Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-21, 19:27

:018:


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 13:18

Po ilgos darbo savaitė, ponas meras nusprendė, kad laikas atsipalaiduoti. Pasipuošiąs vienu iš daugelio savo kostiumų patraukė link kazino. Įėjęs vidun, vaikinas apsižvalgė ir nusprendė, kad pirmiausiai reikia išgerti. Susikišo rankas į kelnių kišenes ir lėtu žingsniu nužengė link baro. Priėjęs,rankas išsitraukė, prasisegė švarką ir prisėdo ant baro kedės. Paprašė barmeno viskio su ledukais, laukdamas gėrimo, išsitraukė telefoną ir jį išjungė. Norėjo šiandien ramaus vakaro, o tai buvo vienas iš vakaro gadintojų.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
45

The stories are real -
the monsters are here

2016-10-31, 14:20

Iejusi i bara, pirmiausiai pasitvarke savo plaukucius ir apsizvalge,kas gero vyksta. Kadangi gryzo namo,tai reikejo atsvesti gerokai. Pats tevas matomai tikrai uzsiemes,tad Opheliai paciai reikejo ieskotis pramogu. Akauksejusi prie baro,atsireme rankutem ir paprase barmeno prabangiausio sampano butelio. Gi svente,sugryztuves!! Belaukdama savo uzsakymo apsizvalge ir trumpai nuzvelgusi vyra salua saves,kiek sustojo zvilgsniu ties jo sonu ir nieko nesake. Trumpai ikvepe oro ir pasisuko visu kunu i vaikina.
- Siandien bloga diena ponuliui? - linksma gaidele iskart uzkalbino Adama,tikedamasi , kad sis nepyksta,jos Windsor nieko nesakiusi isvyko i kita pasaulio krasta keliems metams.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 14:32

Sedėjo visas susimąstęs, kol išgirdo kažkur girdėtą ir pažįstamą balsą. Pagalvojo, kad tai galėjo būti ta pati mergina, kuri jį pametė, kaip kokį vargšą benamį ciūciką. Lėtai atsisuko į merginą ir pamatęs, tai ką tikėjosi nusišypsojo. - Ar tik man nesivaidena? - kilstelėjo antakį ir vis nenuleido žvilgsnio nuo merginos, iš ties jau galvojo, kad pradėjo vaidentis. Pykti Adamas nepyko, tačiau jis buvo įskaudintas, pirmas vyrui kartas, kad taip pamestas, o pirmasis visados būna skaudžiausias. Žinoma, jis to nerodė, įvaizdis galėjo būti sugadintas, o to jis nenorėjo.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
45

The stories are real -
the monsters are here

2016-10-31, 15:59

Vaikino kvapa zinojo jau gerokai,todel nenuostabu, kad net nepazvelgusi i vaikina,ji jau zinojo, kas per zmogus. Pakraipiusi lupas,tik kilstelejo lupu kampucius, vaikinui prakalbus.
- O kaip noretu, jog butu? - sypteli ir nieko nelaukusi padeda savo sikniuka ant kedes,susidedama koja ant kojos ir pasitvarkydama savo trumpa suknute. - Bet ne, mielasis, vis gi as cia ne smekla ,- nusisypso it saulute ir nenuleidzia akiu nuo vaikino. - Sampano? Ta proga , kad gryzau namo, istiesia taure Adamo link ir pati sau viena pasiima. - Naaaa, tai kaip pacio reikalai? - gurkstelejusi sampano,palinko ties vaikinu ir tiesiog dziaugesi, kad siandien gales pasimegauti jo draugija. Vis gi Arabellai sis vyras tikrai patiko. O kad ji sazines neturi, tai cia labiau auklejimas buvo kaltas.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 17:37

Išgirdęs merginos klausimą, vaikinas nutilo ir susimąstė, jis džiaugėsi matydamas merginą, bet kartu ir pyko, juk vyriškasis ego nepripažino vis dar, kad buvo paliktas. 
- Norėčiau, kad čia būtų ta gražuolė, kuri mane suviliojo -nusišypsojo ir grukštelėjo sulauktojo viskio, tiksliau tą lašą užsivertė ir jo iš kart neliko. Adamas nebūtų vyras, jeigu nenužvelgtų vampyrės kūno...ypač jos dailios aprangos. - O jau tikėjausi, kad pagaliau sutiko šmėklą, arba čia mano nakties vaiduokliai atvyko, kaip iš tų kalėdinių filmų-nusišypsojo, visai būtų smagu vyrui buvę, jei trys gražuolės per naktį jį aplankytų. - Juk žinai, šampanas ne mano mėgstamiausias gėrimas... bet dėl tavęs...-lėtai vis lūpų kampučiai plėtėsi, kol atsirado šypsena, paėmė merginos ištiestą taurę į rankas ir vis žvelgė į merginą. - Mano reikalai, nuobodūs kaip visados, darbas ir mėginimas visus išgelbėti-nusišypsojo, tačiau jam labiau rūpėjo merginos reikalai. - Geriau papasakok, kas pas tave geresnė ir kur pradingus buvai-šyptelėjo, pakėlė taurę į rankas. - Gal išgerkime už susitikimą? -pakilnojo antakius ir ištiesė taurę arčiau merginos.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
45

The stories are real -
the monsters are here

2016-10-31, 18:45

- Na, tai šiandien tau sėkminga diena, - mirktelėjo akute vaikinui ir nusišypsojo koketiškai. Ko jau ko, bet vyrai Arabellai tikrai labai patiko. Vis gi vampyrė buvo velniškai pašėlusi ir reikėdavo visad vidinę aistrą sutramdyti, bei savo libido patenkinti. - Aš manau suprasi, kad geriau , jog gryžau savo normaliu pavidalu. Vis gi galima nuveikti daugiau , nei su paprastu vaiduokliu .., - pakėlusi akis į Adamą pridūrė tokia if you know what i mean ir tada furkštelėjo šampano, pasitvarkydama viena ranka savo šviesius plaukučius. - Nesusiradai žmonos? vaikų?.. - pasidomėjo vyru, nors ir taip bergždžiai tikėjosi, kad bus šeimą sukūręs. Vis gi ne per tokį trumpą laiką reikia šeimas kurti. - Naaa, kaip visada. Iš tiesų tėvas priviliojo atgal į Sietlą. Užkniso jo priekaištai kiekvieną kartą.., - pamosikavo rankele pavartydama akimis. - Tiesiog linksminuos, keliauju popasaulį ir erzinu kitus, kinda my stuff, - išsišiepia ir tada padeda rankelę ant vyro šlaunies. - Bet tiesa sakant, tavęs pasiilgau.., - švelniai paglosčiusi jo koją, koketiškai nusišypsojo ir palenkė šiek tiek galvą į šoną. - Žinoma, žinoma, išgerkim! - net garsiau pasakė visa entuziastinga ir iškėlė savo taurę į viršų. - Už mus, - šyptelėjo ir kiek papūtė lūpas, nužvelgdama vyro veidą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 19:02

- Taip ir sakė būrėja, kad šiandien mano gyvenimas pasikeis, sakyčiau ji buvo teisi-išsišiepė, aišku vaikinas pas jokios būrėjos nebuvo, bet jam niekados sarkazmo netrūko. Vaikinas, puikiai prisiminė, kas buvo vampyrei svarbu, o jai to neduodi, jam būdavo tikras malonumas, juk moteris, kuri negauna to ko nori, būna žavi, nes dėl to stengiasi.Puikiai suprato, ką mergina turi omenį, nujautė, kur jau visi vakaro planai gali pasibaigti, tačiau šiai merginos replikai jis atsakymo nepratarė. - Susiradau ir žmoną ir visą gaują vaikų turiu-nusišypsojo ir linktelėjo, o po sekundės nusišypsojo, jam dar per anksti buvo žmona ir vaikai, nebuvo dar tam pasiruošęs. - Tai reikėjo man senai, pas tavo tėvą eiti, kad tave sugrąžintų? -išsišiepė, smagu jam buvo su Arabella, kad ir vakar niekur toli nenuvestų, smagu būdavo bent pajuokauti. - Tu pasiilgai, ar tavo kūnas? -išsiepė, nužvelgė merginos ranką, o tada pasilenkė prie merginos, perbraukė ranka per vieną iš suknelės papuošalų ir vėl atsitraukė. - Už mus-šyptelėjo ir atsigėrė šampano, išgėręs gurkšnį susiraukė trumpam, o tada vėl jo veidas sugrįžo į naturalią išraišką, šampano pirmieji gurkšniai visados būdavo ne malonūs.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
45

The stories are real -
the monsters are here

2016-10-31, 19:11

- Tai ta tavo varažintoja tikrai nebloga, perduok jai nuo manęs linkėjimus, - šyptelėjo, nes žinojo, kad tokia neegzistuoja. Iš tiesų,prieš grįždama į miestą, Arabella buvo Adamo namuose ir juose gerokai prašniukštinėjo , kol jis buvo darbe. Norėjo sužinoti kas gero įvyko, kaip jis gyvena ir kas naujo. Tiesiog ne jos stilius buvo domėtis pažįstamaisiais. Smagiau būdavo tiesiog paplepėti įdomesniomis temomis. - Adamai.., - tyliai sumurkė nusišypsodama ir žiūrėdama į jo meluojančias akutes. - Na kur jau toks kaip tu susiras ištikimą žmoną, kai pats toks nesi? - išsišiepia tik ir gurkšteli šampano. Tie burbuliukai taip smagiai gėrėsi. - Pas mano tėvą geriau neiti dėl jokių priežasčių. Tiesiog jis per dau neprognozuojamas.., - pakraipo lūpas, nes nu sad but true. - O kaip tu manai? - pasilenkusi ties jo veiduku, nužvelgė pirmiausiai jo lūpas, o tada pakėlė žvilgsnį ir sustojo ties jo akimis. Giliai įsistebeilyjo į jas ir tiesiog nesitraukė. Patiko Arabellai sudaryti įtampą žmonėms, kūnams būnant tiap arti vienas kito. - Žinai, tas namas kurį pasistatei, tikrai neblogas, - pridūrė nusukusi žvilgsnį ir įsipylė dar šampano į savo taurę.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 22:03

-Žinoma, kitą kartą galėsite net susipažinti, turėtu ji pažinoti tave, gi tu esi svarbi mano gyvenime-išsišiepęs pasakė, žinoma, bent dėl vienos sakinio dalie jis buvo teisus, mergina buvo kažkuria prasme labai svarbi jo gyvenime. Adamas giliai širdyje nujautė, kad merginai neįdomu, tačiau jis buvo mandagus, jeigu sulaukė klausimo į jį ims ir atsakys. - Nagi mano žmona turi būti man ištikima, bet tai nereiškia, kad aš jai būsiu ištikimas. Juk toks gyvenimas, jame visados liks tau vietos, nors ir žmona šalia manęs bus-išsišiepęs pasakė ir gurkštelėjo šampano, kuris jau darėsi gan skanesnis. - Na gal manęs nenužudys, nes jam neparanku bus-išsišiepęs pasakė, jis buvo garantuotas, kad niekas jo nenužudys, tačiau gal būt realybė buvo kitokia, tik jis tos realybės nematė. - Kaip aš manau? Manau, kad tavo kūnas-nusišypsojo ir prisitraukė kėdę arčiau merginos, uždėjo ranką ant merginos kojos ir ją švelniai paglostė, kylant aukštyn, o tada ranka sustojo ir liko padėta ant merginos šlaunies. -Patiko? O kaip gėrimai bare? -nusišypsojo, turėjo padėjęs Arabellai specialiai šampano butelį, nujautė jis, kad galima to tikėtis iš merginos. - Nors palauk, kaip sugebėjai įeit? Gi saugomas jis...-sumurmėjo ir susimąstė, kad jo apsauga blogai dirba.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
45

The stories are real -
the monsters are here

2016-10-31, 22:49

- Tiesiog trokštu to susitikimo, - nusijuokė, pasitaisydama savo plaukučius. Žinoma ,kad nelaukė ir iš vis žinojo,kad tokio net nebus. Jos Adamas tai jau tikrai negalėtų turėti ilgalaikių santykių ir sudaryti šeimą. Nors jie abu ir nebuvo pora, bet Arabellos gyvenime vaikians užėmė tikrai svarbią vietą. - Visados liks vietos man? Skamba itin viliojančiai.., - išsišiepusi pasakė ir prikando apatinę lūpą. Laisvą ranką padėjo ant vyro krūtinės ir sukinėjo jo marškinių sagutę, bežiūrėdama į jo akis. - Gal visai ir smagu būtų pasivaidenti vėl tavo gyvenime..Viską sujaukti.., - kiek išpūtė akis pasakodama ir vėliau tyliai sukikeno, nužvelgdama vaikino veidą. Apsilaižė nežymiai lūpas ir atsegė vieną vaikino marškiniųi sagą, apsimesdama ,kad čia buvo netyčiukas. - Tu jam per daug svarbus, gali apie tai negalvoti, -numojo rankute, turėdama tėvą omenyje. Adamas buvo tikrai svarbus narys jų šeimoje, tad abejojo ar tėvukas jį žudytų, užtikus juos du lovoje. - Vat čia tu ir suklydai..., - pasilenkusi arčiau vaikino veido sumurmėjo ir vienu pirštuku perbraukė per jo apatinę lūpą. - Aš tavęs pasiilgau visa savo esybe.., - priglaudusi savo lūpas prie Adamo, sumurmėjo, bet nebučiavo. Tiesiog mėgavosi artuma ir jo draugija šalia. Pajautusi jo ranką, tik kilstelėjo lūpų kampučius ir stebėjo Cornell veidą. - Deja neragavau, tačiau būtų smagu jei kokį kartą pasikviestum į svečius.., - šyptelėjusi pirštuku braukė per jo krūtinę ir nekaltom akutėm keletą kartų paklapsėjo. - Gi žinai mane.., - pamosikavo rankele. - Esu vikri ir sumani, o tavo apsauga ne tokia jau ir gera.., - tyliai nusijuokė ir galiausiai gurkštelėjo šampano.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-10-31, 23:20

- Jeigu trokšti tai ir bus! - dėl merginos jis galėtų net suvaidinti, kad turi žmona ir surengti susitikimą. Tai jam net patiktų, galėtų paerzinti merginą ir kartu pažiūrėti, kaip ji reaguotų. Tačiau ir baisu būtų, o jei jo netikrai žmonai, labiau patiks vampyrė?  - Žinoma, kad liks, juk tu esi specialus žmogus mano gyvenime. Ak tu vylioklę...-išsišiepęs pasakė ir pakilnojo antakius, akis nuleido į merginos lūpas ir sukandimas buvo tikrai seksualus, net lėtai seiles nurijo, o tada tik staiga pabaigė šampano taurę ir pripylė sau ir merginai papildė taurę. - Sujaukti? patiktų tikriausiai tai padaryti? -kilstelėjo antakį ir šyptelėjo, nesistebėjo merginos posakiu, juk po praeito karto jo gyvenimas ir buvo šiek tiek sujauktas. Išgirdęs, apie merginos tėvą šis nusišypsojo ir palinksėjo pritardamas jos žodžiams, jis irgi taip pat galvojo, tačiau jeigu juos užkluptų lovoje tai jis staiga lyg paukščiukas išskristų, kol didelis ir piktas vampyras nesuvalgė. - Visa esybė...-sumurmėjo tyliai ir jautė, šaltuką skilndantį nuo merginos lūpų. - Žinoma, turėsiu omenį pakviesti tave į svečius, dėl to šampano, kuris jau ilgai tavęs laukia-nusišypsojo ir linktelėjo, merginai atsegus jo marškinių sagą, šis į ją žvilgtelėjo, o tada pakėlė akis į merginą ir nusišypsojo. - Reikės vikrios ir sumanios apsaugos-linktelėjo konstaktavęs faktą, o paskui bus, kad nelaukta pasirodys mergina pas jį namuose ir tada gero nelauk.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
45

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-01, 01:03

- Koks tu malonus šiandien, - išsišiepia visa patenkinta. Merginai patiko, jog pats Adamas buvo susidomėjęs Arabella. Dažniausiai jos partneriai būdavo paprastos būtybes, kurios tiesiog norėdavo naktinės palydovės, tačiau šis vyras buvo kitoks ir tas labiausiai patikdavo Windsor. Pati dažniausiai nesiveldavo į jausmų pasaulį, nes per daug kartų buvo nukentėjusi dėl netinkamų vaikinų, tačiau Adamas buvo visai kas kita. Ji jautė trauką, kurios negalėdavo paaiškinti, bet ta trauka merginai net patiko. - Kaip gera girdėti tokius žodžius...glosto mano širdele.., - nusišpso, uždėdama rankutę ant savo širdies ir net trumpam nusijuokia. Nors ir turėjo Arabella širdį, tačiau ji nebuvo tokia jau didelė. Vis gi šeima privertė jausmus laikyti tik viduje ir į išorę parodyti jų ebūdavo valia. - Man visada patiko chaosas, tai tikriausiai mano gyvenimiškas būdas, - sukikeno, išgerdama šampano taurę ir tada paprašė barmeno, kad vėl pripildytų. - Juk tu man toks pat svarbus esi.., - prikandusi lūpas, sumurmėjo vaikinui tieisai į jo lūpas ir šyptelėjo, pakeldama žvilgsnį į Adamo akis. - Nejau tikrai turi atskirą šampaną būtent man? - kiek su nuostaba paklausė ir pasitvarkė savo plaukučius, persimesdama juos į vieną šoną. - Aš manau, kad jokia apsauga negalės atlaikyti mano įsiveržimų, - išsišiepė patenkinta ir stebėjo vaikiną, kuris tikrai pasižymėjo savo išvaizda, bei sumanumu. - Nejau nepasiilgai manęs? - sumurkusi vaikinui į ausį, padėjo rankutę vėl ant jo krūtinės ir pasislinko arčiau Adamo kūno.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-01, 15:30

- Nejaugi nori, kad būčiau piktas ir užsiraukęs ant viso pasaulio? -kilstelėjo antakį susidomėjęs, ar mergina to nori. Adamą ši mergina domino, tikriausiai dėl to, kad buvo visai kitokia nei kitos merginos, su kuriomis jam teko bendrauti. Jis merginai jautė šiltus jausmus, tačiau ne tokius didžiulius, kad keliautų dėl jos žudytis, tokių jausmų jis nusprendė, kad daugiau gyvenime nebejaus niekam,nes paskutinis kartas jį baisiai įskaudino ir daug laiko prireikė atsigauti, todėl dabar jis ir neturi tos vienintelės. - Nuostabu, kad gera girdėti, nes tai tiesa -nusišypsojęs pasakė ir gurkštelėjo šampano. - Chaosas... tai ką gi planuoji šį vakarą tokio chaosiško? -kilstelėjo antakį ir nužvelgė mergina, širdyje jis jautė, kad kažkas bus šiandien vakare, ko jis žinoma ilgą laiką neužmirš, gal būt kokia sceną iškels, dėl kurios jis norės slėptis, o gal ir tikrą chaosą sukels. Ko jis žinoma nelabai norėtų. - Svarbus... smagu tai girdėti... ir tu man svarbi mieloji-sumurmėjo tyliai, mat labai jau blaškė merginos lūpos jį kalbėti. -Žinoma, kad turiu, jis stovėjo ir turėjome jį išgerti jau seniai, tačiau kažkodėl viskas pasisuko kitaip ir jis vis dar stovi-šyptelėjo ir truktelėjo pečiais, o tada vėl gurkštelėjo šampano. - Kažkodėl nesistebiu, kad niekas tavęs nesustabdys-linktelėjo,o išgirdęs sekantį klausimą, nusišypsojo.- Pasiilgau...-sumurmėjo, patiko merginos glaustymasis prie jo, šiurpuliai kartais net nubėgdavo per kūną.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
45

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-01, 16:27

- Neee, baik tu, man patinka, kai tu būni net kažkiek mielas, - išsišiepė, parodydama savo baltų dantukų eilę ir nužvelgė vaikino akis. Arabella dievino dėmesį. Kadangi vaikystėje dėl jo kovojo labai stipriai, tad dabar gali džiaugtis savo pasiekimu. Yra tėčio numylėtine, bei pažįstamų rate dažnai pasipuikuoja dėmesio centre. Kad ir koks jis bebūtų. - Tu šiandien negaili man gražių žodžių.. Ar tai mano grįžimo proga? - kisltelėjusi lūpų kampučius, gurkštelėjo šampano ir pavartė taurę rankose, žiūrėdama Adamui į akis. Arabella dievino giliai žvelgti visiems į akis. Nesvarbu ar tai auka, giminaitis ar draugas. Jai patikdavo įsiskverbti į giliausias sielos gelmes per akis. - Negaliu išduoti, tai konfidencialu, - papūtė lūpas ir paskui trumpai nusijuokė. Ophelios galvoje dažnai buvo visokiausių idėjų ir užmanymų. Bet dažniausiai pas merginą viskas įvykdavo ekspromtu, kai to labiausiai net pati nesitikėdavo. - Prie tų priežasčių, kodėl grįžau, prisidedi ir tu.., - keik tyliau pasakiusi dūrė pirštuku į vaikino krūtinę ir tada per blakstienas pakėlė akis į vyro veidą. Ach, tas koketavimas niekad nedings iš Windsor būdo. - Tai dabar teks tau mane pasikviesti kada į svečius, - išsišiepė ir pakeitė kojytes, užsikeldama vieną ant kitos ir trumpam pasitaisydama savo suknelę. - Net jei kas ir norėtų sustabdyti.. negalėtų.., - trukteli petukais lyg 'nu kaip gaila' ir tada tyliai sukikena. Išgėrusi savo taurę šampano, pamosikavo rankele, kad barmenas įpiltų dar. Šiandien Ophelia nestabdė. Vis gi smagu grįžti namo. Tiek daug prisiminimų. - O aš jau maniau, kad mane pamiršai.., - pasilenkusi prie vaikino veido tyliai sumurkė ir rankutę vėl padėjusi ant vaikino šlaunies, švelniai važinėjo pirmyn ir atgal.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-05, 20:30

- Patinku? Dar labiau patikčiau jei būčiau apsirengęs katinu? -nusijuokė, tikriausiai jau šampanas ir kiti gėrimai šiandienos jam kirto į galvą, nes pradėjo kalbomis keliauti pievos link. Visados taip būdavo, jeigu vaikinas išgerdavo daugiau pradėdavo kalbėti nesąmones. - Manau, kad taip, tu atspėjai mano planą, tikiuosi, kad gražūs žodeliai privers šį kartą tave pasiilgti ilgiau, o ne pabėgti po poros mūsų susitikimų-linktelėjo, vaikinas vis dar neišmetė iš galvos tos minties, kad buvo paliktas merginos. - Nuo manęs juk nereikia slėpti, konfidencialumas antras mano vardas-nusišypsojo savo kerinčia šypsena, kuri tikėjosi merginą sužavės ir ji atskleis savo planus. - Malonu girdėti, bet ar tik nebandai mane sužavėti, kad pamesčiau galvą dėl tavęs? -kilstelėjo antakį ir nusišypsojo, atsisukęs į barmeną paprašė, kad jam įpiltu kokteilį, kuris jį nustebins. - Žinoma, pakviesiu, kai apsitvarkysiu namus-nusišypsojo, gi nesives merginos į namus, kuriuose nėra tvarkos. - Negi tikrai galvoji, kad galėjau tave pamiršti? Kai tu mano...-sumurmėjęs paėmė merginos ranką ir pridėjo sau prie širdies - širdyje palikai įspaudą? -iki galo pasakė sakinį su šypsena veide.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
45

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-05, 22:16

- Neee, tada jau būtų per saldu.., - nusijuokusi tik numojo rankele ir šyptelėjo visa patenkinta. Adamo draugija merginą visad džiugindavo, tad net ir neslėpė to. - Nepradėk tos temos.., - kiek suraukė savo nosytę, pakraipydama lūpas ir pasitaisydama plaukučius. - Aš niekur nežadu dingti ilgą laiką. Vis gi mano vieta yra čia, - šyptelėjo, gurkštelėdama savo gėrimo ir apsilaižydama lūpas. Visas šampasnas tikrai gerai ėjo, o tuo labiau ,kad puikiai atpalaidavo ne tik mintis , bet ir kūną. - Naaa. užteks tau žinoti tai, kad noriu kažko aistringo ir tą žadu pasiekti atkakliai, - pakilnojo antakius išsišiepdama kalstinga šypsenėle ir užsikišo plaukų sruogą už ausies. Palinko šiek tiek kūnu ties Adamu ir pasirėmė rankute smakrą, užsižiūrėdama į vaikiną. - O gal ir bandau.. pagyvensim - pamatysim, - nusišypsojo nuoširdžia šypsena ir pasiukiojo šampano stiklinę rankose. Vyrų dėmėsys Arabellai buvo labai svarbus ir net būtinas. Kokiai gi merginai nepatiktų vyrų dėmesys? - Įspaudą? - kiek pasitikslindama paklausė ir užsižiūrėjo į Adamo akis. - Nejau aš taip kažką blogo padariau.. , - prikando apatinę lūpą, pavaidindama nekaltą mergelę.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-10, 22:30

- O gal aš per tiek laiko pasikeičiau ir tapau saldžiu labai, kas tada būtų, nebepatikčiau tau? -užvadvęs gan retorinį klausimą, perbraukė pirštais per savo plaukus, kaip tikras krasavicą, parodydamas, kad turi gražius plaukus, su puikia šukuosena. - Puiku, nes šį kartą nežadu tavęs taip lengvai paleisti-linktelėjo ir pažvelgė į ją akimis, kuriose šiuo metu buvo matomos ugnys, jis tikras buvo savo žodžiais, kad merginos iš akiračio greitai nežada paleisti. - Aistringo, na čia jau reikia žiūrėti, kaip atkakliai to mėginsi siekti ir ar pavyks-sumurmėjo traukydamas pečiais, lyg nežinodamas, nors iš ties jis tikėjo, kad mergina pasieks ko nori, bet būdavo kartais smagu ją paerzinti. - Taip įspaudą, žinai, kai per tuos filmus apie vampyrus, kur vilkolakį traukė Bella, -nusijuokė ir tada staiga užtilo, nes suprato, kad išdavė savo paslaptį apie buvimą geek'u ir mistiniu filmų bei serialų fanu. - Ne tu nieko blogo nepadarei, o gal blogai, kad mane sužavėjai?
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
45

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-10, 23:06

(o tavo charo kraują gali Arabella gerti ar jis jau nebežmoniškas?:D)

- Tuuuu? Pasikeeeeiteiii? - nutęsdama klausimus ir jo žodžiais nepatikėdama, Arabella tik nusijuokė turmpai, numoedama rankele ir tikėdamasi , kad taip niekad neįvyks, nes jai paitko Adamas toks, koks yra dabar ir nereikėjo jam kažko atimti ar pridėti. - O ar galėsi mane sulaikyti? - iškėlė antakius klausdama ir prikando apatinę lūpą nusišypsodama. Šis vyras taip intrigavo, kad net buvo sunku nusukti žvilgsnį kažkur kitur. O ir per tą laiko tarpą buvo šiek tiek pasikeitęs, suvyriškėjęs. - Tu juk žinai, kad jei aš kažko užsigeidžiu, tą aš ir gaunu, - nusišypsojo gana nuoširdžiai ir pasitvarkė savo plaukus, juo perdėdama į vieną pusę ir taip apnuogindama vieną kaklo dalį. - O ne, tik jau nesakyk ,kad būsi šitų filmų fanas, - pavarčiusi akeles trumpai nusijuokė ir tada šyptelėjo pusę lūpų pasiimdama savo gėrimą. Gurkštelėjusi jo apsilaižė lūpas ir nužvelgė neakivaizdžiai visą vaikiną, nuo galvos iki kojų. - Aš nemanau, kad tai yra blogai...., - pirštukais pavaidino žmogaliuko kojeles ir eidama nuo vyro šlaunies į viršų, sustojo ties jo švarku, ties krūtine. - Aš manau, kad viskas kaip tik į gerą dėl to išeis, - paėmusi už švarko atlapos, Arabella prisitraukė šiek tiek vaikiną prie savęs ir tada galiausiai pažvelgė į jo akis, klastingai šyptelėdama.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-18, 12:15

Jo paties kojos, atnešė prie baro. Taigi vaikinas ne daug galėjo išbūti be tokių vietų. O kadangi šioje vietoje dar galima ir palošti, tad Douglas jautėsi gana laisvai. Susiradęs laisvą vietą, padėjo užpakalį ant kedės ir ranka mostelėjo barmenui, kad prieitu. Užsisakė viskio taurę be leduku. Laukdamas kol toks gana nevikrus vyrukas ipils jam, raganius vos pasisukinėjo kedėje ir dairėsi į šonus. Kažkodėl liūdna vienam taip sedėti, tad ieškosis šiam vakarui kompanijos ir galbūt ką nors iš pažįstamų veidų užmatys.
Pagaliau barmenui prinešus taurę, raganius ją paiima į rankas ir paragauja. Pakenčiamas skonis buvo gėrimo, tad kol kas dar turi noro pasilikti šiame kazino. Juk dėl gėrimų ir pirmiausia atėjo.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Baras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: