Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 ' Velnio ratas'

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-17, 16:35

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-16, 00:58

Vyras atėjęs į atrakcionų parką apsistojo ties velnio ratu . Raitelis ėmė svarstyti,koks mulkis šitą griozdą pavadino velnio ratus. tai juk žemina jį.Velnio ratas turėtų būti,kažkas kraupaus ir baisus,o čia tik paprasta lengva karuselė,kurioje matai miestą,kaip kokioje apžvalgos aiktelėja. pagautą tą asilą ausis nusukiotu.
Vyras net ėmė svarstyti,gal prikišus nagus ir šį ratą paversti tikrų velnio ratu,o ne miegoti verčiančia supyne,kokia jis buvo dabar.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-16, 01:06

Jasmine mėgo lankytis atrakcionuose, čia linksma, yra ką veikti, o ir dar gali save išbandyti. Su mintimi, kad pirmą šios dienos pusę praleis čia, Jas ir atvyko tačiau netikėta buvo tai, kad jie buvo uždaryti. Sekmadieniais dažniausiai sukdavosi versle visu pajėgumu tačiau šiandien kažkodėl nė gyvos dvasios negalėjai pamatyti. Nei šaukiančių vaikų, nei juoko jokio garso pranešančio apie egzistuojančią gyvybę. Ir nors įvažiavus į aikštelę prie vartų kviečiančios apsilankyti šviesos nemirgėjo, mergina išjungė variklį ir automobilį pasistatė ganėtinai arti įėjimo. Išlipusi kaip visuomet įjungė signalizaciją ir lėtu žingsniu, susidomėjusi dairėsi.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-16, 01:31

Išgirdęs mašinos variklį riteris nustebo.Jam buvo smalsu,kas dar beji sugalvojo čia atvykti,kai atrakcionai nedirbo.Vedinas smalsumo vyras atsisuko ir ėmė į tą pusę kur girdėjo Paėjęs vos kelis žingsnius jis išvydo dailę merginą.Todėl nieko nelaukęs priėjo prie jos, Ką tokia graži mergina veikia prie tokio griozdo,-paklausė tamsiaplaukės vyras
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-17, 13:12

Jasmine vos spėjus prisiparkuoti, negirdėtas balsas pasitiko nelauktai. Atsisukusi už savęs pamatė neaiškų vyriškį kažin ką šiuo metu čia veikiantį.
- Oi tik nereikia su tom 'gražiom merginom', priekabiauti tau prie manęs nepavyks,- ne pirmą kartą į tokią situaciją papuolanti, Crimson apsigręžė ir patraukė į reikiamą pusę burbuliuojantį aukštaūgį palikdama užnugaryje.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-17, 22:45

-Aš ir nepriekabiauju,tu,man uždraustas vaisus,beto nepriekabiaučiau prie savo geriausio draugo Luko dukters,-pasakė pasivydamas merginą ir norėdamas pažintį visas šeimos nares su kuriomis teks susigiminiuoti.Jis neprasitarė kad yra būsimas Auroros vyras.Jam labiau patiko žaisti ir stebėti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-17, 23:01

Dabar Jasmine jau buvo šiek tiek sutrikusi. Su tėvu nesimatė kurį laiką, taip pat kaip ir su kitais šeimos nariais, ir lyg iš giedro dangaus išdygsta kažkoks tipas prisistatantis Luko pažįstamu ir žinančiu apie Jas' tapatybę. Kas per vienas jis buvo, ir ko jam reikėjo..
- Visų pirma, iš kur tu mane pažįsti, jei mano akys regi tave pirmą kartą, visų antra, man tai, kad susitikom pradedam atrodyti kaip suplanuotas įvykis. Visų trečia, tėvas nėra linkęs visiems pasakoti apie savo šeimą, tad iš kur tiek žinai ir ko sieki?,- išrėžė aiškiai žiūrėdama jam į akis ir spėliodama kokie vėjai jį čia atpustė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-17, 23:25

Merginai apibėrus ji kalnų klausimų nenustebo.kažko panašaus ir tikėjosi. taip jijį matė pirmą kartą,kaip ir jis ją,neskaitant šeimos nuotraukos,- Na mačiau tave šeimos nuotraukoje,kur kabo svetainėj ant sienos,-pasakį tiesą merginai pareiškus apie suplanavimą paurtė galvą,jis planavo čia atsikratyti šito bjauraus rato,mergina neįėjo į jo planus,-patikėk manimi,su tavim susitikimo neplanavau,ypač ne šiandien,išvis kodėl turėčiau norėti susitikti su tavimi?-paklausė tamseplaukės.
Merginai paminėjus Luko neplepumą nusijuokė,kas kas bet Lukas buvo labai šnekus,ypač su juo.gal kitiem ir nepasakojo apie šeimą,bet Sammael,jis buvo tarsi atversta knyga. Išskyrus tą tarpą,kai jis slapstėsi nuo jo.
-Lukas labai plepus.Aš jo bosas,todėl nesistebėk,kad žinau.Iš tavęs,man nieko nereikia.Tu manęs nedomini,tiek kiek įsivaizduoji. Tiesiog išvydęs norėjau sužinoti,ar esi tokia,pat atmata,kaip Aria,ar vis dėlto esi gera mergaitė,-pasakė tiesą,nebuvo,ko jam slėpti ar meluoti.Norėjo gi turėti kažką savo pusėje be Luko
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-18, 12:30

Nors ir ėmė kalbėti logiškiau, vis tiek viskas čia kvepėjo labai nešvariai.
- Ir atsimeni mane pažvelgęs vos kartą į nuotrauką kabančią namuose?,- prisimerkusi stebėjo pašalietį pirmą kartą matomą ir jau dabar norėjo pasiųsti jį kuo toliau, kad nebeturėtų kaip sugrįžti ir taip terorizuoti ar tai būtų Jasmine ar kitos jos šeimos nariai.
- Teisingai, neturėtum dėl ko. Bet tai, kaip tu kalbi apie Ariją, parodo tavo neišprusimą ir kvailumą.. Kaip tu drįsti taip sakyt, nei tu ją pažįsti nei tu apie ją kažką žinai. Akivaizdu, kad kalbi viską kas ant liežuvio galo guli. Nors ir esi tėčio bosas, akivaizdžiai per didelis ego užima didesnę vietą galvoje nei smegenys.,- žvilgtelėjo akimirkai į šoną įsitikinti, kad niekas neateina, o tai ims, dėmesio trokštantis vyriškis ir dar prie ko nors prisiklijuos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-18, 13:43

Merginai paklausus ar ją atpažino iš nuotraukos linktelėjo galvą,-Taip iš jos,juk tu labai panaši į savo tėvą,-ramiai paaiškino jai. Merginai šitaip ėmus kalbėti vyras pyktelėjo todėl greitai apgalvojęs savo veiksmus ir pasekmės tarė
-Atsargiai rink žodžius, gėlele, nes viskas ką pasakysi tu ar tavo nepraustaburnė sesuo, gali kaip dailus paveikslas atsispindėti ant mielosios Auroros kūno. Juk nenorėtum, kad tavo seseriai kas nors nutiktų, ar ne?-kilstelėjo antakį, o jo veidą perkreipė kreivas, pasitenkinimo situacija kupinas žvilgsnis. Tegul žinosi ši mergiotė, drįstanti jam aiškinti apie per didelį ego, kad sesers ašaros skruostais riedės dėl jos klaidų
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-18, 13:51

Jasmine pavartė akis į jo nereikšmingus pastebėjimus ir leido šiam manyti valdant situaciją.
- Tu ant tiek kvailas ir proto neturintis tipas, kad nesantaiką su manimi ir Arija, perleistum visiškai niekuo dėtam žmogui, Aurorai? Ir iš viso, iš kur tu ją ant tiek pažįsti, kad galėtum jai pakenkti.,- susakė klausimą pakeldama antakį ir ramiai laukdama atsakymo. Tėvas šį bei tą buvo minėjęs apie sesers situaciją ir kuo toliau, tuo ji atrodė realesnė, kai dar ankščiau Sophie ramino save manydama jog tai kažkoks nevykęs Lucas pokštas..
- Bet kaip ten sakoma.. duok durniui kelią vis tiek jo nesuras, taip pat kaip ir tu, kad ir kiek laiko praeitų, vis tiek pilsi purvą ant mano sesers, nes čia jau nieko nepakeisi, kai protas neišneša ir neturi informacijos apie elgesio taisykles.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-18, 14:52

Kuo daugiau Crimson kalbėjo, tuo labiau pildėsi Sammael kantrybės taurė ir jis jau sunkiai galėjo susivaldyti nepaskyręs jai pragariškos bausmės už nepagarbą. Niekas, kas bent kartą su juo elgėsi netaktiškai, neišsikapanojo sveikas, tad buvo tik laiko klausimas, kaip ilgai mergina džiaugsis nepriklausomybe. Tik dar labiau džiaugdamasis, kad sutartis nurodė visas teises į Luko pirmagimę, vyras su menka, perkreipta šypsena nuleido akis, bei timptelėjo švarko rankovę.
-Nugyvenus tiek amžių tampa aišku, kad geriausia valdyti kitus, pasinaudojant jų silpnybėmis. Jeigu bausčiau tave ar jaunėlę, tai būtų trumpalaikis poveikis, tačiau Aurora... Ak, ji tokia gležna, tokia žmogiška, tokia... Mirtinga.-pakėlęs akis į Jasmine jis sadistiškai nusišypsojo, jau dabar jusdamas pasitenkinimą nuo minties, kaip botagas prisiliečia prie švelnios Auroros odos, palikdamas joje kruviną ir skausmingą žaizdą.- Žinai, tavo sesuo man labai patinka ir aš visiškai nenoriu jos bausti, tačiau kalbėdama su manimi tokiu balso tonu ir tokiais žodžiais verti mane tai daryti. Sakoma žmogus yra savo laimės kalvis. Šiuo atveju, Jasmine, tu būsi Auroros laimės kalvė. Nuo tavęs priklausys ar ji bus laiminga ir šypsosis, ar jos skruostais riedės sūrios kančios ašaros.-tarytum kalbėdamas apie malonų pasivaikščiojimą parke, nusišypsojo, parodydamas baltus dantis. Tegul Crimson galvoja, kad visa tai tik grasinimai, kad jis tik žaidžia, tačiau ne veltui Sammael laikomas žiauriausiu pragaro budeliu – jam žmogaus skausmas teikia didį pasitenkinimą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-18, 23:02

Kažin kodėl vyriškis taip ėmė viską į galvą ir grasino merginai Auroros gyvybingumu, jei paprasti Jasmine žodžiai pasirodė kaip įžeidimas, matyt jautrus berniukas slepiasi giliai viduje ir bijo būti išlaisvintas. Vaikystėje patirta trauma bus iškreipusi vyro mastymą, kad dabar girdėdama tai ką jis kalba, Sophie negali patikėti jo akiplėšiškumu ir visišku ramiu šaltakraujiškumu.
- Visų pirma nemanai, kad tu neturi jokios teisės žmogui nurodinėti ką jis gali ir ko ne daryti? Nesi Dievas ir tavo kažkokios fantazijos, kad gali kontroliuoti mano gyvenimą ir pasirinkimus skriausdamas mano artimuosius yra paties pajuokos šaltinis. Grįžk iš kur atėjęs, aš tavęs prašau, sakau, o jei girdi tai kaip grasinimą, jau tavo problemos. Suprantu, kad lengviausia žaisti su kitų likimais, bet jei mano pasisakymai tau nepatinka, su manimi ir aiškinkis. Elgdamasis kaip vidurinėje hormonų valdomas paauglys griebdamasis visko čia ir dabar, nieko nepakeisi. Dieve dieve.. tik pagalvok... Arija įžeidė.. eik paverk į kamputį, pasimelsk, gal ant širdelės bus geriau.,- pavartė akis atsidusdama tokiu išvalančiu bronchus ir plaučius atodūsiu. Jau toks pašlemėkas tikrai nereguliuos Jasmine gyvenimo. Nuo kada tokie dalykai yra pateisinami. Merginos viduje po truputį žiebėsi susierzinimas kuris, kad pavirstų į pyktį reikėjo daug, bet tuo pačiu ir visai nedaug.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-19, 00:17

Merginai paminėjus jo tėvą nusijuokė,- na aš vienas jo sūnų,todėl turiu šiokias tokias teises,-ramiai kalbėjo vyras klausydamasis merginos žodžių kurie jam visai nerūpėjo. Jasminei pasiūlius jam pasimelsti nusijuokė,-Neesu nusiteikęs kalbėti su tėvu. tad jei norėsi jo patarimo tada ir melsiuos,o dabar galiu spręsti ir savo galvą,-pasakė ramiai vyras,o tada kiek pagalvojęs pridūrė,- na lok nelojus,bet aš bent jau ramiai miegosiu,o štai tu tikiuos sugebėsi ramiai miegoti žinodama,kad Aurora su manimi,-pasakė šaltai ir pasisuko eiti savo keliais
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-19, 12:32

Išsakiusi viską ką norėjo, Jasmine pasidarė smagiau, o ką jis ten tauškė apie savo tėvą, mažai jai terūpėjo.
- Manyk ką tik nori. O dėl Auroros, aš labai abejoju, kad ji jei su tavimi ir palaiko kažkokius ryšius, tai daro labai to norėdama. Tokiu savimyla būdamas nepatiksi niekam, tad belieka tikėtis, kad ateityje nelysi prie kitų, kurie ne tavo nosiai ir žaisi su savo smėlio draugais. ,- atsidariusi automobilį įjungė variklį ir netrukus paliko atrakcionus užnugaryje.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
' Velnio ratas'
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: