Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 VIP Kambarys

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-17, 16:31

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 15:04

Dar važiuodamas Montis svarstė, kur geriau nusivesti Eleonorą. Visi barai atrodė pabodę, o ir nepakankamai iššaukiantys, kad sukeltų moteriai nuostabą. Todėl striptizo klubas pasirodė pats tas tam, ką Montgomery buvo suplanavęs. Įvažiavęs į klubo stovėjimo aikštelę, Montis išjungė degimą ir mostelėjo ranka, taip parodydamas, kad jie jau atvažiavo. Uždaręs dureles ir užrakinęs automobilį, rankos mostu pasisveikino su apsauginiu prie durų ir nuėjo taip, tarsi puikiai žinotų kur eina. Na, jis ir žinojo. Buvo čia dažnas svečias, mėgdavo kartais pasislėpti klubo tamsoje.
Pravėręs karoliukų užuolaidą į VIP kambarį, jis praleido moterį pirmą, o pats pasisuko į barą ir parodė iškeltus du pirštus. Linktelėjęs, pats įėjo į kambarį, kuris atrodė kaip didžiausia Barbės svajonė. Įsitaisęs ant patogios širdies formos rožinės sofutės, susikėlė koją ant kojos ir pažvelgė į Elę.
 - Sakei kad negeri. Kas nors iš šeimos alkoholikas, pati turėjai problemų ar tiesiog principo reikalas?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 21:22

Visą kelią Eleonora sėdėjo ant kelių sunėrusi pirštus su jais nerimastingai žaisdama. Vis galvojo ar buvo protingas žingsnis pasirašyti savo taip idealizuojamo profesoriaus kompaniją. O jeigu ji pasirodys dar didesnė višta nei kad buvo? Pripažinkim...jis-sėkmingas verslininkas, galintis išjudinti minias žmonių padaryti tai, ko jie siekia, o ji..ji it kanarėlė amžinai užrakintame narvelyje turi tik kelis popiergalius, kurie padėjo susirasti neblogai apmokamą darbą, kurio ji net nemėgo.
Jiems sustojus aikštelėje Elė pažvelgė pro mašinos langą ir išpūtė akis pamačius iškabą. Nereikėjo būti genijumi, kad suprastum, kad ją atsivežė į striptizo klubą. Išraudus it burokas, moteris susitraukė kaip strutis, kišdamas galvą į smėlį ir nedrąsiai nusekė Montgomery į vidų. Dieve, tai tikrai buvo bloga mintis. Reikėjo paprasčiausai šiaušti namo. Matydama kaip aplink ją staiposi pusnuogės moterys arba vyrai, šiais laikais nelabai suprasi, Eleonora nusisuko į priešingą pusę ir prikando lūpą. Jeigu bent akimirką užsižiūrės į ten, kur nereikia, prisidarys gėdos.
Atsisėdus ant sofos šalia profesoriaus Elė nurijo seiles galvodama kaip čia pasiteisinti, kad jis nesuprastų, kad alkoholio ji net nėra ragavusi. - Panašiai...Tai sunku paaiškinti, - nepatogiai atsikrenkštė nedrįsdama pažvelgti Fox į akis, mat iškart suprastų kame reikalas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 22:42

Montis nebuvo labai susidomėjęs. Tai matėsi iš jo žvilgsnio, kuris ties Eleonora užsibūdavo labai trumpai, o tada klaidžiodavo po visą patalpą, nužvelgdamas per karoliukus matomus šokėjų siluetus, padavėjas ir lankytojus. Jis mėgo stebėti aplinką, būtent iš aplinkos, iš kitų žmonių bendravimo ir pasisemdavo idėjų savo knygoms, o iš jų - seminarams ir paskaitoms. Jeigu nestebėtų aplinkos, būtų parašęs kokiomis dvidešimt penkiomis knygomis mažiau.
Sulaukęs, kol pagaliau VIP kambaryje pasirodys padavėja, Montgomeris patrynė rankomis ir ištaręs savo firminį "Ačiū, meilute" jau puikiai žinomai padavėjai, kurios aptarnavimas jai labiausiai patiko, Fox jai už apatinių gumelės užkišo kelių dolerių kupiūrą ir perėmė iš jos du stiklus viskio su ledukais. Padavęs vieną Eleonorai, pagavo jos žvilgsnį ir išplėtė akis. Ši mergina, tokia tyli ir rami, buvo visai įdomus egzempliorius. Kur tai matyta, šitokio amžiaus, o dar neragavusi alkoholio.
 - Tu gi negeri, nes nesi bandžiusi. Tu kaip vienaragis. - nusijuokė, turėdamas omenyje tai, kad tokių žmonių nelabai galima rasti, nebent valstiečių partijose. Papurtęs galvą, tarsi negalėtų tuo patikėti, gurkštelėjo viskio, kuris maloniai nuslydo gerkle. - Nesi gėrusi, nesi stovėjusi ant scenos, nesimokei mokykloje. Ko dar nesi dariusi? - sukikeno.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 22:57

Eleonora jautėsi nepatogiai ir suvaržytai. Priežastys buvo labai paprastos: pirma- ji sėdėjo striptizo klube, kur mikrobų daugiau nei purvo baloje, antra-ji sėdėjo kartu su savo autoritetu, kuris, ko gero, dabar jau ėmė svyruoti tarp Fox ir Poe. Tuo labiau po jo poelgio su padavėja. Negi jis neturėjo žmonos? O gal čia tik pati Elė tokių senų pažiūrų?
- Vienaragis? - pati tamsiaplaukė susijuokė iš tokio vyriškio išsireiškimo, bet suprato ką šis turėjo omenyje, - galbūt jūs teisus, - linktelėjo pritardama, tada įkvėpė. Ji juk norėjo išlipti iš savo komforto zonos, tiesa? Vadinasi, reikėjo apsiprasti ir tokioje nepatogioje aplinkoje ir pagaliau pradėti bendrauti žmogiškai. Taip, kaip bendravo su savo namų šefu Raūliu. - Negi iš tikrųjų taip matosi, kad niekada negėriau? - abejingai suėmus viskio stiklą į delną apžiūrėjo alkoholyje plūduriuojančius ledukus. Moterį kartu užvaldė ir smalsumas ir džiaugsmas, kuomet suprato, kad jos telefonas išjungtas, motina greičiausiai jau miega perdozavus vaistų ir šios neieškos, o ji gali bandyti tai, ko visą gyvenimą bijojo. Gurkštelėjus kiek per didelį gurkšnį susiraukė ir susiėmus už gerklės atsikosėjo, - stipriau nei maniau, - sumurmėjo susijuokdama iš tokios savo organizmo reakcijos, - ir greičiausiai jūs nustebtumėte sužinojęs kiek daug esu nebandžiusi, - pripažinus dar kartą atsigėrė, šį kartą atsargiau, tad skystis visai maloniai nutekėjo tamsiaplaukės gerkle. - Lengviau būti paklausti ką esu bandžiusi, - dar pridūrus nukreipė akis į Fox.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 09:58

Montis žiūrėjo į Eleonorą, akimis tyrinėdamas jos veidą. Pats visada savo seminaruose kartodavo, kad neverta švaistyti laiko kaltei ir atgailai, užtenka atsiprašyti, jeigu manai, kad tai reikalinga, o tada judėti toliau. Tačiau žiūrėdamas į tamsiaplaukės jauną, gyvenimo sunkumų nepaliestą veidą, jis negalėjo negalvoti apie tai, kad ši moteris - vos keliais metais vyresnė už jo dukrą. Ar tai, kad jis ją čia atsitempė, ketindamas nugirdyti ir pažerti gyvenimiškos išminties, daro jį ištvirkėliu? O gal šitaip ir pasireiškia toji vidutinio amžiaus krizė? Ne per brangias mašinas, laikrodžius ar jachtas, o per jaunas merginas, velniškai panašias į tavo vaikus? Kažkoks iškrypimas.
Pabaigęs gerti viskį, Montis paspaudė mygtuką ant stalo, kuriuo galima išsikviesti padavėją. Jai gana greit pasirodžius (pabandytų nepasirodyti, kai kiekvieną kartą Fox čia atėjus gauna šitiek arbatpinigių), Montis užsakė dar du stiklus viskio ir pasisuko į Eleonorą, sutelkdamas dėmesį būtent į ją.
 - Veide atsispindi daug kas, jeigu tik pats tai leidi. O tu... Tu kaip atvira knyga. Tu nuoširdi ir atlapaširdė, nepajautusi ką reiškia, kai gyvenimas tave daužo ir stumdo. Tu manai, kad žinai kas yra skausmas, nes veikiausiai per šitiek metų vis tiek patyrei kokią nors netektį, tačiau tu dar nieko neišmanai. Tau tiek daug liko išmokti. - mįslingai ištarė ir gurkštelėjo viskio. Jo veide ir vėl atsirado ta pašaipi kreiva šypsenėlė. - Gerai, Eleonora. Tada pasakyk ką esi bandžiusi.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 14:13

Eleonora iš tiesų nebuvo nugyvenusi spalvingo gyvenimo: ji buvo nekalta, niekada nemylėjusi, nepatyrusi adrenalino jausmo, jai niekada niekas netampė už kasų, ji nežinojo kas yra vaikiškas džiaugsmas, tačiau skausmą teko patirti žiauresnį nei kad daugelis žmonių patiria. Psichiškai nestabili motina ir nusižudęs tėvas, kurį,beje, aštuoniolikmetė Elė rado kabantį kabinete, tikrai palieka tam tikrą įspaudą.
- Pone Fox, gal aš ir nepatyrusi super gyvenimo moteris, tačiau nemanykite,kad iš mano veido matote viską, kas man yra atsitikę, - mandagiai atsakius šyptelėjo. Po pirmo viskio stiklo atsirišo liežuvis ir paaiškėjo,kad Elė gali bendrauti kaip žmogus? Dieve mano! Kodėl šio puikaus išradimo ji neparagavo anksčiau?
Kai prieš jos akis atsidūrė antra taurė viskio, Presley pakėlė antakį ir žvilgtelėjo į profesorių, - nejau jūs norite mane nugirdyti? - žaismingai paklausus puse lūpų šyptelėjo. - Esu patyrus susižavėjimą žmogumi, ką reiškia gyvent be interneto, ką reiškia apsijuokti scenoje,- vyptelėjo, - ką reiškia turėti sergančią motiną ir save nužudžiusį tėvą, - pabaigus laidotuvių maršą šyptelėjo ir gurkštelėjo viskio. Pasaulis iškart prašviesėjo. Eleonora žinojo,kad prigėrus greičiausiai apsikvailins, bet šiuo momentu to visiškai nesureikšmino. Alkoholis dabar,moters nuomone, buvo puikiausias žmogaus išradimas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 14:45

Montis abejingu žvilgsniu žiūrėjo į Elę. Šis pokalbis jam ėmė pabosti. Mergina, nors ir šiek tiek atsipalaidavo, visiškai nebandė palaikyti pokalbio, o jam vienam rodyti iniciatyvą niekada nebuvo labai įdomu. Jo žvilgsniui klajojant kažkur po klubą, Montgomerį iš šiokio tokio transo pažadino Eleonoros žodžiai apie mirusį tėvą. Gūžtelėjęs pečiais, tarsi tai nebūtų labai reikšmingas dalykas, Fox pasisuko į merginą.
 - Užjaučiu. Tačiau kartais taip nutinka. Svarbiausia tai, ar leidi tokiems dalykams tave paveikti, ar kažko iš to išmoksti. Norėčiau tikėti, kad tau tinka antrasis variantas, tačiau turiu stiprų įtarimą, kad klystu. - numetęs surūkytą cigaretę į peleninę, Montis gurkštelėjo dar viskio ir šiek tiek atpalaidavo kaklaraiščio mazgą, nes kvėpuoti buvo sunkoka, tvirtai surištas aksesuaras tiesiog smaugė.
 - Ar serganti moteris ir yra priežastis, kodėl tu tokia... Atitrūkusi nuo gyvenimo? - pamosikavo ranka, aiškiai tikėdamasis, kad parinkti žodžiai nėra labai skaudūs.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 18:45

Po Montgomery žodžių apie tėvo mirtį Eleonorai norėjosi trenkti jam į nosį ir išvadinti gaidžiu, bet geriau pagalvojus moteriškaitė suprato,kad vyras buvo teisus. Tėvo savižudybė iš tikrųjų jai buvo pamoka, o galbūt net ir kelios, privertusios suprasti, kad sau gyvybę atimti gali tik silpnas savanaudis žmogus. - Išmokė,kad reikia mylėti gyvenimą, - linktelėjo,nors šiuo suvokimu ji negalėjo naudotis vien dėl motinos, - ir, žinoma, kad savižidybė pasikariant su kaklaryšiu velniškai nepatogus būdas mirti, - pridūrė. Norėjosi tai pasakyti su ironija lyg ir juokaujant, bet gavosi daugiau liūdnai, tad Elė kiek susitraukus komfortą rado viskio stikle.
- Ir taip, mano mama yra didelė priežastis to, kodėl negaliu gyventi normalaus gyvenimo, - pripažinus šį gyvenimo faktą atsiduso. Kartais pati jautėsi beviltiškai, suvokdama kad niekas kitas nuo 18 metų jos namie nelaiko, tik ji pati. - Sakykit, - staiga pasakė, - aš nesu pirmas atvejis, kuris apsiverkęs pabėga iš seminaro, tačiau jūs kitų nepasekėte su visais daiktais, - šyptelėjo vos primerkus akis, - kodėl aš? Kodėl mane pasivijote? - Pasidomėjo kuo gi profesoriui jos atvejis pasirodė išskirtinis.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
VIP Kambarys
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: