Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Vartai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-17, 16:33

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 14:58

Prie atrakcionų parko vartų pasirodė ir Jamis. Kaip visada, susivėlusiais plaukais, šiek tiek sudrąskytais drabužiais. Jamisonui buvo nusispjauti ir į tai, kad, kaip bebūtų keista, nebuvo nei vieno žmogaus. Na, jeigu ir būtų, tikriausiai Jamisonas išgertų jų kraują. Dėja, dėja, čia švilpavo tik vėjas. Šaltas, nešantis blogas prisiminimus apie Tomo praeitį, apie jo "nenormalybę". Kaip bebūtų keista, Jamisonas nesipriešino tam virusui, o papraščiausiai pasitiko savo lemtį. Kas galėjo pamanyti, kad jis vieną dieną žudys žmones? Ne paisant to, Tomui šiek tiek pasidarė šaltoka, bet nekreipęs dėmesio į tai, jis tik atsisėdo ant žemės, ir žiūrėdamas į dangų pradėjo galvoti, kur gauti kraują. Naują, šviežų kraują.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 15:08

Jasmine mėgo lankytis atrakcionuose, čia linksma, yra ką veikti, o ir dar gali save išbandyti. Su mintimi, kad pirmą šios dienos pusę praleis čia, Jas ir atvyko tačiau netikėta buvo tai, kad jie buvo uždaryti. Sekmadieniais dažniausiai sukdavosi versle visu pajėgumu tačiau šiandien kažkodėl nė gyvos dvasios negalėjai pamatyti. Nei šaukiančių vaikų, nei juoko jokio garso pranešančio apie egzistuojančią gyvybę. Ir nors įvažiavus į aikštelę prie vartų kviečiančios apsilankyti šviesos nemirgėjo, mergina išjungė variklį ir automobilį pasistatė ganėtinai arti įėjimo. Išlipusi kaip visuomet įjungė signalizaciją ir lėtu žingsniu, susidomėjusi dairėsi.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 15:20

Jamis tinginiavo atsisėdęs, kol nepasigirdo mašinos ūžimas. "Vilka mini, vilkas čia. Žmonėėės." -mintyse netyčia suriko. Kuo toliau, tuo Tomui vis labiau patiko žmonės, kadangi kai kurie iš jų turėjo labai daug kraujo. Vien pagalvojus apie kraują, Tomui pradėjo burbuliuoti pilvas. Staiga pamatė merginą, kuri kątik tai išlipo iš mašinos. Jamis staigiai spruko į krūmus, kad paskui galėtų lengvai ją užpulti. Akys jau žaižaravo nuo kraujo troškimo. Bet staiga, kur buvęs, kur nebuvęs, pasirodė mažytis, turbūt benamis šuo ir pradėjo loti ant Jamio. Tomas tik suurzgė ir išsišiepė, taip parodydamas savo iltis. Šuniukas šiek tiek garsiau palojęs, greit spruko nuo šito bepročio. "Velniava. Ji turbūt išgirdo..." -pagalvojo vampyras, vėl per krūmus žiūrėdamas į merginą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 20:55

Jasmine ramiai žengdama plentu priėjo arčiau vartų ir į juos įsikibo. Vėjas švilpiantis vis nesiliovė primindavęs apie vėsą ir artėjantį žiemos šaltį. Taip ir būtų užsigalvojusi kaip merginai jau ir buvo įprasta, jei ne šuns lojimas netrukus pasigirdęs lyg iš niekur ir tapęs pagrindiniu ir vieninteliu jos dėmesio centru. Šie gyvūnai Jasminai kažkas pasakiško. Apskritai, mylinti ir globojanti gyvūnus, kad ir kokie jie pikčiurnos bebūtų, į visus žiūrėjo meiliu žvilgsniu ir norėjo parsigabenti namo. Nors namuose, merginos kambaryje savo gyvenimą nuo mažens ir pradėjusi jos augintinė Melancholija, Jasmine nepraleistų progos pasirūpinti kompanija jai. Jau niurkydama keturkojį bei į šalis žvelgdama pritūpusi, šiugždesį krūmuose vis dėl to spėjo pastebėti. Viena akimi sekdama mažylį pūkuotį, kitos vis dar nenuleido nuo šalimais augusios tankmės.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 21:14

Jamis pamatęs, kad mergina jau kažką įtaria, tyliai nusikeikė. Galiausiai, nusprendęs išlysti iš krūmų, Tomas taip ir padarė. Išlindęs iš krūmų, jis nusišypsojo merginai:
-Sveika, -pasisveikino ir greit peržvelgė ją. Atrodė truputį pasikėlusi. Pagaliau, lyg tais Tomo svajonė išsipildė. Atėjo tamsos metas. "Šou prasideda..." -pagalvojo ir dar kart dirbtinai nusišypsojo merginai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 21:33

Jasmine nors ir tikėjosi kažką iš krūmų išlendant, nemanė, kad tai bus žmogus. Jau buvo save paruošusi kokiam kačiukui, pasiklydusiam ir laimės ieškančiam prie dažnai veikiančio atrakciono, kai kur ne kur, pačių skaniausių dalykų gyvūnėliams duodama gerų žmonių. Todėl kai šis pasirodė visu savo gražumu, ji atsistojo ir rankose laikydama keturkojį lengvai kilstelėjo antakį.
- Labas, ko ieškai krūmuose tokiu metu?,- išspaudė šypsnį, nors nuotaika nebuvo pati geriausia ir optimistiškiausia. Vakaras, kažkoks vaikinas išlenda iš krūmų kaip koks grafas Drakula ir lyg niekur nieko sveikinasi. Labiausiai gąsdino tai, kad šis atrodė geras berniukas tačiau niekada negali pasitikėti nepažįstamuoju.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 14:59

Jamis sutriko. Nežinojo, kaip paaiškinti. Gal būt sakyti tiesą? "Aš buvau krūmuose, nes norėjau išgerti tavo kraują." -pamąstė apie tokį variantą. Tačiau, kaip bebūtų, Tomas nusprendė neatsakyti, o atkristi:
-Ne tavo reikalas, -šiek tiek susiraukė.- O pati ką čia veiki?
Kaip bebūtų keista, nei vienas žmogus dar nepraėjo, o tai reiškė, jog teks pabandyti išgerti šios merginos kraują.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 20:49

Jasmine niurkė mažių kol šis visiškai įsipatogino ir daugiau nesijudino visas toks laimingas patapdamas, kad apsilaižęs snukutį manė pamiegosiąs ant merginos rankų, o Jasmine ir nebuvo prieš. Saugodama mažylį girdėjo ką sakė nepažįstamasis. Nustebusią emociją pakeitė linksma, kaip mat šiam pasirodžius kokio intelekto būtybė buvo.
- Nejaugi manai, kad su manimi taip kalbėdamas kažką sužinosi?,- plačiai atvertomis akimis stebėjo vaikinuką kuris prieštaravo pats sau ir Crimson tikėjosi, kad pastarasis susigalvos įdomesnės veiklos nei nusišnekėti ir vaidinti kietuolį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 16:25

Jamis išgirdęs atsakymą vos ne prunkštelėjo. "Taip. Džiaukis, kad dar gali kalbėti." -pagalvojo. Jis susigalvojo, kad visgi yra geriau apsimesti normaliu žmogumi, o tada jau pulti.
- Ah, -ištarė.- Ne nuo to galo pradėjau, atleisk. Aš Jamisonas Tomas NightWalkeris, ir man be galo, be krašto malonu su tavimi susipažinti.
Tai pasakęs, jis vos vos šyptelėjo ir vos vos pakėlė galvą į dangų, kur buvo milijonai, milijardai žvaigždžių. Po kelių minučių, jis nuleido savo galvą ir vėl žiūrėjo į merginą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-14, 16:30

Jasmine negalėjo skaityti jo minčių, bet būtų buvę įdomu sužinoti apie ką vaikinas mastė šią akimirką ir kiek nustebino, po to ramiai prisistatydamas lyg niekur nieko ir mojuodamas įsivaizduojama taikos vėliava. Tačiau gal tai iš tiesų noras pradėti viską iš naujo?
- Būtų buvę man malonu iš karto, visada pirmi žodžiai kitiems būna 'ne tavo reikalas'?,- šypsojosi lengvai siekdama pasižiūrėti iš kokio molio drėbtas Jamison buvo. Vieni mėgo, kai perkasti žmogaus charakterį ne taip jau ir lengva, kitiems tai tiesiog per sunki užduotis ir vietoj to, griebiamasi lengviausio.
- Jasmine,- laikydama šunelį glėbyje šiek tiek ištiesė delną pasisveikinti, tam įvykus, mergina taip pat pakėlė akis į žvaigždes ir ėmė jas vedžioti. Šiaurinė, didieji grižulo ratai kaip visuomet matėsi ryškiausiai tarp visų kitų tik įsižiebiančių. - Tai ką, tokiu metu prie neveikiančių atrakcionų veiki, jei ne paslaptis?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-14, 19:50

Jamis šyptelėjo ir paspaudė merginai ranką.
-Malonu, -nusišypsojo. Jis ignoravo klausimą apie 'ne tavo reikalas', tačiau to pro akis nepraleis.- Šiaip atėjau pasivaikščioti. Palindėti krūmuose ir rasti ramybę.
Toliau, jis giliai įkvėpė ir pasižiūrėjo į dangų, kuris buvo uždegęs milijardus lempučių. Buvo šiek tiek nuostabu, šiek tiek pasakiška. Na, viskas viename. Galiausiai, nustojęs žiūrėti į dangų, vampyras vėl nuleido galvą. Jis net negalvodamas pats paklausė merginos:
- O pati ką čia veiki?
Jam aišku, visiškai nerūpėjo, tačiau, juk reikėjo nuo kažko pradėti pokalbį, ar ne?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-17, 13:29

Kelis kartus nuosekliai linktelėjo priimdama jo atsakymą kuris buvo visai logiškas. Naktį atrakcionai atrodo taip.. liūdnai. Nė gyvos dvasios, kuri judintų kokią nors girgždančios karuselės dalį, jokių žmonių ir balsų - tik vėjo švilpimas ir nieko daugiau. Ir štai porą turbūt panašiai mastančių sielų susitiko.
- Matyt tikėjausi, kad tokiu metu galėsiu stebėti ir pasimėgauti veikiančiomis linksmybėmis, bet šiandien kažin kodėl viskas uždaryta,- trūktelėjo pečiais. Visą dieną ir pusę nakties veikiantys atrakcionai buvo itin didelis žmonių traukos centras, susiglemždavęs nemenkų sumelių iš čia ateinančių, pavienių žmonių, šeimų, porelių kurios pasišvaistyti nesidrovėdavo, juk čia toks įprastas dalykas, tiesiog neįmanoma rasti priežasties taip nesielgti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-16, 19:31

Tomas tik pavartė akis ir atsiduso. Jam jau darėsi nuobodoka. Negana to, dar papūtė ir nelabai jau švelnus vėjelis. Dar kart pavartęs akis, tik užsimerkė ir pabandė kažką suniūniuoti. Dėja, nepavyko, kadangi niūniavimo 'meną' ne visi turi. Atsimerkęs, jis dar pasižiūrėjo į dangų ir lengviau atsikvėpęs, pagaliau prabilo:
- Jau turėčiau eiti.. Viso gero.
Tai pasakęs, jis nusuko merginai nugarą ir pradėjo žingsniuoti kažkur į tamsą. Kažkur toliau.. Po kelių akimirkų jis tiesiog dingo tamsoje.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Vartai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: