Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Staliukai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-21, 19:21

:018:


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 21:27

Dominick dar buvo pasiutęs dėl to, jog Savannah nusprendė pasidemonstruoti nuoga priešais Rodriguez. Turbūt jam iš nosies net kraujas plūstelėjo, juk jis buvo vos dvidešimties sulaukęs jauniklis. Iš dušo išėjęs nuogas paskui moterį vyras susidūrė su tuo pačiu vaikinuku ir pirštu parodė į jį, vėliau į savo penį ir dar padarė kelis judesius, kurie reiškė, jog jie tikrai neis arbatos gerti. Rodriguez tą pačią akimirką susirinko visas „manatkes“ ir movė pro duris. Žinojo, jog Dominick toks žmogus, jog jis gali pajuokauti, bet kai kurie jo juokai gali ir išsipildyti.
Apsirengęs su Savannah jis patraukė link klubo. Iš to siuto jau norėjo pakeist vietą į striptizo klubą. Ot tyčia, gal kokia jos bendradarbė pasisiūlytų padaryt jam „lap dance“, bet supratęs, jog tik paaugliai taip akivaizdžiai rodo pavydą, vyras nusprendė šiandien tiesiog prilupt iki žemės graibymo, nes tai atrodė kaip tikrai suaugusio žmogaus sprendimas. Taip, žinoma, Dominick, visiškai suaugę žmonės taip ir daro, žinoma.
- Kitą kartą jei norėsi pasimatymo su Rodriguez, galiu suorganizuot. Palikčiau žvakių, lubrikantų ir straps – on, nes jam patinka moteriškasis vaidmuo. – tarstelėjęs moteriai jis atidarė baro duris ir praleido Savannah, eidamas už jos. Vos tiktai pamatė Trevorą, jam šiek tiek palengvėjo. Jam reikėjo „berniukų vakaro“.
- Domai, atrodai lyg gavęs iš plytos per snukį, - burbtelėjęs Trevoras pasisveikino su vyrui, draugiškai mirktelėjo Savannah ir jau norėjo užsakyti kelis bokalus alaus, tačiau Dominick parodė savo ketinimus ir užsisakė butelį tekilos. Nes taip gyventi verta.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 21:34

Savannah irgi buvo įsiutusi. Labai retai pasitaikydavo taip, kad Dominick po sekso "nepasirūpindavo" ir ja, tačiau tai buvo vienas iš tų kartų. O tiesa ta, kad kai nebaigdavo, Savi būdavo labai, tiesiog labai pikta. Ir ji ketino tai akivaizdžiai pademonstruoti, todėl vos įėjusi į barą ji garsiai nusijuokė ir puolė prie šiek tiek, nežymiai pažįstamo barmeno. Kažkada prieš daug metų su juo miegojo, tačiau kontaktą palaikydavo tik tada, kai čia užeidavo. Ir dabar tai buvo puiki proga tuo pasinaudoti. Atsirėmusi į barą ir pasilenkusi taip, kad jos krūtys būtų tiesiai jam prieš nosį, plačiai nusišypsojo ir persisvėrusi per barą pakštelėjo Jason į skruostą.
- Labas zuiki, įpilsi išgerti? - mirktelėjo. Pažvelgusi kas slepiasi už baro, iš stiklainiuko išsižvejojo vyšnaitę ir suėmusi ją už kotelio lėtai apžiojo, žiūrėdama barmenui į akis. Čiulpdama velniškai saldžią uogą, moteris kiek pakreipė galvą ir nusišypsojo. - Viskio. Daug ledukų, dvigubą. - atsisėdusi ant baro kėdės, pasisuko į Trevorą ir nusišypsojo. - Kadangi mano vyras manęs nepagiria, tai ką manai? - sukikeno ir pašokusi nuo kėdės apsisuko aplink savo ašį, "pakeliui" dar pakraipydama užpakaliuką.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 21:49

Šitą vakarą jie su Trevoru planavo gal kokį mėnesį, nes draugas visą suknistą mėnesį ieškojo informacijos apie vilkolakį vardu Hal ir teigė, jog rado labai įdomių žinių, kurias derėtų išgirsti pačiam Dominick. Ir apskritai, į Trevoro barą paskutiniu metu vyras neidavo, kadangi jame jis dažniausia būdavo su Sintija, o mergina, kaip žinia, nebuvo žmogus, tad jis nenorėjo netyčia jos galvoje palikti kulkos.
Kol Savannah akivaizdžiai flirtavo su barmenu, Dominick stengėsi koncentruotis į tekilą ir, šįkart, kur kas svarbesnius reikalus.
- Ką man turi? – tyliai tarstelėjęs jis užsivertė stikliuką, tiesiog degindamas akimis moters nugarą ir niekur nepaleisdamas jos iš akių.
- Dominick, už šitą informaciją, kurią iškuičiau, man reikėjo ne vienam šikną pinigais užkišt. – tarstelėjęs Trevoras apsižvalgė, pats išgėrė tekilos ir po stalu padavė voką, kurį Ferguson greitai ir nepastebimai paslėpė palto kišenėje.
- Kas ten? – Dominick tarstelėjo kaip tik tada, kai Savannah teikėsi atsisukti ir atkreipti į juodu dėmesį. Jo akys tamsoje aiškiai rodė nepasitenkinimą, tačiau moteriai tai turbūt nerūpėjo, kadangi ji į savo papus buvo susikišus barmeno galvą.
- Amm...atrodai tikrai nustabiai, Savannah. Tiesiog švyti... – vos ne vos išmekeno Trevoras, jausdamasis taip, lyg sėdėtų tarp dviejų ugnių. Tiesa, taip ir buvo. Skirtumas tik tas, jog jis puikiai žinojo, kam yra pasiruošęs Dominick ir ką jis galėtų padaryti. O tai buvo pusės baro, tai yra, visų vyrų išpjovimas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 21:56

Suprasdama, kad Dominick visiškai eina iš proto, Savannah mintyse kvatojo. Jai patiko kai jos pavydėdavo, o tai buvo geriausia bausmė Dom po to, kai jis šitaip ja nepasirūpino. Apsisukusi aplink savo ašį Savi kiek susiraukė ir nužvelgė save - ilgas kojas, liauną kūnelį, tatuiruotas rankas.
- Dom sako, kad mano papai pakankamai dideli, bet man vis atrodo, kad galėtų būti ir didesni. Ką manai? - plačiai nusišypsojo, prieidama arčiau Trevoro. Žinojo, kad verčia jį jaustis nejaukiai, tačiau tai tik dar labiau ją džiugino. Suprasdama, kad reikia padaryti kažką, kas iš tikrųjų Dom išprovokuotų, ji ranka mostelėjo į biliardo stalą kampe. - Aš einu pažaisti, jūs veeeelniškai nuobodūs. - burbtelėjo ir patraukė prie stalo, prie kurio sukinėjosi keli vyrukai su odinėmis liemenėmis. Baikeriai, pagrindinė Savannos auditorijair didžiausias jų gerbėjų klubas. Garsiai ištarusi "Sveiki berniukai, galiu prisijungti?", po dešimties minučių Nightingale jau trynėsi užpakaliu kažkokiam augalotam vyrukui į klyną, aiškindama kad nemoka teisingai mušti ir ją reikia pamokyti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 22:18

Trevorui mekenant kažką panašaus “neeee, viskas gerai”, Dominick jam smarkiai stuktelėjo iš alkūnės į šoną, nes matė, jog jo žvilgsnis neatsiduria aukščiau tos prakeiktos iškirptės. Trečias, ketvirtas, penktas, šeštas stikliukas tekilo ir vyras pagaliau ėmė kažką jausti. Gerai.
- Dominick, pamatysi kas ten. Tik būk geras, elkis apdairiai, o ne kaip visada. – trumpai žaktelėjęs geriausias draugas prisidengė burną, nes galvojo, jog tuoj ta tekila išlips pro viršų, tačiau susilaikė. Vis dėlto.
- Negi aš elgiuosi neapdairiai, ką? – išsiviepęs Dominick susivertė jau nežinia kelintą tekilos stikliuką, bet jaučiu jis pats vienas išgėrė daugiau, nei pusę butelio. Savannah‘ai pasakius, jog ši eis žaisti biliardo, vyras tiktai pavartė akis. Ir visgi, jis instinktyviai vis žvilgčiojo į tą pusę. Kuo daugiau gėrė ir kuo dažniau žvilgčiojo, tuo labiau Dominick siuto.
Paskutinis jo išgirstas dalykas, kai Trevoras prašo jo sėstis ir nusiraminti. Jo smegenys visiškai atsijungė, o tokie atvejai būdavo labai reti. Turbūt Savannah nebuvo jo mačiusi tokio įsiutusio. Iki dabar, žinoma. Keli žingsniai ir vienas baikeris susmuko ant kėdės netoliese nuo taiklaus smūgio į nosį. Keli iš jų pakilo ir artinosi link Dominick, kai šis išsitraukė ginklą ir nutaikė tiesiai į juos. Tačiau visą tą laiką jis neatitraukė akių nuo Savi.
- Domai, būk geras, nekelk vajaus.  – jam už nugaros burbėjo Trevoras ir bandė nuleisti ranką su ginklu, tačiau ji liko ištiesta. Kažkas dar, gan stipresnis traukė jį atgal. Pasisukęs jis už savęs išvydo Trevorą ir jo merginą, Sintiją.
- Kokio velnio pasikvietei čia tą šunį? – pati pirma mintis, kuri šovė vyrui į galvą, išskrido pro lūpas. Trevoras pradėjo „facepalm‘inti“, o Sintija staigiai atitraukė rankas nuo vyro, įsispoksodama į Savannah.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 22:36

Savannah, vizgindama užpakalį, kikeno baikeriui į ausį, skaldydama visokius pošlus juokelius. Nors to Dom ir negirdėjo, tačiau jai vis tiek patiko tai, kaip labai jį erzina. Tačiau to kas nutiko vėliau ji tikrai nesitikėjo. Vos Dominick pakilo iš vietos, moteris tik spėjo atšokti į šoną ir Dom kumštis jau buvo ten, kur ką tik buvo jos veidas. Paklaikusi žiūrėdama visą šitą vaizdelį (niekada nebuvo mačiusi, kad Dominick šitaip įpyktų dėl to, ką ji yra padariusi), moteris prišoko prie Dom, tiesiai prieš jo ginklą ir iškėlė rankas į viršų, tarsi pasiduotų.
- Baik. Mažiau, apsiramink, neverta. Pažadu. - papurčiusi galvą, suprasdama, kad taip Domas gali prisidaryti labai daug problemų. Šiek tiek bijodama, kad jo kulka gali kliudyti ir ją, moteris tik išgirdo kaip Dominick kreipiasi į Sintiją. Galbūt tai buvo jos išgertas viskis, o galbūt ta eilutė kurią sutraukė tiesiai nuo biliardo stalo, tačiau Savannah užsimojo ir trenkė skambų antausį tiesiai Dominick į veidą.
- Tai yra tavo geriausio draugo mergina. Tu neturi teisės jos taip vadinti, tu neturi teisės su ja elgtis kaip su šūdu, tu suknistas rasiste.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 23:14

Viskas, ką jis girdėjo, skambėjo tarsi pro miglą. Pro didelę tekilos miglą. Dominick būtų padaręs dar blogesnių dalykų, tikrai. Kai jo sąmonė atsijungdavo, tik vienas Trevoras žinojo, ką jis gali padaryti ir kaip smarkiai jis galintis prisidirbti. Baikeriai išsigando pistoleto, bet jie turėjo išsigąsti to, kas buvo jo akyse. Tuštuma. Galbūt dalelis beprotybės. Tos, apie kurią eina kalbos. Tik dabar pasirodė ilgai slėptas Dominick Ray-Ferguson veidas. Jis nebuvo tas žmogus, su kuriuo galėtum planuoti ateitį. Bent jau artimiausius dešimt metų.
Gerai, jog jie buvo baro kampe ir prietemoje niekas nematė ištraukto ginklo. Bet visi puikiai pastebėjo, kaip Dominick gavo skambų antausį.
- Ei, ei, ei viskas gerai. Savannah, tikrai. Aš pratęs prie Domo kalbų, viskas tvarkoje. – bandė raminti situaciją Trevoras, kol Sintija negalėjo atplėšti akių nuo moters, tarsi matytų joje kažką daugiau.
Tuo tarpu Dominick tylėdamas įsikišo ginklą už diržo ir žvilgtelėjo į Savannah. Tai nebuvo jos Dominick, kokį ji visada regėdavo. Tai buvo kažkas kito. Pasilenkęs prie jos tarsi norėtų apkabinti jis pasiėmė stiklą viskio, kuris buvo padėtas ant biliardo stalo ir jį išgėrė.
- Susitiksim kitą kartą, Trevorai. – burbtelėjęs vyras žvilgsnio neatitraukė nuo Savi, bet nieko jai taip ir neprataręs jis apsisuko ir su trenksmu išėjo iš baro.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Staliukai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: