Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 in/out

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-21, 18:33

:048: :047:


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 13:01

Kone visą kelio ruožą gerokai viršydama greitį ir tik karts nuo karto pažiūrėdama per veidrodėlį ar Samuael neatsilieka, jau po penkiolikos minučių Aurora privažiavo miesto centre esančią kavinukę, kurią taip pamilo gyvendama šiame mieste. Gana greitai ir lengvai priparkavusi automobilį prie šaligatvio nuleido skydelį, apsaugantį nuo nereikalingų saulės spindulių, kurį dažniausiai naudodavo kaip veidrodėlį, mat iš vidaus buvo įmontuotas itin patogus, su lemputėmis iš abiejų šonų, ir pažvelgusi į atspindį jame, kelis kartus pirštais naudodamasi kaip šukomis, perbraukė per plaukus. Nenorėdama, kad vyras prisistatytų prie automobilio, greitai užlenkė skydelį ir išlipo, uždarydama duris paskui save ir jas užrakindama.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 13:11

Sammael taip pat lėkė su vėjaliu.Jis beveik visada viršydavo greitį,tad šįkart jam nebuvo naujieną.Pasiekęs kavinę minute ar dviem vėliau nei mergina išlipo iš mašinos užrakindamas dureles.
Vaikinas pastebėjo,kokia greita ir savarankiška Aurora ir ėmė svarstyti tai gerai ar negerai.Jis mėgo visus laikyti ant trumpo pavadžio,tad tas galios ir Aurorai,tačiau ne dabar.
-Atrodo neblogai,- pasakė prieidamas  prie merginos ir nužvelgdamas kavinę.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 13:26

Nieko keista, kad skaičiuodama keturi šimtai pirmuosius metus Aurora buvo pakankamai savarankiška, kad galėtų pati pasidaryti viską, nors vis dar gyveno tėvų namuose, kas atrodė gana įprasta, nes visos jos seserys ir brolis lygiai taip pat gyveno kartu. Iš dalies taip tiesiog buvo patogiau keliauti ir slėpti faktą, kad šia žeme vaikšto nebe pirmą amžių. Vyrukui priėjus kiek per arti, tarytum kokia maža mergytė žengė žingsnį į priekį, padidindama atstumą, tačiau nesukeldama per didelio įtarimo, neva tiesiog atsitraukė nuo automobilio.
-Ir kava čia išties gardi.-pridūrė kilstelėdama lūpų kampučius ir pasitvarkė slysti norinčią, ties alkūne ant rankos besilaikančią rankinę.- Eime?-pasiteiravo vyro, tik dabar suabejodama, kaip ji atrodys į savo mėgstamiausią kavinę įeidama ne viena ir ne su Mere ar kuriuo nors šeimos nariu, o su pirmą kartą sutiktu vyru, kuris kažkodėl atrodo bauginantis. Galbūt tai tik jo juodos akys, kurios aiškiai kažką slepia ir tas šalčio ir tamsos alsavimas, juntamas net ir eiliniam žmogui, kaip kad Aurorai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 13:44

-Žinome eime,kiek galime šalti,-šyptelėjo vaikinas. Atrodė geras ir švelnus nepaisant savo juodų akių.
-nes tikrai nekantrauju išgerti kavos,-pridūrė jis atidarydamas duris merginai ir slėpdamas savo juodajį pusę giliai viduje
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 13:05

Kadangi kelias nebuvo toks tolimas nuo krioklių iki šios kavinės, tad ją ir pasirinko. Vaikinas atvėrė duris ir praleido mergina eiti pirma. O tada pajudėjo link staliuku viduje.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
in/out
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: