Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Staliukai viduje

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-21, 18:33

:042:


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 13:52

Vos tik vyras atidarė duris, Aurora smuktelėjo vidun, pajusdama kūną užliejančią šilumą ir šviežiai skrudintų kavos pupelių kvapą, kuris ją taip viliojo nuo pat senų laikų, kai pirmą kartą suvilgino burną iš Afrikos į Europą atvežta naujove, tuo metu vadinama narkotiku, o šiais laikais - kasdieniniu malonumu. Kavinukė buvo gana tuščia, vos keli užimti staliukai, tad priėjusi prie atokesnio ir jaukesnio, šalia kurio buvo pora sofučių, pasidėjo rankinę ant vienos iš jų ir nusivilkusi paltą, dabar jau aiškiai parodydama aptemptą juodą suknutę su įmantriais iškirpimais, pakabino jį ant greta esančios kabyklos. Dar jiems nė nespėjus atsisėsti, malonaus veido šviesiaplaukė atnešė meniu ir pasisveikinusi paliko juos ant staliuko. Šyptelėjusi padavėjai, Aurora įsitaisė ant tos pačios sofutės, kus buvo pasidėjusi rankinę ir ėmė versti meniu lapus, netardama nė žodžio ir palaikydama malonią, tačiau tuo pačiu metu kiek nejaukią tylą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 23:22

Merginai išsirinkus jaunų staliuką vaikinas šyptelėjo ir nusivilkęs paltą pasikabino jį,stebėdamas,kaip paltuką nusivilko ir Aurora.Jos aptemta suknelę atrodė ititn seksualiai ir vaikinas mielu noru šį vakarą būtų užbaigęs lovoje su ja.
padavėjai atnešus meniu prisėdo ir ėmė jį vartyri.Nejauki tyla jam nepatiko,todėl pasisukęs į merginą tarė
-Tai ką sakysimės ,kavos deserto,ar kažko rimčiau ?-paklausė tamseplaukės
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 23:45

Buvo gana keista, žinant, kad Aurora gana dažnai susitikdavo su vaikinais ir vyrais tam, kad gerai praleisti laiką, tačiau šiandien negalėjo prisiversti net pasvarstyti, kaip gali baigtis jų susitikimas, mat galvoje, bandant tai padaryti, kažkas uždėdavo didelį 'X'. Ne dėl to, kad vyras jai atrodytų nepatrauklus, nes pripažinkime - jis vertas nuodėmės, tiesiog ji jautė, kad jame yra šis tas daugiau, nei kad jis linkęs parodyti pirmąją pažinties su žmogumi dieną. Nors ir neturėjo jokių antgamtinių galių, Calli galėjo skaityti aplinkinių veidus ir pastarojo žvilgsnis teigė jį žaidžiant kažkokį keistą katės ir pelės žaidimą.
-Man kavos užteks.-bene nedrąsiai šyptelėjo pakėlusi akis nuo meniu į Samuael ir jau galėjo šią minutę įvardinti kokios kavos norės, kad ir koks neįprastas pasirinkimas tai kai kuriems atrodo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 23:53

Merginai pasakius,akd užteks kavos susimąstė ko nori jsi,galiausiai nutarė,- O aš manau imsiu mohiato kavos ir šokoladinį pyragą,-vaikinas mėgo saldumynus todėl visada naudojosi proga jais pasmaguriauti,ne išimtis buvo ir dabar.priėjus padavėjai,pasisuko į merginą,,kad ji užsisakytų saviškį užsakymą
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 00:00

Samuael atrodė gana normalus vyrukas, besidžiaugiantis turtuolio gyvenimu, tačiau neatsisakantis paprasto vyruko bendravimo manierų, kas vertė mąstyti ar jis su visom taip bendrauja ar tik su atsitiktinėm į bėdą kelyje patekusiom merginom. Nuvijusi mintis į šalį ir liovusis nagrinėti pašnekovą Aurora pasuko akis į padavėją ir šyptelėjo.- Late su dvigubu ekspreso šotu ir miško uogomis.-užsisakė savo mėgstamiausią gėrimą, kurį taip tobulai pagamindavo tik šioje kavinukėje ir žinoma Mary, kuri dirbo senamiestyje ir supažindino ją su šiuo stebuklu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 00:11

-O man Mahiato ir šokoladinį pyragą,-parašė vaikinas ir padavėja pasišalino. Tuomet vaikinas nusprendė,jog bus gera proga susipažinti su mergina sužinoti,ką ji mėgsta,koks jos charakteris.Jam buvo smalsu sužinoti,kuo daugiau apie gražuolę savo žmonelę.Išorė buvo verta verta dešimtuko su pliusu beliko ištyrinėti vidų.
-Kad jau susitikom ir užėjom išgerti kavos reikėtų geriau susipažinti. Papasakok ką nors apie save.Kur važiavai,kai sugedo tavo mašina. Aš pavyzdžiui grįžinėjau iš vienos parodos,-pasakė vaikinas bandydamas palaikyti pokalbį ir stengdamasis jog mergina jam atsivertų
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 00:21

Atsivėrimas žmonėms tikrai nebuvo Auroros savybė, mat ji dažniausiai vengdavo rimtų pokalbių ir apsistodavo linksmai praleistu laiku su kokiu meno fanu ar vakarėlių liūtu, sutiktu koledžo (į kurį nėjo ir neis) tūse, tad užklausta apie savo kelionę pasijuto tarytum įsprausta į kampą. Kita vertus, atsakyti kur važiavo buvo kur kas paprasčiau, nei pasakyti iš kur važiavo, tačiau kažkas jos viduje šnipždėjo, jog prie to dar bus prieita.
-Važiavau namo.-šyptelėjo atsakiusi tiesiai šviesiai ir veikiausiai kiek nemandagiai, žinant jog vyras ką tik pasakė norįs susipažinti.- Buvau išvažiavusi kelioms dienoms darbo reikalais.-pridūrė siekdama pašalintį šį neaiškumą ir daugiau nesigilinti. Nereikėjo visiem žinoti kuo ji užsiima, net ir tėvams, kuriems pasakė keliaujanti į Niujorką įsigyti naujos jos mėgstamo dizainerio suknelės. Kurią beje ji taip pat nusipirko.- Kokia paroda?-siekdama pratęsti pokalbį pasiteiravo, stumtelėdama meniu į šoną ir susimetusi koją ant kojos bei pasirėmusi alkūnėmis į stalo kraštą nežymiai palinko į priekį, kad būtų kiek patogiau sėdėti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 00:30

Merginai pasakius,kad važiavo namo nelabai nustebo,juk to ir reikėjo tikėtis tokiu metu.Merginai paminėjus darbą pasižymėjo į darbotvarkę,kad reikės jo atsikratyti,jei nepatiks,vos tik ves merginą,- jei ne paslaptis,kuo dirbate?-paklausė merginos susidomėjas. Paklaustas kur buvo pats ramiai tarė.
-Aplankiau mašinų parodą,po to užsukau į šunų parodą,-atsakė jai.Mašinų parodoje vaikinas buvo svarstydamas ar reikia papildyti savo kolekcija,o šūnų parodon užsuko malonumo dėlei,mat nutarė jog pragaro šunys netinka,prie jo dailaus veido ir norėjo kažko naujo,minkšto ir gauruoto,man šito reikalavo šviesioji jo pusė,o jos norus kartas nuo karto vyrukas patenkindavo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 00:47

Nieko nuostabaus, kad šis klausimas iškilo į dienos šviesą, tačiau Aurora negalėjo pasakyti tiesos, išduoti, kad užsimaskavusi dirba su Niujorko valdžia, siekdama didžiajame mieste įgalinti įstatymą dėl antgamtinių padarų apsaugos, kaip kad tai yra Sietle. Laimei ji turėjo gana gerą priedangą, mat prieš su šeima atsikeldama į šį niūrų miestą ji studijavo žurnalistiką Džiordžtowno universitete ir buvo pakviesta dirbti New York Times redakcijoje.
-New York Times žurnalistė. Renku informaciją apie gyvenimą Sietle, po antgamtinių padarų apsaugos įstatymo įvedimo, kuri paskui yra aprašoma leidinyje.-tai nebuvo visiškas melas, mat ji bendradarbiavo ir su žurnalu, taip siekdama pripratinti žmones prie minties, kad antgamtiniai padarai jiems nėra tokie pavojingi, kaip galėtų pasirodyti. Kas žinoma nebuvo tiesa. Daugelis Sietlo gyventojų, turėdami galimybę išnaikintų žmonių rasę per kelis mėnesius ir dėl to nesuktų sau galvos, kuomet kitiems padarams žmonių egzistencija neišvengiamai reikalinga.- Šunų žmogus?-pasiteiravo kilstelėdama lūpų kampučius, mat pati augino katę ir neįsivaizdavo, kaip Matilda sutartų su kitu augintiniu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 00:56

Išgirdęs,kad ji žurnalistė susimąstė,čia gerai ar blogai.Kol vaikinas svsrastė padavėja atnešė jų užsakymą ir dingo. Įstaymas ,jam patiko,todėl vis dėlto nutarė,kad tai gerai,- manau neblogai,jos nusipelno gyventi,juk kažkada buvo žmonės ,o jei nebuvo tai kažką panašaus turi,kaip tarkim jausmus ir norą gyventi.Todėl manau darai gerą darbą,-pasakė merginai galvodams,jog tuo užsiimti leis,nes jam tas buvo naudinga.
paklaustas ar yra šūnų žmogus susimąstė,-Neneigsiu šunys,man patinka,bet labiau myliu kates,aną savaitę buvau jų parodoje mieli ir pūkuoti padarėliai,-pasakė mastydamas apie kates.Šie padarai,jam kažkodėl patiko,tik pats nežinojo,kuo. Šunys buvo iš reikalo,o katės gal daugiau malonumas
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 01:05

Tikrai, kai kurie padarai niekada nebuvo žmonėmis, kaip kad jos sesuo Jasmine, tačiau ji turėjo kur kas daugia jausmų ir šilumos, nei Aria, kuri savo noru pasirinko vampyrės kelią ir sėja neapykantą visur, net ir tokiame artimame šeimos rate.- Ar jūs pats iš Sietlo?-pasiteiravo, mat jeigu jis tikrai iš Sietlo, vargu jog teigtų šį įstatymą esant geru. Menka paslaptis, kad miesto gatvėse tamsiuoju paros metu itin pavojinga, o ypač aplinkui slampinėjant tokiam būriui kraujasiurbių ir kitų padarų, mintančių žmonėmis. Nebent jis ne žmogus... Tai iš tiesų paaiškintų tą juodų akių keliamą baugumą ir nuo vyro sklindančią tamsą. Stengdamasi atsikratyti tokių minčių ji kilstelėjo kavos puodelį prie lūpų. Samuael gali būti daug pavojingesnis, nei pasirodė. Laimei ji apsaugota - jos kraujas nuodingas vampyrams, dėl vartojamo eliksyro, o kiti padarai ne tokie pavojingi, kol savo noru su jais nesusidedi.- Aš turiu katę.-patenkinta tokio atsakymo nusišypsojo, ilgais pirštais vis dar apsivijusi šiltą puodelį.- Jos vardas Matilda.-pasakė tarytum vyrukui tai turėtų būti bent per nago juodymą įdomu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 01:13

Vaikinas nebuvo žmogus,ir kiti padarai,jam nerūpėjo, užteko vien žvilgsnio,kad su jais susitvarkytų. Pusė padarų sėdėjo jo kišenėj antra pusė galėjo būtų sutraiškyta,kaip kokie parazitai. Vampyrai,jam kėlė juoką. jie buvo,tai tik viena kita pabaisiukė,kuri galėjo jam pasipriešinti,bet dėl jų galvos nesuko.
-Taip iš Sietlo. Jei turi galvą ant pečių saugu,nevisi yra žudikai maniakai,žudo ir žmonės pasakė jis,pasižymėdamas į darbotvarkė,jog laikas praretinti vampyrus. Tuo pačiu paskirti pasimatymą brangiausiajam Lucui.
Merginai paminėjus katę nusišypsojo,-Nuostabu ir kokia jos veislė,o vardus gražus,-pasakė skanaudamas savo pyrago ir galvodamas,koks pūkų kamuolys apsistos jo namuose.Vaikinas suprato,kad vesdamas į namus įsileis ir Matilda,tačiau tai buvo privalumas,o ne kliūtis
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 01:38

Demonai buvo itin galingi padarai, nors akistatoje su senu vampyru ar angelu daugelis juodaakių veikiausiai turėtų dėti į kojas. Sammuael iš dalies priminė demoną, tačiau pati gyvendama su vienu jų, Aurora galėjo atskirti jų skleidžiamą aurą ir emociją, kuri šiuo atžvilgiu nesutapo. Šiam prabilus apie saugumą nežymiai šyptelėjo. Buvo galima pagalvoti, jog vyras skaito jos mintis, nors tai ir buvo neįmanoma, mat tik maža dalis paranormalistų tai sugebėjo, o mieste tokių jai pastebėti neteko.
-Potraukis žudyti yra įgimtas, o ne išugdytas.-kuo ramiausiai, pritardama vyro žodžiams pasakė, bandydama suvokti jo pasaulėžiūrą ir vėl prigaudama save gana nejaukioje detektyvės, neužduodančios klausimų ir susidarančios per daug išsamų pirmąjį įspūdį apie žmogų, pozicijoje.- Jis neveislinis. Radau gyvūnų prieglaudoje.-pasakė kilstelėdama lūpų kampučius kiek aukščiau ir jau norėjo parodyti jam Matildos nuotrauką, kai prisiminė joje esanti ir pati, kas galėjo sukelti dar didesnį nemalonumo jausmą - nuotraukoje ji ne su labiausiai kūną dengiančiais apdarais.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 01:52

Mergina atrodė įdomi asmenybė.Tai savotiškai žavėjo vyrą.Jis džiaugėsi savo sandėriu su Luku nes Aurors jam patiko,tiks pats nesuprato kuo.
-Kas tiesa ,tas nemelas.Nors kartais įmanoma jo išmokyti,-pritarė merginai Sammael.
Šiai pasakius jog katė neveislinė susidomėjo, -gal turi jos nuotraukų?Būtų smalsu pamatyti - prisipažino jis,kas buvo tiesa.Jam rūpėjo tas pūkų kamuolys,kodėl pats nežinojo
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 02:01

Tas paslaptingumas skatino norą pažinti vyrą labiau, tačiau Aurora nenorėjo sau to pripažinti, bijodama, kad gali suklupti ir įsivelti į žaidimą, kurio ji negalėtų laimėti. Veikiausiai dėl to, kad Sammuael atrodė kaip vyras, galintis priversti daryti tai, kas jam patinka. Jo garsiai ištarti, kiek keistai nuskambėję žodžiai tai tik patvirtino. " įmanoma jo išmokyti" - tarytum jis būtų ne kartą mokęs neapykantos ir maniakiškumo, kas buvo menkai tikėtina, nes kiekvienas savyje bent dalelę šio jausmo nešiojo - tereikia pažadinti tą mažą dalelę. Užklausta apie nuotrauką nežymiai suspaudė lūpas ir padėjusi puodelį ant staliuko paėmė telefoną.
-Vieną turiu.-pasakė leisdama suprasti, kad katytei ne itin patinka fotografuotis. Įjungusi nuotraukų galeriją gana greitai surado tą, kurios reikėjo ir stumtelėjo vyro link, kad pastarasis galėtų ramiai paėmęs į rankas pasižiūrėti.

nuotrauka:
 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 03:15

Vaikinas toks jau buvo mokėjo išlaikyti paslapty.Mokėjo elgtis su moterimis.Svarbiausia jam buvo noras ir nuotaika.Dabar turėjo vieną ir kitą.
Merginai parodžius nuotrauką su kate ištyrinėjo ją,-Grai katytė o ir tu nuotraukoje labai graži ,-pagyrė merginą,matydamas kaip sexsy ji atrodė
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 14:58

Vyrui žvelgiant į nuotrauką Aurora ėmė sukti galvą, kaip reikės draugiškai užbaigti vakarą keliaujant į savo, o ne į jo namus, kas pasitaikydavo gana retai. Aišku ji nė nenutuokė apie ką galvoja Samuael, tačiau kažkodėl nujautė, kad lygiai tą patį, ką ir kiti vyrai tokioje situacijoje. Gurkšnodama kavą ir laukdama bent kokio komentaro, Calli vos neužspringo, šiam nė nesivaržant pasakius, jog mergina nuotraukoje atrodo labai gražiai. Naivu buvo tikėtis, kad ji liks nepastebėta, bet juk jau seniai visiem aišku kokia Aura naivi.
-Ačiū.-paraudusiais skruostais padėkojo, padėdama puodelį ant staliuko ir vis dar juo šildydama rankas. Tame kelyje ji buvo nemenkai sušalus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 17:14

Angelas pats nenumanė,kuo baigsis šis vakaras.Viena jo pusė troško merginą parsivežti pas save,kita gražiai atsisveikinti ir traukti į pasimatymą su jos tėtušiu.
Merginai nuraudus nuo jos komplimentų švelniai palietė jos rankų,- Tokiai,kaip tu nedera raudonuoti nuo komplimentų,kurių esi verta,-pasakė pažvelgdamas į ją ir savo šiltomis rankomis šildė josios.vaikinas mielai būtų sušildęs ir visą merginą.
-Žinai matau esi sušalusi,o aš gaminu labai skanų karštą vyną,tad mielai tave pavaišinčiau,nes atrodai labai sušalusi,o karštas vynas tikrai gerai šildo,-pasakė merginai švelniai laikydamas jos ranką
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 19:17

Vos tik vyras prisilietė prie jos pabalusios rankos, Auroros mintys ėmė šūkauti, kad ją atitrauktų, tačiau kūnas priešinosi, o skuostai tik dar skaisčiau nusidažė rožiniu atspalviu. Vos matomai iškvėpusi orą ir atsipalaidavusi ji šyptelėjo, stengdamasi atgauti įprastą veido spalvą, tačiau tai nebuvo lengva - Calli beveik niekada neraudonuodavo ir nežinojo kaip numalšinti šį išdavikišką refleksą. Nieko neatsakiusi į dar riebesnį komplimentą kiek stipriau suspaudė puodelį ir nudelbė į jį akis.
-Mielai prisijungčiau, tačiau tėvas gali imti nerimauti, kad taip ilgai negrįžtu.-pamelavo, stengdamasi išvengti važiavimo pas vyriškį į namus. Tiesa ta, kad Lucas niekuomet nesirūpino kur jo vyriausioji dukra ir tai nenuostabu, nes pastarajai jau pakankamai daug metų, kad ji galėtų elgtis kaip nepriklausoma moteris.- Galbūt kitą kartą.-pridūrė pakėlusi akis, kad neatrodytų visiškai šalta vyro atžvilgiu.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Staliukai viduje
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: