Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Sąrašai //

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-07-27, 21:20

:030: :030: :030:

Patvarkysiu sąrašus, galbūt sukursiu daugiau 'ryšių' pažiūrėsiu dėl koduočių ;) Nieko nekeisiu be kitų adminų žinios ;)
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-07-27, 21:22


THEODOR BENES
Age: 1250
Wife: Anastasia Benes
Theodoras yra vienas iš Benes grupuotės kūrėjų. Išdidus, atviras, protingas ir kietakaktis. Būtent tai jam leido ne tik išgyventi, tačiau šalia savęs išlaikyti kelis stiprius vampyrus. Tuo pačiu ir žmoną Anastasią. Nors savo pirmosios sukurtos vampyrės jis nemyli, tačiau jaučia prisirišimą moteriai, ėjusiai sykiu koja kojon daugiau nei tūkstantį metų. Šeimai vos atvykus į Sietlą, įsteigė čia savo advokatų kontorą, kurioje dirba iki šiol.
Anastasia Benes
Age: 1215
Husband: Theodor Benes
Ši būtybė tik iš pažiūros atrodo tyli ir nuolaidi - visiška vyro Theodor priešingybe. Tačiau tie, kurie turėjo progos išvysti Anastasios pyktį, gali pasakyti, jog ši moteris yra daug sadistiškesnė, žiauresnė ir šaltakraujiškesnė, nei atrodo.
Anica Benes
Age: 98
Single
Pirmoji vampyrė pakviesta į Theodoro ir Anastasios būrį. Ji jiems lyg duktė, mat jie mergaitę  rado dar visai mažytę. Ir būtent todėl Anica nežino kas yra jos tikroji šeima. Per amžius prisirišusi prie Theodoro, ilgainiui mergina jį įsimylėjo. Nors šitiek metų slėpė savo jausmus, dabar mano, jog atėjo laikas prisipažinti meilėje.
Emilian Benes
Age: 510
Single
Vienintelis vampyras iš Benes šeimos, kuris nėra susietas jokiu ryšiu su Anastasia ir Theodoru. Pastarasis tiesiog pasikvietė į grupę, kadangi suvokė, jog toks kaip Emilian atneš tik naudos. Jis šališkas, mokantis pritapti, atrodo, kad negalėtų padaryti nieko blogo. Tačiau Emilian tuo pačiu yra itin stiprus ir galingas vampyras, kurio trokšta ne viena gauja bei trofėjų medžiotojai. Tokios savybės pasireiškė dar tuomet, kai Emilian buvo žmogus ir medžiodavo su tėvu miškuose.
Stefan Benes
Age: 25
Love: Anica Benes
Jauniausias Benes šeimos narys, kurį čia atvedė Anica, privertusi vaikiną ją įsimylėti. Tačiau to nelabai reikėjo, Stefan visada žavėjo antgamtinės būtybės. Vos tik gavęs galimybę tapti vampyru jis ištarė "Taip" ir buvo paverstas. Buvęs karys savo pašaukimą atrado policijoje. Čia, Stefan įsidarbino kaip paprastas pareigūnas. Nors ir neužima aukštų pareigų, tačiau turi galimybę stebėti kas vyksta mieste ir "pridengti" vieną kitą šeimos nusikaltimą.
Patricia Violin
Age: 790
Love: Michael De Luca
Ūkininkų duktė, atsitiktinai paversta vampyre kartu su vaikystės meile Michael. Privalėjusi palikti gimtuosius namus, Patricija ėmė keliauti kartu su Michael po pasaulį. Ilgainiui vaikystės meilė peraugo į rimtus santykius ir abu išmokę gyventi su naujomis galiomis bei kraujo troškimu, jiedu suvokė, kad niekada nesiskirs. Nors ir turėjo palikti gimtinę, Patricija niekad dėl to per daug nesisielojo, nes šalia turėjo Michael.
Michael De Luca
Age: 790
Love: Patricia Violin
Vampyro egzistencija iš Michael atėmė išties daug - augantį sūnų, mylimą moterį, visą užgyventą turtą, kad ir koks jis buvo nedidelis. Tačiau vyras daug ir gavo. Iš naujo atradęs meilę su Patricija, De Luca suvokė, kad nėra tas pats kraugerys, kuriuo atsibudo po tamsios virsmo nakties. Tačiau, kad tai pasiektų, jam reikėjo labai daug išmokti ir paaukoti.
Adrian Vallée
Age: 280
single
Į Sietlą atvykęs Theodor pakvietimu, Adrianas vis dar svarsto galimybę prisijungti prie Benes šeimos. Įsidarbinęs ligoninėje chirurgu, vampyras naudojasi savo padėtimi, kad tiektų kitiems vampyrams kraują. Aišku, ne už ačiū. Tačiau jis tai daro vedimas ne kilnių tikslų. Adrianas yra ambicingas ir nori nuversti nuo "sosto" Theodorą ir Anastasią, keršydamas už praeities skriaudas - nužudytą mylimąją, kurią po keik laiko išvysta Sietle, nors ir netiki tuo ką mato.
Giselle Duval
Age: 280
single
Giselė į Sietlą atvyko kartu su Benes šeima, nors jai ir nepriklauso. Merginai tiesiog patinka laisvė ir laikytis Theodoro nustatytų taisyklių ji nežada, tačiau šeimos apsauga Duval vilioja. Bet viskas susiklostė ne taip kaip tikėtasi, kadangi medžiotojų šeima ją ne kartą buvo užpuolusi ir tik Benes dėka, vampyrė vis dar vaikšto žemės paviršiumi.  
Tom Anderson
Age: 890
single
Tikras klajoklis, mokantis daugiau nei penkiasdešimt skirtingų kalbų ir dialektų. Į Sietlą jį atvedė tiesiog smalsumas. Supratęs, kad čia susibūrė kelios skirtingų būtybių šeimos ir karas ankščiau ar vėliau bus, Tomas tiesiog nutarė pasižiūrėti kas iš to išeis ir ar ilgai žmonės nepastebės, kad šalia jų gyvena padarai iš pasakų knygų.
Cathleen Windsor
Age: 135
love: devin blackwood
Dorotės kūrėjas ją paliko likimo valiai, vos davęs kraujo. Mergina porą dienų kankinosi ir tada jai teko atimti kelias gyvybes. Tačiau dėl jų - mergina itin graužiasi. Apskritai, ji vis dar nesugeba susitaikyti su vampyrės prigimtimi ir negali normaliai maitintis. Vienintelis Devin padeda pastarajai neprarasti sveiko proto.
Lilith Russo
Age: 1316
single
Russo yra viena iš senesnių, po šiai dienai žemę trypiančių vampyrų, turinti atitinkamai nemažą per visus metus sukauptą patirtį bei jėgas. Yra itin gera manipuliatorė, puikiai geba žaisti jai reikiamais asmenimis  ir iš daugelio nemalonių situacijų išsisukti vampyrei padėjo ne vien jos jėga ir vikrumas, bei žavesys ir liežuvio aštrumas. Theodor Benes kūrėja. Ilgą laiką slapstėsi, o miestan grįžo ne iš gero gyvenimo.
Sebastian Rodriguez
Age: 1897
single
Dar dabar, po tiek daug metų Noah prisimena ta dieną kai jo gyvenimas apsivertė aukštyn kojom. Jis prisimena kaip kankinosi tuos metus bandydamas priprasti prie naujo savęs kuris jam visai nepatiko. Dar iki dabar jam likę tie bjaurūs prisiminimai, kai vaikinas žudė nekaltus žmones ir mėgaujuosi tuo. Bet visgi per tuos ilgus gyvenimo metus, Noah, išmoko suvaldyti tą begalinį troškulį žudyti kiekvieną praeivį. Jis susitaikė su savo likimu ir dabar yra vienas labai stiprus vampyras, kuriam nėra ko bijoti. Noah yra labai uždaras, todėl niekas nežino jo gyvenimo istorijos. 22 metų vaikinas jau daugiau nebesensta - tai yra vienintelis dalykas kurio Noah neslepia nuo kitų. Per visus tuos metus jis išmoko pasitikėti savimi, kai kuriems tai gali atrodyt labai arogantiškai, todėl daug kam jis yra tiesiog pasikėlęs vaikinas su paslaptinga praeitimi.
Émile Lucien Berg
Age: 117
in open realtionship
Emilis gimė ir užaugo neseniai suvienytoje Vokietijos imperijoje. Aštuoniolikos metų, prasidėjus WWI, jį paėmė į vokiečių kariuomenę. Joje taip pat tarnavo vienas geras jo draugas, kuris kaip vėliau pasirodė buvo vampyras. Pastarasis davė Emiliui savo kraujo, tad kai jį pašovė, prasidėjo perversmas į vampyrą. Tapęs vampyru tarnavo ir nacių kariuomenėje, tačiau ne dėl to, jog jam prie širdies būtų jų idėjos, tačiau jam patiko būti kareiviu. Po Vokietijos pralaimėjimo pasitraukė į JAV, ten klajojo daugelį metų, aplankė daug skirtingų miestų, kol galiausiai prieš metus apsistojo Sietle.
Damien Majerus
Age: 425
single
Nuo pat gimimo apdovanotas didelėmis pinigų krūvomis niekada nesuko galvos dėl to, kad gali ko nors neturėti. Nuo mažų dienų gavęs viską ko nori, prie to gan greit priprato, tad tuo vadovaujasi ir po šiai dienai. Dar būdamas žmogumi jis buvo savanaudis savimyla, kuris niekada nežino ką reiškia meilė ar draugystė. Visada gyveno dėl savęs ir rūpinasi tik tuo, kad būtų gerai pačiam. Manipuliantas galintis gauti viską ko nori. Jei ne geruojui, tai bloguoju. Sąžinės neturi, tad neturi ir to, kas ji paslapčia griaužtų už tai ką blogo padarė. Egoistas ir dar sadistas. Neturi nieko šventa ir dėl to nepergyvena. Neieško užslėptų gyvenimo prasmių. Mėgaujasi greitu gyvenimu ir ilgai neužsibūna vienoje vietoje. Vis dėl to, mėgaujasi žmonių vyniojimu apie pirštą. Prieš kitų akis gali būti tikrų tikriausias angelas, kuris gali padaryti viską vardan kitų gerovės, tačiau po kiek laiko parodo tikrąjį save.
Archie Avery
Age: 125
single
Archie nėra itin senas vampyras, galintis pasigirti savo itin ilgu egzistavimu, tačiau per visą tą laiką patyrė tikrai nemažai nuotykių, praskaidrinančių jo nuobodžias dienas. Deja, turbūt jų nebūtų tekę patirti, jei ne prieš daugmaž visą amžių į jo gyvenimą įžengusi mergina. Pasipainiojusi jo kelyje, ji sukėlė tikrą sumaištį, kurios metu Archie teko smarkiai nusvilti ir paaukoti savo gyvybę. Tačiau jį išgelbėjęs vampyrų rasės atstovas suteikė galimybę toliau mėgautis gyvenimu.
Haruka Seichii
Age: 167
single
1865-aisiais atvykusi į Kiotą ieškoti dingusio tėvo, ji buvo užpulta vietinių banditų. Ją išgelbėjo specialioji policija - Šinsengumi. Atgabenta į jų štabą, Haruka papasakojo, kodėl atvyko į tokį pavojingą miestą ir jai buvo leista pasilikti bei pažadėta pagalba. Bėgant laikui, ji ten apsiprato ir tapo neatskiriama Šinsengumi dalimi. Pamilo vado pavaduotoją Hijikatą, kurį nusekė iki pat karo Ezo respublikoje. Jis buvo nušautas, kai bandė padėti savo būriui atsitraukti nuo netikėtos imperialistų armijos atakos. Po to įvykio Haruka ketino nusižudyti, bet kažkoks vampyras ją išgelbėjo ir pavertė tokia pat kaip jis. Gyvendama Japonijoje, ji stebėjo tobulėjantį pasaulį, siekė išsilavinimo ir išvyko į Ameriką, prieš metus Sietle įsidarbino gydytoja. Net po šitiek metų Haruka vis vien nesugebėjo niekam atverti savo širdies ir vis dar skaudžiai išgyvena mylimojo bei tėvo netektį.
Back to top Go down
 
Sąrašai //
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: šūdtemės-
Jump to: