Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Staliukai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-21, 19:32

:042:


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-27, 21:08

Vos tik Kajus išvažiavo iš miesto, palikdamas Sietlo šviesas užnugaryje, nuo jo krūtinės nusirito nematomas akmuo. Tas miestas vaikiną pradėjo veikti labai labai neigiamai. Kajus buvo tikras, kad vos tik išgelbės Jillian ir ją apsaugos visam laikui, įsisodins ją į mustangą ir visam laikui iš čia išvažiuos. Nors jam pačiam reikės dirbti juodajai kartai, vaikinas bent jau pasirūpins, kad Crevier galėtų gyventi be baimės, kad kažkas šiai galėjo nutikti. Lindstrom turėjo kuo puikiausią išplanuotą planą savo galvoje ir jis greičiau mirs nei leis kam nors sutrukdyti jį įgyvendinti.
Kada nusigavo į angelų miestą, Kajus pirmiausiai atsikratė jį sekančiais penkiais šešėliais. Jeigu jie buvo stipriausi demonai, kuriuos Asmodeus galėjo rasti, demonui reikėjo pagalvoti ar tikrai norėjo šokti prieš Lindstrom. Nors galbūt ir gerai, kad demonas nuvertino jo galimybes. Su kiekvienu angelo nužudymu Kajus ėmė mėgautis žodžiais neapibūdinamos jėgos jausmu. Jis jautėsi nenugalimas. Lyg visas psaulis šiam būtų po kojom. Jeigu geismo demono planas buvo atvesti Kajų į tamsiąją pusę- jam šimtu procentų pavyko, nes vaikinas žudė be gailesčio ir su pasimėgavimu, jausdamas venomis tekantį keršto jausmą. Jie ištrynė jo Jillian atmintį, vadinasi gavo ko nusipelnė. Nesivarginęs valyti kraujo nuo skruostų, Kajus persiteleportavo į visiškai kitą galą- Kanadą. Pastarosios sostinėje suradęs kitą angelų būstinę, ją be gailesčio sudegino su keliais angelais viduje. Tris iš jų vaikinas nužudė. Tiesa, patį sužeidė ganėtinai stipriai, todėl prireikė poros valandų, kad šis sugebėjo atgauti sąmonę ir pilnai save išgydyti.
Po lygiai šešių dienų vaikinas buvo susidorojęs su kiekvienu angelu, išskyrus Liuciferį. Kajus pasirūpino, kad šis trumpam dingtų iš žmogiško pasaulio, palikdamas savo indą iki tol, kol jis atsikratys Asmodeus. Techniškai, Lindstrom juo atsikratė, todėl kraujo sandėris nebuvo pažeistas, todėl Kajus buvo saugus.
Susitaręs su demonu, kad susitiks su juo bare, Kajus persirengė, nuvalė nuo savęs Kraują ir atsikratė juodų akių. Šitai jis jau išmoko valdyti profesionaliai nuo to momento, kai vietoj to, kad bėgtų nuo savo prigimties, ją priėmė visu šimtu procentų. Bet tai padarius, Kajaus netgi stovėsena pasikeitė. Dabar nuo vaikino sklido tik alinantis šaltis. Prisėdęs prie nuošalaus staliuko, vaikinas užsisakė viskio ir laukė pasirodančio Asmodeus.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-27, 21:32

Jei Kajus galvojo, kad Asmodeus juo šimtu procentų pasitikės, tai tikrai klydo. Jis nujautė, kad vaikinas net neketina dirbti išvien su jo parankiniais. Tiesa, demonas negalvojo, kad Lindstrom kurpia prieš jį planą, kaip visiškai juo atsikratyti, tačiau savotiškai jautėsi saugus. Bent jau kol kas. Per dvi savaites Asmodeus rado puikiai jam tinkantį kitą indą, į kurį persikels iškart, kai baigs darbus su Kajumi. Nors ir buvo galingas demonas, kovoje su vaikinu būtų tikrai pralaimėjęs, todėl reikėjo pasiruošti bent jau greitai dingti ir išnykti iš vaikino gyvenimo. Faktas, būtų pasivaidenęs jame kiek vėliau, tačiau dabar jis padarė bent vieną gerą darbą – privertė Kajų dažniau ir daugiau naudotis savo galiomis. Asmodeus kažkiek netgi savimi didžiavosi, manė, jog galėtų būti puikus mokytojas tokiam vaikui, kaip kad Lindstrom. Deja, jis to paties nematė. O jie galėjo puikiai sutarti, jei šis nebūtų toks užsispyręs.
Iš pačio ryto, kada Asmodeus gavo žinutę nuo Kajaus, jis jautėsi tiesiogine to žodžio prasme tarsi primuštas. Niekada taip nesijautė, todėl negalėjo suprasti, kas vyksta. Lyg ir neužčiuopęs jokių pasikeitimų savo inde, demonas persirengė ir žvilgtelėjo į save veidrodyje. Jillian veidas buvo pabalęs, negu įprastai, kas privertė demoną nežymiai suraukti antakius. Numojęs į tai ranka Asmodeus greitai išsišukavo plaukus ir nuramino Emą, kuri giliai viduje nerado sau vietos. Jos siela tiesiog veržėsi į išorę, o tai demoną erzino. Tam, kad išlaikytų ją priespaudoje, kainavo jam daug energijos. Kovinga mergiotė.
Įėjęs į pustuštį barą su palyda ( jo keli parankiniai nužingsniavo prie baro, o dar du, nužvelgę Kajų, atsisėdo prie staliuko), demonas patraukė link vaikino bei nusivilko puspaltį. Kad ir kaip nenorėjo, tačiau Jillian išsiprašė, jog Asmodeus užsivilktų Kajaus marškinius. Tuos pačius, kuriuos tada pavogė Italijoje ir su kuriais staipėsi pusę dienos. Nežinia, kuo tai pagelbėjo merginos sielai, tačiau ji nurimo. Matomai nepatenkintas ir dėl kažko pernelyg užsigalvojęs Asmodeus greitai atsisėdo ant kėdės priešais Kajų, subarbendamas į stalviršį pirštais.
- Žinai, jei nenorėjai pagalbos, tiesiog galėjai mano žmones pasiųsti velniop. Bet kadangi tau nusišikt, tai...pasakok ar viskas pavyko ir kaip sekėsi, - buvo akivaizdu, jog demono mintys kažkur kitur, kadangi jis nekoncentravo žvilgsnio ir vis barbeno pirštais. Tiesa ta, kad kaip ir jo indas, taip ir Asmodeus jautė kažkokius pokyčius kūne, tačiau vis dar negalėjo suprasti, kas vyksta. Negi į Emos kūną įsisuko liga? To jis pats nebūtų galėjęs paaiškinti, kadangi jis tikrai apsaugojo merginos kūną nuo bet kokio išorinio poveikio.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-27, 21:51

Dar prieš demonams įeinant į palatą, Kajus pajuto jų energiją. Vaikinas prieš tai taipogi galėjo ją justi, tačiau kada pilnai pasidavė savo galioms, galėjo žinoti tikslų kiekį, kokios tai mistinės būtybės ir kurioje vietoje stovėjo. Kreivai šyptelėjęs suprato, kad Asmodeus jo prisibijojo, todėl tik pasveikinęs į savo sveikatą, Lindstrom išgėrė savo du gurkšnius viskio ir užsisakė dar vieną. Buvo nelabai patenkintas, kai išvydo Asmodeus su baltais marškiniais, kurie kadaise priklausė jam. Tai privertė jaustis sentimentaliai ir Kajui dabar to nereikėjo. Visiškai. - Nebuvo sunku juos surasti, sparnuočiai nelabai moka slapstytis, - šyptelėjęs Kajus pastatė antrą viskio stiklinę priešais Asmodeus, taip savotiškai kviesdamas jį prisijungti prie jo. Visgi, jų sandėris ėjo į pabaigą, tad Kajus nusprendė, bent dabar elgtis civilizuotai. Duos jam pora savaičių dingti iš jo akiračio, o po to susiradęs išraus jam vidurius. Taip gi daug smagiau.
- Aš gi sakiau, kad dirbu vienas, - atsidusęs Kajus atsigėrė alkoholio, stebėdamas Jillian pirštus, kurie barbeno į stalo paviršių, - kas tau darosi? - paklausęs Lidnstrom suraukė antakius ir uždengė savo delnu Jillian ranką. Prisimenat, kai sakiau, kad Kajus galėjo jausti energiją? Vos prisilietęs prie merginos jis pajautė labai silpną raganišką gyslą, kas privertė jį akimirkai sutrikti. Kokiu būdu Asmodeus Crevier kūne galėjo jausti raganiaus energiją, kuri buvo panaši į jo? - Prisiekiu, jeigu ką nors pridirbai su Jillian žmogiškumu, nebūsiu toks malonus, - įspėjęs Kajus atitraukė savo delną nuo demono. - Viskas praėjo sklandžiai, daugiausiai dirbau su Liuficeriu. Necituosiu kokiais žodžiais tave išdėjo ir kaip bandė išgelbėti savo gyvybę, bet gali nepergyventi, jis ten ,kur jo niekada nesutiksi, - pasakęs Kajus net nemirktelėjo. Techniškai kalbant jis tikrai demonui nemelavo. - Kaip bonusą radau vieną iš septynių ginklų, kurie gali nudėti angelą, bet jį kol kas pasiliksiu sau, - pasakęs kilstelėjo abu antakius viršun, - kai paliksi Jillian ramybėje, tada jį gausi, - pareiškęs vėlgi gurkštelėjo viskio, vis dar neišmesdamas iš galvos to keisto jausmo, kad kažkas su Jillian buvo ne taip.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-27, 22:31

Turbūt Ema tikėjosi, jog tie marškiniai tarsi įrodys vaikinui, jog ji vis dar čia, nors jos išoriškai nepamatysi. Tai Asmodeus kažkiek patį privertė jaustis sentimentaliai, kadangi jis anksčiau irgi darė keisčiausius dalykus dėl meilės. Jei tik būtumėt jį pamatę tada, kai jis nepriminė velnio išperos. Jis praktiškai irgi buvo taip įsimylėjęs merginą, kaip kad Jillian buvo įsimylėjusi Kajų. Galbūt dėl to demonas jautėsi savotiškai susietas su mergina to jausmo ir galbūt jis pasirinko būtent ją, kaip savo indą. Tai nebuvo vien dėl to, jog reikėjo kaip nors valdyti vaikiną, ne. Jis jautė tuos pažįstamus jausmus, kuriuos jautė kažkada, kai dar nebuvo bejausmis ir tie jausmai jam kėlė šypseną. Gailesčio kupiną šypseną. Ta mergaitė net nesuprato, kur veliasi, manė Asmodeus. Jis matė, kas gali išaugti iš Kajaus. Jis jai tik daužys širdį. Tai demonas kartojo Jillian kiekvieną dieną, tačiau ji tuo neketino tikėti.
Žvilgtelėjęs į viskio stiklinę, demonas apglėbė ją pirštais, tačiau gėrimo taip ir neišgėrė. Atrodė, kad vien nuo kvapo ir keistos, bare esančios atmosferos, jam darosi bloga. Tiksliau, darėsi bloga indui, tačiau tai automatiškai turėjo pergyventi ir pats Asmodeus, o jam tikrai nepatiko taip jaustis. Silpnai. Pažeidžiamai.
- Man viskas gerai. Ir gali būti ramus, tavo Jillian saugi. Ji buvo nepermaldaujama ties drabužių pasirinkimu. Kovinga mergiotė.  – greitai ištraukęs ranką iš po Kajaus delno demonas ją nuleido ant savo vienos kojos. O čia buvo tikrai netikėta. Kaip geismų demonas jis galėjo pasinaudoti tokia situacija, tačiau dabar jis intensyviai galvojo. Ir galvojo, kas vyksta su Jillian kūnu. Instinktyviai Asmodeus pasidėjo laisvąją ranką ant savo pilvo, nors tai greičiau buvo ne jo, merginos gestas. Ji tarsi norėjo parodyti tam nesupratingam avinui, kas darosi.
Tą akimirką demonas nežymiai suraukė antakius, vos pakreipdamas galvą. Atrodė, jog Kajaus  jis išvis negirdi, nes jo akys su kiekviena minute darėsi vis platesnės, kol ranka, buvusi ant pilvo, tvirčiau sugniaužė audinį. Ne, to negali būti...bet buvo. Jillian kūne augo dar viena gyvybė ir ta gyvybė tikėtina, būtų tokia pat stipri, kaip kad vaikinas, sėdintis priešais. Galbūt ne tos stiprus, bet pakankamai, jog galėtų lygintis su demonais. Asmodeus siutino ne tai, kad mergina laukėsi, tačiau jį siutino faktas, jog jam reikia dalintis indu su dar vienu augančiu tipu. Be to, tai reiškė grėsmę. Ne be reikalo visus nephilim angelai išnaikino. Jie kėlė grėsmę.
Kai demono žvilgsnis vėl tarsi grįžo prie vaikino veido, kol klausėsi, ką šis savo, visą savo energiją nukreipė į savo ant pilvo gulintį delną ir jautė kaip po truputį ta vos užsimezgusi gyvybė, kad ir sunkiai, bet nyksta ir kaip su kiekviena minute Jillian siela klykia nesavu balsu, nesugebėdama to sustabdyti.
- Džiugu girdėti. Esu patenkintas tavo darbu. Kaip ir susitarėm, grąžinsiu tau Jillian sveiką ir gyvą. – su kiekvienu žodžiu demono šypsena darėsi platesnė, nes su kiekviena minute to mažo padaro liko vis mažiau. Kada jis nebejautė gyvybės merginos įsčiuose, Asmodeus ramiau pasiėmė taurę viskio ir išgėrė ją visą su kaupu, jausdamas, kaip skruostais viena po kitos rieda ašaros. Nors ir valdė jos kūną, mergina siela ėmė viršų, ypatingai dabar, kai suprato, jog ji neteko tokio svarbaus dalyko. Jai niekas nedavė pasirinkti, Asmodeus nedavė jai laisvės pasirinkti, jis tiesiog išplėšė vaiką iš Jillian vidaus, taip tarsi sakydamas, kad ji net neturi valdžios savo kūne.
- Turbūt turiu tau pasakyti, kas čia vyksta, tiesa? Prieš maksimum minutę tu buvai tėvas. „Buvai“ yra kodinis žodis, kadangi to...dalyko joje jau nebėra. Jillian kažkodėl dėl šito nesidžiaugia. – nusivalęs nuo skruostų vis labiau riedančias ašaras Asmodeus nežymiai mostelėjo ranka, kai prie jo prisistatė keli jo parankiniai bei padėjo šiam atsistoti, kadangi dabar ir skausmą Jillian viduje turėjo iškęsti demonas. Kitą kartą nebus toks kvailas ir atliks tokius dalykus būdamas vienas.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-27, 23:06

Kai demonas pareiškė, kad Jillian buvo kovinga, Kajus tik kreivai nusišypsojo. Jis ja didžiavosi. Iš tiesų didžiavosi. Jo moteris sugebėjo pasipriešinti prieš tokį galingą demoną kaip Asmodeus, o tai jau daug ką reiškė. Juk ji buvo paprasčiausiais žmogus. Bejėgė be papildomų užkerėtų ginklų ar talismanų. Galbūt kai Kajus ją ištreniruos, iš jos išaugs nebloga medžiotoja. - Net neįsivaizduoji, - atsakęs vaikinas pasuko viskio stiklą į šoną ir suraukė antakius. Asmodeus buvo labai nervingas, jo judesiai neturėjo jokios logikos ir tai Kajų erzino. Jeigu jis nebūtų Jillian inde, tikrai suimtų už kaklo ir trenktų jo kaktą į stalo paviršių, kad šis atsigautų.
- Galėtum paskubėti, tavo dvi savaitės jau praėjo, - Kajus sumurmėjo. Jam ir taip pakankamai ilgai reikėjo kentėti demono išsišokimus ir savotiškus iššūkius jam, kadangi reikėjo paskui jį skleisti užmaršties kerus ir glaistyti pėdsakus, kad nei Jillian draugai, nei tėvai neįtartų, kad ten ne jų dukra, o geismo princas. - Nepasakyčiau, kad buvo labai malonu su tavim bendradarbiauti, - pridūręs Kajus kreivai išsišiepė.
Tiesa, ta šypsena po sekančių demono žodžių dingo. Dabar kiekvienas Asmodeus judesys buvo labai aiškus. Jillian buvo nėščia. Ji laukėsi nuo jo. Dėl to Kajus juto raganišką energiją, nes tai buvo jo palikuonis. Jo vaikas. Sūnus ar dukra. Jo kūnas kraujas. Lindstrom akys iškart apsitraukė tokia pačia juoduma kaip dabar buvo jo siela. Jo veide galėjai regėti tikrų tikriausią įniršį. Jeigu Kajus prieš dešimt minučių buvo pasiruošęs leisti Asmodeus pabėgti, dabar apie tą idėją pamiršo. Sutraiškęs stiklinę savo delne, Kajus staigiai atsistojo, priartėdamas prie vieno demono tokiu nesuvokiamu greičiu, kad žmogaus akiai tai pasirodytų tiesiog nerealus dalykas. Suėmęs vienam už kaklo vos vos jį spustelėjo, tačiau netrukus vienas iš pakalikų virto juodomis dulkėmis. Tada ėjo sekančio eilė, o tada sekančio ir sekančio, kol Asmodeus liko vienas. Vaikinas nupurtęs kraują nuo savo rankos įsmeigė akis į Jillian, - Tu mirsi. Kodinis žodis mirsi, - šyptelėjus demoniškoji Kajaus pusė, kuri veikė savo pilnu potencialu, vedina įsiučio, žvilgsniu privertė demoną viduje užsiliepsnoti. To skausmo Jil nejautė, tačiau demonas buvo priverstas palikti jos kūną. Bet Kajus tos tamsios esybės nepaleido, jis sukišo jį į pirmą pasitaikiusį- šiuo atveju barmeno- kūną ir suėmė jį už kaklo vos tik Asmodeus pramerkė savo akis. - Liuciuferis tavęs laukia pragare. Sėkmės, - parodęs eilę savo balų dantų, Kajus prispaudė demoną prie sienos ir tiesiogine prasme uždegė tiek barmeno kūną, tiek geismo demono esybę jo viduje. Asmodeus dings į erdvę, iš kurios negalės būti prikeltas, nes jį prikelti turėjo jį nužudęs asmuo, ko Kajus daryti neketino. Be to, jau buvo susitaręs prikelti Liuciferį.
Kada ir Asmodeus pavirto dulkėmis, Kajaus akys sugrįžo į savo normalią spalvą ir vaikinas tuoj pat prisėdo prie Jillian ją pasiimdamas ir pasisodindamas ant savo kelių. Jis net nežinojo ką pasakyti, kaip jos atsiprašyti ir kaip paguosti. Jie ką tik neteko būsimo vaiko. Jie būtų buvę šeima. Kajus turėjo labai stipriai užsimerkti ir giliai įkvėpti, kad pats nepradėtų verkti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-27, 23:33

Asmodeus žinojo, kada tikrai mato kovingą asmenį ir Jillian būtent tokia ir buvo. Jam prireikė labai daug jėgų, energijos ir pastangų, jog išsilaikytų jos kūne tokį laiko tarpą. Jis buvo įsitikinęs, jog jei mergina taptų demone, būtų gera kovotoja ir stipri varžovė. Tokių sielų jam reikėjo savo armijai, tačiau dar ne dabar. Buvo sumąstęs, jog galbūt po kelių metų vėl susiras Jillian. Ji jam būtų tikrai naudinga.
Kada vienas po kito krito demono parankiniai, jis vos atsitraukė atbulomis nuo įsiutusio vaikino, tačiau pasislėpti nuo jo jau negalėjo. Ar jis bijojo Kajaus, ar tuo labiau mirties? Ne, ne pirmas ir ne antras kartas, kada jį išsiunčia ten, iš kur negrįžtama, tačiau jis vis randa būtų kaip pasirodyti ir sugadinti Kajaus apgailėtiną gyvenimą. Jausdamas kiekvieną jo esybės dalelę užvaldžiusį skausmą, Asmodeus išlėkė kaip raketa iš Jillian kūno, leisdamas jai susmukti, pats įsitaisydamas barmene ir imdamas juoktis. Taip garsiai, tarsi jo čia nelauktų mirtis.
- Padariau jums abiems paslaugą, galėtum man bent padėkoti, - sušnibždėjęs demonas sukrizeno, žvilgtelėjęs į Kajų, tačiau tą pačią akimirką jo nebeliko, kaip nebeliko ir įrodymų, jog šis aplamai egzistavo.
Tuo tarpu, kai kūno valdžią atgavo Ema, pirma, ką pajautė, tai nežmonišką skausmą pilvo apačioje ir ir silpnumą visame kūne, tačiau ji nesugebėjo nustoti verkusi. Taip, galbūt ji buvo per jauna šeimai ir per jauna turėti vaiką. Jos tėvas turbūt juos abudu būtų užmušęs, tačiau Jillian kad ir viena, be niekieno pagalbos jį būtų užauginusi. Tą mažą pipirą, kuris būtų turėjęs Kajaus akis. Vien apie tai pagalvojusi mergina balsu sukūkčiojo, apsikabindama save per pilvą ir tvirčiau užmerkdama akis. Vos pajautusi Kajaus artumą, ši tarsi susmuko jo glėbyje, į kumščius suimdama jo drabužio medžiagą ir paslėpdama veidą jo kaklo linkyje. Nors kūkčioti Jillian ir nustojo, tačiau skausmas pilvo srityje jai priminė, kad ten kažkas mezgėsi ir tai tik skatino ašaroms nuo jos veido nenudžiūti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-27, 23:54

Kajaus viduje kunkuliavo įvairus emocijų spektras. Jis vis dar niršo ant Asmodeus, kad šis taip juodai sušiko jo gyvenimą. Šį kartą labiau nei paskutinį, kada dėl jo kaltės Kajus turėjo nužudyti savo bene geriausią draugę. Dabar nužudė jo negimusį vaiką. Buvo apsėdęs jo gyvenimo meilę. Dieve mano brangus, kiek gi šitas vaikis gali kentėti? Nieko nuostabaus, kad pagaliau Lindstrom atleido vadeles ir priėmė savo demonišką pusę it pasididžiavimą, nes su jos pagalba jis turėjo visišką kontrolę. Su ja jis galėjo nudėti tokius niekingus sliekus kaip pragaro princas Asmodeus.
Vaikinas būtų atidavęs viską, kad Jillian nusiramintų, tačiau nežinojo kaip. Viską, ką jis galėjo padaryti, tai išteleportuoti juos į ramesnę vietą, kuri buvo ant šio klubo stogo. Oras buvo maloniai vėsus, kas padėjo pačiam vaikinui bent dalinai aprimti. Dabar jis turėjo būti stiprus dėl savo mėnulio. Matydamas, kad jai skauda, Kajus patyliukais sumurmėjo burtažodį, kuris tą skausmą nuėmė. Bent jau fiziškai jai neskaudės, bent jau emociškai Kajus galės būti su ja ir ją guosti, taip paguosdamas save. Lindsrom visuomet norėjo šeimos, jis tą vaiką būtų mylėjęs labiau nei pasaulį, o tą pasaulį būtų atidavęs Jillian. Kajus būtų išvežęs juos kuo atokiau nuo šito sumauto miesto ir sukūręs kažkur naują gyvenimą. Jis galėjo apsaugoti savo šeimą, tačiau dabar tai neturėjo reikšmės. - Ššš, viskas bus gerai, Jil, - tyliai sumurmėjęs Kajus atrėmė smakrą į jos pakaušį, raminančiai glostydamas merginos nugarą delnu.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-28, 00:17

Merginos mintys šiuo metu bėgo šuorais ir kuo daugiau ji galvojo, tuo labiau ji iš esmės skaudino pati save, kadangi įsivaizdavo dalykus, kurių nebus. Elisabeth buvo teisi, kai sakė, jog pasidariusi abortą, kai vaiko dar nenorėjo, jautėsi sumautai. Jillian to net nenorėdama turėjo ištverti šitą tuštumo jausmą, kuris niekaip nemažėjo, net jei skausmas pilvo srityje blėso. Žinoma, ji tikėjosi, jog vaikinas sumažins jos fizinį skausmą, tačiau emocinis skausmas vis tiek pasiliks. Kad ir kaip stengėsi, ji negalėjo iš galvos išmesti fakto, jog prieš geras penkias minutes laukėsi ir turbūt buvo tokia pat laiminga, kaip tada, kai vaikinas jai pasipiršo.
Kada Jillian įkvėpė vėsesnio oro, ji atmerkė akis, įsižiūrėdama į miestą apgaubusią naktį ir gatvės žibintų šviesas, kurie it jonvabaliai, švietė tamsoje. Šniurkštelėjusi mergina trumpam nurimo, įsižiūrėdama į tas šviesas ir bandydama savo viduje atrasti tą tą šviesą, tačiau viskas, ką jautė – didelė kiaurymė širdies dalyje.
- Žinau...galbūt vaikas būtų dar šiek tiek per anksti man...mums, tačiau... – virpančiu balsu tyliai tarstelėjus mergina net nesugebėjo užbaigti sakinio, kai balsas tiesiog užlūžo ir ši vos susitvardė vėl nepravirkusi. Jillian rankos atleido vaikino drabužio medžiagą bei palindo po ja, delnai prigludo prie marškinėliais pridengtos nugaros. Po šoko ir netekties skausmo, Jillian nesuprato savo jausmų, kuriuos dabar jautė. Ji tarsi buvo atbukusi nuo viso šito pasaulio, kadangi jos siela buvo įkalinta tamsiuose Asmodeus gniaužtuose. Jis sakė, jog ši grįš kitokia, jog taps šiek tiek kitokia po tokios siaubingos patirties, tačiau demonu mergina netikėjo. Ji galvojo, jog ši grįš ir viskas bus gerai. Jie vėl bus kartu su Kajumi ir viskas bus taip, kaip turi būti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-28, 20:34

Kajus negalėjo lygintis su motinos juntama tuštuma, kai šį netenka vaiko, tačiau žiūrint iš jo tėviškosios pusės, vaikinas taip pat jautė netektį. Galbūt kvailai galėjo atrodyti faktas, kad jiedu gailėjo vaiko, kuris net negimė, tačiau Kajus net nespėjo pasidžiaugti, kad Jillian nuo jo laukėsi. Galų gale, jie jau žengė didelį žingsnį šeimos sukūrimo link...Ir štai, tą pačią akimirką, kada sužinojo, jog bus tėvas, tai iš jo buvo atimta. Vaikinas jautėsi taip, lyg kas nors jam būtų ištraukę vidurius ir pakabinę ant jo sunkios širdies.
- Žinau, mėnuli...žinau, - atsidusęs Lindstrom giliai įkvėpė ir suspaudė lūpas užmerkdamas akis ir iš paskutiniųjų laikydamasis, kad pas nepratrūktų. Tokią Jillian jam buvo be proto sunku matyti vien dėl to, kad visa tai buvo jo kaltė. Na, bent jau taip vaikinasi jautėsi. Viską vertė ant savęs. - Jis arba ji būtų buvę mylimi kaip jokioj kitoj šeimoj, - vos šyptelėjęs vaikinas nepaleido merginos iš savo tvirto glėbio, ją ramindamas ir pats po truputį nusiramindamas. - Man atrodo tau reikia pailsėti, mėnuli, - pridūręs Kajus pabučiavo į jos viršugalvį, - ar dar nori dar pabūti? - pasiteiravęs vaikinas pažvelgė į merginą. Ji iš tiesų atrodė išsekusi. Kur nebus, kai pora savaičių jos sielą iš vidaus kankino demonas.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-28, 20:57

Jillian manė, jog vaikinui tai nelabai rūpės, kadangi jis anksčiau buvo už visas įmanomas apsaugos priemones, jog jie neturėtų „netyčiuko“, tačiau tai, kaip jis ją ramino rodė, jog jam vienaip ar kitaip ta mintis taip pat kažkuriuo momentu buvo džiugi. Jie būtų turėję vaiką, tačiau turbūt likimas to nenorėjo. Arba tam, jog tai įvyktų, už akių užbėgo Asmodeus. Ji vis dar jautėsi savo kūne tarsi svetima ir tai Emą šiek tiek gąsdino. Tikėjosi, jog po kažkiek laiko viskas vėl bus gerai. Ji kaip įmanydama norėjo, jog viskas būtų gerai ir jie vėl galėtų pradėti gyventi iš naujo. Šalia jos buvo Kajus ir tai buvo svarbiausia. Jam nieko nenutiko.
- Norėčiau numigti. Net nežinau ar tėvams Asmodeus ką nors pasakė, kai taip išėjo, todėl net nenumanau ar jie nerimauja. Turbūt dalis pažįstamų mano, jog išsikrausčiau iš proto, - prisiminus, kaip demonas kartais elgdavosi, Jillian karčiai šyptelėjo, nusivalydama paskutinias užsilikusias ašaras. Iš šono tikrai galėjo pasirodyti, jog mergina buvo kardinaliai pasikeitusi paskutinias savaites, nes elgėsi visiškai ne taip, kaip dažniausia būtų elgusis Ema.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-28, 21:22

Kajus nežymiai šyptelėjo, - dėl nieko nesijaudink, viskas sutvarkyta, kas liečia šeimą ir draugus. Jie visi galvoja, kad tu grįžai iš Italijos ir pasinėrei į naują dailės projektą, net neįtardami dėl ko su jais taip mažai bendravai, - pabučiavęs Jillian skruostą pratarė. Kajus iš tiesų pasirūpino, kad kada Jil sugrįš į savo kūną, jai daugiau su niekuo nereikėtų tvarkytis, o tik ilsėtis. Tiesa, vaikinas jau buvo radęs reikiamus simbolius jos apsaugai. Tai prisiminęs Kajus įspėjo Crevier, kad jai perštės, ir palei jos raktikaulius nutapė jos odą ženklais, kurie apsaugos merginą nuo bet kokių mistinių būtybių manipuliacijų. Netgi jeigu pats Kajus bandytų panaudoti užmaršties kerus, jie ant Jilian tiesiog neveiktų. Padaręs tą patį, ką su savo tatuiruotėmis, jas pavertė nematomomis ir tose vietose prisilietė lūpomis. -Parvešiu tave namo, meile, - kreipęsis į merginą kiek kitaip, apkabino ją per pečius ir nusileido su ja į apačią. Tuomet įsodinęs į mašiną, pats įsėdo ir užkūręs variklį, nukūrė merginos namų link.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Staliukai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2018 February-
Jump to: