Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share
 

 Staliukai viduje

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Staliukai viduje Empty
Staliukai viduje Empty2016-08-21, 18:34

:042:
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Staliukai viduje Empty
Staliukai viduje Empty2016-11-26, 00:55

Mary po pastarojo susitikimo su drauge buvo smarkiai pasikeitusi išoriškai ir vidumi. Ji tapo kur kas elegantiškesne išoriškai, o vidumi kur kas drąsesnė ir tvirtesnė persona. Šviesiaplaukė iki susitikus su Zacharijumi niekados nesirengdavo taip gundančiai ir elegantiškai kaip dabar. Anksčiau jos kūną gaubdavo apsmukę bohemiški drabužiai, dažniausiai nutysę megztiniai ir ilgi sijonai iki žemės. O dabar merginos figūrą pabrėžė dailus, aptemptas baltas kostiumėlis, kojas puošė vardiniai aukštakulniai, o pečius gaubė kelis tūkstančius kainuojantis rausvas paltas. Įėjusi į paprastą ledainę Mary iš tiesų pritraukė kelių žmonių žvilgsnius, paprastai taip atrodančios moterys tokiose vietose nesilanko. Tačiau Rivera to per daug nesureikšmino, širdyje ji vis dar buvo ta pati vėjavaikiška mergaitė. Priėjusi prie baro, mergina užsisakė savo mėgstamiausią pieno ir vanilinių ledų kokteilį ir sulaukus užsakymo jį nusinešė ant pamėgto su Aurora staliuko. Prieš prisėsdama prie jo, mergina nusivilko paltą ir pasikabino ant netoliese esančios drabužių pakabos ir galiausiai patogiai įsitaisė minkštasuolyje prieš savo skaniai atrodantį kokteilį. Tikėjosi, kad Auroros nereikės ilgai laukti, mat kiekviena sekundė laukimo atrodė kaip besitęsianti amžinybė.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Staliukai viduje Empty
Staliukai viduje Empty2016-11-26, 01:12

Kaip tikra niujorkietė Aurora galėjo pasigirti spinta pilna įvairaus stiliaus drabužių, tinkančių bet kuriai progai, tačiau tai visuomet kėlė problemų, kai reikėdavo greitai išsiruošti, nes raudonplaukė paprasčiausiai nesugebėdavo išsirinkti puikiausio derinio. Kaip ir dažniausiai vėluodama mergina pasistatė gana seno modelio, tačiau vis dar puikiai važiuojantį automobilį prie mylimos ledainės ir greitai iššokusi pasigriebė rankinę. Jau eidama durų link ji atkreipė dėmesį į rankoje laikoma pultelį ir atsidususi dėl savo išsiblaškymo pasisuko jį nuspausti. Kai automobilis jau buvo užrakintas Zabat nieko nelaukdama įsmuko į ledainę, priversdama durų skambutį suzvimbėti, kas perėjo jai per ausis tarytum po gero vakarėlio, ir pasisukusi link nuolatinio staliuko pamojo prie jo jau sėdinčiai draugei.- Sveikuuuute!-sušuko dar prie durų ir smulkiais žingsniukais pribėgusi prie draugės stipriai suspaudė ją glėbyje.- Kaip. Aš. Tavęs. Pasiilgau.-gniauždama ją glėbyje laužytais žodžiais pasakė, jausdama kad nuo spaudimo ir pačios krūtinė užspausta. Po geros minutės paleidusi Merė iš šilto glėbio nesusilaikė ir ją nužvelgė nuo galvos iki kojų.- Wooow! Atrodai stulbinamai.-didelės žalios akys tiesiog spindėjo pagaliau matant draugę išryškinant savo tobulas kūno linijas, o ne slepiant jas po keliais sluoksniais gerokai per didelių bohemiškų apdarų.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Staliukai viduje Empty
Staliukai viduje Empty2016-11-26, 01:40

Mary pamačiusi Aurorą iškarto staigiai šoko ant kojų ir pati juokingu žingsniuku (mat buvo su kablais žudikais) pribėgo prie savo draugės, pusiaukelėje susitikus smarkiai ją apkabino lyg iš tiesų kokią amžinybę būtų nesimačiusios. - Aurooora!!- sucypė ji, atrodo dvi suaugusios panelės, tačiau elgėsi kaip tikros šešiolikmetės paauglės. Atrodė, kad Aurora sutraiškys Mary glėbyje, todėl ji dar kartą mergaitiškai sucypė. - Nesulaužyk manęs, - sukrizeno Rivera spaudžiama geriausios savo draugės. Galiausiai paleista ji vėl galėjo normaliai kvėpuoti, kai niekas nespaudė jos diafragmos. Po komplimento mergina išraudo šiek tiek ir kukliai nusišypsojo. - Ačiū, ačiū.. Vyro įtaka, - pavartė akis Mary ir pati nužvelgė draugę nuo galvos iki kojų. - Pati irgi atrodai stulbinamai! Man atrodo būtent dėl to ir vėlavai, kad visus išverstum iš koto, - sukrizeno Mary ir tuomet klestelėjo ant savo minkštasuolio. - Nagi, sėsk, turiu tau užduoti kokį milijoną klausimų! Pasakok, kas naujo, ko nežinau, kas nutiko per tuos porą mėnesių, kai nesimatėm? - hiperaktyviai čiauškėjo Mary itin besidžiaugdama, kad pagaliau susitiko su pačia geriausia savo drauge.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Staliukai viduje Empty
Staliukai viduje Empty2016-11-26, 01:58

Tokios draugystės, kurią turėjo Aurora ir Merė, buvo galima tik pavydėti, mat merginos, nors kadaise buvo laikomos konkurentėmis, kuomet abi dalyvaudavo jojimo konkursuose, viena kitą bandydamos pranokti, visada puikiai sutarė, o persikėlusios gyventi į Sietlą tapo neišskiriamos. Aišku iki tol, kol neatsirado kliūčių. Tačiau dabar jos ir vėl sėdėjo prie vieno staliuko, bandydamos atsigriebti už prarastą laiką ir prakalbėti visą dieną ir naktį, kol galiausiai nuovargis nepaims valdžios. Prieš prisėsdama prie staliuko Zabat dar spėjo šyptelėti barmenui, su kuriuo gana gerai sutarė ir pastarasis jau ėmė plakti jai miško uogų ir ledų kokteilį, kurį mergina taip mylėjo, kad nuolatos užsukdavo čia vien tam.- Vyras?-jos balse buvo aiškiai girdimas susidomėjimas.- Pasakok!-suklapsėjusi didelėmis akimis įsitaisė ant kėdės priešais Merę.- Ahhh.. Net nežinau nuo ko pradėti.-po paskutinio jų susitikimo tiek daug visko įvyko, kad buvo sunku viską prisiminti, tačiau pats pagrindinis dalykas jau keliaujant čia sukosi raudonplaukės galvoje.- Pameni tą vaikiną apie kurį pasakojau? Tą gintarinėmis akimis, kurį sapnuodavau? Aš jį sutikau!-nenustygdama vietoje ir norėdama apie tai pasipasakoti greitai išbėrė. Juk David, kurio vardą sužinojo visai neseniai, buvo viena pagrindinių diskusijų temų kiekvieną kartą joms susitikus.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Staliukai viduje Empty
Staliukai viduje Empty2016-11-26, 02:28

Mary pastebėjo, kaip Aurora šyptelėjo barmenui, o šis atgal ir nejučiomis sukrizeno. - O jis tikrai mielutis, seniai jūs taip? - kandžiai numetė repliką, mat patikdavo šviesiaplaukei kartais draugę patraukti per dantį tokiose situacijose. Ir dar specialiai tai garsiai pasakė, kad žodžiai daeitų iki barmeno ir tai priverstų Aurorą kiek raudonuoti.
Rivera taip ir galvojo, kad Zabat užkabins jos užsiminimas apie vyrą. Šalia Mary jokio vyro apskritai nebuvo iki šio laiko nepaisant amžiną atilsį gero draugo Damiano, todėl nieko keisto, kad Aurora tiesiog spirgėjo iš noro sužinoti apie tai daugiau. - Hmm, taip, vyras tiesiogine to žodžio prasme. Nežinau ar domiesi politika, tačiau jis dirba savivaldybėje ir užima gana aukštas pareigas. Zacharijus Windsor, - trumpai apibūdino Mary su paslaptinga šypsenėle veide. - Jis varo tiesiog mane iš proto, pažiūrėk į ką pavirtau, - pavartė akis Rivera, kuri buvo iš ties kardinaliai pasikeitusi, net akys spindėjo kiek kitaip.
Žinoma, Mary prisiminė visus Auroros pasakojimus, o ypač apie tą sapnuojamą vaikiną. - Kąąąą? Sutikai savo sapnų princą?? - kiek per garsiai riktelėjo Faith negalėdama patikėti, kad viena iš geriausios draugės svajonių išsipildė. - Dieve mano, pasakok, koks jis? Ar toks kaip sapnuose visiškai? Apskritai, koks jo vardas, kuo užsiima, kaip susipažinot? - apipylė Rivera klausimais draugę, visai pamiršusi, kad prieš akimirką kalbėjo apie Zacharijų.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Staliukai viduje Empty
Staliukai viduje Empty2016-11-26, 02:51

Planas išdegė puikiai ir pasimuisčiusi kėdėje Aurora nusidažė skaisčiu raudoniu.- Net jeigu tu buvai dingusi aš vistiek čia lankiausi. Tomas gana geras pašnekovas.-trūktelėjo petukais tyliai pasakydama ir akies kampučiu žvilgtelėjo į vaikiną, kuris su plačia šypsena veide darė kokteilį, pridėdamas daugiau miško uogų, mat tai raudonplaukei itin patiko. Tas saldus laukinis skonis jai kažką priminė, tačiau menkai suvokdama pastaruoju metu atsiradusius pomėgius ir potyrius, ji nesuko sau dėl to galvos.
Galiausiai atgavusi veidui įprastą blyškumą Zabat sulaukė kokteilio, kuris jai buvo atneštas plačia šypsena pasidabinusio Tomo. Po palinkėjimo skanaus atsakiusi įprastą "Ačiū" mergina sutelkė visą savo dėmesį į Merę, laukdama jos atsakymo apie paslaptingąjį vyrą. Visiškai nesidomėdama politika ji nė nenutuokė kas per vienas yra Zacharijus, tačiau mirdama noru išsiaiškinti, greitai išsitraukė išmanųjį ir įvedė jo vardą į paiešką. Staiga iššoko keli straipsniai, kurie merginai nebuvo aktualūs, ir visa šusnis nuotraukų iš įvairių renginių.- Damn... Jis visai gražus.-pakilnojo antakius.- Kaip pagyvenęs vyras...-pridūrė labai rimtai įsistebeilindama į draugę.- Nuo kada tave traukia tokio tipo vyrai?-buvo kiek keista sužinoti, kad geriausia draugę susitikinėja su per pus už ją vyresniu vyru, tačiau Aurora neteisė, mat ir pati per gyvenimą yra padariusi ne vieną klaidą.- Na, bet pripažinsiu, jis tikrai daro tau gerą įtaką.-palinksėjo dar kartą nužvelgdama Merės drabužius, kurie kaip pirštinė prigludo prie itin moteriško kūno.
Sulaukusi dar vienos šusnies klausimų Aurora nusijuokė, tačiau noras pasipasakoti ją įveikė.- Jis tikras princas! Mano herojus!-raudonplaukės akys tiesiog žibėjo, o šypsena, kalbant apie jį, praplatėjo.- Susitikome tame skersgatvyje, kurį praeinu pakeliui namo. Mano užsipuolė du girti vyrai su metaliniais vamzdžiai. Galvojau, kad jie mane užmuš, tačiau tą akimirką lyg iš niekur pasirodė David ir atjungė juos abu.-nors šiaip pasakojant tokį dalyką nereikėtų šypsotis, Aurora kitaip negalėjo.- Jis visiškai toks pat, kaip mano sapnuose.-greičiau jau vizijose.- Tik...-ji sekundei nutilo pažvelgdama į kokteilį.- Jo akys nespindi taip smarkiai. Tarytum jį kažkas kankintų.-sukdama šiaudelį taurėje pridūrė. Iš jos veido buvo matyti, kad nors buvo susitikę tik kartą, tas tamsiaplaukis jai labai svarbus.- Bet viską kompensavo jausmas, būnant šalia jo. Ta trauka... Nemoku paaiškinti.-galiausiai papurčiusi ugnines garbanas nusijuokė ir apžiojusi šiaudelio galiuką siurbtelėjo.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Staliukai viduje Empty
Staliukai viduje Empty2016-11-28, 13:59

Nieko stebėtino, kad Aurora Zacharijų įvertino kaip per seną jaunikį Merei. Jis turėjo krūvą vaikų, kurie ir tai vyresni už pačią Riverą. Tačiau mergina iš tos pusės gal kažkada žiūrėsi, dabar taip nebežvelgia. Jis vampyras sustingęs laike, kažkada Faith pasivys jį ir tas amžius tą žinant nėra toks svarbus. Po draugės komentarų Mary tik pavartė akis. - Niekada ir netraukė. Aš apskritai nežinojau kas mane traukia, o kas ne. Tiesiog.. - atsiduso šviesiaplaukė. - Taip gavosi, iš pradžių bendravom pakankamai dalykiškai, o paskui kažkaip, nežinau, prisirišau. Jis moka nustebinti ir man tai patinka, - šyptelėjo mergina, žinoma, Zacharijaus staigmenos tai ne tas, ką geri berniukai dovanoja. Vampyras dovanojo Merei mirtį, nevaldomus orgazmus ir fizinės ištvermės ją mušdamas.
Rivera itin atidžiai klausėsi draugės pasakojimų apie savo svajonių princą. Jie buvo itin vaizdingi, su šilta emocija, todėl visą laiką Mary klausantis šypsojosi. - Ak , kaip džiaugiuosi, kad viskas pavirto realybe!! - sukrykštė mergina ir persivertus per stalą stipriai apkabino draugę, šiek tiek patraiškė ją glėbyje. - Nors ir neturėtum vaikščioti tamsiais skersgatviais naktį, bet iš kitos pusės pagalvojus, kad jei nebūtum ten buvus, galbūt niekada ir nebūtum jo susitikus, - tarstelėjo šviesiaplaukė atgal atsisėsdama ir paragaudama savo vanilinio kokteilio. - O tai apsikeitėt jūs kontaktais? Planuojat kokį romantišką susitikimą ar kažką panašaus? - toliau kamantinėjo draugę Rivera mirdama iš smalsumo kaip pati norėtų pamatyti Auroros svajonių vaikiną.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Staliukai viduje Empty
Staliukai viduje Empty2016-11-28, 15:40

Nors Merės apsisprendimas susidėti su gerokai vyresniu vyru (kuris iš tiesų buvo gerokai vyresnis, nei raudonplaukė galvojo), Aurorai atrodė gana keistas, ji nuoširdžiai džiaugėsi draugės laime ir troško sužinoti kuo daugiau smulkmenų apie jų bendravimą.- Kur su juo susipažinai? Kiek jau laiko bendraujate? Ar jau pasakei tėčiui?-žinodama koks svarbus tėvo pritarimas yra Merei, Aura negalėjo to nepaklausti. Iš dalies dėl to, kad nemanė poną Riverą kada nors gyvenime pritariant jo mažojo angeliuko santykiams su kažkokiu valdžios siekiančiu politiku.- Ir svarbiausia... Ar..?-balsiai to ištarti nė nereikėjo, mat Rivera ir taip turėjo suvokti link ko krypsta draugės klausimas. Menka paslaptis, kad ši šviesiaplaukė gražuolė vis dar nekalta, tačiau stebint jos pokytį, tokį pasitikėjimą savimi, naujai atrastą stilių, į galvą lindo viena vienintelė mintis - ji tai jau padarė. Na, bent jau gerokai priartėjo.
Pasvėrusi visas galimybes, kuriomis galėjo susitikti su David, Aurora suvokė, kad tai buvo neišvengiama. Juk jis pasirodė viduryje žmonių beveik nelankomo skersgatvio, tarytum būtų ją sekęs. Ir tas jo keistas elgesys būnant šalia...- Manau mes būtumėm susitikę, net jeigu skersgatvyje manęs nebūtų užpuolę.-jos veidas buvo susimąstęs, tačiau akys spindėjo ir greitai lūpose pasirodė šypsena.- Būtum mačius, kaip jis patiesė tuos vyrus. Tarytum koks angelas.-pasakė nė nesuvokdama kiek daug tiesos yra jos žodžiuose. Juk David ir yra angelas... Puolęs, bet visgi angelas. Prisiminusi kas vyko vėliau ir užklausta apie numerį raudonplaukė pasimuistė ir gurkštelėjo kokteilio.- Tada mums ne kontaktai buvo galvoje.-vis dar pasilenkusi prie taurės pasakė, šiek tiek gailėdamasi, kad nepaprašė jo numerio.- Na, bet jis žino kur aš gyvenu.-kiek linksmiau pridūrė prieš nusiurbdama gerą gurkšnį.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Staliukai viduje Empty
Staliukai viduje Empty2016-11-28, 16:30

Apipilta klausimais, Mary sudejavo, to ir tikėjosi, kad apšnekėti jos ir Zacharijaus santykius bus neišvengiama. Aišku, Rivera net geriausiai draugei negalėjo papasakoti, kad vyras, su kuriuo susitikinėja yra vampyras ir vargu ar ji apskritai kada galės turėti kitą vyrą dėl Zacharijaus karšto ir savininkiško būdo. - Susipažinau labai keistomis aplinkybėmis. Po darbo stotelėje laukiau autobuso, jis privažiavo ir pasisiūlė pavežėti iki namų, kadangi buvo pakankamai tamsu. Nebūčiau su juo tikrai sutikus, tačiau jis kažkaip sugebėjo užkalbėti man dantį ir pasirašiau trumpai kelionei vien todėl, kad žinojau, jog jis užima aukštas pareigas ir man nebūtų nieko padaręs. Tai va nuo to vakaro praėjo du, gal trys nepilni mėnesiai. Zacharijus iš ties įdomus žmogus, gana griežtas ir savininkiškas. Nepasakyčiau kad esame pora ar kažkas panašaus, nes taip nesielgiam. Greičiau aš jo žaisliukas, o jis mano, kaip čia pasakius, savininkas? Net nežinau kaip išsireikšti. Neseniai jis man nupirko namą. Taip, visą namą. Tiesiog pasakė, kad jam nepatinka mano butas, dėl to taip padarė. Žodžiu, viskas labai sudėtinga, tačiau būdama jo esu laiminga, - papasakojo maždaug kaip viskas klostosi. - Ir mano tėtis to nežino, nenoriu, kad sužinotų, - papurtė galvą mažoji Rivera, pagalvojus, kad jos tėvą tikriausiai širdies infarktas ištiktų sužinojus, kad ji kaip kokia barakuda susimetė su už save dvigubai vyresniu vyru. O kuomet draugė paklausė apie nekaltybę, Mary tik papurtė galvą dar kartą. - Mes to nedarėm, - trumpai pakomentavo kiek raustelėjus, nes kai kurie dalykai kuriuos ji išdarinėjo su Zacharijum atrodo kur kas nešvankesni negu seksas gali būti.
Išklausiusi apie išsvajotąjį Davin, Mary palinksėjo galva kelis kartus. - Tai nori pasakyti, tavo svajonių princas gal net nėra žmogus, kad taip visus išguldė? Vilkolakis, vampyras, sirena? - pasidomėjo šviesiaplaukė duodama suprasti, kad pati pagaliau pradėjo domėtis antgamtinių būtybių pasauliu. - Ir tu tikrai esi įsitikinus, kad jis ne koks maniakas? Tu ką tik jį sutikai, o jis jau žino, kur gyveni, nelabai gerai, - kiek susirūpino Mary, mat iš savo patirties žinojo, kad labai prasta idėja yra rodyti kur gyveni nepažįstamiems žmonėms. Bent jau šviesiaplaukei labai liūdnai baigėsi.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Staliukai viduje Empty
Staliukai viduje Empty2016-11-30, 00:40

Nėra ko stebėtis, kad po pareiškimo, jog susitikinėja su per pus už save vyresniu, aukštas pareigas valdžioje užimančiu vyru, Merė sulauks ne vieno ir ne dviejų klausimų kas turėjo įtakos jos sprendimui pradėti santykius būtent su juo. Aurorai buvo gana sunku tai suprasti, kuomet jos niekada netraukė valdžia ar turtai, o paskutiniu metu ir jokie vaikinai apart nuolat mintyse besisukantį David. Iš šalies jos pozicija atrodė visiškai beprotiška, nes ji šio vaikino nė nepažinojo, tačiau... Širdžiai neįsakysi. Veikiausiai dėl to ir draugės ji stengėsi nesmerkti, nors jos nupasakotas vyras atrodė labai įtartinas.- Taigi, tu nori pasakyti, kad esi kažkokio vyro barbė, kurią jis rengia, kuriai perka namus ir su kuria žaidžia kada užsimanęs?-ši situacija, perfrazuota Zabat galvoje, tikrai nebuvo kažkokia tobula meilės pasaka o veikiau iškreiptas ir itin sudėtingas psichologinis romanas.- Niekada nemaniau, kad taip pasakysiu, bet mažyte - tu tikrų tikriausia kalė.-kad ir koks šis žodis kandus, merginos lūpose jis nuskambėjo tarytum komplimentas, o jos veido išraiška jį sakant tik patvirtino apie pačia geranoriškiausias mintis, mat veide pasirodė žaisminga šypsenėlė.- Norėčiau tokio vyro, kuris dovanoja namus vien dėl to, kad jam nepatinka butai. Ypač kai taviškis buvo toks mažiukas.-pridūrė sukdama šiaudelį tarp pirštų ir išbėrusi žodžius suvilgė kokteiliu išdžiuvusią gerklę. Kalbai toliau besivystant David linkme, Aurora susimąstė, mat nors ir norėjo draugei papasakoti viską, su smulkiausiom detalėm, jai ramybės nedavė prisimintas mirties vaizdinys. Kaip ir visi kiti vaizdiniai jis atrodė gana tikroviškas, tačiau tuo metu nesukusi sau galvos, dabar rudaplaukė sunerimo. Galbūt tikrai kažkas blogo galėjo nutikti, jeigu vaikinas nebūtų gana greitai pasišalinęs.- Ne, jis tikrai žmogus... Susilaukęs smūgio į šoną vėliau jis vargiai galėjo kvėpuoti. Siūliau iškviesti greitąją, bet jis atsisakė, tad parsivedžiau namo, kad galėtų bent jau šiek tiek pailsėti.-surimtėjusi ėmė pasakoti situaciją.- Tačiau jis gana greitai pasišalino. Net nesu tikra kaip, mat kai grįžau su vaistais nuo skausmo, jo jau nebebuvo.-nors tas vakaras neatrodė kaip kažkas iš pasakos, net jeigu David, kaip koks super herojus pasirodė kuomet merginai to labiausiai reikėjo, pastaroji vis dar negalėjo užsimiršti.- Tave tas Zakarijus irgi pirmą dieną į namus nuvežė.-atsakė į draugės komentarą suspausdama lūpas ir nustatydama žvilgsnį, iš kurio buvo galima išskaityti "juokiasi puodas, kad katilas juodas".
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Staliukai viduje Empty
Staliukai viduje Empty2016-11-30, 16:06

Kuomet Aurora sulygino Mary su barbe, šviesiaplaukė akimirką pagalvojo, bet suprato, kad taip būtent ir yra. Ji yra Zacharijaus lėlytė, su kuria jis žaidžia kaip nori. Tačiau blogiausia yra tai, kad mergina tame nemato nieko blogo ar nesveiko. - Kažkaip panašiai ir yra, beeet man tai patinka, net nežinau kodėl. Būdama Zacharijaus jaučiuosi saugi ir jis man sukelia labai labai įdomius jausmus, kurių nei vienas vyras nesugebėjo parodyti, - šyptelėjo Mary visiškai nesupykdama ant draugės dėl kiek grubaus jos palyginimo. O pavadinta kale, mergina tik nusijuokė. - Aha, kas galėjo pagalvoti, kad Mary Rivera taps kale? - krizeno šviesiaplaukė ir galiausiai plačiai nusišypsojo. - Nors tiesą pasakius, išsiilgstu senojo savo buto, man jis labai patiko, dizainas mano pačios ir panašiai. Bet ji nuomavausi, o dabar kaip ir turiu nuosavą stogą virš galvos. Tik Zacharijus vis kalba, kad tas namas jam nelabai patinka ir galvoja apie kito įsigijimą. Jis, patikėk, tikrai neskaičiuoja pinigų, - vyptelėjo Mary ir išsitraukusi telefoną parodė Aurorai kelias namo fotografijas. Nebuvo iš tų baisiai naglų modernių namų, tačiau gražus, nedidelis ir skoningas, pats tas vienam žmogui gyventi.
- O kaip tu po to vakaro, ar pati nenukentėjai? - pasiteiravo Mary ir pagalvojo, kad kiek įtartina, jog sužeistas vaikinas atsisakė keliauti į ligoninę. Tačiau nenorėdama nervuoti Auroros, to fakto garsiai taip ir neištarė. - Na, tikiuosi, kad tavo princas vėl greitai pasirodys, jūs susikukuosit ir tada man parodysi, kas ten per paukštelis, - nusijuokė Mary, kuriai labai smalsu kaip atrodo tas išsvajotasis Auroros princas. - Jis paleido mane kieme, į butą nėjo, - iškišo liežuvį Rivera, ale buvo gudresnė, bet žinojo, kad nė velnio. Zacharijus lengvai jos butą rado ir ne kartą vargšę merginą terorizavo. Palyginus su dabartimi, jų santykių pradžia šviesiaplaukei buvo tikras košmaras ir gyvenimas vien baimėje.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Staliukai viduje Empty
Staliukai viduje Empty2016-12-06, 18:34

Nors buvo sunku patikėti, kad tokia nekalta ir paprasta mergina, kaip Merė kada nors susidomėtų valdžios ir galios siekiančiu vyru, kad taptų jo žaisliuku ir jaustųsi laiminga tokioje pozicijoje, šią akimirką Aurora nenorėjo per daug išsiplėsti. Galbūt šviesiaplaukei visada to troško, tik niekam nepasakojo, o galbūt visai neseniai rado potraukį paklusti, kuris nors ir atrodė svetimas ir visai nepatrauklus, nesukėlė jokio didesnio diskomforto.- Svarbiausia, kad tu laiminga.-su šypsena veide tarstelėjusi rudaplaukė siurbtelėjo kokteilio, jausdama kad jo liko visai nebe daug.- Matosi, pažvelgus į tavo apdarus.-pakomentavo dar kartą nužvelgusi draugę, kuri aiškiai nebuvo pasidabinusi eilinių prekybos centrų apdarais ir už juos kažkas turėjo suploti daugiau pinigėlių, nei išgalėtų Rivera su savo padavėjos alga.- Prasisukai, mieloji, kaip ir priklauso tikrai gražuolei.-dar kartą nusijuokė užbaigdama kokteilį ir stumtelėjo taurę į priekį, kad galėtų susidėti alkūnes ant staliuko ir pasirėmusi smakrą caktelėjo liežuvio galiuku.- Tavo namas nebuvo toks didelis, kad įtakingas verslininkas nesužinotų buto.-galbūt jos ir buvo vienodo amžiaus, tačiau menka paslaptis, jog Aurora visuomet realistiškiau į viską žvelgė ir prikurdavo įvairių sąmokslo teorijų, kurios šiame suktame pasaulyje pasitvirtindavo.- Jap, man viskas kuo puikiausiai. Nors turiu pripažinti, kad tuo metu buvau be galo išsigandusi.-palinksėjo ir žvilgsnis nenorom nukrypo į barmeną, gana įkyriai žvelgiantį merginos link, kuriam ji nežymiai šyptelėjo.- Ką manai, jeigu lėktumėm iš čia ir pasilinksmintume kaip senais laikais? Ponas rūstusis nesupyktų?-žaismingai pakilnojo antakius, trokšdama atsipalaiduoti muzikos ir alkoholio, užgožiančio visas įkyrias mintis, jūroje.
Back to top Go down
Sponsored content

Staliukai viduje Empty
Staliukai viduje Empty

Back to top Go down
 
Staliukai viduje
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» staliukai viduje
» staliukai viduje
» Staliukai viduje
» staliukai viduje
» Staliukai viduje

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: