Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Stulpai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-21, 19:23

:017:


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-02, 19:27

Savaitės vidurys, maždaug pirma valanda nakties... nieko ypatingo, kad vieta kaip ši nėra sausakimša. Užsilikę tik keletas vyrų - vienas iš jų akivaizdžiai nebesupranta nei kur pats yra, nei kiek dabar valandų, nei, galiausiai, kas jis toks yra. Dar vienas prie baro sėdi ir pribaiginėja viskio butelį pats vienas, be niekeno pagalbos. Pora sėdi netoli stulpų ir šiek tiek prisimerkę stebi besisukiojančias, dailių formų merginas. Po savo parūkymo pertraukėlės grįžusi į erdvę, Jodi lengvai užsilipa ant scenos ir pasikeitus dainai į lėtą ir labai lengvo ritmo, pradeda raitytis aplink stulpą. Priekyje apšviesta lieka viena, kelios kolegės matosi fone. Kaip ir nėra kam šokti, tačiau darbo valandas savininkai čia prižiūri ypač griežtai, o Jodi ir nesiskundžia, niekur neskuba. Lyg tyčia kažkur iš pakampės, tarytum prabudę po gero snūduriavimo, atsiranda prie scenos dar bent trys vaikinai. Jų girtų frazių Jodi negirdi, nors stebi vyrus ir šypsosi jiems. Kitaip pinigų juk neuždirbs. Seksualiai judėdama į muzikos ritmą, mergina persimeta plaukus per vieną petį taip labiau apnuogindama savo iš liemenėlės besiveržiančias krūtis.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
D.

REPUTATIONS :
21

CLAIM :
Gadot <3

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-02, 21:53

Dar vienas pasilinksminimų taškas, dar viena vieta kur buvo galima nuleisti garą, ar B' atveju suleist iltis į miego arteriją ir ten užlaikyti bei nuleisti, kraują. Pavojingiausia žmogaus kūno vieta kurią pažeidus nukraujuosi labai greitai ir mirtinai be jokių galimybių sulaukti kitos aušros. O taip paprasčiausia, nereikia ilgai žaisti su skausmu besikankinančiais silpnaisiais. Tačiau kai kuriais atvejais reikia neskubėti ir viską suruošti taip, lyg atrodytų nelaimingas atsitikimas ar savižudybė. Prasidėjus naujam tūkstantmečiui niekur nebuvo saugu, tos gyvatės stebėjimo kameros varžė vampyrą itin dažnai ir beveik visur. Tačiau būdamas tobuliausias chameleonas, Bartram labai greitai sugebėjo su tuo susitaikyti ir toliau pramogauti kaip tai darydavo ankščiau, tik, kaip laikmečiui ir pasikeitus, dar ir pridėti kelis štrichus, kad viskas sueitų nepriekaištingai. Užėjęs į striptizo barą permetė akimis aplinką ir netrukus įsitaisė prie vieno iš stalelių, stovėjusių atokesniame kampe ir į kurį krito šėšėlis nuo šalia stovėjusios garso kolonėlės. Pakėlęs akis ėmė nužiūrinėti ant scenos buvusią striptizo šokėją ir tyrinėdamas jos kūno linijas, taškus, kuriuose pulsas plakė labai pastebimai, lėtai nurijos seiles ramiai laukdamas pabaigos ir akimirkos, kai ilgakoję prirems prie sienos ir numalšins jau kylantį troškulį.


OUR MOTHERS TELL US THAT THERE ARE NO MONSTERS UNDER OUR BEDS, OR HIDDEN INSIDE OUR CLOSETS BUT THEY DON’T WARN US THAT SOMETIMES MONSTERS COME DRESSED AS PEOPLE THAT CLAIM TO LOVE YOU MORE THAN THE SUN LOVES THE MOON.

Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-02, 22:01

Nuo scenos mergina kontroliavo viską – niekas nesugebėdavo nei išeiti, nei įeiti jos nepastebėtas. Dėl to nieko keisto, kad vos tik šviesiaplaukės regėjimo lauke sujuda naujas siluetas, ji pakelia į jį akis. Tiesa, naujai atėjusį vyrą Jodi turėjo galimybę stebėti išties trumpai, neužilgo šis pasislėpė šešėlyje. Daugiau į tamsą nespigindama akimis, mergina apsisuka ir kol visiems atsukusi nugarą vizgina užpakaliuką, nuo jos kūno nukrenta policininkės „švarkelis“, o neilgai trukus – užlenkusi rankas sau už nugaros, Preston atsisega liemenėlę ir šią numeta kažkur į šoną. Kaip tik tą akimirką scenos apšvietimas pasikeičia ir mergina lieka šešėlyje, o visas dėmesys nukreipiamas į jos kolegę. Šypsodamasi Jodi nusileidžia nuo scenos už širmos, kur jos laukianti kolegė paduoda tą neseniai į šoną numestą liemenuką, kad gražuolė po klubą nevaikščiotų visai nuoga. Žavingai šypsodamasi ji išlenda iš už tos širmos ir atsidūrusi prie baro, pasiremia į jį rankutėmis.
- Šiam vakarui jokių privačių užsakymų nėra? – pasiteirauja barmeno, kol šis tuo tarpu merginai gamina jos mėgstamą ir pastoviai čia geriamą kokteilį. Apsidairiusi aplinkui, Jodi užfiksuoja tamsoje savotiškai blizgančias akis, netoliese garso kolonėlės, - ir, Džimi, geriausio mūsų turimo viskio įpilk, - greit susako vėl pasisukusi į kolegą. Neužilgo rankose turėdama du gėrimus, Jodi iš lėto, dailiai judindama klubus, patraukia to šešėlio link, panašu, nusižiūrėjus galimą šio vakaro merginos pinigų šaltinį, - baras vaišina, - koketiškai tarstelėjusi ji iš lėto pasilenkia prie stalo ir tamsoje jau pamačiusi vyro veido bruožus, šypsodamasi pastato viskio stiklinę priešais jį.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
D.

REPUTATIONS :
21

CLAIM :
Gadot <3

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-07, 00:47

Delgardo - kaip kartais save mėgdavo vadinti vampyras sėdėjo ir toliau ramiai savo užuovejos nepasiekiančiame kampe niekam nemaišydamas ir nekrisdamas į akį, kol, kol nelaimingoji mergelė pastebėjo ir dar netgi bandė kelis kartus įkyriai įžiūrėti kas kitoje tamsybių pusėje ją nužiūrinėjo. Bartram užmetė akį į barą, už kurio sukinėjosi aiškiai visų šitų pupyčių "draugelis" visuomet negailintis gėrimų mainais galėdamas vis padirsčioti į tikrus, ar nelabai šokėjų papukus. Žmonės.. tokie nuspėjami ir kartu savo žvėriško instinkto tarnai. Hah, kažkuo tai panašu ir į Bartram, kuris savuosius visuomet pažaboja ir eina iki galo. Kas toliau ant scenos strakaliojo vampyrui nebuvo taip įdomu kaip tai, ką viena akimi sekė: nulipusią paną kuri susimedžiojusi porą gėrimų apsisuko apie savo ašį ir nusprendė su kažkuo tomis skystomis vaišėmis pasidalinti. Lengvai šyptelėjęs sulaukė mintyse minėtosios ilgakojės išsyk linktelėdamas.
- Baras, ar tu?,- kandžiai pradėjo pokalbį žvilgsniu verdamas tiesiogiai, moterį siekdamas patikrinti kokio būdo ji buvo.


OUR MOTHERS TELL US THAT THERE ARE NO MONSTERS UNDER OUR BEDS, OR HIDDEN INSIDE OUR CLOSETS BUT THEY DON’T WARN US THAT SOMETIMES MONSTERS COME DRESSED AS PEOPLE THAT CLAIM TO LOVE YOU MORE THAN THE SUN LOVES THE MOON.

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Stulpai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: