Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Įėjimas/išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
I swear I walk with God
but the Devil keeps following
avatar
I swear I walk with God but the Devil keeps following
NAME :
V

ABOUT :
Lazarus nėra pats maloniausias asmuo, tačiau tai nereiškia jog nėra geras dievas. Jis griežtas bet atlaidus, agresyvus bet teisingas. Sugeba balansuoti tarp šaltumo ir linksmybių kurių nėra visiškai atsisakęs.

CLAIM :
M. Fassbender


2016-08-21, 19:35

:075:


“Gods live forever. But many of them are even more lonely and miserable than others. Why do you think they bother with humans? They teach them life's value.”
Back to top Go down
View user profile
I swear I walk with God
but the Devil keeps following
avatar
I swear I walk with God but the Devil keeps following
ABOUT :
Kad ir kokia ji čia angeliukas beatrodytu, Cornell nėra iš tų, ant kurių galvos gali sėdėti kiekvienas užsigeidęs. Visgi ji vadovaujasi posakiu "kaip tu su manim, taip aš su tavim" ir jei reiks ji ne tik, kad nuleis Tave ant žemės, bet ir nepabijos parodyti iš kokio molio nudrėbta. Žodžiu, geriau jos neprivesti iki tos ribos, kur jai teks pasitelkti savo ne tokią ir šviesią pusę. O šiaip, nepaisant visko ji linksma, draugiška, kiek nutrukgalviška ir tiesiog nuostabi persona.

CLAIM :
Milena Markovna Kunis

CREDIT :
Icon: endlessroutine, gif koduote:starboy


2017-11-02, 19:37

Į ligoninės automobilių stovėjimo aikštelę įsuko raudonos spalvos visureigis. Kelios akimirkos, keli ratai ir Melissa jau buvo priparkavusi savo transporto priemonę. Užgesinusi variklį, raganaitė dar pasitvarkė šukuoseną priešais galinį veidrodėlį ir nuo šalimais buvusios sėdynės paisėmusi mini rankine, išsilaipino. Užtrenkusi dureles ir užrakinusi automobilį, mergina nuėjo įėjimo link, netrukus ir įžengdama į baltos spalvos nestokojantį pastatą.It’s awful not to be loved. It’s the worst thing in the world…It makes you mean, and violent, and cruel.

Back to top Go down
View user profile
 
Įėjimas/išėjimas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Ligoninė-
Jump to: