Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 VIP zona

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-17, 16:33

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 00:39

Vos įėjusi į klubą, Aurelia nenustojo dairytis. Nepalyginsi paprasto klubo vakaro su savaigaliniais savo kaimelio šokiais. Ieškodama kur tie laiptai, vedantys į viršų, kur, tikriausiai jos jau laukia naujieji draugai, Aurelia praeidama pro barą, čiupo vieną kokteilį, kuris, rodos, jau buvo kuris laikas užmirštas. Pinigai baigėsi, tačiau, jaunoji dama, turėjo suktis iš padėties, to neparodant tiem, kurie galbūt kažkiek palengvins mergaitės gyvenimą dideliame mieste.
Ledukai iš kokteilio tirpo žaibo greičiu, ir vandens lašai nemaloniai tekėjo per merginos ranką. Nė kiek nepasimetusi Aurelia tvirtai ėjo tolyn, karts nuo karto nuo akių nusipūsdama užkritusias sruogas. Priėjusi laiptus, vedančius viršun, laisvąją ranka tamsiaplaukė tvirtai suėmė turėklą, ir lengvai primerkusi akis ėmė lipti viršun, kur...... kur buvo visiškai tuščia.
Pasitempusi suknelę, kuri nepadoriai kilo viršun, mergina prisėdo ant laisvo pufiko, kuris buvo arčiausiai turėklų, ties kuriais matėsi visas pirmas aukštas, Aurelia nekantriai apsidairė. Ji niekada nebūdavo pirma. Tad arba ją apgavo arba ji iš tiesų atvyko pirmoji. Pastačiusi varvantį kokteilį ant raudono kilimo, gana grubiai patraukė nepaklūstančius plaukus nuo akių, bei lengvai pasilenkusi, tamsiaplaukė ėmė taisytis aksominius, tarsi minkščiausias šilkas batus, kurie, nedorėliai vis krito žemyn, darkydami ne vieną valandą kurtą įvaizdį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 00:46

Sammael nutarė pašnipinėti konkurentus todėl atėjo į klubą prigriebęs viskio nuo baro patraukė į viršų,kur galėjo stebėti visą vaizdą. Vyruką nustebino,kai viršuje išvydo merginą su keistu kokteiliu.
Priėjęs prie merginos nutarė pasilabinti,- Sveikutė nuobodžiauji?-pasidomėjo juodaplaukis gurkštelėdamas savo viskio
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 00:57

Mergina taip buvo įnikusi batų tempimą aukštyn, kad nematė, negirdėjo ir nejautė, jog čia, viršuje yra dar kažkas. Staigiai pakėlusi galvą ir nužvelgusi balso savininką, Aurelia kiek nustebo.
- O... Maniau kad čia jaunimo vakarėlis bus... na, supranti..,- ne kokia pokalbio pradžia, bei jį sekantis kvailas merginos juokas, privertė ją nudobti akis žemyn.
- Blemba... apipiso...- tyliai savo batams pratarusi, ir tik po kurio laiko susivokusi, kaip ji iš šono turi atrodyti, Aurelia vėl pakėlė galvą į vyruką. Padėčiai ištaisyti.
- Supranti, čia kaip ir turėjo vakarėlis būti, vakar susipažinau su kompanija, kuri maloniai mane čia pakvietė. Apgavo vadinas. Arba aš atėjau ne čia. Bet žinai, būta čia ko.,- prie meilių veido bruožų visiškai nederėjo merginos balsas, kuris buvo žemas, o balso saldumas juntamas kaip nuodingų uogų, tarp skaniai kvepiančių, prisirpusių laukinių aviečių.
Pasimetimas, sutrikimas jau išnyko, ir dabar Aurelia žvelgė į vyruką su žavia, priešingai nei balsas, veidui pritinkančia šypsena. Potraukio vyresniem, mergina taip ir nesugebėjo atsikratyti.
- Tu čia irgi vienas? Ir tave dėl vakarėlio apgavo?,- su ta pačia valiūkiška šypsena, parodančia idealiai baltus dantis ir pustoniu aukštesniu, draugišką erzinimą imituojančiu balsu, tamsiaplaukė tik mėgino palaikyti draugišką pokalbį su nepažįstamuoju.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 01:33

Merginai pareiškus,jog manė jog bus jaunimo vakarėlis šyptelėjo,-Turėsiu nuvilti vaikų čia neįleidžia.Keista,kad įleido tave, -pasakė,gan susimąstęs ar ben tokį vaidino.
Stebėdamas,kaip mergina žaidė su batais vyrukas gurkšnojo savo viskį. Ši padėtis atrodė,jam,kiek vaikiška.Juk jei batai smunka vadinasi,jie netinkami.Jei netikami nereikia tokių turėti.Tad kodėl mergina juos įsigijo ir dėvėjo vyrukas nesuprato.
Paklaustas ar yra vienas,bei ar buvo apgautas ramiai tarė,-Esu vienas,bet manęs niekas neapgavo.Atėjau čia apsižvalgyti,-trumpai drūtai pasakė.
Stebėdamas merginą, jos elgesį,kalbėsenos manieras,suprato jog ji visiškai jaunutė ir nepatyrusi,nors žodžio kišenėje neieško.Prisiminęs merginos istorija suprato,jog ji patikli tad progos tuo pasinaudoti tikrai nepraleis.Jei apgavo kažkokie paaugliai jam ją apsukti aplink pirštą bus vieni juokai,-Apgavo tai apgavo nieko nebe pakeisi. Tačiau gerti šitą marmalą iš pykčio tikrai neverta,greičiau bjauru,-  konstatavo faktą tamsiaplaukis. Bandydamas suprasti kokį brudą ji čia geria.Tačiau nesėkmingai,nes skystis priminė marmalą,ir nieko daugiau.
Merginai parodžius savo valiūkišką šypseną Sammael nusišypsojo taip pat.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 12:42

Aurelia šiek tiek pasisuko, tam, kad nereikėtų skersomis stebėti vyrą ir lengvai ištiesė aukštakulniais padabintas kojas. Pirmoji vyro frazė privertė atsirasti kiek ironišką šypsenėlę merginos veide.
- Visi mes turime savų silpnybių. Apsauginis prie įėjimo ne išimtis, tereikia žinoti ko nori, ir ko sieki, ir tai gausi,- užtikrintai, kaip menopauzę pergyvenusi moteriškė, kuri tiki kad niekas kitas apie gyvenimą neišmano geriau, mergina prabilo. Jai kažkur patekti ir įeiti buvo vieni juokai. Ne išimtis buvo ir šis klubas.
Aurelia nė sekundei nenuleido akių nuo nepažįstamojo, kuris, pripažinkime buvo tikrai dailus, o dar ir vienas. Tikriausiai ne vienintelė mergina ieškojo kažkokių tai pramogų šiam vakarui.
- Ar galėčiau paklausti, kodėl toks vyras kaip tu čia yra vienas? Juk paprastai jūsų lyties atstovai pripratę kažką turėti pašonej. Dėl kompanijos,- priaugintos blakstienos mielai klapsėjo vyriškiui, o balsas pamažu įgavo mielumo. Gal Coan ir negali pasigirti metų kiekiu savo bagaže, visiškai kvaila ar naivia ją pavadinti irgi būtų klaida. Juk tiek laiko mergina pragyveno viena, pati sau, ir kas svarbiausia, sugebėjo išvengti vaikų teisių bei uždarymo vaikų namuose, ar atidavimo kažkokiem apsiseilėjusiem pencininkam, kurie per visą savo liūdną gyvenimą nesugebėjo susilaukti savų vaikų. Vyras priminė mafijozą. Tvirtas, nepalaužiamas, šaltas, užtikrintas tuo ką daro ar sako, o tai baisiai žavėjo mažylę.
Aurelia stebėjo kai nemenkais gurkšniais vyras tušina savojo viskio taurę, tarsi primindamas, kad ir pati Aurelia turi savojo gėrimo. Tą priminti suskubo ir vyro žodžiai, paliekantys jo lūpas.
Mergina stvėrė nuo žemės savo kokteilį, lengvai jo patraukdama per siauresnį šiaudelį, o tada neramiai, tačiau tuo pačiu žaviai prikando lūpą, pakeldama primerktas akis į vyrą. Paprastai toks žvilgsnis kitus gasdindavo. Tik ne šį vyrą. Kas tik dar labiau žavėjo panelę.
- Sex on the beach laikai apgailėtinu ir bjauriu? Taip, jis kiek pastovėjo, kol buvau... užsiėmusi, tačiau jis tikrai nėra bjaurus.,- Mergina, palyginti su griaudinčia muzika, kalbėjo itin tyliai, tačiau ji buvo įsitikinusi, kad nepažįstamasis ją kuo puikiausiai girdi.
Iškvėpusi visą plaučiuose buvusį orą, Aurelia garsiai neprisipažino, kad batai, šį vakarą buvo jos didžiausia klaida. Juk tai kiek vaikiška ir nebrandu, o save, tamsiaplaukė laikė brandžia savo amžiui.
- Jei nori man pasiūlyti kažką daugiau, gal pradėkime nuo vardo? Jei neskubėsi išeiti, gali būti nejauku, kad vidurį vakaro nežinosiu kaip į tave kreiptis. Nemandagu rėkti ė tu, tokiam brandžiam ir solidžiam vyrui, ar ne tiesa?,- mimikų kaitoje, skirtingose reakcijos ir balso tonuose, per šį trumpą pokalbį, kelią vėl prasimušė ta žavioji šypsena, o dailiai išpiešti antakiai lengvai pakilo į orą, tarsi laukdami pritarimo iš naujojo pašnekovo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 13:10

Išklausęs merginos apie apsauginių silpnybes, ir kaip čia pateko susimąstė,- Lažinuos iš ko tik nori,kad į Lux klubą tavęs neįleistų,kad ir kaip stengtumeis,kad ir ką darytum,nebent tartumeis su pačiu savininkui apsauginio nepapirktum,-pasakė užtikrintai žinodamas,jog jo berniukai neįleis į klubą nieko nepageidaujamo,kad ir kaip gražiai,jiem akytėm mirksėtų.Jie buvo puikiai išdresuoti Sammael ir žinojo suklys bus skaudžiai nubausti.
Paklaustas,ką veikia vienas pagalvojo sakyti tiesą ar meluoti,galiausiai nutarė apsistoti ties tiesos sakymu,- Dirbu dėlto čia ir esu vienas. Be to sutikau tave,tad esam dviese.Todėl logiškai mąstant esu nebe vienas ir turiu tave pašonėje,-kalbėjo ramiai ir kiek flirtavo su mergina.Vizgi vaikinas buvo nusprendęs,kad ši mergina bus jo,o kai jau nuspręsdavo niekas iš galvos neišmušdavo.
Matydamas,jog žavi šitą mažylę vaikinas didžiavosi savimi ir svarstė,jog greitai galės griebti jauti už ragų,o popierius sutvarkys jo mylimiausias kryžkelės demonas.
Matydamas merginos žvilgsnį kuris būtų išgąsdinęs menkus žmogelius vyras suprato,jog ji bus tobulas naujas žaisliukas tereikės tik pamokyti,ką ir kaip daryti.Todėl mintyse pripaišė dar vieną privalumą merginai.
Stebėdamas,kaip ji gėrė kokteilį buvo,kiek pasibjaurėjęs reginiu,-Sex on the beach ar kur kitur,bet atrodo bjauri,tad mesk jį ir pavaišinsiu bet kokiu gėrimu kūrį išsirinksi. įsivaizduok,kad sutikai džiną kuris išpildys visus tavo norus.Tiesa vakaro gale mainais jis paprašys mažytės paslaugėlės. Tačiau neklausinėk nieko ir  gausi visko,ko panorėsi,-pasakė užtikrintai. Vyras buvo suktas,kaip gyvatė,todėl žinojo,kad lengvai išpildys šitos merginos norus ir apeis,kaip jam bus patogu ir naudinga,mainais už juos mergina turės atiduoti savo sielą,bet tai sužinos tik vakaro gale.
paklaustas vardo  ir paminėjus nemandagumą tarė,-Jūs teisi ei tu mane tik suerzintų,esu Sammael Daegal Nox. O kuo vardu būsite jūs gražioji mergele?-paklausė būdamas saldus it cukrus.taip elgėsi norėdamas visiškai apsukti merginai galvą,sujaukti mintis ir protą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 13:50

Nors Aurelia nepratus lažintis, visgi vyruko pasiūlymas buvo tarsi įšūkis merginai. Ji žinojo savo jėgą, pakankamai gerai žinojo ir vyriškas silpnybes. Tačiau kodėl šis žavingas ponas buvo toks tikras ką padarytų ir ko ne kažkokio klubo apsauginiai? Nebent...
- Aš mėgstu iššūkius, o ką tik tokį man paskelbei. Gal ne šiandien, tačiau įrodysiu kad esi neteisus,- žodžius sekė mirktelėjimas. Mergina tikrai pasitiki savo jėgomis, jei taip drąsiai teigia, kad nėra vietos kur jos neįleistų. Beveik kiekvienas Amerikos paauglys vidinėje kišenėje turi padirbtą asmens tapatybės dokumentą, kurį, ne išimtis turi ir Aurelia. Tai tarsi mažytė gudrybė, kurios garsiai neatskleidė, tikėdama, kad turi pranašumų prieš šį vyrą. Kol jo nepažįsta.
Žavus išsisukinėjimas dėl to, kad Sammael atėjo čia vienas, tarsi paglostė merginos savimeilę. Jai patiko jaustis vieninteliai ir nepakartojamai, geidžiamai, kažkuo kitokiai nei kitos. Juk klube merginų šimtai, bet vat jis priėjo būtent prie jos.
- Jaučiuosi pagerbta, kad iš tokio būrio barakudų gėrimą siūlai man,- balti dantys vėl slydo apatine merginos lūpa, o su kiekviena sekunde žavusis vyras ją tik dar labiau žavėjo.
- Neatsisakysiu sambukos. Ugniniai gėrimai yra tai ką aš labiausiai mėgstu,- ramiai dėsčiusi savo mintis Aurelia tik dar labiau pasitempė, išsitiesė, sulenkdama vieną koją ir ranką uždėdama sau ant šlaunies.
Kaip vyras ir prašė, Aurelia daugiau nieko neklausė, nei apie džiną, nei apie paslaugas, nei kiek norų ji turi, kuriuos ji išpildys. Gal dėl to, kad mergina nebeturi ką prarasti, neturi konkrečių tikslų, siekių, taip lengvai pasiduoda vyro vilionėms, nors, pati tamsiaplaukė yra įsitikinusi, kad tai ji vynioja Sammael aplink pirštą.
- Mano vardas Aurelia. Specialių trumpinių, pravardžių vardui neturiu, tad gali vadinti mane kaip tinkamas. Iš tavo lūpų net įžeidimai skamba kaip gražiausi komplimentai,- jei Nox buvo cukrus, tai Aurelia dabar buvo kaip tirštas, torto viršų puošiantis šokoladinis glajus.
- Na ir įdomus tavo darbas, Sammael, vaikščioti po klubus ir kabinti merginas ant savo tvirtos pakabos, gal ir mane gali įdarbinti tokioje profesijoje. Klubai man patinka, tvirtos pakabos taip pat,- Vieni žodžiai merginos palikdavo lėtai, lyg nuo jų priklausytų kažkieno gyvybė, kiti lėkė lauk kaip muilo burbulai, sudarydami sakiniuose betvarkę. Gal tik Aureliai taip pasirodė, ar iš tiesų muzika pagarsėjo, ir suprasti ką sako Sammael buvo vis sunkiau, tad mergina pakilo nuo taip ilgai šildyto pufiko, ir atsistojo arčiau vyro, nugara atsiremdama į turėklus, ant jų įtaisydama alkūnes, šitaip sutelkdama visą savo dėmesį pašnekovui. Nusimato smagus, nuotykių pilnas vakaras.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 20:45

Sammael žinojo savo berniukus ,žinojoką jie sugeba,todėl buvo garantuotas savo pranašumu.Merginai priėmus jo įšūkį vaikinas,nusprendė nedelsti,-Gerai jei patinka įšūkiai siūlau lažintis iš ko tik nori. Tiesa į klubą keliausime dabar pat,-pridūrė jis žinodamas,kad ten šįvakar groja nebloga grupė ir jo berniukai akylai saugo įėjimą,bei visus gerai patikrina.
Vyrukas buvo patenkintas,kad privertė merginą jaustis geidžiama,ir leido jai manyti jog apsuko jam galvą. Kodėl pasirinko ją nežino.greičiausiai dėlto,kad pasipainiojo po akimis ,vietoje kurią jis mėgo.
-Nemanau jog esi barakuda. Todėl ir pasirinkau tave,esi graži mergina,kuri atsidūrė tinkamu laiku tinkamoje vietoje,-nusišypsojo vyras toliau sukdamas aplink pirštą Aurelia.Jam patiko su ja žaisti,todėl stengėsi ją vilioti ir gundyti,kaip koks lapinas.
Merginai paprašius sambukos,vyras akimirksniu sustabdė pro šalį einantį padavėją ir užsakė Sambukos,- Tavo noras,man įsakymas.Norėjai sambukos,tuoj ji bus,-linktelėjo galvą vyras,parodydamas jog dėl norų nejuokavo ir jau pradėjo juos pildyti.
Merginai prisistačius paėmė jos ranką ir pabučiavo,kaip koks džentelmenas,- malonu susipažinti Aurelia,-pasakė nenuleisdamas akių nuo merginos.Vyras stebėjo,kaip ji taria kiekvieną žodį,kaip juda jos lūpos,niekas nepraslydo pro jo akis ar ausis.
-Gaila,bet mano darbas nėra kabinti merginas.Nors klubą pasiūlyti galiu,bet ne dabar,kiek vėliau,-pasakė sekdamas jos judesius,kaip ji atsistojo,kaip atsirėmė į turėklą. Padavėjas,kaip tik atnešė merginos gėrimą ir įteikęs jį jai pasišalino. Tuo tarpu Sammael priėjo prie pat merginos ir uždėjo rankas ant turėklų,- Pirmasis tavo noras galutinai įvykdytas lauksiu kitų,-pamerkė merginai akį

Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
VIP zona
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: