Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 in/out

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
I swear I walk with God
but the Devil keeps following
avatar
I swear I walk with God but the Devil keeps following
NAME :
V

ABOUT :
Lazarus nėra pats maloniausias asmuo, tačiau tai nereiškia jog nėra geras dievas. Jis griežtas bet atlaidus, agresyvus bet teisingas. Sugeba balansuoti tarp šaltumo ir linksmybių kurių nėra visiškai atsisakęs.

CLAIM :
M. Fassbender


2016-08-21, 19:23

:109:


“Gods live forever. But many of them are even more lonely and miserable than others. Why do you think they bother with humans? They teach them life's value.”
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest
avatar

2017-01-08, 21:22

Sustojus prie ji piktai jau šimtąjį kartą pašnairavo į savo draugę. Daugiau gyvenime kai žmogus kreipsis į tave pagalvos ir paklausi paklausi ką reiks daryt, o jis atsakys " Pasitikėk manimi, tai niekis", pirmu taikymu reikia atsisakyt. Bet... Isabelei, tai buvo šaukštai po pietų. Draugę sugundė jos pažįstamos pažįstami, kad šį vakarą vyks kažkoks grandiozinis vakaras ir tam trūksta darbuotojų, kurie būtų neblogos išvaizdos. Garsiai atsidusus, nepajautė kaip ją įtempė per darbuotojams skirtą įėjimą.
Back to top Go down
Guest
Guest
avatar

2017-01-08, 21:27

Norėdama bent kiek pailsėti nuo tokios nenusisekusios dienos, Iri, vis dėl to sugalvojo atkeliauti čia. Niekam ne paslaptis, kad šiai mergytei į kitas merginas taip pat patinka žiūrėti kaip vyrams, todėl ši vieta tiko tobulai. Nieko nelaukusi ši įžingsniavo į klubą.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
in/out
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: