Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Šokių aikštelė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Daniella Rachel Benford
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-21, 19:21

:105:


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
Anonymous
Guest
Guest

2016-11-07, 18:40

Tai buvo eilinis penktadienio vakaras, kuomet Lu, kaip ir visada, su linksma draugų kompanija traukė į vieną iš savo mėgstamiausių klubų. Galiausiai atstovėję ilgiausioje eilėje, ir šiek tiek pašalus dėl žvarbaus pučiamo vėjo, jaunuoliai netrukus pateko į klubą. Žinoma, šviesiaplaukė su keliomis savo draugėmis patraukė link baro ir užsakė gėrimų. Juk šokti kur kas linksmiau, kai kūnas atsipalaiduoja nuo keletos stiklinių alkoholio. Grįžusios prie staliuko, kompanija linksmai kvatojosi, apkalbėjo tai vienus, tai kitus čia besistaipančius žmones.
- Žmonės kalba, jog Sietle knibžda atgamtinių būtybių.. Thom sakė, jog peržvelgęs savo tėčio bylas, atrado daug susyjusių dokumentų, kur žmonėms tiesiog buvo išplėštos širdys,- pasilenkęs, pašnibždomis sumurmėjo Olivier ir atsargiai nužvelgė aplinką. Luella žinoma, tik skambiai nusikvatojo, mat šitokiais niekais visiškai netikėjo.
- Ir Tu tiki žmogumi, kuris į savaitę surūko tris suktines žolės?,- prunkštelėjusi pabaigė savo gėrimą ir nužvelgė visus savo draugus,- nežinau kaip jūs, bet tokie tauškalai verčia mane jaustis vėl blaivia, todėl manau, einu geriau įsimaišysiu į šokių aikštelę.,- mirktelėjusi akute, Meyer pakilo iš savo vietos ir netrukus judindama klubus, įsimaišė tarp šokančių žmonių.
Back to top Go down
Tessa Felicity Quinn
The stories are real - the monsters are here
NAME :
D.

REPUTATIONS :
21

CLAIM :
Gadot <3

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-07, 19:23

Nei šokti nei su kažkuo kalbėtis Bartram nesiruošė. Perdaug pastangų įdėti neprireikus, praėjo į vidų, tačiau žinoma ne pro pragrindines duris, o pro paradines į kurias dėmesys krypo mažiausiai. Užėjęs užrakino iš vidaus ir nusprendė per toli nuo tos vietos nesitraukti. Paradinį išėjimą jungia neilgas koridorius, kuris nebuvo apšviestas mat buvo vos poros metrų ilgio. Po kelių akimirkų vampyras pasirodė triukšmingoje klubo patalpoje pilnoje gyvybe alsuojančių potencialių aukų. Beeinat link baro prie Bartram prišoko jauna piemenaitė siūlanti save kaip prekę vampyro susidomėjimui. Nužvelgęs nuo galvos iki kojų nusprendė pasisotinti nors neplanavo taip iš karto trauktis įrankius ant stalo, tačiau negi praleis tą gyvenimo pavėtytą šviesiaplaukę į šoną. Paėmęs ją už rankos ir netardamas nė žodžio nusivedė į šoną. Prieš tai įsitikinęs, kad jos niekas nesekė po kelių akimirkų atsidūrė minėtame tamsiąjame koridoriaus kampe. Berdama vieną klausimą po kito kone dvigubai už ją aukštesniam ir gerų raumenų komplektu pasigirti galinčiam vampyrui susilaukė tik jo šypsenos. Prirėmęs ilgakoję prie šaltos sienos grubiai ir kaukolę prispausdamas prie sienos, lūpomis palink prie jos lūpų. Kuomet ilgaplaukei spėjo pasirodyti jog čia bus vienas tų kraują kaitinančių sekso žaidimų, jos dvejones ir kart spėjo užgesinti toliau perkeldamas lūpas prie jos aortos ir staigiai suleisdamas dantukus. Iščiulpė visą gyvastį ir netrukus pravėręs paradines paslėpė jos atšalusį kūną krūvoje nenaudojamų šiukšlių, šalia stovėjusiame konteineryje. Patenkintas, padidėjusia energija bei peržvelgdamas aukos prisiminimus iš jos kraujo savyje, vėl pasirodė šviesomis mirgančioje aplinkoje ir akimis sekė šokių aikštelėje kiekvieną vienišių ir vienišę toliau tik galąsdamas nagus nes vietą čia tik spėjo apšilti.


OUR MOTHERS TELL US THAT THERE ARE NO MONSTERS UNDER OUR BEDS, OR HIDDEN INSIDE OUR CLOSETS BUT THEY DON’T WARN US THAT SOMETIMES MONSTERS COME DRESSED AS PEOPLE THAT CLAIM TO LOVE YOU MORE THAN THE SUN LOVES THE MOON.

Back to top Go down
View user profile
Anonymous
Guest
Guest

2016-11-07, 19:43

Besisukdama šokių aikštelėje su visiškai nepažįstamu vaikinu, šviesiaplaukė mažiausiai galvojo apie visko pasėkmęs. Meyer nerūpėjo, nei kas jis per vienas, nei iš kur atvyko.. Net jo minėtas vardas, panelei neįstrigo atmintyje. Svarbiausia buvo tai, jog jis neblogai šoko, o tai buvo gana neprasta pradžia. Šiek tiek išėjus iš pačio vidurio ir nuklydus į šoną, ši buvo pradėta sukti aplink ašį, kuomet už jos akių užkliuvo iki gyvo kaulo pažįstami veido bruožai. Akimirką net pamiršo kaip kvėpuoti, kuomet neišlaikiusi pusiausvyros susmuko tam vaikinui į glėbį. Greitai nuo jo atsiplėšusi, Lu pažvelgė į tą pusę, kur prieš tai manė mačiusi Bartram, bet nieko neišvydusi, tik pasimetusi ranka perbraukė per savo išsitaršiusius šviesius plaukus. Veikiausiai šiai pasivaideno ir tiek.. Arba apgirtęs protas sugalvojo pažaisti kvailus žaidimus.. Keletą kartų giliau įkvėpusi, Meyer patraukė prie baro, vis dar baugiai žengdama per šokių aikštelę. Kažkodėl išsigando, jog dar kartą išvys jo veidą.. Juk.. Juk Luella jį nužudė, tiksliau paliko Dalgaard likimo valioje, kol tuo tarpu pati nusprendė gelbėti savo kailį..
- Man.. Viskio. Dvi stiklines..,- sumurmėjo, nejaukiai šyptelėdama barmenui ir įsitaisydama patogiau ant kėdės. Reikėjo kažkaip prasiblaškyti, mat nenorėjo keliauti namo anksčiau laiko.
Gavusi savo užsakymą, pirmąją stiklinę išmaukė vienu gurkšniu, o antrąją pasiėmusi lėtai siurbčiojo, keliaudama link tualeto kambariuko.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2016-12-06, 19:42

Nereikėjo daug brautis, nes aikštelė nebuvo toli nuo baro. Tad dabar jis su ją, nuėjo link vietos, kur buvo daugiau vietos. Tad pats paleido jos ranką, ir tik vos vos perbraukdamas pirštais per jos rankos odą. Juk palietimų žaidimą, galima žaisti dviese ir pakaitinti visą aplinką. Douglas tuo pat metu, ir pasiklausė muzikos ir ėmė pamažu judėti į ritmą. Neatsitraukė nuo jos ir toliau šoko, kad po kelių akimirkų, gana laisvai tai darė. Ir tik retkarčiais jo nekalti ar tokiais bandantys būti pirštai pereidavo per jos nugarą.
Akimis truputi apžiūrėjo aplinką ir tų kitų vaikinų žvilgsnius. Tačiau greit pargrįžo prie šios panelės ir toliau prie jos šoko. Ir palaikė akių kontaktą, kad galėtu pasimėgauti ją pačia per tokį jų šokį.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2016-12-06, 19:47

Daria net nespėja dorai susigaudyti, kai suvokia, kad jau yra šokių aikštelėje. Iš veido nedingstant menkai šypsenėlei, moteris atsidūsa ir pradeda judėti pagal girdimos muzikos ritmą. Aplinka jai išnyksta. Visi į ją susmigę žvilgsniai pasidaro nebesvarbūs. Dabar jai egzistuoja tik Douglas. Jaučiasi panašiai, kaip ir tais momentais, kai nusižiūri auką, tačiau šiuo atveju žino, kad raganius - ne auka. Tai tik savotiškas apdovanojimas ir pasilinksminimas. Ir vis tik, jausdama jo neva nekaltus prisilietimus, Daria liežuvio galiuku sudrėkina lūpas o tuomet netikėtai apsisuka. Skambant ritmingai dainai, mergina nieko nelaukusi prisišlieja prie Douglas nugara ir toliau judina klubus pagal ritmą, puikiai suvokdama, kokius pojūčius gali sukelti jaučiama trintis. Vos vos prikandusi apatinę lūpą ji dar žvilgsniu nupliko kvailai į Darią spoksantį vaikiną, kuris susinepatoginęs greit kažkur pranyksta, o tuomet ir toliau aplinkinio pasaulio nematydama, girdėdama tik muziką, šoka realiai trindamasi į raganių.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2016-12-06, 20:20

Toks jau ir tikslas buvo, kad mergina nustebtu ir gal liktu kelioms akimirkoms be žodžių. Tačiau dabar jam buvo per daug gera, vėl šokti ir klausytis muzikos, kad iš aplinkos dingo. Tik sirena liko, kurios artumas ir kartu kaitino jo mintis ir kūną. Tačiau mėgautis šokiu netrukdė ir net suteikė tam tikro papildomo žavesio. Douglas šoko ir vos kartais užsimerkdamas, kad galėtu kuo geriau įsijausti į muziką. Tačiau jos toks apsisukimas ir prisiglaudimas prie jo paties, vaikiiną truputi nustebino. Bet jau po akimirkos, jis šyptelėjo ir vos uždėjo rankas ant jos liemens. Ir pats prisidėjo prie šio jos pasiūlyto, šokio – žaidimo. Juk pasitrinti abu gali, ir vienodai kaitina jų kūnus. Nors taip jis mano.
Kol ji taip trynėsi prie jo, vaikinas net vos kelis kartus sugebėjo sugriebti už jos šikniuko ir po to nekaltą veidą nustatyti, lyg nieko ir nebuvo padarytą. Raganius mėgo žaidimus ir tokius šėliojimus nuo pat savo buvimo žmogumi. O per tiek metų, kiek gyveną, jam niekada nepabosdavo.
Muzika nesikeitė ilgokai ir tas leido, jam tikrai mėgauti jos artumu ir pats rankomis vis liesdavo, vis drąsiau jos pačios liekną kūną.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2016-12-06, 20:26

Daria net nepajaučia, kaip užsimerkusi šypsosi judėdama pagal girdimą muziką. Buvo gera taip atsipalaiduoti ir jausti žavingo, galima teigti, kvapą gniaužiančio vyro prisilietimus. Mergina toliau juda taip pat jausdama, kaip kraujas ima kaisti jos smulkiame kūne. Tačiau šį vakarą ji nenori pulti pirma, ne, šį vakarą ji bando iššaukti Douglas vidinį žvėrį; siekia, kad vyras imtųsi pirmas tiesioginės iniciatyvos. Dainai pasikeitus į lėtesnę, Daria uždeda rankas ant vaikino, vis dar stovinčio už jos, liemens ir pamažu ima visu kūnu leistis žemyn, nė akimirkos neatsitraukdama nuo raganiaus. Galiausiai atsitūpusi, ji pasiremia delniukais į savo kelius ir išrietusi sėdimąją, iš lėto atsistoja. Taip padarius vadinamąjį „slut drop“, nenutraukdama kūnų kontakto, Daria atsitiesia ir pati sau šypsodamasi toliau šoka taip pat, kaip ir prieš tai.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2016-12-06, 20:40

Momentai greiti ėjo ir muzika taip pasikeitė, nors pats vaikinas nelabai pastebėjo. Tačiau jos šokis buvo akį traukiantis, tad vaikinui nelabai buvo progos ką daugiau pastebėti. Ir tas aišku, kad vaikinas buvo irgi kaistantis, tačiau taip lengvai nepasiduos, ir pakankins abudu juos. Tad Douglas šoko ir po to akimirkai sustojo, kai mergina atlikinėjo savo šitą judesį, kuris pasirodė tos seksualus. Kai ji pakilo, jis lėtai apsuką ją kad matytu jos veidą. Tad arčiau žengia, kad tarp jų kūnų liktu vos keli milimetrai. Vaikinas visą laiką šypsojosi ir tada rankomis abiem paspaudė jos užpakaliuką. O tada uždėjo jas ant nugaros pačios ir šoko pagal lėtos muzikos ritmą, kuris buvo kur kas geresnis nei tas šiuolaikinė tranki muzika. Bet ir jos negalėjo per daug peikti, pagal nuotaika jam tiko visokia. Bet dabar mielai rinkosi lėta, kad galėtu daugiau liestis prie merginos ir žiūrėti, kaip seksis jam ir jai ištverti tokius žaidimus.
- Kažkodėl nepamenu, kad taip šoktum seniau,-pasakė, kai buvo pasilenkes prie jos ausies ir tada vos, vos su dantukais užkabino jos ausies lizgelį. O tada atsitraukė ir šoko prie jos. Nenutraukė akių kontakto ir bandė suprasti, kas dabar sukasi jos galvoje.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2016-12-06, 21:17

Daria jaučia, kaip jos kūnu karts nuo karto nubėga malonūs šiurpuliukai, kuomet vyro rankos pradeda slysčioti jos liaunu kūnu. Apsukta į Douglas, moteris menkai jam nusišypso ir nenutraukdama akių kontakto toliau juda, nenustodama liestis prie tvirto vyro kūno savuoju, smulkučiu. Panaikina tą kelių milimetrų atstumą ir trumpam net užverčia galvą mėgaudamasi muzika bei juntamu vyro artumu.
- Aš dar ne taip galiu šokt, - nusijuokia tarstelėjusi, o tuomet prikanda apatinę lūpą, kai Douglas taip erzinančiai užkabina moters ausies spenelį. Nepastebimai giliau įkvėpusi ji ir toliau nė akimirkai nenustoja šokti, o tuomet rankomis ima slysti nuo Douglas pečių iki jo krūtinės, tuomet iš lėto vyro šonais žemyn, tačiau nepasiekus, rodos, tikslo – grąžina rankas atgal ant pečių. Judviejų kūnai buvo akivaizdžiai įkaitę, o abudu buvo pasidavę ritmui bei kylančiai aistrai. Laiko klausimas, kada kuris nors iš jų prasprogs jau.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2016-12-06, 21:27

Kai ji panaikino tą atstumą, vaikinas vos stipriau rankomis ją laikė prie savęs. Pirmą norėjo parodyti kitiems, kad šitą vakarą, ji yra jo kompanijoje ir kad niekas kitas nelystu. O antra, tiesiog jam patiko liesti ją ir taip mėgautis seniai nepatirtu artumu, kurio vaikinui turbūt nemažai trūko.
-Man tada įdomu visi tokie tavo šokiai, bet manau reikėtu tada privačios zonos, nes neketinu tavo judesiais dalintis su kitais žmogeliukais šioje aikštelėje,-tyliai pasakė ir tada pats šokdamas, pasilenkė prie jos kaklo ir nesustodamas šokti pagal jos ritmą, trumpais bučinukais apdovanojo jos kaklą, kurį neseniai atidengė plaukai. Taigi kol turi progą, vaikinas neketina sustoti taip žaisti. Juk ne viena ji, tikriną jį, dėl patvarumo ir susilaikymo, nenusivesti kito į Vip zoną, ir ten jau galėtu kur kas laisviau elgtis. Juk apsauginiai turbūt tiesiog pamestu protą prie jos ir padarytu viską, ką mergina pasakytu. Tačiau dabar ir žmonių pilna salė, darė savo, kad jie abu turi žaistis su tam tikromis taisyklėmis. Nors pats vaikinas nelabai galvojo apie jas. Kai pačio viena ranka slydo jos nugara ir tada pasiekė jos apnuoginta kojytę. Ir tą nuoga oda, truputi pakilo, net palindus po suknelės medžiaga.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-01-02, 00:07

Po kurio laiko, vaikinas tiesiog atsitraukia ir išeina iš klubo.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-01-03, 16:33

Papusto padus iš čia ir pati.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-01-06, 13:47

Atsivedė savo šio vakaro kompanija - Nellane, iki vietos šioje aikštelėje, kur nebūtu taip prigrūsta žmonių. Ech, jau nepatiko, kad daug labai žmonių buvo, tačiau pliusą iš to darė, kad jis galės arčiau jos pačios šokti, o tai vaikinui patiko.
Paleido jos ranką ir prie pat jos būdamas, lėtai bandė išjudinti senus savo kaulus ir pataikyti į muzikos ritmą.. Douglas turėjo daug metų praktikos šokiuose, bet dauguma jo mėgstamiausių, yra tradiciniai ir tokie šokiai poruose. Bet šiame klube muzika buvo labai greito tempo ir vaikinas truko kelias minutes kad pataikytu į ritmą. Bet galiausiai judino visą kūną gana laisvai. Nors akys buvo užtikrintai užfiksuotos į merginą, kuri stovėjo priešais jį. Nematė jos nemažai laiko ir tam tikru būdu ir pasiilgo. Visgi mažai tokių kaip ji, galima sutikti mieste šiame, o tai kurios yra, gana rimtos panelės, kurioms pramogos nelabai gali rūpėti, o tik magija ir jo daroma nauda. Savanaudės truputi galima sakyti.
Šokis kuo toliau, tuo labiau patiko jam. Galėjo erzinančiai kartais rankute paliesti jos kūną. Švelniai ir trumpai, nes dabar tai buvo toliau žaidimas, kad vienas kitą erzintu paprastais pasakymais ar kitais dalykais.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-01-09, 14:38

Nellane niekad nebuvo galima vadinti gera šokėja. Iš tiesų, per savo gyvenimą ji šoko itin mažai. ir visus tuos kartus galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Nelė visada buvo labiau pašnekesių prie taurelės žmogus, tačiau Douglas kviečiant pašokti, raganaitė negalėjo to atsisakyti. Atvesta į šokių aikštelės pakrašty, kurį laiką, lengvai linguodama klubais, pagal tą triukšmą, kurį šių dienų jaunimas taip skambiai vadino muzika, besijuokdama stebėjo, kaip raganius priešais "pasileidžia plaukus" ir ilgai netrukus ima šokti ir duotis kaip tik išmano. Pati, pamažu įsiliedama į ritmą, grakščiais judesiais ima sparčiau judėti ir pati Neli. Jausdama kiekvieną Douglas "netyčinį" prisilietimą šviesiaplaukė nepasibodėjo karts nuo karto atsilyginti tuo pačiu. Neaišku, iki ko daves visas šis netikėtas susitikimas, bei visas vakaras, tačiau lengvas flirto ir kabinimo žaidimas raganaitei patiko.
Vos tik porelė įsijautė į muzikos ritmą, šis baigėsi. Kelių sekundžių tyla perspėjo, kad daina pasibaigė, o po jos užgrojo kita, lėtesnė daina. Aplink visos porelės susiglaudė ir lengvai ėmė linguoti pagal naujos muzikos ritmą. Nelė susitingo, lyg prigauta darant blogą darbą, ir lengvai apsidairė aplinkui. Netruko akys grįžti prie Payne.
- Tęsime, ar eime išgerti?,- garsesniu tonu užklaususi kompanjono dėl tolimesnių veiksmų, raganaitė vis dar stovėjo kaip prikalta prie parketo. Lėta daina, lėtas šokis tai tarsi likimo iššūkis porelei suartėti, ir neprarasti žaidimo, kurį žaidė visą vakarą. O gal jau kaip tik buvo metas baigti žaisti.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-01-09, 18:22

Šiam vakarui, vaikinas galėjo nusimesti tokio rimto žmogaus kaukę ir pagaliau elgtis paprastai. Dažniausiai tokio elgesio negalima, bet tačiau supranta, kad šioji panelė, nelabai peiks dėl jo paties veiksmų. Kurie per šokį kartais pasidarydavo vos įžūlesni ir taip ją priliesdavo. Juk visgi ne vien tik jauni vaikinukai prie baro ją žavėjosi, tačiau jam irgi traukė akį ji pati.
Douglas net akimirkai užmerkė akis, kad pasimėgautu daina, bet ji staiga baigėsi. Jam teko sustoti ir atsimerkti. Porelės taip susikabinusios ir šoko labai lėtus šokius, kurie labiau priminė lingavimą į šonus. Vėliau akimis sugrįžo prie jos pačios ir tada pamąstė, ką atsakyti. Gerti nelabai ir norėjo daug šį vakarą, blaivus geriau vos išliks, kad ko nedoro jai neiškrėstu. Tad dabar paėmė jos ranką ir prisitraukė arčiau ją ir tada rankos jo apkabino ją,- Manau kad neatsisakysiu geriau lėto šokio. O išgėrimo, gal ir vėliau, bet kol kas blaivus pabūsiu,-lėtai pasakė ir vos pajudėjo kartu su ją. Nagi vaikinas gal ir kaip mėgo tokius šėlionių šokius, tačiau vis vien prie širdies buvo ramus ir gana artimi šokiai.
- O tau netinka toliau šokti?-tiesiog paklausė, kai prieš tai pamatė jos tokį nustebimo žvilgsnį, kai kiti poromis ėmė šokti. Juk vaikinas dabar kaip ir apkabino ją, tačiau nebandė varžyti pačios, nes jeigu tik norės, paleis. Gal neketino leisti, kad lengvai pabėgtu, tačiau per prievartą prie savęs ir nelaikys.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-01-09, 19:49

Tikriausiai nereikia stebėtis, kad Neli pasidavė ir leidosi šokdinama Douglas, prieš tai kelis kartus sukikenus, kaip jauna mokinukė, pirmą kartą iškviesta berniuko šokti.
- Ne taip supratai, tiesiog, neesu itin gera šokėja,- dabar, kai muzika buvo ramesnė, o Douglas arčiau, Nellanei buvo lengviau šnekėti.
Apkabinusi vaikiną per kaklą, jo nugaroje sukryžiavo pirštus, sekdama raganiaus judesius. Vos tik lėtam šokiui prasidėjus, galima buvo pasakyti, kad raganiai šoko daug geriau nei visi kiti, buvę aplinkui.
- Tačiau man atrodo, kad reikės prie to dažniau priprasti,- lygiai taip pat lengvai ir lėtai pasakiusi, šviesiaplaukė nužvelgė Payne veidą ir akis, o merginos veide žaidė valiūkiška šypsena.
- O iš kur tu išmokai šitaip šokti?,- koks gi šokimas be pašnekesių, kurie, filmuose ir knygose užžiebia karščiausius jausmus, o ir Neli pasidarė įdomu, iš ko raganius išmoko taip judėti, juk senais laikais tokių šokių nebūdavo.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-01-09, 21:07

Malonu buvo, kad mergina neprieštaravo kad dar pašokti. Tad jos rankoms atsidūrus ant jo paties, vaikino veide nedingo šilta ir žaisminga šypsena. Judėjo pagal muzikos ritmą, kuris turbūt nelabai patiko kai kuriems, nes aikštelėje pasidarė truputi laisvesnė nuo žmonių. Tad nereikėjo baimintis, kad kažkas atsitrenks į juos. Douglui dabar norėjo daugiau laiko praleisti prie jos ir kad niekas kitas neįsiterptu.
- Ot čia nėra jokių taisyklių ir tų vertintojų kaip šoki. Tad man labai patinka kaip judi ir to manau gana,-lėtai pasakė ir nenuleido akių nuo šios panelės. Raganėlė gana neblogai šoko pagal lėta muziką. O kai buvo jis prie jos, galėjo truputi ir mėgautis nuo jos sklindančiais kvepalų aromatais. Kurie atrodo lyg ir turi savybių, dar labiau neatitraukė dėmesio nuo jos,- Ir jeigu daugiau šoksi, būtinai reikės dažniau pačią kviesti į tokius klubus,-lėtai pasakė jis ir toliau judino kūną savo palei muzika ir jos pačios judesius. Norėjosi prisiderinti prie pačios dabar.
- Tiesiog per kelis dešimtmečius turėjau ne vieną šokių pamoką, ir plius nemažai ir klubuose būdavau. O dar visokie pobūviai oficialus, kur panašiai galima ilgai šokti. Išmokino mano kūną judėti,-linksmai pasakė ir šokdamas taip, vienos rankos pirštais perbėgo per jos nugarą, lyg norėdamas pažaisti ar paerzinti ją. Galbūt neketino kutenti, bet ką gali žinoti, ką toliau suplanuos jis,- Bet pačiai neblogai sekasi, nepasakyčiau, kad nesi gera šokėja.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-01-10, 09:43

Neli taikėsi prie šokių partnerio, o šis taikėsi prie jos, tad šokimas buvo pakankamai sinchroniškas, ir tai šviesiaplaukei visai patiko. Šokių aikštelė aptuštėjo, tad joje sukiotis buvo daug lengviau, kai į porelę nesitrankė dar kelios nugaros, trokšdamos erdvės.
- Svarbiausia, kad nenumindau tau kojų,- Į ausį ramiai pasakiusi juokelį, mergina žaviai nusijuokė, lengvai atsitraukdama nuo Douglas ir vėl prie jo priglusdama.
Muzika netilo, atrodo, ji viena daina sustabdė laiką, privertė Neli visiškai atsipalaiduoti. Šis vakaras tikrai ne toks kaip visi, šviesiaplaukė bent trumpam, Payne draugijoje pamiršo visas savo bėdas, rūpesčius ir tikslus. Jo draugijoje šį vakarą mergina tapo tiesiog mergina. Ir šis jausmas Maureon visai patiko.
- Tai tu esi patyręs šokėjas. Būčiau žinojus ankščiau, tikriausiai nebūčiau sutikus su tavim pašokti,- sakoma, kad kuklumas didelė vertybė, tad juo Neli ir pasinaudojo, pagirdama savo vakaro kompaniją, lengvu juokeliu.
Muzika pagaliau užtilo ir ją pakeitė kita, nauja daina, tokia pati lėta, kaip ir pirmoji. Tačiau Neli nesustojo šokti.
- Mano šokėjos karjerai šokių jau užtektinai, tad po šitos dainos darysime gėrimų pertrauką, gerai?,- pusiau teiginys, pusiau klausimas davė raganiui suprasti, kad šokių šiam vakarui gana. Tad tvirčiau įsikabinusi vyruko kaklo, Neli nutarė šokius užbaigti kaip įmanoma geriau.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-01-10, 13:31

Tiesiog jam nelabai rūpėjo, ar kojos jam liko sveikos ar ne. Tiesiog apie tai dabar negalvojo, nes mėgavosi šokiu su ją. Vaikinas buvo patyręs, bet visada gali prisitaikyti prie kitų žmonių sugebėjimų, kad vėliau keista nebūtu.
Kai ji prakalbo apie tai, kad ji nebūtu nuėjus šokti, jeigu žinotu, vaikinas vos nusijuokė,- Ot manau tada būčiau vis vien tave nusinešęs į aikštelę. Nemanau kad patiktu taip?-linksmiau pasakė ir toliau judino kūną pagal muziką. Bet kai tik daina baigėsi, vaikinas vos atsikvėpė. Nenori taip greit baigti šokti, nors melodija buvo kur kas greitesnė, nei tos kelios dainos, per kurias ši porelė šoko. Tad aišku sutiks keliauti išgerti ir padaryti pertrauką tokią, nuo judesių aikštelėje.
- Galime pertrauka padaryti, bet nepažadu jeigu vėliau kada eisime šokti, kad mano apgirtusios kojos sugebės geraii tai daryti,-linksmiau pasakė ir tesė šokį, kol toji paskutinė lėta daina dar grojo. Tačiau jai pasibaigus, vaikinas sustojo, bet nepaleido jos iš glėbio. Šiuo metu jie buvo lyg paprasti mirtingieji kurie leidžia laisvą laiką pramogomos. Juk beveik tai ir yra tiesa,- Manau keliaujam link baro, manau dar mūsų butelis viskio dar turbūt laukia,- vylėsi kad tai liko, arba kitaip vėl teks pasirūpinti gėrimais. Nors dabar nelabai ketina leisti jai taip sukioti per barą. Turbūt tai padarys pats, atsilyginti už praeitą gėrimą, nori.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Šokių aikštelė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Naktinis klubas "Fangs"-
Jump to: