Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Biblioteka

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-17, 15:39

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 20:31

Ne paslaptis buvo tai, jog bėgdami nuo realybės žmonės mėgsta pasinerti į knygas. Įsijausti į veikėjus, atsidurti jų pasaulyje, ir trumpam pamiršti ką palieki tikrame pasaulyje. Emily buvo dažnas svečias čia. Pratindamasi prie žmonių, ši pirmą kartą čia atklydo, ir visos personos pasirodė čia tokios malonios, jog mergina įgavo šiek tiek pasitikėjimo žmonėmis, nors žinojo, kad išėjus kažkur kitur, kur būtybių sielos kitokios, ji vėl jausis nesuprasta. Išsigandusia ir sumišusia.
Įėjusi į bibliotekos vidų įkvėpė knygų kvapo, pasisveikino su personalu, atsisegė kelias paltuko sagutes, mat čia buvo kiek tvankoka. Eidama lentynomis ji nežinojo ką skaityti šį kartą, kur pasinerti, tad paimdama tai vieną, tai kitą knygą ši rinkosi.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 20:48

Arija pastaruoju metu vis labiau norėdavo būti ramesnėse vietose. Ne namuose, kur dramos ir barniai yra dažni svečiai, tuo labiau ne klubuose ar dar kur. Biblioteka buvo viena iš tų ramių vietų. Čia tvyrodavo nuotykių, romantikos, mokslo ir trilerių prisisunkusi tyla, o dar tas senų, pageltusi knygų puslapių kvapas. Vampyrei jis buvo dar stipresnis.
Taigi, net neabejodama Magdalena apsireiškė bibliotekoje ir net nedvejodama patraukė link fantastinių knygų lentynų. Na taip, Arijos gyvenime fantastikos netrūko, bet tamsiaplaukei vis tiek patikdavo pasiimti kokias nors vaikiškesnes knygas ir pasinerti į tuos kitus pasaulius. Šįkart tamsiaplaujė atsiręmus į lentyną vartė "Alisą Stebuklų Šalyje". Ši knygą merginai visuomet patiko, patinka ir patiks, nors nė pati nežinojo kodėl. Šiek tiek šyptelėjus Ari atsivertė bet kurį puslapį ir pradėjo skaitinėt.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 21:21

Jos tylų rinkimąsi pabudino kitos asmenybės įėjimas į biblioteką. Viso labo patalpoje tebuvo porą žmonių, mat tokiu laiku nelabai kas rinkosi, bet štai kažkas dar atėjo ieškotis ramybės. Iš pažiūros nedidukė mergaičiukė nužingsniavo prie fantastikos skyriaus, ir kažką įsirinko. Sirena tyliais žingsniukais nuo trilerių skyriaus perėjo ten, kur buvo persona, ir nepastebimai ėmė į ją žvilgčioti. Gal tai buvo keistas bruožas iš šalies, bet kas žinojo kokia Wells buvo viduje, ir ką ji iškentėjo, tikriausiai puikiai ją suprato.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 22:08

Arija jau stovėjo visa išsišiepusi ir visiškai pasinėrus į tą keistą Stebuklų šalį. Jai ta šalis patiko ir nesvarbu, ką kiti apie šios šalies kūrėją kalba. Buvo tokių nuomonių, kad L. Caroll kai rašė šią knygą buvo kažko pavartojęs, bet Magdalena tuom netikėjo. Ji tikėjo, kad tai buvo jo tikros, o ne paveiktos vaizduotės išmonė. Greičiausiai Magdalena būtų taip ir prastovėjusi ligi perdkaitys visą knygą, bet tada pajautė kažkieno žvilgsnį įsmeigtą į ją. Pakėlusi akis ji pamatė kažkokią moterį šviesiais plaukais.
- Labas...manau,- tarstelėjo ir pakėlė vieną antakį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 23:01

Emily nebuvo fantastikos ar pasakų megėja, todėl ne nuostabu, jog žiūrint į šias knygas ji jautėsi svetima. Kiti tas pasakas ko gero žino iš vaikystės, kalbant apie šviesaplaukės vaikyste...Na, ką prisimena tik kai prieglaudos sienas dažydavo krauju. Išgirdus balsą, Wells pažiūrėjo į merginą, bet po to apsidairė, kad įsitikintų, jog pasisveikinimas skirtas jai. Kiek suglumusi ši veide sužaidė šypsenėle, ir atsargiai į vietą padėjo brolių Grimų pasakų rinkinį.
-Labas, aš tik čia...-Iš susijaudinimo jai vėlėsi liežuvis, o rankos ėmė nematomai drebėti. -Norėjau paklausti, kuri pasaka įdomiausia, mat nesu jų gerbėja, ir aplamai nežinau jų...
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 23:21

Nors iš šalies kitiems tai galėjo atrodyt keistai, bet Arija iš tiesų mėgo fantastiką, viskoas pasakas ir panašiai. Aišku, skaitė ir kitų žanrų knygas, bet niekas neapleido fantastikos. Galbūt taip buvo, nes Ari yra, galima sakyt, užstrigus paauglystės tarpsnyje, o gal tai tiesiog jai priminė tuos laikus, kai ji iš tiesų buvo vaikas. Tiesą sakant, nemažai jos šeimos narių ir laikė Magdaleną vaiku. Nors ji neretai taip ir elgėsi, tai ką čia bepridursi. Visgi, nepažįstamosios klausimas tamsiaplaukę kiek sutrikdė. Šiaip, Magdalena retai su kuom elgdavosi itin draugiškai, bet šįkart nusprendė padaryti išimtį.
- Na, jei nesi pasakų gerbėja, tai ir nebūtina jų skaityt. Vis dėlto, tau labiau patinka ilgesnės ar trumpesnės?- paklausė ir šyptelėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 18:03

Keista, kad Emily pirma pradėjo kalbą, išdrįso kažko paklausti, o galbūt nebuvo kito pasirinkimo, kai nepažįstamoji pasisveikino dėl tokio įkyraus, o gal net ir nemalonaus Wells stebėjimo į ją.
-Noriu pabandyti paskaityti, pasijusti vėl vaiku. -Švelniai sukrizeno, atitraukdama akis nuo tamsiaplaukės, ir dabar pažiūrėdama į knygas vos pasukus galvą. Ji nežinojo ir nepažino to jausmo kurį jaučia vaikai klausydami mamų pasakų, o vėliau, jau būdami suaugusiais tie vaikai ima tas pasakas apimti prisiminimų. -Ilgesnės, nemėgstu užsižaisti su trumpomis knygomis. Mėgstu įsigilinti į veikėjus, pagyventi jų gyvenimus, skaudu prisirišti prie veikėjo, o po sakykim šimto puslapių su juo išsiskirti. -Lėtai grįžo prie mielų bruožų pašnekovės, pažiūrėdama kokią knygą ji laiko rankose.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 21:03

Jeigu Ari sutikdavo jai bent kiek įdomesnį asmenį - turbūt iš karto bandytų su juom susudraugauti. Kitus dažniausiai ignoruodavo arba pašiepdavo, taip susirasdama naujų priešų. Toks jau tas buvo Arijos charakteris, užtat iš išvaizdos ji buvo tikra meilutė. Puikiai atvaizduodavo įvairius pasakymu kaip - "nevertink knygos pagal jos viršelį" ar tuos velnius angelo veidais. Greičiausiai tai ir buvo jos ginklas, dėl ko ir aukas priviliodavo labai greitai ir iš kitų asmenų naudos sau gaudavo.
- Sakai? Aš irgi mėgstu sugrįžti į vaikystę,- šiek tiek svajingai nutęsė. Jai visuomet patikdavo prisiminti laikus kai buvo dar visai maža mergaitė, kai visas dėmesys būdavo skirtas tik jai. Kai ji buvo pati mieliausia, gražiausia ir nuostabiausia. Netrukus, nepažįstamoji vėl sugrąžino Magdaleną į realybę ir ši supraringai linktelėjo.
- Gali pabandyti paskaityti "Alisą Stebuklų šalyje", ten daug fantazijos ir dar yra kaip ir antra dalis "Alisa Veidrodžio karalystėje". Savotiškos knygos, bet man visuomet patiko,- šyptelėjo ir ištiesė knygas merginai,- beje, mano vardas Arija,- prisistatė ir nusišypsojo. Ta šviesiaplaukė atrodė šiek tiek drovi, bet Arija, kažkodėl pasirodė visai įdomi persona.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Biblioteka
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: