patyrusių plaštakių, kurių niekas šiame mieste neskaičiuoja ir viena daugiau ar mažiau nieko nekeičia. Atvažiavęs iki viešbučio, Anthonis išsyk pasuko prie baro. Beužsakinėdamas viskį, dar spėjo persimesti nereikšmingomis frazėmis su barmenu ir išsyk ėmė šaudyti aplink. Šiandien liaudis nebuvo išskirtinė, nors keletas jau matytų plaštakių sukiojosi aplink. Aišku, neilgai tereikėjo laukti ir kartu su viskiu atkeliavo daili blondinė. Gal nepati geriausia, tačiau alkanai sirenai bus taps tas. Plačiai nusišypsojęs ir nužvelgęs potiecialią širdies donorę, Anthony gurkštelėjo viskio. Kelios frazės, melas apie darbą advokatų kontoroje ir panelė jau pakibo ant kabliuko. Teliko išsiaiškinti "Kur ir už kiek?". Gaila, kad nekaltų mergaičių laikai jau praeityje ir dabar sirenai reikia tenkintis eilinėmis plaštakėmis, jei nori išgyventi.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 00:28

Visą dieną praleidusi mieste, apsipirkinėdama, susitikusi du draugėmis ir mėgaudamasi gyvenimu, tik giliam vidurnakčiui išaušus, Jasmine apsižiūrėjo, kad vėlus metas ir draugės patarimu tokiu metu jau nevažiuoti iki namų kai kelias toks slidus ir pavojingas, pasikliovė. Tačiau, apsistodama kažkieno kito namuose mergina visuomet jausdavo diskomfortą, todėl atsisveikinusi su bičiule, pasuko savais keliais mintyse jau žinodama viešbutį, kuriame ir praleis naktį. Nors žvarbokas vėjas ir šiaušė odą bei plaukus, Crimson ilgai netruko pasiekti miesto centro ir konkrečioje vietoje esančio ganėtinai prabangaus, keturių žvaigždučių viešbučio, kuriame dar aną dieną žurnale peržvelgė įžymybių pokylio nuotraukas. Čia lankydamasi pirmą kartą, vos įėjusi į holą, Jasmine žavėjosi architektūra ir dizainu. Panašiai kaip šis, buvo apstatytas ir Niujorke esantis Plazos viešbutis. Neabejotinai gerai išsilaikanti žmonių apgyvendinimo įstaiga neleido abejoti teisingu pasirinkimu. Tiek patarnautojas lauke prie durų, tiek registratūroje dirbanti moteris buvo be galo malonūs ir galėjo padėti jei tik ko prireiktų. Žinoma, gali būti ir taip, kad kartais žmonės tiesiog pasikliauja pirmu įspūdžiu, bet negali jų kaltinti, noras nepriekaištingai atlikti savo darbą, už kurį čia žmonės gauna pinigus buvo įdiegtas labai giliai. Tokiame darbe skatinimo programos veikė pilnu tempu. Pastovėjusi hole geras penketą minučių, galiausiai Crimson užsisakė kambarį, ir dienos pirkinius liepė nunešti į jos kambarį. Prieš miegą, Jasmine dar mielai kartais išgerdavo vyno, tad po kelių minučių ji jau sėdėjo bare, ant vienos tų aukštų kėdžių ir šypsojosi barmenui.
- Taurę raudono vyno, prašau, ir įrašykite į 396 kambario sąskaitą,- linktelėjusi ir taip palaimindama jam duotą darbą, lėtai pasuko galvą ir nužvelgė jaukią aplinką sukūrusį barą.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-29, 00:41

Sutikta plaštakė Anthony pasirodė visai įdomi. Užklausta ji dar spėjo išpasakoti pusę savo gyvenimo istorijos. Moriarty sužinojo, jog šviesiaplaukė dirba dar ir sesele, tačiau pinigų studijoms pabaigti neužtenka. O ir tėvai lėšų skirti nenori. Kai kuriems pasirodytų kiesta, kad pirmiausia, plaštakė papasakojo apie save tiek daug, tačiau Anthony specialiai pasistengė, kad taip nutiktų. Juk visa tai tik labiau pakankins antrąją jo asmenybę Džimą, kuris dabar kumščiais, kaip visada, daužo sieną tarp judviejų. Ir visgi, Anthony nutarė palikti savo pašnekovę. Kyla klausimas kodėl? Vaikinas akies krašteliu pastebėjo į salę įeinančią gražią brunetę. Brunetės jį traukė nuo pat pirmųjų aukų. Plius, iš tolo galėjai suprasti, kad mergina - dar nenuskinta gelėlė. Aišku, kietas riešutėlis sirenai. O dar geriau - ji ne paprastas žmogus. Matyti vien iš to, kaip ji eina, kaip pateikia save aplinkiniams. Aišku, apžavai visiškai neveiks, bet juk taip tik dar įdomiau. Todėl, tamsiaplaukei prisėdus prie baro, Anthony mielai nusišypsojo savo pašnekovei ir paliko ją su taure rankoje tam, kad išsyk atsidurtų prie naujos aukos. Nė neklausęs ar kėdė laisva, jis prisėdo prie merginas ir mostelėjo barmenui, kad įpiltų viskio. - Sveika. - Pasusukęs į tamsiaplaukę nusišypsojo Anthony. - Čia atvijo darbo reikalai ar poilsis? - Paklausė merginos iš kart supratęs, jog ji čia pirmą kartą. Tai matyti vien iš to, kaip auka permetė patalpą į ją įžengusi.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 00:54

Niekas nepatraukė demonės dėmesio, todėl sugrąžinusi žvilgsnį atgal ėmė prižiūrėti už baro besisukančių barmenų darbą. Gal visai ir nieko buvo dirbti tokioje įstaigoje. Jei mėgsti linksmybes, ar šiaip bendrauti su žmonėmis toks dabar tiks kuo puikiausiai. Ypatingai jei nesi vyturys ir rytą keltis yra tikra kančia. Tad netgi šiek tiek žavėdamasi, kaip išmokę puikiai savo amatą ir gėrimus padavinėjantys bei ruošiantys darbuotojai mėtė taures į orą bei iš aukšto pilstė gėrimus, pati mažumėlę žavėjosi norėdama kada tai išbandyti ir netgi kažką sudėtingiau sau paskirti. Nors dėmesio Jasmine sulaukdavo tikrai dažnai, šį vakarą nelabai jo laukė, bet išgirdusi ją sveikinantį balsą, pasisuko jo šaltinio link.
- Labas.. nei viena nei kita, galėčiau teigti,- šiek tiek pasisuko, dabar jau pusiau profiliu į vyrą žvelgdama, bet tuo pačiu ir nesileisdama kalbinimui. O kam to reikia? Crimson puikiai žinojo prie ko tokie kibinimai priveda, o ji tokių nuotykių į savo gyvenimą neįpaišydavo. Kelias akimirkas dar rodydama pusę veido, dabar Jasmine užsisuko į barą, nes tą pačią akimirką jau buvo paruoštas jos gėrimas. Karštas vynas su cinamonu, buvo vienas populiariausių jos pasirinkimų panašiose vietose. Rizikuoti ir laukti ką paruoš eiliniuose baruose, Sophie neturėjo noro, tad šį vakarą pasimėgauti kokybe, ji tikrai nepraleis progos.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-29, 18:11

Nepažįstamoji tarp pirštų suko taurę vyno. Iš kvapo galima suprasti, jog ne paprasto, o su cinamonu. Be to, vien merginos apranga daug ką apie ją pasako. Veikiausiai tamsiaplaukė dieną praleido mieste. Aišku, maža tikimybė jog tai padarė viena. Ji vilki ne dailią suknelę, o labiau darbui ofise tinkamus rūbus, todėl jos kompaniojonė - draugė, o ne mylimasis. Be to, nepažįstamoji namo ar kur nors kitur neskuba. Matyt, širdies draugo neturi, o šeima nelaukia. Tačiau kodėl tokia mergina patraukė sirenos dėmesį? Pirmiausia todėl, kad toks kietas riešutėlis jam priminė laikus, kuomet gauti net žmonių merginą buvo pakankamai iššūkis, o Anthony net kalbėti su moteriškos lyties atstovėmis nelabai mokėjo.
- Taigi, ką veiki čia tokiu laiku? Juk žinai, jog vakarais mieste pilna žudikų ir prievartautojų. - Šyptelėjo nepažįstamąjai ir gurkštelėjo viskio. Matyti, kad panelė yra atsargesnė ir protingesnei daugelis tokių, kurias tenka sutikti šio viešbučio bare. Vien tam, kad pagauti jos žvilgsnį reikėjo įdėti pakankamai daug.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 18:27

Tas saldžiai rūgštus kvapas palietęs merginos jutimo organą kėlė dar didesnį norą Jasminai jo atsigerti dar ir dėl to, kad vėlus vakaras prie pasirinkto vyno sukūrė tokią mistiką, romantiškai įkvėptą aplinką. Tad nieko nuostabaus, kad pasirodęs jaunas, dailus vaikinukas privertė šiek tiek demonę nurausti, bet tik tiek, kiek ji pati dar jautė ir skruostų dar nebuvo išpylęs raudonis.
- O ką žmonės tokiu metu, viešbučio bare galėtų veikti? Neturintys jokio viršutinio rūbo ar daiktų, o tik laikantys kažką ką mėgsta gerti prie savęs?,- erzindama bandė įvaryti tamsiaplaukį į kampą, kad galėtų įsitikinti ką jis galėjo pasakyti ir ar žodžio kišenėje neieško. Keletas buvusių merginos draugysčių neišsivystė į nieką rimtesnio būtent todėl, kad į gyvenimą plačiai atsimerkę nežiūrintys ir neturintys savo nuomonės žmonės jos nedomino. Tai nebuvo kažkoks ilgas reikalavimų sąrašas, tiesiog viena iš kelių savybių kurias tamsiaplaukė labai vertino žmonyse. Apskritai tokie, o dar mokantys ir prajuokinti bei besirenkantys įdomius, ir geras asociacijas sukeliančius kvepalus, buvo nepakeičiami ir labiausiai traukė Jasmine. Po akimirkos kol laukė jo balso vėl nuskaidrinant jos vakarą, Crimson pakėlė vyno taurę ir įkvėpė aromato, jis buvo tobulas, tad iš karto po to, atsigėrė turinio, suspaudė lūpas vieną į kitą, taip įsitikindama, kad lupdažis vietoje ir tyliai iškvėpė.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-29, 21:44

Viskis it kokia dieviška ambrozija tripo Anthonio taurėje, prilildydamas gerklę malonaus skonio ir deginimo. Kiekvienas gurkšnis vis labiau bukino pojūčius ir leido pasimėgauti vakaru. Gal būt, prieš čia ateidamas Moriarty per daug išgėrė ir dabar per daug apgirto.  Tačiau, tai netrukdė tyrinėti nepažįstamosios veido ir mimikų.
- Veikiausiai ieškoti aukų. Bet dėl manęs gali nesijaudinti. Aš ne psichopatas, o veikiau puikiai prisitaikęs sociopatas. - Nusišypsojo merginai ir vėl gerklę pripildydamas gintaro spalvos gėrimo. Visgi, per daug gerti Anthonis nėra nusiteikęs, mat tada bus pakankamai sudėtinga atlaikyti Džimo smūgius. O jis, kaip visada, jau traukė sieną tarp judviejų desperatiškai besistengdamas išlįsti į išorę bent akimirkai ir perspėti vargšę merginą, jog ji bėgtų iš šio baro nė neatsisukdama. Tačiau, prie tokių situacijų Anthony jau senai įpratęs ir ne kartą nusikabino sau auką jausdamas velniškus galvos skausmus, panašius kaip jaučia dabar.
- Be to, padedu pasimetusioms merginoms, kad koks psichopatas neužpultų. - Dar pridūrė ir pastatė viskio taurę ant baro. Jei taip ir toliau gers, tikrai per daug nusitašys. Tuomet, tokia mergina kaip ši bus amžiams prarasta. Matyti, jog tamsiaplaukė aukštai save vertina ir bet koks paslydimas būtų visiškai neleistinas ir veikiau neadekvatus.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 22:14

Kuo gerai buvo pasirinkti apgalvotą gėrimą, ne tą, kurį renkiesi dažniausiai įpročio vedamas - kad geri negreitai, spėji po truputį apgirsti ir gali prisiminti dalykų daug daugiau nei tada, kai išlaki kelias taureles per dar greitesnį laiko tarpą nei vieną. Jo pastebėjimas toks rimtas kuris turėjo nuraminti Jasmine nebuvo labai veiksmingas. Įtartinai į jį žiūrėdama, kol kas negalėjo perprasti kas jis per žmogus ir kokių būtent aukų ieško.
- Atvirumas visuomet labai gerai.. Šiuo atveju net verčia jaustis nejaukiai..,- kažkaip keistai dabar demonė pasijuto, nors pati taip pat buvo nepaprasta būtybė, bet gi nėjo ir nešaukė pirmiems jos dėmesį patraukusiems kas tokia buvo. Bet, nusprendusi kuriam laikui atidėti savo pasibaisėjimą, atkreipė dėmesį į tolesnius jo pasisakymus.
- Ir jau daug tokių merginų pavyko išgelbėti?
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-29, 22:36

Tiriantis tamsiaplaukės žvilgsnis sakė, jog ji nelinkusi per daug pasitikėti ką tik sutiktu vaikinu. Ir kuri gi būtų? Na nebent jauna, nepatyrusi ir kvaila. Tokias nusitempti į kokį nors skersgatvį - ne taip ir sudėtinga. Tačiau, nepažįstamoji - kitokia. Ji ne pirmą dieną šioje žemėje ir žino kokios grėsmės tyko už kiekvieno kampo. Todėl ir taip atsargiai renkasi šio vakaro kompaniją. Ir visgi, merginos žvilgsnis išdavė dar ir tai, jog ši nespėjo suprasti kas jis yra per vienas.
- Bet koks aš nemandagus. Pamiršau prisistatyti. Veikiausiai dėl to ir nejauku. - Nusišypojo tamsiaplaikis. - Anthony Moriarty. - Ištiesė ranką pasiseikinimui ir tikėjosi, kad mergina atsakys tuo pačiu bei atskleis savo tikrąjį vardą. Aišku, kad su šia gėlė taip greit nesusitvarkysi, tad reikės ilgokai pažaisti, kad gautų jos širdį ir gal būt kepenis ar inkstus.
- Tu penkiasdešimt antroji. - Šyptelėjo Anthony ir parodė į kitoje baro pusėjė sėdintį vyriškį. - Jis visą mūsų pokalbį neatitraukia nuo tavęs akių. Už diržo nešiojasi pistoletą, o čia atvažiavo juodu mirkoautobusiuku. - Paaiškino merginai ką matė. Išties, Moriarty dažnai išgelbėdavo merginas nuo potencialių prievartautojų, tik tiek, kad jos peršokdavo prie kur kas pavojingesnio.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 23:35

Jasmine po truputį vis tuštindama savo stiklinę jautė ir kaip pats vyno karštis po truputį blėso. Nors kvapas dar nebuvo išsigaravęs, ji jo nebejautė, labai greitai prisitaikiusi prie esamos aplinkos jautėsi patogiai. Tik trumpai akimirkai ties tuo sutelkusi savo dėmesį vis dėl to paskyrė Antanui. Sužinojusi, kad visgi jis nėra bevardė pabaisa ir turintis visai gražų vardą pažvelgė į jį šypsodamasi lengvai.
- Jasmine,- trumputį vardą pasakiusi daugiau skleisti informacijos apie savo kilmę ji nusprendė nedaryti, mat kas taip elgtųsi sutikęs sociopatą, o ypač kai rudaplaukė saugojo visų jai brangių žmonių privatumą kaip patį didžiausią turtą. Ypatingai dabar, kai pamatė jog vienas žmogus gali pridaryti tiek daug grėsmės savo keliais žodžiais paversdamas vieno, nekalto žmogaus gyvenimą aukštyn kojomis. Jasmine tik atėjusi ramiai apsižvalgė, bet kažkokių įtartinų tipų nepastebėjo, todėl dabar kai lotynų kilmės vaikinas sėdintis šalia jos paminėjo, kad grėsmė yra tikra, Crimson susirūpino.
- Manau nieko neturėtų nutikti, visgi viešbučio apsauga čia yra ir tikrai ne pati silpniausia.. ,- pratarė savo susirūpinimą užglaistydama ramiu balsu nesuteikė jam pagrindo pamanyti, jog yra silpna būtybė ir lengvas taikinys bet kuriam kitam 'išgelbėtojui'.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-30, 13:53

"Nė nebandyk jos liesti, išsigimėli. Nė nebandyk." - Rėkė Džimas, sėdėdamas savo kalėjime Moriarty galvoje. Nuo tų riksmų, Anthony kankino toks skausmas, kad norėjosi pačiam rėkti arba tiesiog patrankyti makaulę į sieną, kad bent akimirkai tas idiotas užtiltų. Gi tamsiaplaukis taip maitina juos abu ir tas neišauklėtas idiotas nesuvokia, jog jei ne Anthony, jiedu abu dabar badautų, sulystų ir kankintųsi. Tik viskis, kurį vaikinas gėrė beveik kaip vandenį padėjo skausmą numalšinti. Aišku, beveik 100% Jasmina turėjo pastebėti, kad jam ne viskas gerai.
- Gali dėl manęs nesijaudinti. Sociopatija pasireiškia tik nesugebėjimu jausti empatijos. - Gurkštelėjo dar viskio Anthony, taip ištuštindamas savo taurę. Pastatęs ją ant baro, sirena mostelėjo barmenui, jog pripildytų tuo pačiu gėrimu.
- Viešbučio apsauga? - Nusišypsojo ir parodė į porą vyrukų stebinčių salę, kad svečiai jaustųsi saugūs. Matai, jie ginklų neturi. Plius, matyti, kad labiau kreipia dėmesį į tą blondinę, galiu pasakyti, kad plaštakę, nei į kitus svečius, kuriuos ir turėtų saugoti. Be to, tas psichopatas tave išsivestų ir jų dėmesio nė nepatraukdamas. - Banė savo teisumu įtikinti merginą ir pagaliau gavo savo viskį, kurio greit gurkštelėjo, nepaisydamas fakto, kad po truputį girtėja.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 00:33

Jasmine prieš čia ateidama buvo visiškai įsitikinusi, kad šioje vietoje aptarnavimas yra vertas sumokamų pinigų, tiesa, tikrai nemenkos sumelės už naktį, todėl Anthony žodžiai atvėrė Crimson kelią pas kažką aukščiau, kad ši problema būtų išspręsta. Ne, ji nebuvo iš tų žmonių kurie labai skuba kitus teisti ir skųsti valdžiai, tiesiog Jasmine atsižvelgė į kitų saugumą, juk čia viešbutis ir panašių dalykų čia negali būti.
- Tai todėl skandini save taip lengvai alkoholyje?,- netrukus pravėrė lūpas dalinai nukreipdama į jį savo žvilgsnį. Prieš kelias akimirkas dar pasirodęs kaip eilinis vyras bandantis savo sėkmę su konkrečioje vietoje pasirodžiusia mergina, dabar užsitraukė jos smalsumą ir norą daug ką iš jo apie jį sužinoti. Akivaizdu, jis buvo kitoks, ne žmogus, kažkokia įdomi būtybė su dar įdomesne gyvenimo istorija.
- Apgailėtina.. nenoriu nė pagalvoti, kad tavo minėti dalykai, nutinka nieko dėtiems žmonėms..,- trumpam nuganė žvilgsnį į atsitiktinį tašką, po akimirkos jį vėl sugrąžindama atgal,- Tai kokia tavo gyvenimo istorija? Aišku jei galiu šito klausti ir tai nėra valstybinės saugumo paslaptis,- šyptelėjo po ilgo laiko tarpo, kai po kelių sekundžių ji išsivystė į lengvą juoką. Nusprendusi, kad nėra čia ko tokiomis giliomis ir svarbiomis temomis diskutuoti, sumanė pirmiausiai pasišnekučiuoti smulkiomis temomis, taip po truputį galėdama jį pažinti ir patenkinti savo begalinį smalsumą. Oi tos moterys...
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-31, 15:55

Jei būtų norėjęs, Anthony galėjo jau senai paskųsti tą tipėlį viešbučio valdybai. Tačiau, sirenai jis atrodė įdomus. Žmogus, medžiojantis savo rūšį. Be to, paskti vyriškį nebuvo sudėtinga ir visa tai kas buvo daroma su vargšėmis merginomis tikrai nesukėlė noro kam nors apie tai papasakoti. Na, bet Moriarty galėtų papasakoti Jasminai. Tamsiaplaukė, veikiausiai, išsigąstų. Vien iš jos reakcijos kai šis prabilo apie psichopatą, matyti, kad mergina linkusi rūpintis kitais.
- Todėl, kad tik tai padeda įsilieti į aplinką. Dauguma šiame bare esančių žmonių net girtesni nei aš. Taip, lieku nepastebėtas. Toks pas kaip visi. - Iš dalies pamalavo Anthony. Jei neskandintų savęs alkoholyje, kuris bukina visus pojūčius, veikiausiai, dabar rėktų iš skausmo, mat Džimas, sugalvojo dar labiau paerzinti indo kaimyną, vėl trankydamas kalėjimo sienas. "Palik ją ramybėje." - Tesigirdėjo Moriarty galvoje, tarp sienų trankymo.
Tik Jasminos klausimas privertė Anthony bent kiek atsitraukti nuo didžiulės asmeninės problemos. - Gimiau Anglijoje. Daug metų praleidau kariuomenėje. - Tik tiek apie save tepasakė Moriarty. Mergina turėtų būti tikrai išskirtinė, kad vaikinas atskleistų daugiau, o ypač papasakotų plačiau ką veikė armijoje. - O taviškė? - Paklausė dar gurkštelėdamas viskio.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 21:20

Suvedusi galus ir susidariusi nuomonę apie tai kokia padėtis vyrauja lankomame viešbutyje, Jasmine nusprendė daugiau į tai nebesigilinti. Šią akimirką šnekėtis su Anthoniu buvo visai neblogas vakaro scenarijus, kurio mergina nebuvo numačiusi. Bet gi kartais, smagiausi dalykai nutinka netikėtai, kai nieko neplanuoji, tikiesi vieno, o išeina viskas visai kitaip.
- Bet negi tu tikrai manai, kad bare negalima sėdėti negeriant? Va pavyzdžiui pašokti, pasišnekučiuoti, palošti kokį fuzbolą irgi išeitis,- nusijuokė iš savo pačios žodžių, mat kas Crimson atrodė smagus dalykas, kitiem skambėjo kaip vaikiškas naivumas. Tačiau niekas neturėtų teisti už bandymą būti unikaliu, nes netgi pakelsi nuotaiką užsirūstinusiems aplink sėdintiems baro lankytojams įpūsdamas naujovių ir juoko. - Gerai, paliekam tai užnugary, žinant kokie dabar laikai, niekas tokiems dalykams blaivia galva savęs nepasmerks,- vėl sukikenusi netrukus dirstelėjo tiesiog instinktyviai į duris, pro kurias kaip tik įėjo jauna, daili mergina ir storas, gražiai atrodančiu kostiumu bei portfeliu pasipuošęs pusamžis vyras. Akimirką kitą pastalkinusi juos žvilgsniu, kitą mergina jau toliau klausėsi Anthonio pasakojimo pradžios.
- Ir kaip sekėsi kariuomenėje? Kiek žinau ten jei tik nori gali siekti aukštumų iki pat gilios senatvės,- ramiu, maloniu balsu netrukus vėl kreipėsi dar vis tiek į nepažįstamąjį. Jasmine visuomet žavėjosi armijoje tarnybą atliekančiais vyrais, jie atrodė merginai tokie drąsūs, gerbtini už norą ginti valstybę nuo priešų, o ką jau kalbėti apie uniformas, kurias vien pamačius, per Jasmine odą pralėkdavo didžiulė malonių šiurpuliukų banga. - Nenoriu užbėgt už akių ir atkirsti tavo pasakojimo, turėtum turėti sukaupęs iš tarnybos laikų bent kelis linksmus prisiminimus?,- mielai šypsojosi vaikinui to tikrai norėdama, ne kasdien juk sutiksi antgamtinę būtybę, tarnavusią ir dar tokią įžvalgią kiekvienam rūpimu klausimu - žmonių elgesyje, gyvenime.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-31, 21:48

Vakaro be alkoholio Anthony tikrai negalėjo įsivaizduoti. Jei negertų, veikiausiai, išprotėtų nuo nežmoniškų galvos skausmų ir Džonio rėkavimo, kurį galima sustabdyti tik atsijungus. O juk tai padaryti lengviausia ir smagiausia išlenkus atitinkamą kiekį velnio lašų. Tačiau, tos savo gyvenimo istorijos dalies, Moriarty nutarė Jasminai nepasakoti. Apksritai vos pora gyvų sielų žino kas dedasi šio asmens gavoje. Kad ir šią akimirką, niekas nė nesuuostų, kad Anthony kankinasi, kad kažkas žaloja iš vidaus. Ta šypsena - tik dailus fasadas tam paslėpti.
- To niekas niekada manęs neklausė. - Nusišypsojo Anthony ir užuot gurkštelėjęs paklausė merginos bei pastatė viskio taurę ant baro. Šiuo klausimu, Jasmina jį išties sudomino. Nė viena mergina nesidomėjo linksmomis istorijomis iš kariuomės. Apskritai, apie šiuo gyvenimo etapu niekas nesidomėjo. - Kariuomenėje supratau kokie iš tiesų žmonės yra drąsūs. Kaip jie kovoja už vienas kitą. Tačiau tai nėra linksmos istorijos. Daugiausia jų - kareivinėse ir treniruočių metu. - Vėl prabilo Anthony. Šis tamsiaplaukės klausimas sužadino prisiminimų laviną. Moriarty atmintyje iškilo vaizdai, kuomet jis su Edvardu IV. kartu medžiojo, kartu kovojo už Angliją, už York'ą. Tai buvo išties smagus gyvenimo laikotarpis. Gal būt net smagiausias. - O iš kurio laikotarpio norėtum išgirsti istoriją? - Paklausė Anthony, norėdamas patenkinti Jasminos smalsumą. Kaip diena aišku, jog mergina jau susigaudė, jog jis ne paprastas žmogus, o antgamtinė būtybė, o šios gyvena kiek ilgiau nei paprasti mirtingieji jei rūpinasis savo išlikimu. Nors, sirena juo per daug nesirūpino, per visus metus praleistus kariuomenėje nė karto nebuvo susprogdintas ar nukautas priešo taip, kad kelios mergelių širdys to nepataisytų.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 22:06

Panelė Jasmine buvo toks žmogus kuris nesirinktų alkoholio tokiais atvejais kuomet kankina nuobodulys, ar sulaukė dar vieno savaitgalio. Bet ir nesmerkė tų žmonių kurie vakarus leisdavo baruose, ar savaitgaliais leisdavo sau atsipūsti. Kiekvieno žmogaus gyvenimas buvo jo paties reikalas ir niekas neturėjo teisės į tai kištis. Visiškai laisvos dvasios, plačių pažiūrų ir tiesiog plaukianti pasroviui žmogiškoji merginos pusė gyveno savo laiką pilnu ir pačiu geriausiu tempu, leisdama sau viską ko tik norėjo. Nematė reikalo varžytis. Jasmine yra demonė ir tai aišku iš karto leidžia suprasti, kad mergina nėra tokia pati kaip žmonės. Kaip gyvieji. Demonai paprastai geba išlaikyti savo tam tikro amžiaus biologinę išraišką šimtus metų nepakintant, tik laikui bėgant prisikrauti dar didesnį žinių ir patirties bagažą. Galima teigti netgi tai, kad antgamtinės būtybės Jasmine buvo daug įdomesni pašnekovai, to pasekoje nieko nuostabaus, kad Anthony gyvenimas jai pasirodė vertas rašytojo plunksnos.
Klausydamasi tamsiaplaukio pirmųjų tikslesnių pasakojimo apie karo laikus nuotrupų, ramiai lingavo galvele leisdama suprasti, kad gali nesivaržydamas tęsti ir netgi įsiplėsti. Jasmine išties yra labai gera klausytoja, pasakoti niekuomet nejautė tokio malonumo, kaip sužinoti apie kitų žmonių gyvenimus ir patirtį.
- Iš bet kurio, nesivaržyk, gali papasakoti, kad ir visas pačias ryškiausias istorijas. Mano pažįstamųjų niekas nėra tarnavęs, tai taip viskas šviežia.. ,- truputį susigėdusi nusuko akis į barą ir kaip tik šalia stovinčio padavėjo pasiprašė paprastų sulčių, šis linktelėjęs kaip mat nuėjo jų paruošti. Gerklė po truputį jau džiuvo, tad kažkas šalto ir gaivaus puikiai tame pagelbės.
- Bet gal nesi linkęs atvirauti? Turi artimų draugų?,- žvelgdama į jį, akis ganė po Antonio veidą įsidėmėdama jo ypatybes. Jis, nors ir toks paslaptingas bei negeras berniukas, traukė Jasmine ir neturėjo ji tikslo išeiti bei palikti tokią įdomią, ir netikėtai užsimezgusią pažintį.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-31, 22:24

Jasmina išties jį sudomino. Mergina pasirodė kiek kitokia nei paprastos antgamtinės būtybės. Savo atėjimu čia, ji rodos nieko apčiuopiamo nesiekė. Na bent taip atrodė Moriarty. O ir juo pačiu, mergina greit susidomėjo, kas būna ne taip jau dažnai. Dažniausiai, dailiosios lyties atstovės per daug pačios kariasi ant kaklo, per daug gyvena išore nei vidumi. O ši tamsiaplaukė pasirodė visai kitokia, turinti tyrumo savyje daugiau nei eilinė mergina.
- Tikiuosi, kad po šio pasakojimo būsiu apdovanotas. Visiškai nereikšmingu dalyku. Kad ir telefono numeriu. - Nusišypsojo Moriarty, tikėdamasis, kad mergina sutiks. Juk savaime aišku, kad tamsiaplaukės taip greit nenusikabins. Jei nori paragauti merginos širdies ir ne tik, turės ne vieną prakaito lašą išlieti. Ir ne tam, kad atvertų jos šonkaulius. Būtent po šių minčių, galvos skausmas pasidarė nepakenčiamas ir Anthony viena ranka suėmė galvą. "Užsičiaupk bent akimirkai". - Bandė save nuraminti sirena, tačiau nieko nesigavo. Ir visgi, kaip visada, jis stengėsi to neparodyti ir po akimirkos vėl su šypsena veide pažvalgė į Jasminą. - Atleisk. Tai tik kovos randai. - Vėl mieliau nusišypsojo tikėdamasis, kad ši neišriš kas jam darosi ir nepabėgs pabrukusi uodegą. Ir Moriarty negalėtų jos kaltinti.
- Bene linksmiausios kariuomenės istorijos būdavo po laimėtų mūšių. Kai jau apverkti kritę draugai ir priešai. Pasidalijus grobiu. Pavyzdžiui, po vieno mūšio su Edvardu IV. žaidėme kortomis. Ir jis pralošė man net savo šarvus. Nedaug trūko, kad ir karūną pastatytų. - Nusijuokė Anthony prisiminęs tuos laikus. Aišku, tai buvo senai, bet tada jis galėjo pasakyti, kad gyvena. Iki demonės viskas buvo kitaip. "Ach tu ją ir vėl prisimeni". - Triktelėjo į sieną Džimas ir štai, Anthony vėl akimirkai suėmė galvą, nė nespėjęs atsakyti į Jasminos klausimą. Tik vėl grįžęs į trečią luitą nuo saulės Moriarty pažvelgė į pašnekovę. - Aš sociopatas, retas atvejis kai tokie turi draugų. - Papasakojo lyg tai būtų paprastas dalykas. Ir išties, visiškai nepažįstamam žmogui atsiverti kiek lengviau. Niekas negalėtų patikėti kiek Anthony paslapčių žino merginos, kurių širdis vėliau suvartojo tamsiaplaukis.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 22:52

Nors po pilnai perkrautos dienos Jasmine galėtų jaustis emociškai pavargusi, ji taip nesijautė. Fizinio nuovargio nė neverta minėt, reikėtų daug daugiau, kad jis imtų kankinti, todėl dabar tai niekuo neįtakojo jos savijautos. Visuomet daug lemdavo nusistatymas, o toliau, sekant persipinusia dažnai pasikartojančių įvykių grandine ir didesni, svarbesni dalykai. Požiūris tikrai buvo galingas ginklas prieš visus priešus ir gyvenimą apkartinančius asmenis, įvykius ar objektus.
- Jei pasakojimas bus geras, gal išmuš tavo sėkmės akimirka,- susijuokė trumpai suteikdama vaikinui vilties. Tačiau tiesa buvo ta, kad Jasmine mažai mobiliuoju naudojosi. Pagrinde norėdama su kuo susisiekti tiesiog įsijungdavo 'mesendžerį' ar pati užvažiuodavo tiesiai į namus. Bendravimą akis į akį visuomet rudaplaukė vertino labiau nei tuščiai praleidžiamas valandas bendraujant laidais. Galbūt dėl to ji buvo ir yra tokia šilta ir jausminga persona, su kuria lengva bendrauti, bet sunku pamiršti.
Anthony iš pirmo žvilgsnio atrodė toks pat kaip kiti, bet pradėjus bendrauti ir net šią akimirką, kai jį suėmė staigus galvos skausmas jis pasirodė toks žmogiškas. Jokio sociopato. Bet realybė buvo ne tokia. Jis toks buvo, ir dėl neaiškios priežasties pasikartojantys spazmai sukėlė merginai įtarimą. Pasiteisinimas buvo per lengvas ir paprastas, kad demonė tuo patikėtų. Toliau Moriarty pasakojant karo istorijas Jasmine žvilgsnis ir mintys buvo nukreipti ties kitais dalykais, turbūt tais, apie kuriuos vaikinas nenorėtų kalbėti. Jasmine yra tas žmogus kuris suerzins, supykdys, bet bandys išsiaiškinti problemą, siekdama jos ir naštos pašalinimo.
- Anthony, kas yra?,- pasilenkė arčiau jo dabar jau iš arčiau sujungdama akių kontaktą. - Ar galiu paklausti, kas esi? Nes galiu prisiekti, kad ne toks kokie žmonės būna..,- jis puikiai suprato ko Crimson paklausė, todėl ji toliau neskatino. Uždėjusi ranką ant jo peties, toliau nepakeisdama veide susidariusios išraiškos sukeltos jo pasikartojančių skausmų į jį žiūrėjo. Nepaaiškinamas noras juo pasirūpinti užvaldė sukubės mintis ir tai, kad jis sociopatas jos nė kiek negąsdino.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-31, 23:12

"Taip tu ją prisimeni. Demonė. Ji įdėjo mane čia." - Juokėsi Džimas Anthony galvoje. Kitais kartais, jis taip smarkiai jo nekankindavo savo pasirodymu, galvos skausmais. Tačiau dabar, matyti, kad kita Moriarty itin nenorėjo, kad sirena paliestų Jasminą. O to, Anthony taip norėjo. Sugauti į nagus antgamtinę būtybę ir ją išmėsinėti, buvo grynas malonumas. O ypač tokią kaip Jasminą. "Aš tau sakiau nemėginti. Nė negalvok apie tai". - Iš niekur nieko vėl prabilo Džimas. Jo balsas, kaip ir beveik visada rėžė lyg kokie durtuvai. Ypač, jei tas padaras nutardavo išties padaryti taip, kad Anthony negautų aukos. "Kodėl ji tau tokia svarbi. Tai tik suknista mergina. Tokių pilni kampai." - Čia jau Džimui kalbėjo Anthony. Ir viskas vyko tol, kol Jasmina bandė jį pranešnekinti, jog suvoktų, kas su šiuo vaikinu darosi. Akimirką pagerėsius, jis pažvelgė į merginą ir išsyk suvokė, kad ji yra sunerimusi, nežino kas Moriarty darosi.
- Kas aš? Juk sakiau, paprastas sociopatas kovojantis su psichopatais viešbučiuo baruose. - Bandė pameluoti Anthony, tačiau jis suvokė, kad ne tik neapgaus Jasminos, bet to nieko nepasieks. be to ir Džimas tuo nepatikėjo. "Pasakyk jai kas esi. Pasakyk, jog ėdi merginų širdis. Nors kartą užsiaugink kiaušus ir pasakyk jai." - Bandė mesti iššūkį Moriarty antroji pusė ir dar kelis kartus triktelėjo į juos skiriančią sieną taip, kad Anthony jau vos laikėsi neparkritęs ant žemės. Matyt, tas vidinis demonas tikrai nenorėjo, kad Anthony gautų šią merginą. - Aš sirena. - Tyliai pratarė spazmui prasibaigus. Tik tada jis pastebėjo Jasminos susirūpinimą, ranką ant peties. Niekas dar nėra apie jį pagalvojęs. Anthony visada buvo šešėlis. Tiksliau žudikas šešėliuose, o ne asmuo, kuriuo kas nors bent norėtų pasirūpinti ar pagalvoti.
- Ir žinau, kad tu taip pat ne paprastas žmogus. - Jau skausmus praėjus, nes Džimas rimtai pavargo ir atsigulė pailsėti savo narvo kamputyje, prakalbo Anthony. Matyt ir šios asmenybės šerdyje buvo krislas kažko daugiau nei vien savęs iškėlimas ir noras visą laiką maitintis. Tačiau niekas to krislo dar nebuvo pasiekęs.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Baras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: