Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 VIP zona

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-05-30, 23:54

.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-29, 00:30

Moriarty ir vėl pasirodė Espionage klube. Šį kartą tiesiog iš neturėjimo ką veikti, mat nebuvo toks jau alkanas po vakarykštės dienos. Tačiau norėjosi pasisukioti tarp žmonių, gal būt vėl pamedžioti, jei pamatys dėmesio vertą auką. Klube, vaikinas pasuko tiesiai į vip zoną ir greit įsitaisė prie baro. Barmenė buvo visai daili, tad jis skyrė laiko lengvam flirtui ir užsisakė burbono. Per daug žvalgytis patalpoje nebuvo ko. Šiandien klubą pasirinko ne tiek jau daug žmonių. Ir pats Moriarty beveik nusivylė savo noru ateiti čia. Galėjo kokią įdomesnę vietą pasirinkti. Kad ir biblioteką. Ten bent rastų nekaltų merginų. O čia visos tokios, kurios sijoną pakelia per pirmą pasimatymą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 00:41

Moteriai šį vakarą žūtbūt reikėjo atsipalaiduoti. Vietos, žmonių ir veiklos, kad galėtų nusukti dėmesį kažkur kitur. Šimtas dvidešimt treji metai - lygiai tiek praėjo nuo santuokos, kuriai po dvidešimt vienerius metus trukusios idilės, teko skausmingai užsibaigti. Po tos nesekmės Neferata turėjo dar vienerius rimtus santykius, tačiau pastarieji nesugebėjo užglaistyti tos tuštumos vampyrės sieloje.
Šią dieną, lygiai prieš šimtą dvidešimt trejus metus, Neferata ištarė tvirčiausią "taip" per savo, tuomet, dviejų tūkstančių su viršum metų egzistenciją. Ji šventai tikėjo, kad rado tą, su kuriuo nugyvens likusią amžinybę. Ir taip atrodė iki tol, kuomet viskas ėmė byrėti, o galiausiai skausmingai pasibaigė. Po išsiskyrimo praėjo šimtas ir dveji metai, tačiau ji iki šiol, kiekvienais metais, savo vestuvių su Moriarty metinių dieną, neranda sau vietos. Paskutinius beveik keturiasdešimt metų jai padėdavo prasiblaškyti šokiai klube, tad nieko keisto, kad šį variantą Amelija pasirinko ir šįkart.
Įžengusi į klubą, nors ir neprašė, apsauginio buvo palydėta iki VIP zonos. Čia nesilankydavo dažnai, bet personalas jau spėjo įsiminti, o beveik visi čia dirbantys vyrai nevengė parodyti moteriai dėmesio. Ji su visais buvo maloni, nors dar ir prisilaikė, nepuolė su niekuo bendrauti neišgėrus - reikėjo pradžioj ištrinti šiam vakarui buvusio vyro veidą, o tuomet bus galima ir gyventi.
 - Whiskey sour, - tarsteli priėjusi prie baro. Nuo pat šio kokteilio atsiradimo, Neferata jį beveik visuomet ir gerdavo tokiose vietose. Kol šviesiaplaukė barmenė nekaltai flirtavo su vienu iš klubo lankytojų, Amelijos kokteilį ėmėsi ruošti naujas šioje vietoje vaikinukas, žavingai besišypsantis moteriai. Šioji lengvai atsidusus įsitaiso ant aukštos baro kėdės, o tuomet akimirkai žvilgteli į vyrą, sėdintį šalia. Kelios sekundės ir to užteko, kad širdis trumpam sustotų - ne, to negali būti. Jai tereikia greičiau išgerti ir atsipalaiduoti, pamirši apie Moriarty. Čia tikrai negali sėdėti jis...
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-29, 21:58

Besedėdamas klube prie baro, Anthony jau buvo spėjęs išlenkti ne vieną taurelę. Taip įvyko dėl to, jog aplink nebuvo dėmesio vertos aukos ir sirana tiesiog sutingo. Be to, girtam ieškoti su kuo praleisti naktį ir vėliau kokiame nors užkampyje nudėti - tikrai daug įdomiau. Visi pajūčiai kiek apmirę, galva padoriai neveikia, o ir paeiti sunkiau. Tačiau, Anthony dieną sugalvojo praskaidrinti ką tik klube pasirodžiusi mergina. "Ah tai taviškė". - Mintyse prabilo sirena ir ten pat nusijuokė tiesiai Džimui į veidą. Šią paukštytę Moriarty puikiai prisimena. Tai viena iš tų retų merginų, kurias jis nuskynė, tačiau neparagavo širdies. Gaila, vampyrės širdis būtų buvęs tikras delikatesas. Tačiau, Anthony nespėjo to padaryti. Kol jie buvo susituokę, viršų užėmė Džimas, kuris ir dabar rėkte rėkė už sienos, kad Moriarty nė nemėgintų jos liesti, ar kalbinti. Ir tamsiaplaukis puikiai žino kodėl. Džimas pamilo vieną vienintelę merginą per judviejų egzistenciją. Tai buvo Neferata. Daili tamsiaplaukė. Tokios Anthony tikrai neatsisakytų. Tik tiek, kad jis ne laikų nuvertė sieną ir tuomet tiesiog turėjo pasimaitinti priversdamas vampyrę palikti jų guolį visam laikui. Vien nuo tų prisiminimų, ir merginos atsidūrimo šalia, Džimas įgavo daugiau galios ir greitai vietoj Anthony sėdėjo jis.
- Sveika Neferata. - Blausiai šyptelėjo Moriarty ir padėjo stiklinę to bjauraus gėrimo į šalį.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 22:10

Jeigu Moriarty kada ir tikėjosi, kad galėtų paragauti vampyrės – gali svajoti toliau. Šie sutvėrimai ne tik, kad yra kur kas stipresni, vikresni ir mažiausiai ko bijo, tai sirenų...reikia nepamiršti, kad Anthony turėjo reikalų su viena iš seniausiųjų bei stipriausiųjų. Turėjo reikalų su ta, kuri galėjo vardan Moriarty visą pasaulį po kojom jam pakloti, dievaži, kaip jinai mylėjo tą vyrą. Tačiau daugiau tvardytis nebegalėjo, o išdavystė...na, tai, greičiausiai, vienintelis dalykas, kurio jokiais būdais vampyrė negalėjo, negali ir negalės atleisti. Ji iki šiol jaučiasi pažeminta, o, baisiausia, įskaudinta ir nuvilta. Jau vien ką reiškia faktas, kad šitiek laiko praėjus, per jų metines Neferata vis dar nesugeba susitvarkyti su užplūstančia nostalgija ir keistoku liūdesiu.
Laiku nusukusi žvilgsnį, tamsiaplaukė kaip tik sulaukia savo kokteilio. Užsimetusi koją ant kojos ji maloniai padėkoja barmenui ir nieko nelaukusi gurkšteli šiek tiek gaivaus ir puikiai paruošto gėrimo. Vos spėja stiklinę pastatyti atgal ant baro, jos ausis pasiekia pažįstamas balsas. Netgi pernelyg pažįstamas. Vampyrė trumpam sustingsa, giliau įkvepia, o tuomet neskubėdama pasuka galvą į Anthony. Veide nematyti nė menkiausios emocijos. Tuštuma ir šaltis, kurio nors Amelijos sieloje ir buvo pakankamai daug, pastarieji labai retai užvaldydavo vampyrę. Dabar ir tai labiau veikia, kaip gynybinė siena, kaukės.
- Senokai matėmės, - po poros įtemptų sekundžių, kupinų nejaukios tylos, Neferata sausai tarstelėjusi linkteli galvą ir nusuka žvilgsnį į butelius, sustatytus baro lentynose. Reikia kuo greičiau sugalvoti, kaip čia būtų įmanoma atsikratyti Moriarty kuo greičiau, kol dar neleido jausmams ir nostalgijai pamiti viršaus.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
VIP zona
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: