Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Sofos

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-21, 19:23

:043:


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 13:32

Eilinis šiokiadienis, tačiau striptizo klubas kaip ir visada buvo prikimštas įvairiausio plauko žmonių. Šis klubas buvo bene populiariausias Sietle, nes čia, pasak legendų, aplink stulpus rinkosi karščiausios pupytės, o pavarvyti seilės ir su tikslu paiilsėti nuo įkyrių žmonų, prisišliedavo oligarchai, perpildytomis piniginėmis. Žodžiu, klubas sukurdavo puikiausią simbiozę abiejų pusių atžvilgiu: viena iš jų gaudavo puikų reginį akims, o kita už atliktą darbą gaudavo atitinkamą ir netgi labai dosnų atlygį.
Neturėdamas ką veikti, klube pasirodė Acheronas. Gal daugiau ne iš dykinėjimo, bet iš pabodusios rutinos, kuria spinduliavo jo gaujos štabas. Po galais, ten buvo viskas taip apmirę, jog didesnė tikimybė būtų surasti Saharos dykumoje oazę, nei jų būstinėje rasti bent pora vilkolakių. Visgi, bent jau dabar Acheronas jų nespaudė. Reikėjo pailsėti ir jam pačiam, nes per didelė trintis tarp šeimos narių buvo pradėjusi įgristi. Ech, bala nematė, tačiau atsiskirti nuo gaujos ir gyventi individualiai taip pat nebuvo išeitis, nes vien jau užteko fakto, kad Acheronas buvo vilkolakių rūšies atstovas. Šiai padermei gyventi po vieną nėra pats protingiausias sprendimas, akcentuojant ir tai, jog šiais laikais Sietlas kupinas pavojų, koks nebuvo niekad anksčiau. Kaip ir buvo įprasta, Acherono atvykimas į klubą sutraukė begalę žioplų aplinkinių žvilgsnių. Ilgi plaukai, vešli barzda, tatuiruotėmis išmargintas ir stambus sudėjimas savaime suteikė vyriškiui grėsmingą įvaizdį. Visi praeiviai pro Acheroną prasilenkdavo kelių metrų spinduliu. Visi šie idiotai gerokai erzino vyrą ir šis kiek įgalėdamas spyriojosi beprotiškai viliojančiai pagundai sulyginti šį klubą su žemėmis, na ir dar pramogai išpjauti visus gyvas būtybes esančias čia. Susitvardęs jis pasuko link baro ir užsisakė stiklinę viskio. Kantrybę išbandė ir barmenas, kuris per neapdairumą pamiršo įmesti kelis kubelius ledo. Acheronui teužteko nežymiai rauktelti antakius ir klaida bematant buvo ištaisyta. Palikęs kelias dolerių kupiūras, vilkolakis pasuko link vienišų sofų, kurios, kaip tyčia, lyg būtų rezervuotos jam. Įkritęs į minkštą sofą, vyras atrėmė galvą atlošą ir stebėjo prie stulpų besisukančias pusnuoges, kai kurias ir visiškai nuogas merginas. Beskonybė ir piguma. Kas ten buvo minėjęs: jeigu vogt tai milijoną, jeigu pist tai tik karalienę? Panašiu principu vadovavosi ir Acheronas, tačiau, neneikim, toks akių paganymas vienu ar kitu atveju suteikdavo relaksacijos potyrius, nes jis juk vyras. Saikingai gurkštelėjęs viskio, Acheronas toliau tingiai stebėjo sultingus užpakaliukus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 22:24

Įėjus į patalpas, pasigirdo garsi muzika, vyrų plojimai, šūkaliojimai, bei kaip kur kitokie garsai... Kaip ne keista, bet šį vakarą žmonių buvo begalybė, vos galima kur laisvai koja pastatyti. Eidama pro ta minia, jautė kaip dauguma akių godžiai ir nešvankiai ją nužiūrėdavo, kai kurie nepasivarginę ją paliesdavo. O jai kas kart reikėdavo valdytis, nesuleidus kokiam suskiui į snukį savo kumščio. Jautėsi labai nejaukiai kai jos kūną, dengė vos keli rūbai, kurie atrodė tokie netvirti. Praėjus barą vis žvalgėsi savo draugės, kuri buvo lyg į balą dingus, tyliai sau kažką suniurnėjus. Lyg iš niekur nieko atsiradus ta pati moteriškė, ją sustabdžius, nuo galvos iki kojų apžiūrėjus, puse lūpų šyptelėjo ir jai į rankas įdavė padėklą pilna gėrimų. Sukomandavus pusiau prancūziškai, liepė eiti prie sofų ir seksualiai šypsodamasi dalinti gėrimus, jei klientas norės už mokestį pašokti ar kitokių paslaugų suteikti. aišku paskutinė dalis jai ypač nepatiko, jau ketindama protestuoti, kad ne to čia atėjo, buvo greitai užčiaupta ir nusiųsta į prie sofų. Įjungus aktorinius sugebėjimus, atmetus garbanas atgal ir kraipydama klubus ėjo nuo sofos prie sofos, stengdamasi užsibūti kuo trumpiau prie jų ir meistriškai išvengdama grabinėjimų. Mintyse skaičiavo kiek tie šunsnukiai turės jai pakloti už šį prakeiktą vakarą, tai buvo vienintelis dalykas kuris ją guodė ir vertė šypsotis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 13:16

Iri lėtai ėjo per klubą, vis nužvelgdama ką gi čia būtų galima pasiimti. Visgi gerti per daug nebuvo megėja, tačiau tokioje situacijoje nieko kito ir neliko ką daryti. Vyrai ją vis nužiūrinėdavo tarsi kokią prekę, tačiau šiai tai nė nerūpėdavo. O jiem turbūt ir nedaėjo, kad mergina gali šiaip apsilankyti striptizo klube. Kelis kartus apsukusi ratus aplink barą, pagaliau pasiėmė kažkokį kokteiliuką ir lėtu žingsniu nukulniavo link sofų. Ten šiuo metu buvo ramiausia. Ir kur buvus, kur nebuvus, prieš ją išniro Isabelė nugara į Iri veidą. Velnias. Ta prislėgta Altin nuotaika sumaišė šios reakcijai, taigi per vėlai pastebėjusi merginą stuktelėjo šiai į nugarą.
- Oi!- Staigiai sucypė. Nenorėdama, kad mergina nukristu su visu padėklu, apsikabino ją ir rankomis sulaikė padėklą.- Labai atsiprašau..- Staigiai pradėjo atsiprašinėti merginos. Tik pajautus, kad padėklas bei gėrimai sveiki gyvi iš kart paleido merginą.- Labai labai atsiprašau..- Nė nepajuto kai per tai pati paleido savo gėrimą iš rankų, kuris dabar gražiai buvo išsitėškęs ant žemės, tarsi žmogaus smegenys po kritimo iš dvidešimto aukšto. Ot nesmagiai pasijuto. Ši diena tikrai nebuvo pati geriausia.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 20:38

Nuo dirbtinės šypsenos, jautė kaip pradėjo skaudėti skruostų raumenis, o batai kurie vaikščiojo buvo tokie nestabilus, kad dedant koją, reikėjo dar gerai apskaičiuoti kaip ir kus ją padėt, kad neapsiverstų su jais aukštėlnika. Ne gana to, kai beliko tik trys gėrimai, iki pilnos laimės kai galės eit kur nors pasislėpti nuo šitos minios. Iš niekur nieko, į ją trenkėsi kažkas. Gerai, kad Isabelė ir refleksiškai kilstelėjo ranką, kad kiek sustabilizuotų pavojingai svirduliuojančius gėrimus. Kiek pasukus galvą išvydo merginą, kuri ją pakabinus buvo, kad sulaikyti nuo viešo nukritimo prieš tuos visus vyrus.
- Viskas gerai,- nuramino, atsisukdama į ją. - Visiems pasitaiko ypač kai čia taip sausakimša,- linktelėjo dėl visa padėjus padėklą ant šalia esančios sofos staliuko. Dar kartą išgirdus atsiprašymą, nusijuokė, bet greitai nutiko akimis pastebėjus šalia jų šukes ir išpiltą skystį. - Spėju čia tavo,- užjaučiamai pasakė, pasilenkus, nors gal tai buvo ir ne kokia mintis su tokiais rūbais, kelias didesnes numetė sau į padėklą, o mažesnes atsargiai pastūmė po foteliu ir pakėlus galva pridėjo piršta prie lūpų mirktelėjo ir atsistojo. - Ir problemos nėra, kaip kompensacija galiu pasiūlyti šitų per plauką neišpiltų kokteilių,- išsišiepė merginai, pakėlus viena jų ir nelaukdama atsakymo įgrūsdama į rankas
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 21:14

Damn kaip nesmagiai pasijautė dėl tokio poelgio. Iri dažniausiai taip nebūdavo. Visada eidavo rami ir nieko neužkliudydama, o dabar vos neprivertė nuvirsti merginos su visu padėklu. Tik kad šios žodžiai kažkiek nuramino. Na.. Jeigu jau viskas gerai tai gerai. Pati kiek šyptelėjusi užsikišo nepaklusnia sruogą už ausies. Suklapsėjo akytėmis kai susiprato, kad gėrimo nebėra rankoje. Dar kiek kartų sugniaužė ir atleido kumštį kad tikrai tuo įsitikintu.
- Velnias.. Lyg tais ir buvo..- Tokia visiškai pasimetusi suburbėjo sau po nosim, tačiau papurčiusi galvą kiek atsigavo.- Oh..- Viskas šiai vyko kiek per daug greitai. Smegeninė dabar nelabai nešė kas dėjosi aplink šiuo momentu. Nu va tau ir slogi nuotaika!
- Dėkui už gėrimą.- Šiek tiek linktelėjo nusišypsodama, nors jau iš Isabellės veido matės, kad ji čia nepritampa.- Aš tave čia pirmą kart matau,- Leido suprasti, kad Iri čia vis dėl to yra dažna klientė. Bent jau paskutiniu metu.- nesenai pradėjai dirbti?- Nors striptizo klubai niekada nebuvo labai žinomi dėl savo teisėtu žmonių įdarbinimu, todėl nieko naujo nebūtų jeigu iš merginos būtų pavogę dokumentus ir privertę dirbti.

(Fuck it. Užsižiūrėjau į tavo parašą xD)
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 22:02

Toli išgirdo, prancūziškus riktelėjimus link jos pusės, pasuko galvą, piktai grūmojo ta išprotėjus moteriškė, ji niekaip šį vakarą neatlipo nuo jos. Tyliai nusikeikus vėl atsisuko į stovinčią merginą ir kiek pastūmus ją, kad ji atsisėstų, šalia prisėdo žaviai nusišypsojus jai ir tada vėl žvilgtelėjus į ta babuška, kol ji dingo. Gražiai užsidėjo koja ant kojos, kad iš tolo, atrodytu, kad dirba savo darbą. Išgirdus ką ji pasakė, kiek susirūpinus pažiūrėjo į ją įdėmiau.
- Atleisk, turiu apsimest, kad bent kažką darau,- atsiprašančiai šyptelėjo ir tada kiek surimtėjo. - Tau viskas gerai?- nuoširdžiai paklausė. - Ne kaip atrodai,- pakreipė galvą, nužvelgdama ją nuo galvos iki kojų, bandydama suprasti priežastį. Jei išgirstų, kad čia prikišo, kažkuris iš čia esančių kiaulių rankas, turbūt tuoj pat pakilus, sugrūstų tuos apatinius jiems į gerkles ir uždusintų negyvai. Nuo tokių nuostabių širdžiai minčių, sau pačiai net šyptelėjo.
- Aaaa... galim sakyt,- savotiškai keistai pasijautė, kai ji to paklausė tik tada jai dašilo, kad ji visgi ne darbuotoja, o kaip ir klientė. - Realiai tai mane čia atitempė mano "miela draugė", kuri prašė pagalvos šį vakarą padirbėti, tik neįsivaizdavau, kad teks būtent čia ir šitaip dirbti,- nė kiek neslėpdama sarkazmo išdėstė, nematė reikalo meluot. - Meluočiau jei sakyčiau, kad tai svojonių darbas ir aš netrošku, kuo greičiau iš čia dingti su šitais,- timptelėjo viena šleikutę prie krūtinės, nusijuokus.

( per daug užhipnotizavo? :DD )
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Sofos
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: