Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Palata nr. 12

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-21, 19:36

:110:


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-22, 21:30

Vyras gulėjo kietoje ligoninės lovoje užsimerkęs, tačiau nemiegojo. Pripumpuotas įvairiausių vaistų skausmą juto labai blankiai, bet užmigti vis tiek negalėjo. Vis galvojo, kas nutiko, negalėjo pamiršti. Kiek pramerkęs akis Claudius žvilgtelėjo į palatos durų pusę. Pravėrė apdžiūvusias lūpas, kad giliau įkvėptų chemikalų kvapu prisotinto oro. Tyliai pažepsėjo, pabandė liežuviu suvilgyti lūpas, bet ir pastarasis buvo nenormaliai sausas. Jaeger apsidairė palatoje, kažkodėl sunkiai suvokdamas, kur yra. Miglotai prisiminė kelionę į ligoninę, bet vis tiek vargiai susigaudė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-22, 21:35

Reina koridoriuje kalbėjosi su policininkais. Papasakojo kada Klaudijus išėjo ir kada sugrįžo, tačiau nieko daugiau ji ir pati nežinojo. Atsiprašiusi ir pasakiusi, kad turi pabūti su savo vaiko tėvu, įėjo į palatą. Žiūrint į Klaudijų, prijungtą prie visų tų aparatų, su lašeline rankoje ir sutvarstytomis žaizdomis, Reina tiesiog jautė kaip jai plyšta širdis. Priėjusi arčiau prie lovos, lėtai ir tyliai, tarsi bijotų mylimąjį išgąsdinti, moteris tyliai atsiduso ir švelniai prilietė jo ranką, atsisėsdama ant lovos krašto. Matė, kad vyras sąmoningas, tačiau nenorėjo jo iš karto užsipulti klausimais. Vieną ranką pasidėjusi sau ant pilvo, kuriame lyg kažką nujausdamas nerimo jų vaikutis, Reina tyliai atsiduso.
 - Labas, meile. Ar man čia pabūti ar nori pasilikti vienas?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-22, 22:03

Kai palatos durys tyliai prasivėrė, Claudius kažkodėl krūptelėjo. Pakėlė akis į viršų, kad galėtų matyti atėjusio žmogaus veidą. Išvydęs Reiną, lengviau atsiduso ir vėl užsimerkė. Ne iškart atsakė į klausimą, tik ištiesė ranką merginos pusėn ir giliai įkvėpė.
- Lik, - sušnabždėjo, neįstengdamas kalbėti garsiau. - Vandens... - sumurmėjo ir pasuko galvą į tamsiaplaukę. Rankos drebėjo, tačiau Claudius vis vien laikė vieną iš jų ištiestą merginos pusėn. Atsimerkė, bet žvilgsnio nesisekė sukoncentruoti, vaizdas plaukiojo, galva svaigo. Nors skausmo ir nejuto, tačiau nežmoniškai pykino, o burna buvo išsausėjusi. Net nenorėjo klausti, kaip jiedu čia atsidūrė. Baisu buvo pagalvoti, kaip išgąsdino merginą leisgyvis paršliauždamas namo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-22, 22:07

Nuėjusi prie ant spintelės padėto padėklo, moteris paėmė vandens buteliuką ir pusę jo turinio supylė į stiklinę. Priėmusi prie mylimojo, švelniai ir atsargiai priglaudė stiklinę jam prie lūpų, tuo pačiu kilstelėdama jo galvą nuo pagalvės, kad jis netyčia nepaspringtų, o ir gerti būtų lengviau ir patogiau. Jausdama kaip širdis baladojasi matant jį tokį bejėgį, Reina nurijo ašaras ir sugirdžiusi Klaudijui visą stiklinę vandens, padėjo tuščią indą ant spintelės prie lovos. Vėl prisėdusi, nes ilgai stovėti jai nebebuvo taip paprasta, moteris suėmė mylimojo ranką, į kurią buvo prijungta lašelinė ir švelniai paglostė mylimojo odą.
 - Aš... Aš žinau, kad esi labai pavargęs. Ir kad tau labai sunku kalbėti. Bet jeigu galėtum pasakyti nors ką nors apie žmones, kurie tau tai padarė, galbūt policija jau dabar pat galėtų imtis darbo. Ar tu ką nors pameni, mažyti? Ar tai... - užtilusi, Reina išgąstingai sumurmėjo. - Ar tai Alfonso darbas?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-22, 22:25

Pagaliau gavęs atsigerti, Claudius su didžiu pasimėgavimu nuryjo kiekvieną vandens gurkšnį. Baigęs gerti vyras padėjo galvą atgal ant kietos pagalvės ir atsiduso. Kaip mat pasijuto geriau. Sutrikdytas moters klausimų jis nežymiai suraukė antakius ir papurtė galvą, kiek tik tai buvo įmanoma.
- Ne, - sumurmėjo, net neaišku į kurį klausimą atsakydamas. Pasimuistė lovoje, pusiau atsisėdo, nors net nežinojo, ar jam taip galima. Pažvelgė į Reiną ir tvirtai suspaudė apkepusias lūpas. - Nieko.. neatsimenu, - kalbėjo kiek įmanoma rimčiau, kad tamsiaplaukė nesuuostų melo. Negalėjo jai pasakyti tiesos. Niekaip. Vyro rankos nusviro jam prie šonų ir jis apsidairė baltoje palatoje. - Ar.. mes seniai čia? - sunkiai ištarė ir atsiduso. Neturėjo viskas taip susiklostyti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-22, 22:30

Reina per daug gerai pažinojo Klaudijų. Kartais tai, kaip gerai mokėjo perskaityti jo emocijas gąsdino tiek ją, tiek ir jį patį. Ji galėjo iš vieno žvilgsnio suprasti platų vyro emocijų spektrą, tačiau kartais ji pasirinkdavo savo žinias ignoruoti, o kartais išsakydavo tai garsiai. Ir nors nenorėjo tokioje situacijoje Klaudijaus išvadinti melagiu, iš jo akių matė, kad net jeigu jis visko ir neprisimena, vis tiek kažko jai nesako. O tai neramino. Šiaip ar taip, ji ėmė bijoti ir dėl savo sūnaus. Suėmusi Klaudijaus ranką tvirčiau, moteris palinko į priekį.
 - Klaudijau, jeigu nenori, galime policijai nesakyti. Tikrai. Paliksim viską tik tarp tavęs ir manęs, tiesiog.. Pasakyk bent jau man. Nes aš išeisiu iš proto, o jokių raminamųjų man nesutiko duoti. - atsidususi moteris ranka pasitrynė pilvą. Nežymiai susiraukusi iš skausmo, atsiduso. - Kelias valandas. Tau turėjo susiūti kelias žaizdas, visas kitas sutvarstyti, dezinfekuoti. Sako, kad gana greit turėtum atsigauti ir tave paleis gydytis namie.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-22, 23:01

Kvaila buvo manyti, kad praslys pamelavęs. Reina visuomet vyrą perkąsdavo, kad ir kaip šis stengdavosi ką nors nuslėpti. Šįkart įvyko lygiai tas pats. O ko reikėjo tikėtis? Jaeger atsiduso ir įsikibo pirštais į antklodę. Neramus žvilgsnis smigo į merginą, kai šis trūkčiojančiai iškvėpė. Tvirtai suspaudęs lūpas Claudius keletą akimirkų patylėjo. Rezgė galvoje atsakymą, o tą padaryti, kai mintys tokios chaotiškos, buvo gan sudėtinga.
- Sunku paaiškinti, - sušnypštė ir nudelbė žvilgsnį žemyn. - Tai... painu, - sunkiai pridūrė ir dantimis surakino apatinę lūpą. Nenorėjo Reinai pasakoti. Taip tik be reikalo ją sunervintų, tačiau kokį pasirinkimą turėjo? Anksčiau ar vėliau ji vis vien kažkaip sužinos tiesą. - Aš susimoviau, - sukuždėjo ir užsimerkė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-22, 23:05

Reinos širdis baladojosi, rankos drebėjo, kojos virpėjo ir sunkiai laikė jos kūną, o kūdikis po širdimi daužėsi taip, tarsi ketintų pats išlipti ir paguosti tėtį. Reina žinojo, kad toks nerimas jai tikrai ne į gerą, todėl tikėjosi, kad sužinojusi kas po velnių nutiko, galės tiesiog suvirškinti visas mintis ir kažkokiu būdu gyventi toliau. Vis dėlto, kiekvieną kartą užsimerkus prieš akis iškildavo susmukusio, bejėgio ir sumušto mylimojo vaizdas. Ir tamsiaplaukė kuo puikiausiai suvokė, kad dabar būtent ji privalo būti ramsčiu. Gražinti Klaudijui skolą už visas tas situacijas, kuomet jis palaikė ją.
 - Aš žinau kad sunku, meile. Bet aš ne tas žmogus, kuris kada nors galėtų tave smerkti. Susimovei? Mes viską sutvarkysim, mažyti. Tik prašau, pasakyk man, kad aš galėčiau bent kažkaip nusiraminti. - sudejavo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-22, 23:29

Galvoje sudėliojęs sutrauktą, šiek tiek pakoreguotą istorijos variantą, Jaeger atsisuko į merginą. Suraukė antakius, tarsi vis dar vengtų prabilti ir įtemptai mąstytų. Tačiau šis išties tiesiog bijojo pradėti, bijojo, kad žinia Reinos nenuramins, o tik dar labiau sujaudins. Net ir būdamas visas subaladotas, žiauriai sužeistas, Claudius nenustojo ja rūpintis. Tamsiaplaukė buvo svarbesnė už bet ką.
- Aš nežinau, kas tie žmonės, - vyras sukuždėjo taip skausmingai, kad net pats nusipurtė. - Mane su jais supažindino vienas verslo partneris, kai paklausiau jo, kas man galėtų padėti surasti vieną žmogų, - šiaip ne taip pakankamai rišliai išstenėjęs sakinį, Claudius net užduso. Keletą akimirkų sunkiai gaudė orą, kol įsitikino, kad gali tęsti. - Jie.. jie man padėjo rasti Alfonsą, - sumurmėjo, pakankamai akivaizdžiai kažką nutylėdamas. Bet Jaeger nenorėjo leistis į smulkmenas. - Jie pasirūpino, kad jis mūsų daugiau nebeliestų, - toliau šnekėjo ir galiausiai nusisuko. Rankas susidėjo sau ant pilvo ir žvelgė į nubrozdintus savo delnus. - Šiandien nesutikau prisidėti prie kažkokio jų nešvaraus darbelio, - sukuždėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-22, 23:35

Pamačiusi kaip mylimajam sunku kalbėti, Reina tyliai atsiduso ir nuskubėjo prie spintelės, ant kurios stovėjo pustuštis vandens buteliukas. Pripildžiusi stiklinę vandeniu, moteris ir vėl pagirdė Klaudijų. Tikėjosi, kad nuo vandens jis jausis geriau, tačiau tuo pačiu puikiai žinojo, kad prireiks bent savaitės, kad jis sugebėtų bent jau atsistoti ant kojų. Jaeger būklė buvo nepavydėtina. Klausydamasi to, ką vyras jai pasakojo, Reina bailiai susidėjo rankas ant pilvo ir jį patrynė, taip tarsi ramindama mažių viduje. Jausdama kaip visas kūnas įkaista, moteris nuo spintelės pasigriebė kažkokį žurnalą ir ėmė juo vėduotis. Tokios karščio bangos ją pastoviai užplūsdavo kiek labiau susijaudinus.
 - Klaudijau, aš žinau, kad tu mane saugai, tačiau galėjai man pasakyti. Tai, kad visa tai nuslėpei, kad nieko nepasakei... Kas, jeigu tavęs nebūtų parvežę namo? Net nebūčiau žinojusi kur tavęs ieškoti. Jeigu būtų tave numetę kur nors griovy? Meile, tu galėjai mirti. - sudejavusi, ji vėl atsisėdo ant lovos ir papurtė galvą. - Tiesiog pasakyk kas dabar bus. Jie nori pinigų?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 23:43

Vandenį Claudius gėrė godžiai. Jis maloniai vilgė išdžiūvusią burną ir darėsi lengviau kalbėti. Reinai patraukus stiklinę nuo lūpų, vyras jas apsilaižė ir atsiduso. Neturėjo mylimosios įvelti į šitą nesąmonę. Tik ne dabar, kai ji laukiasi. Kai nervintis jai negalima. Jaeger keletą akimirkų tylėjo, dėliodamas mintyse sakinius, kurie neskambėtų taip absurdiškai. Žvelgė į nubrozdintus savo delnus, uždžiūvusį kraują ant virpančių pirštų. Negalėjo patikėti į kokį pavojų įstūmė save ir savo šeimą. Negalėjo sau už tai atleisti. Galiausiai Claudius pasuko galvą į merginą ir, sunkiai ištiesęs ranką, prilietė jos kelį.
- Ne, Reina, pinigų jie nenori. Aš neįsivaizduoju, ko jie gali norėti, - Jaeger atsiduso ir gūžtelėjo pečiais. Toks veiksmas buvo labai skausmingas, tačiau jis tik tykiai sušnypštė. - Tikriausiai paramos. Užnugario. Jie už pagalbą nori pagalbos, - jis liūdnai šyptelėjo ir pasirėmė į pagalvę. Galva svaigo, tačiau Claudius neleido sau susmukti ir parodyti, kad jam bloga. - Aš viską išsiaiškinsiu. Neleisiu, kad tau kas nors nutiktų, - labai rimtai pasakė ir dar rimčiau įsižiūrėjo į mylimosios akis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 23:49

- Po kelių dienų -
Sužinojusi, kad Klaudijui bus atliekami tyrimai ir jo kurį laiką nebus palatoje, Reina nusprendė veikti. Pasirūpinusi, kad į ligoninę būtų atvežta eglutė ir žaisliukai, Reina ją papuošė ir po ja išdėliojo dailiai supakuotas dovanas. Didelės ir mažos dėžutės spalvinguose įpakavimuose pagyvino baltą ir nykų ligoninės kambarį. Nusprendusi, kad Klaudijus jau tuoj bus čia, Reina nusišypsojo ir žvilgtelėjo į veidrodį. Buvo apsirengusi Kalėdų Senelio padėjėjos kostiumą - raudoną sijonėlį baltais kailiniais kraštais, juodus ilgus aukštakulnius ir raudoną palaidinę kailiniais kraštais. Ir taip, visa tai buvo jos dydžio. Reikėjo paplušėti kol kažką tokio rado, tačiau dėl Klaudijaus reikėjo pasistengti. Išgirdusi, kad durys prasiveria, moteris plačiai išsišiepė ir mostelėjo ranka seselei.
 - Aš pasirūpinsiu. Ačiū. - nusišypsojo ir perėmė mylimojo neįgaliojo vežimėlio (kuriame Klaudijus buvo vežiojamas) rankenas ir įvežė į šventiškai lemputėmis ir girliandomis išpuoštą palatą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 23:59

Nuotaikos vis tiek išliko slogios. Nors vyro būklė sparčiai gerėjo, jis nerado sau ramybės. Negalėjo ramiai užmigti, negalėjo pailsėti, negalėjo ramiai žvelgti į Reiną. Jis nuolat nerimavo, nuolat jaudinosi. Ypač todėl, kad buvo ne namie. Negalėjo ilgai kalbėti mobiliuoju, neturėjo su savim kompiuterio. Be šių dalykų Claudius jautėsi tarsi be rankų. Todėl ligoninėje jis buvo visiškas invalidas ne tik dėl to, kad jį smarkiai sumušė. Atlikus visus reikiamus tyrimus, Jaeger tylėdamas leido seselei vežti jį atgal į palatą. Tie patys balti koridoriai, tie patys tarsi šmėklos slankiojantys pacientai. Tikrai ne vieta gerai nuotaikai. Tačiau jo palatos durims prasivėrus... vyrui užgniaužė kvapą. Šis išplėtė akis, apsižvalgydamas išpuoštoje patalpoje. Tuomet dar nužvelgė ir Reiną. Pirmąkart per pastarąsias dienas Jaeger veidą papuošė šypsena. Nuoširdi ir nenešiojanti absoliučiai jokio skausmo.
- Kada tu spėjai..? - vis dar abstulbęs paklausė ir žvalgėsi į lemputes bei papuošimus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 00:05

Reina visuomet dievino Kalėdas. Išleisdavo stipriai per daug pinigų dovanoms, visada norėdavo pačios didžiausios eglės, o tada ilgaaaai ją puošdavo. O ką jau kalbėti apie Kalėdines dainas, kurių klausydavo jau nuo lapkričio pabaigos. Ir nors jie su Klaudijumi mielai būtų puošę eglutę kartu, šį kartą jie tam neturėjo nei sąlygų, nei jėgų. Todėl Reina viskuo pasirūpino pati. Ir pamačiusi mylimojo šypseną suprato, jog visos tos pastangos buvo tikrai to vertos.
Švelniai paėmusi mylimąjį už rankų, nusišypsojo ir lūpomis prisilietė prie jo skruosto. Atsitraukusi, iš po eglutės paėmė vieną dovaną. Padėjusi ją Klaudijui ant kelių, pati atsisėdo ant lovos krašto. Mostelėjo ranka.
 - Nagi, išpakuok. - paragino. Tyliai sukikeno, nes puikiai žinojo, kad to laikrodžio, kuris buvo viduje, Klaudijus labai norėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 00:15

Pajutęs kažką ant kelių, Claudius nudelbė žvilgsnį žemyn. Dailiai supakuota dovana šiek tiek nustebino ir privertė pasijusti maloniai. Vyras atsargiai atrišo kaspinėlį ir tvarkingai atplėšė raudoną pakavimo popierių. Išvydęs dėžutę su pažįstamos firmos pavadinimu, Jaeger pakėlė antakius. Atidarė ją, akimis vedžiodamas per laikrodį ir galiausiai pažvelgė į Reiną.
- Ačiū, - švelniai prabilo ir nusišypsojo. - Jis nuostabus, Reina, - atsiduso. Jos pastabumas vyrą visad stebino. Kaip mergina sužinojo, kad Claudius nori būtent tokio laikrodžio, jis nė neįsivaizdavo. Vyras pažvelgė į dovanas, išrikiuotas po eglute. Tikėjosi, kad tarnaitė pasirūpino Reinos dovanos atgabenimu. Net lengviau atsikvėpė ją išvydęs po eglute. Claudius lėtai su vėžimėliu privažiavo prie jos ir paėmė gražiai supakuotą, nedidelę dėžutę į rankas. Ištiesė ją tamsiaplaukei ir nusišypsojo. - Štai ši tau, - mirktelėjo akimi. Tikėjosi, kad neprašovė rinkdamas auksinius auskarus mylimajai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 00:20

Reina patenkinta sėdėjo ant lovos krašto. Ji taip džiaugėsi matydama Klaudijaus nuostabą, kurią vėliau pakeitė laimė, jog jai net nereikėjo jokių dovanų - jo džiaugsmas buvo pati geriausia dovana. Supratusi, kad mylimasis be dovanų neapsiėjo, Reina nusijuokė ir paėmė dėžutę. Papurčiusi galvą, pažvelgė Klaudijui į akis.
 - Kaip tu... Kaip tu spėjai? - atsiduso. Nuplėšusi popierių, kilstelėjo dėžutės dangtelį ir aiktelėjo. Auskarai buvo nuostabūs - auksiniai, su nedideliais žaliais akmenėliais, kurių moteris iš karto nepažino, tačiau būtų spėjusi, kad tai safyrai. Atsidususi, iš karto juos įsisegė ir priglaudė ranką prie širdies. - Jie nuostabūs. Ačiū, mažyti. - nusišypsojo. Pakilusi iš savo vietos, įspėjamai kilstelėjo pirštą. - Šitą dovaną išsivešiu su savimi, kad niekas nepamatytų, tačiau namie galėsi žiūrėti kiek tik norėsi. - nusijuokė. Padavusi Klaudijui pačią didžiausią dovaną, sukikeno. Ji prieš maždaug mėnesį pasidarė kiek erotinę nėščiosios fotosesiją. Viduje buvo rezultatas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 00:32

Claudius užgniaužęs kvapą stebėjo, kaip tamsiaplaukė išpakuoja dovaną. Tikėjosi, kad jai patiks, netgi šiek tiek jaudinosi. Tad pastebėjęs Reinos šypseną, vyras neslėpė palengvėjimo ir atsiduso. Žvelgė į auskarus, tabaluojančius moters ausyse ir šyptelėjo. Dievaži, Jaeger akyse Reinai tiko viskas.
- Dovanoms pasiruošiu iš anksto, - mirktelėjo akim ir jau tikrai, nuoširdžiai nebesitikėjo dovanų. Bet dar vienai dėžei atsidūrus rankose, teko suvokti, jog taip nebus. Su kone vaikišku nekantrumu jis išpakavo dovaną ir atidarė dėžę. Pamatęs nuotraukas Claudius kilstelėjo antakius. Ėmė vieną po kitos apžiūrinėti ir palatoje, jam pasirodė, staiga pasidarė per mažai oro. - Ar tikrai turi jas išsivežti? - kilstelėjęs akis paklausė Reinos ir neva nekaltai šyptelėjo. Nors ta šypsena toli gražu nereprezentavo kilusių minčių.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 00:36

Priėjusi prie Klaudijaus iš už nugaros, Reina apsikabino jo kaklą rankomis ir pasilenkė, padėdama smakrą ant jo peties. Norėjo ir pati pasižiūrėti į tas nuotraukas, šiaip ar taip, kūnas gerokai pasikeitė per tą mėnesį. O ir nuotraukos buvo skoningos - kai kurios netgi mielos, aiškiai parodančios Reinos džiugesį ir laimę, o kai kurios kiek erotiškos, akivaizdžiai skirtos ne kabinimui svetainėje, o pasidžiaugimui su vyru. Tyliai nusijuokusi Klaudijui į ausį, rankomis nuslydo jo krūtine žemyn.
 - Kurią nors vieną galiu palikti, jei pažadi labai gerai saugoti. - sušnarėjo, lūpomis perbraukdama kelias dienas neskustą, tačiau maloniai šiurkštų mylimojo skruostą. Nusišypsojusi, vėl atsitiesė, nes stovėti susilenkus jau buvo sunku. Mostelėjo rankomis eglutės link. Klaudijaus laukė dar kelios dovanos. - Ei, negi manai, kad jau viskas?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 00:43

Reinos prisilietimai kėlė dar didesnę šypseną. Vyras tyliai atsiduso ir vėl tvarkingai sudėjo visas fotosesijos nuotraukas. Ilgesnis žiūrėjimas į jas galėjo iššaukti šiek tiek kitokias emocijas. Pakėlęs akis, Claudius nustebintas pažvelgė į merginą. Dar ne viskas? Jis pasijuto kiek kaltas, kad paruošė tik vieną dovaną.
- Reina, juk nereikėjo... - sukuždėjo ir švelniai šyptelėjo. Ir tikrai, po eglute dar buvo supakuotos kelios dovanos. Jaeger net pamiršo, kad tebėra ligoninėje. Staiga kažką prisiminęs, vyras suspaudė lūpas. Šypsena kiek prislopo ir jis labai rimtai pažvelgė į Reiną. - Ar mano šeima neatsiuntė dovanos? - tyliai paklausė, šiek tiek susirūpinęs. Claudius kažkaip jaudinosi dėl to, ką jo šeima galėjo atsiųsti. Na, dovanos yra dovanos, bet vyras žinojo, kokie netaktiški tie žmonės kartais gali būti. Todėl nenuostabu, jog kiek jaudinosi.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Palata nr. 12
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: