Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Suoliukai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-21, 18:43
PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-14, 23:55

Žingsnis po žingsnio, vaikinas neturėdamas kažkokio tikslo pasiekė parką, miesto viduryje. Galbūt ne ideali vieta tokiam kaip jam, vidurį nakties, kai būtent dabar nemažai naktinių padarėlių išlenda. Tačiau Douglas nelabai kreipė dėmesio į šitą faktą. Norėjo nebūti namuose vėl vienas, tad renkasi vietas, kur jo akys galėtu stebėti žmones ir jų veiklas. Klubus ir barus trumpam pamiršo, nes juose per daug pagundu vėl išgerti alkoholio, kuris trukdo mąstyti.
Ir dar viena priežastis buvo, kad pasirinko šią vietą, nes tai buvo dalykinis susitikimas su savo vienu draugu. Kai pamatė jį, greit nuėjo prie jo ir paėmė tą ištiestą paketą. Kai draugas greit dingo, Douglas tik šypteli. Šiais laikais sunku atrasti nebijančių žmonių. Susikišo paketą į vidinę švarko kišenę ir taip susitvarkė rūbus. Maybe, kadangi siunta gauta, reikia keliauti tolyn, tačiau nemažas žmonių būrys buvo netoliese, tad vaikinas atsisėdo ir akimis sekė juos. Jis buvo raganius ir niekada nežinia, kada prireiks kokių žmogaus dalių ar kraujo jo ritualams ar eleksyrams. Ir vien dėl to, žiūrėjo į galimus kandidatus į jo ingredientų spintą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-15, 14:33

Naktis - vienintelis paros metas kuomet Evangelina gali išlįsti į lauką. Būdama dar labai jauna vampyre, ji buvo itin jautri saulės šviesai, tad paprastai dienos metu nesirodydavo už savo namų durų. Tačiau tamsus paros metas visai kas kita, tik tada Dominquez iš tiesų pasijunta gyva. Naudodamasi savo amžina jaunyste ir grožiu ji nesunkiai susirasdavo aukų, ypač vyriškos lyties. Todėl nieko keisto, kai kiek provokuojančiai apsirengusi ji išėjo pasivaikščiot Sietlo gatvėmis, prie jos pristojo grupelė ištvirkusių girtų vaikinų. Apsimetusi, kad jų nepastebi, moteris tiesiog žingsniavo į priekį. Ją lydėjo girtų vyrų gašlūs šūksniai, susisukus girtoms jų smegenėlėms, jie nusprendė pasekti provokuojančiai atrodančią moterį. Jau eidama pro neapšviestas parko vietas moteris mintyse jau kėlė puotą trypdama ant kruvinų vyrų lavonų. Būdama tokia jauna, veržli ir imli ji niekada nepasisotindavo vos viena auka. Net jei ir kūnas fiziškai būdavo sotus, tačiau demoniškai sielai visuomet reikėdavo mirties.
Pajutusi dar vieną būtybę esančią parkę, pagaliau Evangelina sustojo, vaikiščiai jau pradėjo šūkauti "katytei" iš tolo. Vampyrė atsisuko į juos, nusišypsojo, leido prieiti arčiau, o girti vaikinai net nesusivokė, kad merginos persekiojamos naktį taip nesielgia. Priėjus arčiau vyrams, Dominquez išėjo iš tako ribų ir per žolę pradėjo trauktis atbulomis į šešėlį, tarsi sakydama, kad krūmuose jie galės paišdykauti. Tačiau tai buvo pagrindinė trijų vaikinų klaida. Ne vieniša mergina buvo nakty auka, o girti trys jaunuoliai. Tūnant tamsoje, moteris prisiartino prie pirmosios aukos, prisitraukus už liemens jį arčiau, sugrūdo savo liežuvį burnon paskutiniam mirties bučiniui. Vaikinas nevykusiai bučiavosi, bet buvo itin pamalonintas, kad jį pasirinko pirmą. Kitas jaunuolis priėjo vampyrei iš nugaros, prisišliejęs prie jos kūno lietė apvalius sėdmenis, kuomet trečias taip pat norėjo pasismaginti su mergina bei įsidrąsinęs pristojo prie jos krūtinės. Ištraukusi savo liežuvį iš pirmojo vyro burnos, vampyrė prisilietė juo prie vaikino kaklo ir galiausiai erotiškai įkando į jį bei ėmė siurbti kraują. Apgirtęs vyras nepajuto kas vyksta iš tiesų, todėl tik sagstė merginos marškinius norėdamas pamatyti jos papus. Vyrui netenkant kraujo galva vis labiau svaigo, galiausiai pirštai nebegalėjo susidoroti su sagomis ir jis susmuko ant žemės praradęs daugiau kraujo, negu reikia palaikyti gyvybei. Kuomet jis nukrito, draugai net nesureagavo, gi girtas buvo. Tačiau vampyrės akims pajuodus, kraujo paragavus, sukilo ir agresija. Ši beregint užmušė anuos du - vienam paprasčiausiai sprandą nusukus, o kitam išplėšus iš krūtinės širdį ir numetus ją į lavono persikreipusį snukį. Viskas vyko taip greitai, su vampyrišku pagreičiu, kad girti vyrai net cyptelt nespėjo. Patenkinta Dominquez nakties pradžia, susimetė tris lavonus vienas ant kito ir atsisėdo ant viršutinio. Įsitaisiusi ant iš žmonių kūnų padaryto suoliuko, prasagstytais pusiau marškiniais, krauju išteptomis lūpomis, tamsiaplaukė išsitraukė cigaretę ir prisidegusią ją užsirūkė, tamsoje sukurdama mažą švytintį tašką.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-15, 14:55

Raganius dabar nelabai reagavo kas atokiau vyko, nes jo dėmesį traukė būrelis žmonių. Taigi vis tiek pasirinkimas nebuvo didelis šiame parke, tad nusprendė kad šią naktį nieko rimto nedarys. Tad užmerkė akis ir pagaliau atsipalaidavo. Tačiau tai truko neilgai, nes galbūt jo uoslė ir klausa nėra antgamtiška, tačiau pajuto mirties aura visai netoli, tos vietos kur jis sėdi. Seniai tokio dalyko nejuto, atsimerkė ir pasisuko link tos pusės. Būdamas truputi per daug smalsus, jis pakilo iš savo vietos. Lėtu žingsniu, pajudėjo link ten. Girdėjosi pradžioje vaikinų balsai, kurie buvo gana girti. Tačiau vėliau viskas greit aprimo. Tada pasklido šleikšti mirties aura, kuri nelabai miela atrodė jo akimis. Tačiau norėjo išsiaiškinti kas įvyko, ir jeigu tai buvo antgamtiškų padarų darbas, pasižiūrėti kas tokie. Dėliojo koją už kojos, kol galu gale pasiekė tą vietą, kur viskas vyko. Buvo tamsus kampas, tačiau akys greit pamatė tą reginį. O tai buvo mergina sėdinti ant lavonų kalnelio ir taip ramiai rūkanti cigaretę. Kitiems pasirodytu baisu ir bandytu bėgti, tačiau jis pats artėjo daugiau prie jos. Douglo akys nesustodamos stebėjo ją ir analizavo. Tačiau kai buvo arčiau, atpažino seniai nematytą merginą, per tiek metų. Juk vaikino atmintis truputi pagerinta burtais, tad prisimindavo visus veidus ir vardus, matytus per tuos amžius kol gyvena. Ir būtent dėl to, jo veide atsirado gana šelmiška šypsena.
- Galbūt turi ugnies?- paklausė tokio lyg įprasto klausimo. Nes pats buvo išsitraukęs vieną cigaretę iš savo dėžutės, tik kaip visada, pamiršo ugnies pats turėti. Užmaršus būtent tokiems smulkiems dalykas jis. Bet kol kas tas nesvarbu, nes jo dėmėsis buvo skirtas šiai panelei tik. Taigi smagu matyti, kad toji miela panelė, kai jau pati pavirto vampyre, tapo nebloga žudikę. Jis buvo žmogus, kuris domėjosi visais ir kartais žavėjosi žudymais, kuriuos vykdo kiti jo draugai ar tik pažystami. Kol jie jo neliečia, raganius visai draugiškas gali būti. Tačiau dabar kol kas nežino pilnai, kaip ji sureaguos į tokį jo atėjimą. Gal čia kokia jos tradicija po išgėrimo iš matomai, girtų žmonių kūnų ir tiesiog paprasto žudymo.
Vaikinas laikė cigaretę ir sustojo gal per kelis metrus nuo jos pačios. Sukiojo tą popieriaus ir tabako suktinukę ir vis akimis žiūrėdamas būtent į ją.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-15, 15:38

Vampyrės klausa buvo aštri. Ji rūkydama cigaretę, sėdėdama ant lavonų suoliuko, užsimetusi koją ant kojos girdėjo artėjančius žingsnius. Dar vienas smalsuolis, einantis į mirties žabangas? Galbūt vampyrė būtų užuodusi kas per padaras juda link jos, tačiau ją supantis kraujo kvapas buvo ant tiek stiprus, kad buvo sunku išskirti kitokius kvapus, todėl beliko laukti. Tamsiaplaukė traukė vieną dūmą po kito, lėtai, besimėgaudama cigaretės teikiamu malonumu. Jos filtras apsinešė krauju, bet nuo to merginai buvo tik skaniau nuodyti kūną, kurio neveikia jokie aplinkos veiksniai. Ilgai laukti nereikėjo, kol galiausiai artėjanti fizionomija pasiekė ją. Ilgai nereikėjo spėlioti kas čia per asmuo, kadangi moteris puikiai įsidėmėjo Douglas veidą. Šis raganius jos gyvenimo istorijoje užėmė ypatingą vietą. Jeigu ne Payne, vargu ar ji dabar būtų vampyrė ir smagintųsi žaisdama su kitų gyvenimais, tikriausiai jau būtų šešios pėdos po žeme, nužudyta to paties vampyro, kurio kraują nešiojo venose.
Paprašyta ugnies, vampyrė pasiliko su cigarete burnoje, išsitraukė iš kišenės žiebtuvėlį, kiek palinko į priekį, vis dar sėdėdama ant lavonų ir apgaubusi ugnį delnais, ištiesė rankas į priekį, nepalikdama raganiui kitos išeities, kaip tik prieiti arčiau ir prisidegti cigaretę neišvengiant kontakto. Net ir sėdint ant lavonų krūvos, ji nesijaudino, kad jos drabužiai išsiteps krauju, mat viršutinio lavono krūtinėje žiojėjo tuščia ertmė be nustojusios plakti širdies. Štai ir įminta mįslė, kodėl dauguma vampyrų rengiasi juodai, nes kraujas ant tokios spalvos rūbų praktiškai nesimato, o jei uoslė tavo nėra aštri, tai net neįtartum, kad sėdinčios vampyrės užpakalis spėjo permirkti aukos krauju. Net ir pažinusi Douglas, vampyrė neištarė nė žodžio, tik leido jam priartėti vis dar laikydama žiebtuvėlį ir saugodama delnais ugnį. Nakties tamsoje, pasikišus po savo sėdyne tris lavonus, kruvinomis lūpomis, demonišku žvilgsniu, tobulo grožio ir būdama nebyli, ji atrodė tarsi moteris iš itin šiurpaus paveikslėlio. Ar Douglas ją tokią prisimena prieš penkis metus? O gal jį nustebino, kuo pavirto žmogus prieš raganiui padedant jai pakeisti savo likimą? O gal jis to ir tikėjosi, padėdamas moteriai pavirsti vampyre? Kad ir kokia atšiauri Evangelina atrodė, jos akyse blizgėjo kažkas tokio panašaus į aistrą mirčiai bei smalsumo gysleles. Juk šiam pasaulyje ji daug pažįstamų neturėjo...
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-15, 16:19

Nenuostabu, kad mergina patapus vampyre, tapo žiauri monstriukė. Net pats neturėjo minčių, kad jis liks tokia pati, kokią jis pažinojo, prieš tai, kai jis padėjo jai pagauti vampyrą ir jo kraujo pagalba, virsti nakties gyventoja. Tačiau dabar Douglas tiesiog mėgavosi tuo ką mato. Nes dabartinis merginos aprangos skonis, itin viliojo jo akis apžiūrėti ją visą, nuo kojų iki galvos.
Kai ji taip pasilenkė ir ištiesė tą užžiebtą žiebtuvėli, vaikinas judėjo gana greičiau prie jos, kad galėtu ugnies gauti. Kai buvo prie pat jos, vaikinas truputi atsargiau žengė, nes buvo bala kraujo priešais. Tačiau kai buvo jo batai saugus, jis įsidėjo cigaretę į burną ir pasilenkė prie liepsnos. Pridėjo ten galiuką cigaretės ir vos kelis kartus patraukė, kad pilniau užsidegtu. O tada atsilenkė, vos lyg netyčia ranka perbraukdamas per jos rankos viršų.
- Dėkui,- trumpai padėkojęs, lėtai įtraukė kelis dūmus į save ir tada su malonumu išpūtė debesį, kuris pakilo į dangų ir pranyko. Akimis trumpai tai pasekė, ir vėl atsuko į ją, -Senokai pačia mačiau. Kiek metu praėjo? 5 ar 6 nuo tada kai matėmės?- lėtai kalbėjo, nes kartu norėjo mėgautis pagaliau cigaretėmis savo, kurių jau senokai nerūkė. Galbūt laikas būtu mesti, tačiau per daug gerą, kad paprasta būtu. Bet kol tokius dalykus mąstė, jo akys buvo tiesiai nukreiptos link jos ir to mažo šedevro, kuris galėjo būti pavadintas „Kūnų Sostu“. Nagi gal ir nelabai pavadinimas, bet per trumpą laiką, vaikinas tik tiek galėjo sugalvoti.
Pagavęs jos smalsų žvilgsnį, vaikinas tiesiog šypteli ir patraukė dar savo cigaretės, - Bent tikiuosi dabar nesutrukdžiau keliauti toliau ieškoti daugiau žmonių. Nesinori pasitaikyti kelyje vampyrei kuri pradėjo medžioklę,- juk jis nemažai klausinėti mėgsta ir aišku, bandė įsitikinti keliais dalykais. Nes dabar Douglas specialiai neieškojo kompanijos, tačiau neatsisakytu tokios, jeigu mergina nepabėgs greitai. Vaikinas būtu patenkintas ir gal vėliau pasiūlys keliauti į kokį barą ar klubą, kur aplinka būtu šiek tiek malonesnė, nei vidurys parko. Gamta gal ir geras dalykas tokiam kaip jam, tačiau po truputi ima jį atsibosti, ir vaikinas labiau renkasi muziką, alkoholį ir kartais šokius.
Akimis stebėjo ją, kaip ir ji stebėjo jį. Mažas toks akių karas dabar buvo pas juos.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Suoliukai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: